Amatorska Liga Tenisa Stołowego VII Edycja
czwartek, 25 października 2018

baner 7 edycja amatorska liga tenisa

 

TABELA WYNIKÓW

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Małe punkty Gry Sety Z R P
w p
1 TENISIŚCI 12 23 305 106 38 345 148 11 1 0
2 JEDYNKA 12 17 288 96 48 317 187 8 1 3
3 AUTO-KOMIS WILIŃSKI 12 15 253 85 59 291 221 7 1 4
4 KRAJANIE 12 13 246 82 62 273 208 6 1 5
5 BIAŁE KONIE 12 12 242 70 64 286 226 6 0 6
6 PASJONACI 12 4 128 39 103 143 296 2 0 10
7 CZARNY KOŃ 12 0 40 13 131 57 395 0 0 12

 

RANKING INDYWIDUALNY

Miejsce Zawodnik Drużyna PKT Gry Sety
w p w p
1 Klenske Dariusz Jedynka 99 33 3 103 19
2 Bukolt Rafał Pasjonaci 97 32 4 101 18
3 Bukolt Beata Krajanie 93 31 5 97 26
4 Hyjek Bogusław Auto-Komis 88 30 6 86 31
5 Winowiecki Przemysław Białe Konie 83 28 7 89 38
6 Aniśko Marek Tenisiści 81 27 9 86 34
7 Wiśniewski Piotr Tenisiści 76 25 11 83 37
8 Zamojski Mateusz Tenisiści 74 25 11 82 44
9 Telicki Robert Białe Konie 61 20 16 72 54
10 Gustyn Stanisław Jedynka 54 18 14 64 53
11 Wiliński Ireneusz Auto-Komis 53 19 17 66 66
12 Sucharski Krzysztof Krajanie 49 16 20 55 66
13 Goldyszewicz Aleksandra Auto-Komis 37 12 21 47 69
14 Kiedrowicz Kazimierz Białe Konie 37 12 24 46 76
15 Zawistowski Jakub Krajanie 34 11 22 41 69
16 Kabat Bartłomiej Jedynka 31 10 2 33 8
17 Klenske Paweł Jedynka 26 9 6 28 21
18 Pałubicki Paweł  Czarny Koń 23 7 28 30 84
19 Szlezer Zbigniew Pasjonaci 10 3 25 16 72
20 Kowalski Henryk Czarny Koń 8 3 25 12 79
21 Barton Arkadiusz Jedynka 8 2 7 10 22
22 Ormiński Witold Pasjonaci  6 2 13 6 41
23 Zawistowski Marian Krajanie 3 1 2 3 6
24 Świstowski Andrzej Czarny Koń 3 1 31 6 93
25 Pałubicki Jakub  Czarny Koń 0 0 8 1 24
26 Świstowska Aleksandra Czarny Koń 0 0 2 0 6

 

Składy drużyn:

BIAŁE KONIE - Przemysław Winowiecki, Robert Telicki, Kazimierz Kiedrowicz

JEDYNKA - Dariusz Klenske, Stanisław Gustyn, Arkadiusz Barton, Bartłomiej Kabat, Paweł Klenske

KRAJANIE - Krzysztof Sucharski, Jakub Zawistowski, Beata Bukolt

TENISIŚCI - Mateusz Zamojski, Marek Aniśko, Piotr Wiśniewski

CZARNY KOŃ - Henryk Kowalski, Jakub Pałubicki, Andrzej Świstowski, Paweł Pałubicki

AUTO-KOMIS WILIŃSKI - Aleksandra Goldyszewicz, Ireneusz Wiliński, Bogusław Hyjek

PASJONACI - Rafał Bukolt, Witold Ormiński, Zbigniew Szlezer

 

>>>WYNIKI SPOTKAŃ<<<

>>>TERMINARZ<<<

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DRUŻYNY<<<

>>>REGULAMIN<<<

>>>PROTOKÓŁ MECZOWY<<<

 

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information