Liga Halowej Piłki Nożnej
wtorek, 30 października 2012

LIGA_HALOWEJ_PIKI_NONEJ

 

SPONSORZY LIGI:                                      PATRONAT MEDIALNY:                                         

kapost lemar logo_MTK fotografia-Stoski 
U_piotra_logo kurzyska_logo e-krajna
kamieniarstwo
logo_seydak

logo_fabryka_smakw

 

Mecz Trociński Okrąglak - Gwiazdy Ligi

 

 

GRUPA MISTRZOWSKA - TABELA, WYNIKI


GRUPA SPADKOWA - TABELA WYNIKI

 

  GRUPA A - TABELA, WYNIKI  

 

GRUPA B - TABELA, WYNIKI

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 


ZAWODNICY UKARANI ŻÓŁTYMI I CZERWONYMI KARTKAMI

 


 

Lista drużyn oraz harmonogram Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013:


Lp.

Nazwa drużyny

1.

CHŁOPAKI Z ALEI

2.

DUKO

3.

URZĄD TEAM SĘPÓLNO KRAJ.

4.

MTK - KOMP-ART TEAM

5.

SEYDAK TEAM

6.

U PIOTRA BLOKERSI

7.

GROM BŁOCIŃSCY WIĘCBORK

8.

GROM BEMIX - WIĘCBORK

9.

ELMASZ & STANBUD TEAM

10.

SPICA MEBLE

11.

LEMAR KUCHNIE

12.

CYRUS TEAM

13.

Z ABC DO DAKI

14.

MASTEL FC

15.

FC KILLERS

16.

TROCIŃSKI OKRĄGLAK

I Kolejka
14.11.2012r. (Środa)
godz.: 20.15 Trociński Okrąglak A1 - A2 Spica Meble
oglądaj mecz

7:3
godz.: 21.10 MTK Komp - Art. Team B6 - B5  Grom Błocińscy Więcbork
oglądaj mecz

7:1
16.11.2012r. (Piątek)
godz.: 20.15 U Piotra Blokersi A7 - A4 FC Killers
oglądaj mecz

7:0
Mecz rozgrywany awansem z II kolejki
godz.: 21.10 Trociński Okrąglak A1 - A3 Mastel FC
oglądaj mecz

14:2
18.11.2012r. (Niedziela)
godz.: 15.00 Lemar Kuchnie B1 - B2 Duko
oglądaj mecz

3:2
godz.: 16.00 Chłopaki z Alei B8 - B3 Elmasz & Stanbud Team
oglądaj mecz

2:5
godz.: 17.00 Urzędnicy Team Sępólno Kr B7 - B4 Cyrus Team
oglądaj mecz

1:13
godz.: 18.00 Seydak Team A8 - A3 Mastel FC
oglądaj mecz

10:2
godz.: 19.00 Grom Bemix Więcbork A6 - A5 Z ABC do Daki
oglądaj mecz

2:5
II Kolejka:  
21.11.2012r. (Środa)
godz.: 20.15 Spica Meble A2 - A4 FC Killers
oglądaj mecz

3:2
godz.: 21.10 Seydak Team A8 - A5 Z ABC do Daki
oglądaj mecz

3:1
23.11.2012r. (Piątek)
godz.: 20.15 U Piotra Blokersi A7 - A6 Grom Bemix Więcbork
oglądaj mecz

5:1
godz.: 21.10 Lemar Kuchnie B1 - B3 Elmasz & Stanbud Team
oglądaj mecz

2:4
24.11.2012r. (Sobota)
godz.: 20.00 Duko B2 - B4 Cyrus Team
oglądaj mecz

6:5

godz.: 21.00 Chłopaki z Alei B8 - B5 Grom Błocińscy Więcbork
oglądaj mecz

3:2

28.11.2012r. (Środa)
godz.: 20.15 Urzędnicy Team Sępólno Kra B7 - B6 MTK Komp - Art. Team
oglądaj mecz

4:6
III Kolejka:
28.11.2012r. (Środa)
godz.: 21.10 Spica Meble A2 - A6 Grom Bemix Więcbork
oglądaj mecz

3:5
30.11.2012r. (Piątek)
godz.: 20.15 Mastel FC A3 - A5 Z ABC do Daki
oglądaj mecz

1:14
godz.: 21.10 Trociński Okrąglak A1 - A4 FC Killers
oglądaj mecz

7:1
02.12.2012r. (Niedziela)
godz.: 15.00 Seydak Team A8 - A7 U Piotra Blokersi
oglądaj mecz

7:5
godz.: 16.00 Lemar Kuchnie B1 - B4 Cyrus Team
oglądaj mecz

5:1
godz.: 17.00 Elmasz & Stanbud Team B3 - B5 Grom Błocińscy Więcbork
oglądaj mecz

10:0
godz.: 18.00 Duko B2 - B6 MTK Komp - Art. Team
oglądaj mecz

4:1
godz.: 19.00 Chłopaki z Alei B8 - B7 Urzędnicy Team Sępólno Kraj.
 oglądaj mecz

6:2
IV Kolejka:
05.12.2012r. (Środa)
godz.: 20.15 Spica Meble A2 - A8 Seydak Team
oglądaj mecz

2:6
godz.: 21.10 FC Killers A4 - A6 Grom Bemix Więcbork
oglądaj mecz

0:2
07.12.2012r. (Piątek)
godz.: 20.15 Mastel FC A3 - A7 U Piotra Blokersi
oglądaj mecz

3:15
godz.: 21.10 Trociński Okrąglak A1 - A5 Z ABC do Daki
oglądaj mecz

7:6
09.12.2012r. (Niedziela)
godz.: 15.00 Lemar Kuchnie B1 - B5 Grom Błocińscy Więcbork
oglądaj mecz

13:0
godz.: 16.00 Cyrus Team B4 - B6 MTK Komp - Art. Team
oglądaj mecz

10:3
godz.: 17.00 Elmasz & Stanbud Team B3 - B7 Urzędnicy Team Sępólno Kraj.
oglądaj mecz

13:1
godz.: 18.00 Duko B2 - B8 Chłopaki z Alei
oglądaj mecz

3:10
V Kolejka:
09.12.2012r. (Niedziela)
godz.: 19.00 Trociński Okrąglak A1 - A6 Grom Bemix Więcbork
oglądaj mecz

7:1
12.12.2012r. (Środa)
godz.: 20.15 Z ABC do Daki A5 - A7 U Piotra Blokersi
oglądaj mecz

2:3
godz.: 21.10 FC Killers A4 - A8 Seydak Team
oglądaj mecz

4:9
14.12.2012r. (Piątek)
godz.: 20.15
Mastel FC
A3
-
A2
Spica Meble


2:13

godz.: 21.10
Lemar Kuchnie
B1
-
B6
MTK Komp - Art. Team


5:3

16.12.2012r. (Niedziela)
godz.: 15.00
Grom Błocińscy Więcbork
B5
-
B7
Urzędnicy Team Sępólno Kraj.


8:8

godz.: 16.00
Cyrus Team
B4
-
B8
Chłopaki z Alei


6:7

godz.: 17.00
Elmasz & Stanbud Team
B3
-
B2
Duko


8:3

VI Kolejka
16.12.2012r. (Niedziela)
godz.: 18.00
Grom Bemix Wiecbork
A6
-
A8
Seydak Team


1:3

godz.: 19.00
Trociński Okrąglak
A1
-
A7
U Piotra Blokersi


2:0

19.12.2012r. (Środa)
godz.: 20.15
MTK Komp - Art. Team
B6
-
B8
Chłopaki z Alei


3:6

godz.: 21.10
FC Killers
A4
-
A3
Mastel FC


3:2

21.12.2012r. (Piątek)
godz.: 20.15
Lemar Kuchnie
B1
-
B7
Urzędnicy Team Sępólno Kra


17:2

godz.: 21.10
Z ABC do Daki
A5
-
A2
Spica Meble


1:1

23.12.2012r. (Niedziela)
godz.: 15.00
Grom Błocińscy Więcbork
B5
-
B2
Duko


1:5

godz.: 16.00
Cyrus Team
B4
-
B3
Elmasz & Stanbud Team


2:4

VII Kolejka
23.12.2012r. (Niedziela)
godz.: 17.00
Grom Bemix Więcbork
A6
-
A3
Mastel FC


8:4

godz.: 18.00
U Piotra Blokersi
A7
-
A2
Spica Meble


6:5

godz.: 19.00
Trociński Okrąglak
A1
-
A8
Seydak Team


5:1

04.01.2013r. (Piątek)
godz. 20.15
Grom Błocińscy Więcbork
B5
-
B4
Cyrus Team


3:10

godz. 21.10 Z ABC do Daki A5 - A4 FC Killers
4:1
05.01.2013r. (Sobota)
godz.: 19.00 MTK Komp - Art. Team B6 - B3 Elmasz & Stanbud Team
1:9
godz.:20:00
Urzędnicy Team Sępólno Kr B7 - B2 Duko
0:7
godz.:21:00 Lemar Kuchnie B1 - B8 Chłopaki z Alei
2:1
FAZA FINAŁOWA
I Kolejka
06.01.2013r. (Niedziela)
godz.: 15.00
TROCIŃSKI OKRĄGLAK

-

DUKO


2:6

godz.: 16.00
FC KILLERS

-

MTK KOMP - ART. TEAM


2:3

godz.: 17.00
U PIOTRA BLOKERSI

-

LEMAR KUCHNIE


7:5

godz.: 18.00
MASTEL FC

-

CYRUS TEAM


2:6

godz.: 19.00
GROM BEMIX WIĘCBORK

-

URZĘDNICY TEAM SĘPÓLNO KR


9:0

07.01.2013r. (Poniedziałek)
godz.: 20.00
SPICA MEBLE

-

GROM BŁOCIŃSCY WIĘCBORK


10:3

godz.: 21.00
SEYDAK TEAM

-

CHŁOPAKI Z ALEI


4:7

11.01.2013r. (Piątek)
godz.: 20.15
Z ABC DO DAKI

-

ELMASZ & STANBUD TEAM


4:2

II Kolejka
11.01.2013r. (Piątek)
godz.: 21.10
MASTEL FC

-

URZĘDNICY TEAM SĘPÓLNO KR


4:3

13.01.2013r. (Niedziela)
godz.: 15.00
SEYDAK TEAM

-

LEMAR KUCHNIE


5:3

godz.: 16.00
FC KILLERS

-

CYRUS TEAM


2:12

godz.: 17.00
Z ABC DO DAKI

-

DUKO


1:2

godz.: 18.00
GROM BEMIX WIĘCBORK

-

GROM BŁOCIŃSCY WIĘCBORK


9:2

godz.: 19.00
TROCIŃSKI OKRĄGLAK

-

CHŁOPAKI Z ALEI


4:2

14.01.2013r. (Poniedziałek)
godz.: 20.00
SPICA MEBLE

-

MTK KOMP - ART TEAM


13:3

godz.: 21.00
U PIOTRA BLOKERSI

-

ELMASZ & STANBUD TEAM


5:4

III Kolejka
18.01.2013r. (Piątek)
godz.: 20.15
U PIOTRA BLOKERSI

-

DUKO


3:3

godz.: 21.10
SEYDAK TEAM

-

ELMASZ & STANBUD TEAM


4:4

20.01.2013r. (Niedziela)
godz.: 15.00
TROCIŃSKI OKRĄGLAK

-

LEMAR KUCHNIE


2:0

godz.: 16.00
Z ABC DO DAKI

-

CHŁOPAKI Z ALEI


3:6

godz.: 17.00
GROM BEMIX WIĘCBORK

-

MTK KOMP - ART TEAM


12:0

godz.: 18.00
SPICA MEBLE

-

CYRUS TEAM


4:3

godz.: 19.00
FC KILLERS

-

URZĘDNICY TEAM SĘPÓLNO KR


9:2

21.01.2013r. (Poniedziałek)
godz.: 20.00
MASTEL FC

-

GROM BŁOCIŃSCY WIĘCBORK


5:3

IV Kolejka
21.01.2013r. (Poniedziałek)
godz.: 21.00
U PIOTRA BLOKERSI

-

CHŁOPAKI Z ALEI


1:2

25.01.2013r. (Piątek)
godz.: 18.30
SEYDAK TEAM

-

DUKO


5:5

godz.: 19.30 Z ABC DO DAKI

-
LEMAR KUCHNIE


5:3
27.01.2013r. (Niedziela)
godz.: 15.00 GROM BEMIX WIĘCBORK

-
CYRUS TEAM


4:6
godz.: 16.00 SPICA MEBLE

-
URZĘDNICY TEAM SĘPÓLNO KR


2:2
godz.: 17.00 MASTEL FC

-
MTK KOMP - ART TEAM


1:7
godz.: 18.00 FC KILLERS

-
GROM BŁOCIŃSCY WIĘCBORK


 7:4
godz.: 19.00 TROCIŃSKI OKRĄGLAK

-
ELMASZ & STANBUD TEAM


2:4
BARAŻE
28.01.2013r. (Poniedziałek)
godz.: 20.00 Z ABC DO DAKI

-
GROM BEMIX WIĘCBORK


2:5
godz.: 21.00 LEMAR KUCHNIE

-
CYRUS TEAM


6:4
01.02.2013r. (Piątek)
godz.: 18.00 Zwycięzca Ligi
-
Gwiazdy Ligi


Wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN LIGI: >>>> Pobierz <<<<

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA

        TRANSMISJI ONLINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci   ICT Group Sp z o.o.
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information