Amatorska Liga Tenisa Stołowego - VI Edycja
wtorek, 17 października 2017

baner 1

 

TABELA WYNIKÓW:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Małe punkty Gry Sety Z R P
w p
I PASJONACI 10 20 227 74 46 260 173 10 0 0
II ZBIERANINA 10 14 231 78 42 265 177 7 0 3
III SKOŚ 10 12 199 67 52 244 205 6 0 4
IV JEDYNKA 10 10 182 59 61 216 212 5 0 5
V OPTYMIŚCI 10 4 175 58 62 217 222 2 0 8
VI TYGRYSY OBKAS 10 0 66 24 96 105 316 0 0 10

 

RANKING INDYWIDUALNY:

Miejsce Zawodnik Drużyna PKT Gry Sety
w p w p
1 Bukolt Rafał Pasjonaci 85 28 2 87 11
2 Bukolt Beata Optymiści 77 25 5 82 26
3 Knapik Krzysztof Zbieranina 77 27 3 82 23
4 Aniśko Marek Zbieranina 65 22 8 71 36
5 Hyjek Bogusław Skoś 63 22 8 73 32
6 Klenske Dariusz Jedynka 63 21 6 68 24
7 Wilinski Ireneusz Pasjonaci 50 16 14 62 51
8 Kabat Bartłomiej Jedynka 48 15 12 53 42
9 Samul Sebastian Skoś 38 13 17 51 68
10 Sucharski Krzysztof Optymiści 37 13 17 49 61
11 Rybka Lidia Zbieranina 35 11 16 47 59
12 Piotr Wiśniewski Skoś 32 11 7 37 25
13 Gustyn Stanisław Jedynka  26 9 21 36 70
14 Sucharski Tadeusz Optymiści 24 7 23 34 75
15 Jilke Kamil Tygrysy Obkas 19 7 20 25 66
16 Telicki Robert Pasjonaci 16 3 12 23 37
17 Kiedrowicz Damian Tygrysy Obkas 14 5 7 18 27
18 Kłodziński Paweł Tygrysy Obkas 14 5 19 23 61
19 Wodyński Wojciech Skoś 12 5 6 19 26
20 Barton Arkadiusz Jedynka 6 2 5 6 15
21 Goldyszewicz Aleksandra Pasjonaci  6 2 13 8 40
22 Kiedrowicz Kazimierz Tygrysy Obkas 3 1 14 8 44
23 Kiedrowicz Piotr Tygrysy Obkas 0 0 3 1 9
24 Bukolt Jolanta Zbieranina  0 0 3 0 9
25 Jilke Adam Tygrysy Obkas 0 0 9 3 27

 

>>>WYNIKI SPOTKAŃ<<<

>>>TERMINARZ<<< 

>>>REGULAMIN<<<

>>>PROTOKÓŁ MECZOWY<<<

Składy drużyn:

SKOŚ: Wojciech Wodyński, Bogusław Hyjek, Sebastian Samul, Piotr Wiśniewski

OPTYMIŚCI: Beata Bukolt, Krzysztof Sucharski, Tadeusz Sucharski

PASJONACI: Aleksandra Goldyszewicz, Rafał Bukolt, Ireneusz Wiliński, Robert Telicki

TYGRYSY OBKAS: Kazimierz Kiedrowicz, Kamil Jilke, Paweł Kłodziński, Damian Kiedrowicz, Piotr Kiedrowicz, Adam Jilke

JEDYNKA: Stanisław Gustyn, Dariusz Klenske, Bartłomiej Kabat, Arkadiusz Barton 

ZBIERANINA: Jolanta Bukolt, Lidia Rybka, Krzysztof Knapik, Marek Aniśko

 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z meczów

 

28.11.2017r. 30.11.2017r. 07.12.2017r.
DSC09598 Kopiowanie DSC09690 Kopiowanie DSC00234 Kopiowanie 
Jedynka - Tygrysy Obkas Pasjonaci - Tygrysy Obkas  Pasjonaci - Skoś 
     
19.12.2017r. 21.12.2017r. 28.12.2017r.
DSC00598 Kopiowanie DSC00607 Kopiowanie DSC00715 Kopiowanie
Jedynka - Optymiści Pasjonaci - Optymiści Tygrysy Obkas - Zbieranina
     
04.01.2018r. 16.01.2018r.  23.01.2018r. 
DSC01057 Kopiowanie DSC01450 Kopiowanie   DSC01928 Kopiowanie
Jedynka - Pasjonaci
Zbieranina - Pasjonaci
 Zbieranina - Jedynka Tygrysy Obkas - Skoś
Pasjonaci - Skoś 
     
13.02.2018r.    
DSC03310 Kopiowanie    
Jedynka - Tygrysy Obkas
+ zakończenie ligi
   

 

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information