I Liga

  Zespół M PKT
1 Trociński Futsal 12 31
2 Seydak Team 12 23
3 Lemar Kuchnie 12 17
4 Sharks Attack Elmasz 12 13
5 Chłopaki z Alei 12 13
6 Bemix Więcbork 12 13
7 Bar Dakisa 12 10

II Liga

  Zespół M PKT
1 LZS Piaseczno 9 23
2 ZGK Sępólno 9 22
3 Stan-Bud Team 9 16
4 Młodzi z MLKS-u 9 16
5 KS Skarpa 9 15
6 Fuks Wielowicz 9 11
7 Sosenka Sośno 9 10
8 WKS Tad-Mar Wałdowo 9 10
Sępoleńska Liga Futsalu IV Edycja
środa, 15 października 2014

 

 plakat halowka v4

Przypominamy że zawodników można zgłaszać do:

I liga - przed pierwszym meczem rundy rewanżowej;

II liga - Przed meczem 5 kolejki.; 

Relacje z meczów I ligi >>>>>sprawdź<<<<<

 

Relacje z meczów II Ligi >>>>>sprawdź<<<<<

 

 

 

Mecze barażowe:

24.01.2015r (sobota) godz.: 19.00 

BAR DAKISA - ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 

25.01.2015r. (niedziela) godz.: 18.00

ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE - BAR DAKISA

 

       Bar Dakisa  24.01.2015r. godz. 19.00     ZGK Sępólno Kraj. 
              8                 wynik               8
 Kobus Dawid 7 15  Siódmiak Michał 
Warmke Dawid  21  Dudek Tomasz 
Chmarzyński Dawid  10  Piotrowski Patryk 
Betin Marek 1 6 Rękiewicz Józef
Tusznio Szymon 6 1 Pokora Rafał
Krauze Łukasz 8 9 Fridehl Arkadiusz
Haliniak Mariusz 13 11 Stępień Arkadiusz
Czapiewski Tomasz 11 7 Żychski Mariusz
Lepak Bartosz 3 13 Czerechowski Robert
Balcer Mateusz 5    
             bramki/kartki                bramki/kartki

Kobus Dawid - 5

Tusznio Szymon - 2

Lepak Bartosz - 1

Fridehl Arkadiusz - 4

Żychski Mariusz - 3

Stępień Arkadiusz - 1

 

  ZGK Sępólno Kraj.   25.01.2015r. godz. 18.00         Bar Dakisa 
                1                 wynik              11
Krakowiak Dariusz  8 Kobus Dawid
Siódmiak Michał  15  Warmke Dawid 
Dudek Tomasz  Chmarzyński Dawid 
Piotrowski Patryk 10 14 Betin Marek 
Rękiewicz Józef 6 1 Sowiński Karol
Fridehl Arkadiusz 9 10 Tusznio Szymon
Stępień Arkadiusz 11 8 Krauze Łukasz
Żychski Mariusz 7 13 Haliniak Mariusz
Krzyżanowski Piotr 17 11 Lepak Bartosz
Czerechowski Robert 13    
             bramki/kartki                bramki/kartki

Żychski Mariusz - 1

Warmke Dawid - 3

Chmarzyński Dawid - 2

Betin Marek - 1

Krauze Łukasz - 1

Haliniak Mariusz - 2

Lepak Bartosz - 2

 

 

Aktywne Kary:

Sławomir Walaszek (Lemar Kuchnie) - pauzuje w dwóch kolejnych spotkaniach (od 16.01.2015r.) za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu 13 kolejki z drużyną Seydak Team

Kartki oraz strzelone bramki liczone będą osobno w pucharze ligi.  

 W tegorocznej edycji Ligi Futsalu przewidziane są następujące nagrody: 

I liga:

I miejsce - 2000 zł - bon podarunkowy;

II miejsce - 1500zł - bon podarunkowy;

III miejsce - 1000 zł - bon podarunkowy;

II liga: 

I miejsce - 1000 zł - bon podarunkowy;

Przewidziane są również nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, zawodnika i strzelca I oraz II ligi.  

 

 

 

Regulamin     >>>>pobierz<<<<

Formularz zgłoszeniowy    >>>>pobierz<<<<

Zgoda dla zawodników niepełnoletnich  >>>>pobierz<<<<

 


Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci   ICT Group Sp z o.o.
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information