Wyniki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego - III Edycja
czwartek, 13 listopada 2014

WYNIKI SPOTKAŃ - I RUNDA

 

Data: 13.11.2014r.
Jedynka Nazwa drużyny Kuba&S 
64 Wynik 2
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Leszczyński Jarosław

Kabat Bartłomiej

Gustyn Stanisław

Has Joanna

Has J./Leszczyński J.

Has J./Kabat B.

Has J./Gustyn S.

Kabat B./Gustyn S.

Leszczyński J./Gustyn S.

Leszczyński J./Kabat B.

12

12

11

11

3

3

3

3

3

3

 

Sucharski Krzysztof

Sucharska Bożena

 

1

1

 

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Leszczyński Jarosław Sucharski Krzysztof 3:1 3:0
Leszczyński Jarosław Zawistowski Jakub 3:0 3:0
Leszczyński Jarosław Sucharska Bożena 3:0 3:0
Leszczyński Jarosław Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Kabat B./Gustyn S. Zawistowski J./Sucharski T.  3:0 3:0
Leszczyński J./Gustyn S. Sucharski K./Sucharski T.  3:0 3:0
Leszczyński J./Kabat B. Sucharski K./Zawistowski J.  3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

2

Kabat Bartłomiej Zawistowski Jakub 3:0 3:0
Kabat Bartłomiej Sucharska Bożena 3:0 3:0
Kabat Bartłomiej Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Kabat Bartłomiej Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
Has J./Leszczyński J. Sucharska B./Sucharski K. 3:0 3:0
Has J./Kabat B. Sucharska B./Zawistowski J. 3:0 3:0
Has J./Gustyn S. Sucharska B./Sucharski T. 3:1 3:0

S

T

Ó

Ł

3

Gustyn Stanisław Sucharska Bożena  3:2 2:1
Gustyn Stanisław Sucharski Tadeusz  3:1 3:0
Gustyn Stanisław Sucharski Krzysztof  3:0 3:0
Gustyn Stanisław Zawistowski Jakub  3:1 3:0

S

T

Ó

Ł

4

Has Joanna Sucharski Tadeusz  3:0 3:0
Has Joanna Sucharski Krzysztof  3:2 2:1
Has Joanna Zawistowski Jakub  3:0 3:0
Has Joanna Sucharska Bożena  3:0 3:0

 

Data: 18.11.2014r.
Duko  Nazwa drużyny Pasjonaci 
28  Wynik 38 
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Klenske Dariusz

Grochowski Adam

Klenske Paweł

Rybka Lidia

Klenske D./Klenske P.

Klenske D./Szlezer Z.

Rybka L./Klenske D.

9

3

6

3

3

1

 3 

 

Bukolt Beata

Bukolt Rafał

Szmańda Marcin

Szmańda M./Bukolt R.

Goldyszewicz A./Szmańda M.

Bukolt B./Szmańda M.

Bukolt B./Bukolt R.

10

9

8

3

2

3

3

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Klenske Dariusz Goldyszewicz Aleksandra  3:0  3:0 
Klenske Dariusz  Szmańda Marcin  2:3  1:2
Klenske Dariusz  Bukolt Beata  3:2   2:1
Klenske Dariusz  Bukolt Rafał   3:1  3:0
Grochowski A./Klenske P. Szmańda M./Bukolt R.  0:3  0:3
Klenske D./Klenske P.  Goldyszewicz A./Bukolt R.   3:0  3:0
Klenske D./Szlezer Z.

Goldyszewicz A./Szmańda M.

 2:3  1:2

S

T

Ó

Ł

2

Szlezer Zbigniew Szmańda Marcin 0:3  0:3 
Szlezer Zbigniew Bukolt Beata  0:3  0:3 
Grochowski Adam  Bukolt Rafał  0:3  0:3 
Grochowski Adam  Goldyszewicz Aleksandra  3:0  3:0 
Rybka L./Klenske D. Bukolt B./Goldyszewicz A.  3:1  3:0
Rybka L./Grochowski A.  Bukolt B./Szmańda M.   0:3  0:3
Rybka L./Klenske P.  Bukolt B./Bukolt R.  1:3  0:3 

S

T

Ó

Ł

3

Klenske Paweł Bukolt Beata  1:3  0:3
Klenske Paweł Bukolt Rafał  0:3  0:3
Klenske Paweł  Goldyszewicz Aleksandra  3:1  3:0
Klenske Paweł  Szmańda Marcin  3:0  3:0

S

T

Ó

Ł

4

Rybka Lidia Bukolt Rafał  0:3  0:3
Rybka Lidia Goldyszewicz Aleksandra  3:1  3:0
Rybka Lidia Szmańda Marcin  0:3  0:3
Rybka Lidia Bukolt Beata  0:3  0:3

 

Data: 20.11.2014r. (mecz przełożony na 18.12)
DOM-BUD  Nazwa drużyny Kuba&S 
61  Wynik
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Domek Piotr

Czapiewska-Lica Justyna

Papierowski Piotr

Domek Justyna

Domek P./Domek J.

Czapiewska-Lica J./Domek J.

Papierowski P./Domek J.

Czapiewska-Lica J./Papierowski P.

Domek P./Papierowski P.

Domek P./Czapiewska-Lica J.

12

10

12

9

3

3

3

3

3

3

  Aniśko Marek  5
 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Domek Piotr Aniśko Marek 3:0 3:0
Domek Piotr  Zawistowski Jakub  3:0 3:0
Domek Piotr  Sucharska Bożena  3:0 3:0
Domek Piotr  Sucharski Tadeusz  3:0 3:0
Domek J./Domek P.  Sucharska B./Aniśko M.  3:1 3:0
Domek J./Czapiewska-Lica J.  Sucharska B./Zawistowski J. 3:0 3:0
Domek J./Papierowski P.  Sucharska B./Sucharski T. 3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

2

Czapiewska-Lica Justyna Zawistowski Jakub 3:1 3:0
Czapiewska-Lica Justyna Sucharska Bożena 3:0 3:0
Czapiewska-Lica Justyna Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Czapiewska-Lica Justyna Aniśko Marek 2:3 1:2
Czapiewska-Lica J./Papierowski P. Zawistowski J./Sucharski T. 3:0 3:0
Domek P./Papierowski P. Aniśko M./Sucharski T. 3:1 3:0
Domek P./Czapiewska-Lica J. Aniśko M./Zawistowski J. 3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

3

Papierowski Piotr Sucharska Bożena 3:0 3:0
Papierowski Piotr Sucharski Tadeusz   3:0  3:0
Papierowski Piotr  Aniśko Marek   3:0  3:0
Papierowski Piotr  Zawistowski Jakub   3:0  3:0

S

T

Ó

Ł

4

Domek Justyna  Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Domek Justyna Aniśko Marek 0:3 0:3
Domek Justyna  Zawistowski Jakub 3:1 3:0
Domek Justyna  Sucharska Bożena 3:1 3:0

 

Data: 25.11.2014r.
Jedynka  Nazwa drużyny Duko 
46 Wynik 20
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Leszczyński Jarosław

Kabat Bartłomiej

Gustyn Stanisław

Has Joanna

Has J./Barton A.

Has J./Kabat B.

Has J./Gustyn S.

Kabat B./Gustyn S.

Barton A./Gustyn S.

Barton A./Kabat B.

8

9

6

9

3

3

3

3

1

1

 

Klenske Dariusz

Klenske Paweł

Rybka Lidia

Klenske D./Dudek T.

Klenske D./Klenske P.

9

6

1

2

2

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Leszczyński Jarosław Klenske Dariusz 0:3 0:3
Leszczyński Jarosław Klenske Paweł  3:2 2:1
Leszczyński Jarosław Rybka Lidia  3:0 3:0
Leszczyński Jarosław Dudek Tadeusz  3:0 3:0
Kabat B./Gustyn S. Klenske P./Grochowski A.  3:1 3:0
Barton A./Gustyn S. Klenske D./Dudek T.  2:3 1:2
Barton A./Kabat B. Klenske D./Klenske P.  2:3 1:2

S

T

Ó

Ł

2

Kabat Bartłomiej Klenske Paweł 3:1 3:0
Kabat Bartłomiej Rybka Lidia 3:0 3:0
Kabat Bartłomiej Szlezer Zbigniew 3:0 3:0
Kabat Bartłomiej Klenske Dariusz 0:3 0:3
Barton A./Has Joanna Rybka L./Klenske D.  3:0 3:0
Has J./Kabat B. Rybka L./Klenske P.  3:1 3:0
Has J./Gustyn S. Rybka L./Dudek T. 3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

3

Gustyn Stanisław Rybka Lidia  3:2 2:1
Gustyn Stanisław Grochowski Adam  3:1 3:0
Gustyn Stanisław Klenske Dariusz  1:3 0:3
Gustyn Stanisław Klenske Paweł 2:3 1:2

S

T

Ó

Ł

4

Has Joanna Grochowski Adam 3:0 3:0
Has Joanna Klenske Dariusz  3:1 3:0
Has Joanna Klenske Paweł  0:3 0:3
Has Joanna Rybka Lidia  3:1 3:0

 

Data: 27.11.2014r.
DOM-BUD  Nazwa drużyny  Pasjonaci
  Wynik  
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Domek Piotr

Brieger Michał

Papierowski Piotr

Czapiewska - Lica Justyna

Papierowski P./Domek J.

Domek P./Czapiewska-Lica J.

Brieger M./Papierowski P.

Domek P./Papierowski P.

Domek P./Brieger M.

4

12

12

3

1

3

3

3

3

 

Bukolt Rafał

Bukolt Beata

Szmańda Marcin

Bukolt B./Bukolt R.

Bukolt B./Szmańda M.

6

5

6

3

2

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Domek Piotr Goldyszewicz Aleksandra  3:0 3:0
Domek Piotr  Bukolt Rafał   1:3 0:3
Domek Piotr  Bukolt Beata   2:3 1:2
Domek Piotr  Szmańda Marcin   1:3 0:3
Brieger M./Papierowski P. Bukolt R./Szmańda M.   3:1 3:0
Domek P./Papierowski P. Goldyszewicz A./Szmańda M.   3:0 3:0
Domek P./Brieger M.  Goldyszewicz A./Bukolt R.   3:1 3:0

S

T

Ó

Ł

2

Brieger Michał Bukolt Rafał 3:0  3:0
Brieger Michał  Bukolt Beata 3:0  3:0
Brieger Michał  Szmańda Marcin  3:0  3:0
Brieger Michał  Goldyszewicz Aleksandra  3:0  3:0
Domek P./Czapiewska-Lica J. Goldyszewicz A./Bukolt B.  3:0 3:0
Brieger M./Domek J.  Bukolt R./Bukolt B.   1:3  0:3
Papierowski P./Domek J.  Szmańda M./Bukolt B.  2:3  1:2

S

T

Ó

Ł

3

Papierowski Piotr Bukolt Beata  3:1 3:0
Papierowski Piotr  Szmańda Marcin  3:0 3:0
Papierowski Piotr  Goldyszewicz Aleksandra  3:0 3:0
Papierowski Piotr  Bukolt Rafał   3:1 3:0

S

T

Ó

Ł

4

Domek Justyna Szmańda Marcin  0:3 0:3
Czapiewska-Lica Justyna Goldyszewicz Aleksandra   3:0 3:0
Domek Justyna  Bukolt Rafał   0:3 0:3
Czapiewska-Lica Justyna  Bukolt Beata   0:3 0:3

 

Data: 2.12.2014r.
KUBA&S  Nazwa drużyny DUKO 
23  Wynik  43
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Aniśko Marek

Zawistowski Jakub

Sucharski Tadeusz

Sucharska Bożena

Sucharska B./Aniśko M.

Sucharska B./Zawistowski J.

Aniśko M./Zawistowski J.

10

2

3

2

1

3

2

 

Klenske Dariusz

Szlezer Zbigniew

Rybka Lidia

Klenske Paweł

Rybka L./Klenske D.

Rybka L./Klenske P.

Szleze Z./Klenske P.

Klenske D./Klenske P.

Klenske D./Szlezer Z.

9

3

8

11

2

3

3

3

1

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Aniśko Marek Klenske Dariusz 3:1 3:0
Aniśko Marek  Szlezer Zbigniew   3:0  3:0
Aniśko Marek  Rybka Lidia   3:0  3:0
Aniśko Marek  Klenske Paweł   2:3  1:2
Zawistowski J./Sucharski T. Szlezer Z./Klenske P.  1:3 0:3
Aniśko M./Sucharski T.  Klenske D./Klenske P.   1:3  0:3
Aniśko M./Zawistowski J.  Klenske D./Szlezer Z.   3:2  2:1

S

T

Ó

Ł

2

Zawistowski Jakub Szlezer Zbigniew 3:2  2:1
Zawistowski Jakub Rybka Lidia  0:3 0:3
Zawistowski Jakub  Klenske Paweł  0:3  0:3
Zawistowski Jakub  Klenske Dariusz  0:3  0:3
Sucharska B./Aniśko M. Rybka L./Klenske D. 2:3  1:2
Sucharska B./Zawistowski J. Rybka L./Szlezer Z.   3:1 3:0
Sucharska B./Sucharski T.  Rybka L./Klenske P.  1:3  0:3

S

T

Ó

Ł

3

Sucharski Tadeusz Rybka Lidia 2:3 1:2
Sucharski Tadeusz Klenske Paweł 0:3 0:3
Sucharski Tadeusz  Klenske Dariusz   0:3  0:3
Sucharski Tadeusz  Szlezer Zbigniew  3:2 2:1

S

T

Ó

Ł

4

Sucharska Bożena Klenske Paweł 0:3 0:3
Sucharska Bożena Klenske Dariusz 0:3 0:3
Sucharska Bożena  Szlezer Zbigniew  3:2 2:1
Sucharska Bożena  Rybka Lidia  0:3 0:3

Data: 4.12.2014r.
DOM-BUD Nazwa drużyny DUKO
44 Wynik 22
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Domek Piotr

Papierowski Piotr

Czapiewska - Lica Justyna

Domek Justyna

Papierowski P./Domek J.

Czapiewska - Lica J./Domek J.

Papierowski P./Czapiewska - Lica J.

Domek P./Czapiewska - Lica J.

Domek P./Papierowski P.

12

9

6

3

3

3

3

2

3

 

Klenske Dariusz

Rybka Lidia

Klenske Paweł

Klenske D./Rybka L.

Klenske D./Klenske P.

9

3

6

3

1

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Domek Piotr Klenske Dariusz 3:1 3:0
Domek Piotr Szlezer Zbigniew 3:0 3:0
Domek Piotr Rybka Lidia 3:0 3:0
Domek Piotr Klenske Paweł 3:0 3:0
Domek J./Domek P. Rybka L./Klenske D. 0:3 0:3
Domek J./Papierowski P. Rybka L./Dudek T. 3:0 3:0
Domek J./Czapiewska - Lica J. Rybka L./Klenske P. 3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

2

Papierowski Piotr Szlezer Zbigniew 3:0 3:0
Papierowski Piotr Rybka Lidia 3:0 3:0
Papierowski Piotr Klenske Paweł 3:0 3:0
Papierowski Piotr Klenske Dariusz 1:3 0:3
Papierowski P./Czapiewska - Lica J. Szlezer Z./Klenske P. 3:0 3:0
Domek P./Czapiewska - Lica J. Klenske D./Klenske  P. 3:2 2:1
Domek P./Papierowski P. Klenske D./Szlezer Z. 3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

3

Czapiewska - Lica Justyna Rybka Lidia 3:0 3:0
Czapiewska - Lica Justyna Klenske Paweł 0:3 0:3
Czapiewska - Lica Justyna Klenske Dariusz 0:3 0:3
Czapiewska - Lica Justyna Dudek Tadeusz 3:0 3:0
       

S

T

Ó

Ł

4

Domek Justyna Klenske Paweł 1:3 0:3
Domek Justyna Klenske Dariusz 1:3 0:3
Domek Justyna Dudek Tadeusz 3:0 3:0
Domek Justyna Rybka Lidia 0:3 0:3

 

Data: 09.12.2014r.
Pasjonaci Nazwa drużyny Jedynka 

46 

Wynik 20
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Bukolt Rafał

Szmańda Marcin

Bukolt Beata

Bukolt R./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Bukolt B.

Bukolt R./Bukolt B.

Bukolt R./Szmańda M.

12

11

11

2

3

3

3

1

 

Leszczyński Jarosław

Kabat Bartłomiej

Has Joanna

Gustyn Stanisław

Leszczyński J./Has J.

Has J./Gustyn S.

Leszczyński J./Barton A.

4

3

4

3

1

3

 2 

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Bukolt Rafał Leszczyński Jarosław 3:0 3:0
Bukolt Rafał  Kabat Bartłomiej  3:0  3:0
Bukolt Rafał Has Joanna  3:1  3:0
Bukolt Rafał Gustyn Stanisław  3:0  3:0
Goldyszewicz A./Bukolt R. Has J./Leszczyński J.  3:2 2:1
Goldyszewicz A./Szmańda M. Has J./Barton A.   3:0 3:0
Goldyszewicz A./Beata B.   Has J./Gustyn S.   0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

2

Szmańda Marcin Kabat Bartłomiej  3:1  3:0
Szmańda Marcin Has Joanna   3:1  3:0
Szmańda Marcin  Gustyn Stanisław   3:1  3:0
Szmańda Marcin  Leszczyński Jarosław   3:2  2:1
Szmańda M./Bukolt B. Barton A./Gustyn S.  3:1  3:0
Bukolt B./Bukolt R. Leszczyński J./Gustyn S.   3:1  3:0
Bukolt R./Szmańda M. Leszczyński J./Barton A.  2:3  1:2

S

T

Ó

Ł

3

Bukolt Beata Has Joanna 3:2  2:1
Bukolt Beata Gustyn Stanisław 3:1 3:0
Bukolt Beata  Leszczyński Jarosław   3:0 3:0
Bukolt Beata  Kabat Bartłomiej   3:0  3:0

S

T

Ó

Ł

4

Goldyszewicz Aleksandra Gustyn Stanisław  1:3  0:3
Goldyszewicz Aleksandra  Leszczyński Jarosław  0:3  0:3
Goldyszewicz Aleksandra  Kabat Bartłomiej  0:3 0:3
Goldyszewicz Aleksandra  Has Joanna   1:3

0:3

 

Data: 11.12.2014r.
DOM-BUD Nazwa drużyny JEDYNKA
56  Wynik 10 
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Brieger Michał

Domek Piotr

Papierowski Piotr

Czapiewska - Lica Justyna

Domek Justyna

Brieger M./Czapiewska-Lica J.

Domek J./Domek P.

Domek J./Papierowski P.

Domek P./Papierowski P.

Brieger M./Papierowski P.

Brieger M./Domek P.

12

10

12

3

2

3

2

3

3

3

3

 

Leszczyński Jarosław

Kabat Bartłomiej

Has Joanna

Gustyn Stanisław

Has J./Barton A.

3

2

3

1

1

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Brieger Michał Leszczyński Jarosław  3:0  3:0
Brieger Michał Kabat Bartłomiej  3:0 3:0
Brieger Michał  Has Joanna   3:0  3:0
Brieger Michał  Gustyn Stanisław  3:0 3:0
Czapiewska-Lica J./Brieger M.  Has J./Leszczyński J.  3:0  3:0
Domek J./Domek P.  Has J./Barton A.   3:2  2:1
Domek J./Papierowski P.  Has J./Gustyn S.  3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

2

Domek Piotr Kabat Bartłomiej  3:2  2:1
Domek Piotr Has Joanna  3:0  3:0
Domek Piotr  Gustyn Stanisław 3:2 2:1
Domek Piotr  Leszczyński Jarosław  3:1  3:0
Domek P./Papierowski P.  Barton A./Gustyn S. 3:1 3:0
Brieger M./Papierowski P.  Leszczyński J./Gustyn S. 3:0 3:0
Brieger M./Domek P.  Leszczyński J./Barton A.  3:0  3:0

S

T

Ó

Ł

3

Papierowski Piotr Has Joanna  3:0  3:0
Papierowski Piotr  Gustyn Stanisław  3:1 3:0
Papierowski Piotr  Leszczyński Jarosław   3:0  3:0
Papierowski Piotr  Kabat Bartłomiej  3:0 3:0

S

T

Ó

Ł

4

Czapiewska-Lica Justyna Gustyn Stanisław  3:1  3:0
Domek Justyna  Leszczyński Jarosław  0:3 0:3
Domek Justyna  Kabat Bartłomiej  3:2 2:1
Czapiewska - Lica Justyna  Has Joanna   0:3  0:3

 

Data: 16.12.2014r.
Pasjonaci   Nazwa drużyny Kuba&S    
60    Wynik  
Nazwisko Imię  Pkt   Nazwisko Imię   Pkt

Bukolt Rafał

Szmańda Marcin

Bukolt Beata

Goldyszewicz Aleksandra

Bukolt R./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Goldyszewicz A.

Bukolt B./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Bukolt B.

Bukolt R./Bukolt B.

Bukolt R./Szmańda M. 

12

12

12

6

3

3

3

3

3

3

  

Zawistowski Jakub

Sucharska Bożena

Sucharski Tadeusz 

 

2

2

2

 

STÓŁ 1 Nazwisko Nazwisko Sety Pkt
Bukolt Rafał Wierzchucki Krzysztof 3:0 3:0
Bukolt Rafał Zawistowski Jakub 3:0 3:0
Bukolt Rafał Sucharska Bożena 3:0 3:0
Bukolt Rafał Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Goldyszewicz A./Bukolt R. Sucharska B./Wierzchucki K. 3:1 3:0
Goldyszewicz A./Szmańda M. Sucharska B./Zawistowski J. 3:0 3:0
Goldyszewicz A./Bukolt B. Sucharska B./Sucharski T. 3:1 3:0
STÓŁ 2 Szmańda Marcin Zawistowski Jakub 3:0 3:0
Szmańda Marcin Sucharska Bożena 3:0 3:0
Szmańda Marcin Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Szmańda Marcin Wierzchucki Krzysztof 3:0 3:0
Szmańda M./Bukolt B. Zawistowski J./Sucharski T. 3:0 3:0
Bukolt R./Bukolt B. Wierzchucki K./Sucharski T. 3:0 3:0
Bukolt B./Szmańda M. Wierzchucki K./Zawistowski J. 3:0 3:0
STÓŁ 3 Bukolt Beata Sucharska Bożena 3:0 3:0
Bukolt Beata Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Bukolt Beata Wierzchucki Krzysztof 3:0 3:0
Bukolt Beata Zawistowski Jakub 3:1 3:0
STÓŁ 4 Goldyszewicz Aleksandra Sucharski Tadeusz 2:3 1:2
Goldyszewicz Aleksandra Wierzchucki Krzysztof 3:1 3:0
Goldyszewicz Aleksandra Zawistowski Jakub 2:3 1:2
Goldyszewicz Aleksandra Sucharska Bożena 2:3 1:2

 

 

WYNIKI SPOTKAŃ - II RUNDA

 

Data: 23.12.2014r.
Kuba&S  Nazwa drużyny DOM-BUD
 2 Wynik  64
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt
Sucharska B./Wierzchucki K.

2

 

Papierowski Piotr

Domek Piotr

Czapiewska-Lica Justyna

Domek Justyna

Papierowski P./Czapiewska-Lica J.

Domek P./Czapiewska-Lica J.

Domek J./Czapiewska-Lica J.

Domek P./Domek J.

Papierowski P./Domek J.

Papierowski P./Domek P.

12

12

12

12

3

1

3

3

3

3

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Zawistowski Jakub Papierowski Piotr 0:3 0:3
Zawistowski Jakub  Domek Piotr  1:3 0:3
Zawistowski Jakub  Czapiewska-Lica Justyna  0:3 0:3
Zawistowski Jakub  Domek Justyna  0:3 0:3
Sucharska B./Zawistowski J.  Czapiewska-Lica J./Papierowski P.  0:3 0:3
Sucharska B./Wierzchucki K.  Czapiewska-Lica J./Domek P.  3:2 2:1
Sucharska B./Sucharski K.  Czapiewska-Lica J./Domek J.   1:3  0:3

S

T

Ó

Ł

2

Wierzchucki Krzysztof Domek Piotr 0:3 0:3
Wierzchucki Krzysztof Czapiewska-Lica Justyna   0:3  0:3
Wierzchucki Krzysztof  Domek Justyna   1:3  0:3
Wierzchucki Krzysztof  Papierowski Piotr  0:3 0:3
Wierzchucki K./Sucharski K. Domek P./Domek J. 1:3 0:3
Zawistowski J./Sucharski K.  Papierowski P./Domek J.   0:3  0:3
Zawstowski J./Wierzchucki K.  Papierowski P./Domek P.   0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

3

Sucharski Krzysztof Czapiewska-Lica Justyna 0:3 0:3
Sucharski Krzysztof Domek Justyna  1:3 0:3
Sucharski Krzysztof Papierowski Piotr  0:3 0:3
Sucharski Krzysztof Domek Piotr  0:3 0:3

S

T

Ó

Ł

4

Sucharska Bożena Domek Justyna  1:3  0:3
Sucharska Bożena Papierowski Piotr 0:3 0:3
Sucharska Bożena  Domek Piotr 0:3 0:3
Sucharska Bożena  Czapiewska-Lica Justyna  1:3  0:3

 

WYNIKI SPOTKAŃ

Data: 08.01.2015r.
KUBA&S Nazwa drużyny JEDYNKA 
18  Wynik 48 
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Zawistowski Jakub

Aniśko Marek

Sucharski Tadeusz

Sucharska Bożena

Sucharska B./Zawistowski J.

Aniśko M./Sucharski T.

1

8

3

2

3

1

 

Leszczyński Jarosław

Gustyn Stanisław

Has Joanna

Barton Arkadiusz

Has J./Gustyn S.

Has J./Barton A.

Gustyn S./Barton A.

Leszczyński J./Barton A.

Leszczyński J./Gustyn S.

9

8

9

8

3

3

2

3

3

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Zawistowski Jakub Leszczyński Jarosław  1:3 0:3
Zawistowski Jakub  Gustyn Stanisław  2:3  1:2
Zawistowski Jakub  Has Joanna   1:3 0:3
Zawistowski Jakub  Barton Arkadiusz  0:3  0:3
Sucharska B./Zawistowski J.  Has J./Leszczyński J.  3:1 3:0
Sucharska B./Aniśko M.  Has J./Gustyn S.   0:3  0:3
Sucharska B./Sucharski T.  Has J./Barton A.   1:3  0:3

S

T

Ó

Ł

2

Aniśko Marek Gustyn Stanisław  1:3  0:3
Aniśko Marek  Has Joanna   3:1  3:0
Aniśko Marek  Barton Arkadiusz   3:2  2:1
Aniśko Marek  Leszczyński Jarosław   3:1  3:0
Aniśko M./Sucharski T. Gustyn S./Barton A.  2:3 1:2
Zawistowski J./Sucharski T.  Leszczyński J./Barton A.   1:3  0:3
Zawistowski J./Aniśko M.  Leszczyński J./Gustyn S.   0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

3

Sucharski Tadeusz Has Joanna  0:3 0:3
Sucharski Tadeusz  Barton Arkadiusz   1:3  0:3
Sucharski Tadeusz  Leszczyński Jarosław   0:3  0:3
Sucharski Tadeusz  Gustyn Stanisław   3:1  3:0

S

T

Ó

Ł

4

Sucharska Bożena Barton Arkadiusz  3:2 2:1
Sucharska Bożena  Leszczyński Jarosław   0:3  0:3
Sucharska Bożena  Gustyn Stanisław  1:3  0:3
Sucharska Bożena  Has Joanna   0:3  0:3

 

Data: 13.01.2015r.
PASJONACI  Nazwa drużyny DUKO 

 41

Wynik 25 
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Bukolt Rafał

Szmańda Marcin

Bukolt Beata

Bukolt R./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Goldyszewicz A.

Bukolt B./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Bukolt B.

Bukolt R./Bukolt B.

Bukolt R./Szmańda M.

9

11

6

2

1

3

3

3

 3 

 

Klenske Dariusz

Klenske Paweł

Rybka Lidia

Grochowski Adam

Klenske D./Rybka L.

Klenske P./Rybka L.

9

7

3

3

1

2

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Bukolt Rafał Klenske Dariusz 1:3 0:3
Bukolt Rafał  Klenske Paweł   3:1  3:0
Bukolt Rafał  Rybka Lidia   3:0 3:0
Bukolt Rafał  Grochowski Adam   3:1  3:0
Goldyszewicz A./Bukolt R. Rybka L./Klenske D.  3:2 2:1
Goldyszewicz A./Szmańda M.  Rybka L./Klenske P.  2:3  1:2
Goldyszewicz A./Bukolt B.  Rybka L./Grochowski A.  3:1  3:0

S

T

Ó

Ł

2

Szmańda Marcin Klenske Paweł 3:2  2:1
Szmańda Marcin  Rybka Lidia  3:0  3:0
Szmańda Marcin  Grochowski Adam  3:1  3:0
Szmańda Marcin  Klenske Dariusz  3:1  3:0
Szmańda M./Bukolt B. Klenske P./Grochowski A.  3:1  3:0
Bukolt B./Bukolt R.  Klenske D./Grochowski A.  3:1  3:0
Bukolt B./Goldyszewicz A.  Klenske D./Klenske P.  3:1  3:0

S

T

Ó

Ł

3

Bukolt Beata Rybka Lidia 3:0 3:0
Bukolt Beata  Grochowski Adam   3:0  3:0
Bukolt Beata  Klenske Dariusz   1:3  0:3
Bukolt Beata  Klenske Paweł   1:3  0:3

S

T

Ó

Ł

4

Goldyszewicz Aleksandra Grochowski Adam 0:3 0:3
Goldyszewicz Aleksandra  Klenske Dariusz   0:3  0:3
Goldyszewicz Aleksandra  Klenske Paweł   0:3  0:3
Goldyszewicz Aleksandra  Rybka Lidia   0:3  0:3

 

Data: 15.01.2015r.
KUBA&S  Nazwa drużyny PASJONACI 
 10 Wynik 56 
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Aniśko Marek

Zawistowski Jakub

Sucharski Tadeusz

4

3

 3 

 

Bukolt Rafał

Szmańda Marcin

Goldyszewicz Aleksandra

Bukolt Beata

Bukolt R./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Goldyszewicz A.

Bukolt B./Goldyszewicz A.

Szmańda M./Bukolt B.

Bukolt B./Bukolt R.

Bukolt R./Szmańda M. 

12

11

4

11

3

3

3

3

3

 3 

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Aniśko Marek Bukolt Rafał 0:3 0:3
Aniśko Marek  Szmańda Marcin  2:3  1:2
Aniśko Marek  Goldyszewicz Aleksandra  3:2  2:1
Aniśko Marek  Bukolt Beata  2:3  1:2
Sucharska B./Aniśko M. Goldyszewicz A./Bukolt R. 1:3  0:3
Sucharska B./Zawistowski J.  Goldyszewicz A./Szmańda M.  0:3  0:3
Sucharska B./Sucharski K.  Goldyszewicz A./Bukolt B.  1:3  0:3

S

T

Ó

Ł

2

Zawistowski Jakub Szmańda Marcin  0:3  0:3
Zawistowski Jakub  Goldyszewicz Aleksandra   3:0 3:0
Zawistowski Jakub  Bukolt Beata  0:3  0:3
Zawistowski Jakub  Bukolt Rafał 1:3  0:3
Zawistowski J./Sucharski K. Szmańda M./Bukolt B. 0:3  0:3
Aniśko M./Sucharski T.  Bukolt R./Bukolt B.  0:3  0:3
Aniśko M./Zawistowski J.  Bukolt R./Szmańda M.  0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

3

Sucharski Tadeusz Goldyszewicz Aleksandra  3:1  3:0
Sucharski Tadeusz  Bukolt Beata 0:3 0:3
Sucharski Krzysztof  Bukolt Rafał   0:3  0:3
Sucharski Krzysztof  Szmańda Marcin   0:3 0:3

S

T

Ó

Ł

4

Sucharska Bożena Bukolt Beata 0:3 0:3
Sucharska Bożena  Bukolt Rafał   0:3  0:3
Sucharska Bożena  Szmańda Marcin  0:3 0:3
Sucharska Bożena  Goldyszewicz Aleksandra   1:3 0:3

 

Data: 20.01.2015r.
 DUKO Nazwa drużyny JEDYNKA 
32  Wynik  34
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Klenske Dariusz

Klenske Paweł

Grochowski Adam

Rybka Lidia

Rybka L./Klenske P.

Rybka L./Grochowski A.

Klenske D./Grochowski A. 

11

10

3

3

1

1

 3 

 

Leszczyński Jarosław

Gustyn Stanisław

Has Joanna

Barton Arkadiusz

Has J./Leszczyński J.

Has J./Gustyn S.

Has J./Barton A.

Gustyn S./Barton A.

Leszczyński J./Gustyn S.

8

3

6

4

3

2

2

3

3

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Klenske Dariusz Leszczyński Jarosław 3:2 2:1
Klenske Dariusz  Gustyn Stanisław  3:0  3:0
Klenske Dariusz  Has Joanna  3:0  3:0
Klenske Dariusz  Barton Arkadiusz  3:0  3:0
Rybka L./Klenske D. Has J./Leszczyński J.  0:3  0:3
Rybka L./Klenske P.  Has J./Gustyn S.  2:3  1:2
Rybka L./Grochowski A. Has J./Barton A.  2:3  1:2

S

T

Ó

Ł

2

Klenske Paweł Gustyn Stanisław 3:0  3:0
Klenske Paweł  Has Joanna   3:1 3:0
Klenske Paweł  Barton Arkadiusz  3:2  2:1
Klenske Paweł  Leszczyński Jarosław  3:2  2:1
Klenske P./Szlezer Z. Gustyn S./Barton A.  0:3 0:3
Klenske D./Grochowski A.  Leszczyński J./Barton A.   3:0  3:0
Klenske D./Klenske P.  Leszczyński J./Gustyn S.  1:3 0:3

S

T

Ó

Ł

3

Grochowski Adam Has Joanna  0:3 0:3
Szlezer Zbigniew  Barton Arkadiusz   1:3  0:3
Szlezer Zbigniew  Leszczyński Jarosław   0:3  0:3
Grochowski Adam  Gustyn Stanisław  3:0  3:0

S

T

Ó

Ł

4

Rybka Lidia Barton Arkadiusz  3:0  3:0
Rybka Lidia  Leszczyński Jarosław 

1:3

0:3
Rybka Lidia  Gustyn Stanisław  1:3 0:3
Rybka Lidia  Has Joanna  0:3  0:3

 

Data: 22.01.2015r.
 JEDYNKA Nazwa drużyny  PASJONACI
 15 Wynik  51
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Leszczyński Jarosław

Kabat Bartłomiej

Gustyn Stanisław

Has Joanna

Gustyn S./Has J. 

3

3

3

5

 1 

 

Bukolt Rafał

Bukolt Beata

Goldyszewicz Aleksandra

Szmańda Marcin

Bukolt R./Goldyszewicz A.

Bukolt B./Goldyszewicz A.

Szmańa M./Goldyszewicz A.

Bukolt B./Szmańda M.

Bukolt R./Szmańda M.

Bukolt R./Bukolt B.

12

11

1

10

3

3

2

3

3

3

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Leszczyński Jarosław Bukolt Rafał 0:3 0:3
Leszczyński Jarosław  Bukolt Beata   0:3  0:3
Leszczyński Jarosław  Goldyszewicz Aleksandra   3:2  2:1
Leszczyński Jarosław  Szmańda Marcin   2:3  1:2
Has J./Barton A. Goldyszewicz A./Bukolt R. 1:3 0:3
Has J./Kabat B. Goldyszewicz A./Bukolt B.   1:3  0:3
Has J./Gustyn S.  Goldyszewicz A./Szmańda M.  2:3 1:2

S

T

Ó

Ł

2

Kabat Bartłomiej  Bukolt Beata  1:3  0:3
Kabat Bartłomiej  Goldyszewicz Aleksandra   3:0  3:0
Kabat Bartłomiej  Szmańda Marcin  1:3 0:3
Kabat Bartłomiej  Bukolt Rafał  0:3 0:3
Kabat B./Gustyn S. Bukolt B./Szmańda M.   1:3  0:3
Barton A./Gustyn S.  Bukolt R./Szmańda M.   0:3  0:3
Barton A./Kabat B.  Bukolt R./Bukolt B.   0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

3

Gustyn Stanisław Goldyszewicz Aleksandra 3:1 3:0
Gustyn Stanisław Szmańda Marcin  1:3 0:3
Gustyn Stanisław Bukolt Rafał  0:3  0:3
Gustyn Stanisław  Bukolt Beata 0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

4

Has Joanna Szmańda Marcin 2:3 1:2
Has Joanna  Bukolt Rafał   0:3  0:3
Has Joanna  Bukolt Beata  2:3 1:2
Has Joanna  Goldyszewicz Aleksandra  3:0  3:0

 

Data: 
DUKO  Nazwa drużyny KUBA&S 
 38 Wynik 28 
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Klenske Dariusz

Klenske Paweł

Grochowski Adam

Rybka Lidia

Dudek Tadeusz

Rybka L./Klenske D.

Rybka L./Klenske P.

Klenske P./Grochowski A.

Klenske D./Szlezer Z.

Klenske D./Dudek T.

12

4

3

6

2

3

3

3

1

1

 

Aniśko Marek

Zawistowski Jakub

Sucharska Bożena

Sucharski Tadeusz

Sucharski Krzysztof

Sucharska B./Sucharski K.

Aniśko M./Sucharski T.

Asniśko M./Zawistowski J.

8

6

1

3

3

3

2

2

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Klenske Dariusz Aniśko Marek 3:0  3:0
Klenske Dariusz  Zawistowski Jakub  3:0  3:0
Klenske Dariusz  Sucharska Bożena  3:0  3:0
Klenske Dariusz  Sucharski Krzysztof  3:0  3:0
Rybka L./Klenske D. Sucharska B./Aniśko M.  3:0  3:0
Rybka L./Klenske P.  Sucharska B./Zawistowski J.  3:0  3:0
Rybka L./Grochowski A.  Sucharska B./Sucharski K.  1:3  0:3

S

T

Ó

Ł

2

Klenske Paweł Zawistowski Jakub 3:0 3:0
Dudek Tadeusz Sucharski Bożena  3:2  2:1
Dudek Tadeusz  Sucharski Krzysztof  1:3 0:3
Klenske Paweł  Aniśko Marek   2:3  1:2
Klenske P./Grochowski A. Zawistowski J./Wierzchucki K.  3:1  3:0
Klenske D./Szlezer Z.  Aniśko M./Sucharski T.  2:3  1:2
Klenske D./Dudek T.  Aniśko M./Zawistowski J.  2:3  1:2

S

T

Ó

Ł

3

Grochowski Adam Sucharska Bożena 3:1 3:0
Szlezer Zbigniew  Sucharski Tadeusz  0:3 0:3
Grochowski Adam Aniśko Marek  0:3 0:3
Szlezer Zbigniew  Zawistowski Jakub  1:3 0:3

S

T

Ó

Ł

4

Rybka Lidia Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
Rybka Lidia  Aniśko Marek   0:3  0:3
Rybka Lidia  Zawistowski Jakub  1:3 0:3
Rybka Lidia  Sucharska Bożena  3:0 3:0

 

WYNIKI SPOTKAŃ

Data: 03.02.2015r.
JEDYNKA  Nazwa drużyny DOM-BUD 
19  Wynik 47 
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Leszczyński Jarosław

Kabat Bartłomiej

Gustyn Stanisław

Has Joanna

Has J./Leszczyński J.

Leszczyński J./Kabat B.

8

3

1

3

3

 1 

 

Papierowski Piotr

Domek Piotr

Domek Justyna

Czapiewska-Lica Justyna

Domek P./Domek J.

Czapiewska-Lica J./Domek J.

Domek P./Czapiewska-Lica J.

Papierowski P./Czapiewska-Lica J.

Papierowski P./Domek P. 

8

12

3

10

3

3

3

3

2

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Leszczyński Jarosław Papierowski Piotr 3:0 3:0
Leszczyński Jarosław  Domek Piotr  0:3 0:3
Leszczyński Jarosław  Domek Justyna  3:1 3:0
Leszczyński Jarosław  Czapiewska-Lica Justyna  3:2 2:1
Has J./Leszczyński J. Domek J./Papierowski P.  3:1 3:0
Has J./Kabat B. Domek J./Domek P.   0:3  0:3 
Has J./Gustyn S.  Domek J./Czapiewska-Lica J.   0:3  0:3 

S

T

Ó

Ł

2

Kabat Bartłomiej Domek Piotr 0:3  0:3
Kabat Bartłomiej  Domek Justyna   3:0 3:0
Kabat Bartłomiej Czapiewska-Lica Justyna  0:3  0:3
Kabat Bartłomiej  Papierowski Piotr  0:3  0:3
Kabat B./Gustyn S. Domek P./Czapiewska-Lica J.  0:3  0:3
Leszczyński J./Gustyn S.  Papierowski P./Czapiewska-Lica J.  0:3  0:3 
Leszczyński J./Kabat B.  Papierowski P./Domek P.  2:3  1:2 

S

T

Ó

Ł

3

Gustyn Stanisław Domek Justyna 1:3 0:3
Gustyn Stanisław  Czapiewska-Lica Justyna   0:3  0:3
Gustyn Stanisław  Papierowski Piotr   2:3  1:2
Gustyn Stanisław  Domek Piotr   0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

4

Has Joanna Czapiewska-Lica Justyna 1:3 0:3
Has Joanna Papierowski Piotr 1:3 0:3
Has Joanna Domek Piotr  0:3  0:3
Has Joanna Domek Justyna  3:0 3:0

 

Data: 05.02.2015r.
DUKO  Nazwa drużyny DOM-BUD 
24  Wynik  42
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Klenske Dariusz

Klenske Paweł

Klenske D./Rybka L.

Klenske P./Rybka L.

Klenske D./Szlezer Z.

Klenske D./Klenske P.

11

3

3

2

2

3

 

Papierowski Piotr

Domek Piotr

Domek Justyna

Czapiewska-Lica Justyna

Domek P./Domek J.

Czapiewska-Lica J./Domek J.

Domek P./Czapiewska-Lica J.

Papierowski P./Czapiewska-Lica J.

7

9

9

9

1

3

3

1

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Klenske Dariusz Papierowski Piotr 3:2 2:1
Klenske Dariusz  Domek Piotr   3:1  3:0
Klenske Dariusz  Domek Justyna  3:0 3:0
Klenske Dariusz  Czapiewska-Lica Justyna   3:1  3:0
Rybka L./Klenske D. Papierowski P./Domek J.  3:0 3:0
Rybka L./Klenske P.  Domek P./Domek J.   3:2  2:1
Rybka L./Dudek T.  Czapiewska-Lica J./Domek J.   0:3  0:3

S

T

Ó

Ł

2

Klenske Paweł Domek Piotr 0:3  0:3
Klenske Paweł  Domek Justyna  1:3  0:3
Klenske Paweł  Czapiewska-Lica Justyna  0:3  0:3
Klenske Paweł  Papierowski Piotr  3:1  3:0
Klenske P./Dudek  T. Domek P./Czapiewska-Lica J. 0:3  0:3
Klenske D./Szlezer Z.  Papierowski P./Czapiewska-Lica J.  3:2  2:1
Klenske D./Klenske P.  Papierowski P./Domek P.  3:1  3:0

S

T

Ó

Ł

3

Dudek Tadeusz Domek Justyna 1:3 0:3
Szlezer Zbigniew  Czapiewska-Lica Justyna  0:3 0:3
Dudek Tadeusz  Papierowski Piotr  0:3 0:3
Szlezer Zbigniew  Domek Piotr  1:3 0:3

S

T

Ó

Ł

4

Rybka Lidia  Czapiewska-Lica Justyna 1:3  0:3
Rybka Lidia  Papierowski Piotr  0:3  0:3
Rybka Lidia  Domek Piotr  0:3  0:3
Rybka Lidia  Domek Justyna  1:3  0:3

 

WYNIKI SPOTKAŃ

Data: 10.02.2015r.
PASJONACI
Nazwa drużyny DOM-BUD
19 Wynik  47
Nazwisko Imię Pkt   Nazwisko Imię Pkt

Bukolt Rafał

Bukolt Beata

Szmańda Marcin

Bukolt R./Bukolt B.

3

7

6

3

 

Pieragowski Krzysztof

Domek Piotr

Papierowski Piotr

Domek Justyna

Pieragowski K./Czapiewska-Lica J.

Domek P./Domek J.

Papierowski P./Domek J.

Domek P./Papierowski P.

Pieragowski K./Papierowski P.

11

6

12

33

3

3

3

3

 

S

T

Ó

Ł

1

Nazwisko  Nazwisko  Sety  PkT
Bukolt Rafał Pieragowski Krzysztof 1:3 0:3
Bukolt Rafał Domek Piotr 0:3 0:3
Bukolt Rafał Czapiewska-Lica Justyna 3:0 3:0
Bukolt Rafał Papierowski Piotr 0:3 0:3
Bukolt R./Goldyszewicz A. Pieragowski K./Czapiewska-Lica J. 0:3 0:3
Bukolt B./Goldyszewicz A. Domek P./Domek J. 1:3 0:3
Szmańda M./Goldyszewicz A. Papierowski P./Domek J. 1:3 0:3

S

T

Ó

Ł

2

Bukolt Beata Domek Piotr 3:1 3:0
Bukolt Beata Domek Justyna 3:0 3:0
Bukolt Beata Papierowski Piotr 1:3 0:3
Bukolt Beata Pieragowski Krzysztof 2:3 1:2
Bukolt B./Szmańda M. Domek P./Papierowski P. 0:3 0:3
Bukolt R./Szmańda M. Pieragowski K./Papierowski P. 1:3 0:3
Bukolt R./Bukolt B. Pieragowski K./Domek P. 3:1 3:0

S

T

Ó

Ł

3

Szmańda Marcin Czapiewska-Lica Justyna 3:0 3:0
Szmańda Marcin Papierowski Piotr 1:3 0:3
Szmańda Marcin Pieragowski Krzysztof 0:3 0:3
Szmańda Marcin Domek Piotr 3:1 3:0

S

T

Ó

Ł

4

Goldyszewicz Aleksandra Papierowski Piotr 0:3 0:3
Goldyszewicz Aleksandra Pieragowski Krzysztof 0:3 0:3
Goldyszewicz Aleksandra Domek Piotr 0:3 0:3
Goldyszewicz Aleksandra Domek Justyna 0:3 0:3

 

TERMINARZ 

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information