Terminarz Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego - III Edycja
piątek, 07 listopada 2014

 Terminarz Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego III edycja - sezon 2014/2015

 

I RUNDA
I Kolejka Data: 13.11.2014r. Czwartek
godz.: 18.30  JEDYNKA  2 -  5 Kuba&S
   64 WYNIK
  Data: 18.11.2014r. Wtorek
godz.: 18.30  DUKO  3 - PASJONACI
  28  WYNIK 38 
II Kolejka Data: 20.11.2014r. Czwartek
godz.: 18.30  DOM-BUD -  5 Kuba&S
  61  WYNIK  5
  Data: 25.11.20134. Wtorek
godz.: 18.30  JEDYNKA -  3 DUKO
  46 WYNIK 20
III Kolejka Data: 27.11.2014r. Czwartek
godz.: 18.30 DOM-BUD  1  4 PASJONACI
  44  WYNIK 22 
  Data: 2.12.2014r. Wtorek
godz.: 18.30  Kuba&S -  3 DUKO
  23  WYNIK  43
IV Kolejka Data: 4.12.2014r. Czwartek
godz.: 18.30 DOM-BUD  1 -  3 DUKO
   44 WYNIK  22
godz.: 18.30 Data: 9.12.2014r. Wtorek
  PASJONACI 4 2 JEDYNKA
  46  WYNIK 20 
V Kolejka Data: 11.12.2014r. Wtorek  
godz. 18.30 DOM-BUD  1 - 2 JEDYNKA
   56 WYNIK 10 
 godz. 18.30 Data: 16.12.2014r. Wtorek
  PASJONACI  4 - 5 Kuba&S
   60 WYNIK
II RUNDA   
VI Kolejka Data: 23.12.2014r. Wtorek  
 godz. 18.30 Kuba&S 5 - 1 DOM-BUD
   2 WYNIK  64
  Data 8.01.2015r. Czwartek 
godz. 18.30  Kuba&S 5 - 2 JEDYNKA
   18 WYNIK  48
VII Kolejka Data. 13.01.2015r. Wtorek
 godz. 18.30 PASJONACI 4 - 3 DUKO
   41 WYNIK 25 
  Data: 15.01.2015r. Czwartek   
 godz. 18.30  KUBA&S  5 - 4 PASJONACI
  10  WYNIK 56 
VIII Kolejka Data: 20.01.2015r. Wtorek    
godz. 18.30 DUKO 3 - 2 JEDYNKA
  32  WYNIK 34 
  Data: 22.01.2015r. Czwartek    
godz. 18.30   JEDYNKA 2 - 4 PASJONACI
   15 WYNIK  51
  Data: 27.01.2015r. Wtorek    
 godz. 18.30 DUKO 3 - 5 KUBA&S
  38  WYNIK 28 
  Data: 03.02.2015r. Wtorek
godz. 18.30  JEDYNKA   -   DOM-BUD 
   19 WYNIK  47
X Kolejka  Data: 05.02.2015r. Czwartek
godz. 18.30 DUKO 2 - 1 DOM-BUD
  24  WYNIK  42
  Data: 10.02.2015r. Wtorek
godz. 18.30 PASJONACI 4 - 1 DOM-BUD
   19 WYNIK  47

 

 

Poniżej przedstawiamy składy poszczególnych drużyn:

1. DOM - BUD:

Domek Justyna, Czapiewska - Lica Justyna, Papierowski Piotr, Domek Piotr, Brieger Michał

2. JEDYNKA:

Has Joanna, Gustyn Stanisław, Leszczyński Jarosław, Kabat Bartłomiej, Barton Arkadiusz

3. DUKO:

Rybka Lidia, Klenske Paweł, Klenske Dariusz, Grochowski Adam, Szlezer Zbigniew

4. PASJONACI:

Goldyszewicz Aleksandra, Bukolt Beata, Bukolt Rafał, Szmańda Marcin

5. Kuba&S:

Sucharska Bożena, Sucharski Krzysztof, Sucharski Tadeusz, Zawistowski Jakub

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców na mecze w każdy wtorek i czwartek od 18.30 na salę "Pilawa".

 

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information