I Liga

  Zespół M PKT
1 Seydak Team 14 31
2 Karczma Jeleń 14 29
3 Duko Doran 14 26
4 Lemar Kuchnie 14 24
5 Elmasz Team 14 21
6 Chłopaki z Alei 14 16
7 U Piotra 14 6
8 Bemix Więcbork 14 5
calendar - calendar

56 Mecze

środa, 20.11.2013
1 środa, 20.11.2013 20:00 h BS Krajeńskie Chłopaki z Alei - U Piotra 3-4
1 środa, 20.11.2013 21:00 h Okrąglak Karczma Jeleń Trociński - Seydak Team 3-4
piątek, 22.11.2013
1 piątek, 22.11.2013 20:00 h Bemix Więcbork - Elmasz Team 3-4
1 piątek, 22.11.2013 21:00 h Lemar Kuchnie - Duko Doran 5-5
niedziela, 24.11.2013
2 niedziela, 24.11.2013 18:00 h BS Krajeńskie Chłopaki z Alei - Seydak Team 5-2
2 niedziela, 24.11.2013 19:00 h U Piotra - Elmasz Team 2-3
2 niedziela, 24.11.2013 20:00 h Okrąglak Karczma Jeleń Trociński - Duko Doran 2-4
2 niedziela, 24.11.2013 21:00 h Bemix Więcbork - Lemar Kuchnie 0-5
piątek, 29.11.2013
3 piątek, 29.11.2013 20:00 h BS Krajeńskie Chłopaki z Alei - Elmasz Team 3-3
3 piątek, 29.11.2013 21:00 h Seydak Team - Duko Doran 8-2
sobota, 30.11.2013
3 sobota, 30.11.2013 20:00 h U Piotra - Lemar Kuchnie 1-7
3 sobota, 30.11.2013 21:00 h Okrąglak Karczma Jeleń Trociński - Bemix Więcbork 13-2
niedziela, 01.12.2013
4 niedziela, 01.12.2013 17:00 h BS Krajeńskie Chłopaki z Alei - Duko Doran 3-5
4 niedziela, 01.12.2013 18:00 h Elmasz Team - Lemar Kuchnie 1-6
4 niedziela, 01.12.2013 19:00 h Seydak Team - Bemix Więcbork 10-1
4 niedziela, 01.12.2013 20:00 h U Piotra - Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 0-7
piątek, 06.12.2013
5 piątek, 06.12.2013 20:00 h BS Krajeńskie Chłopaki z Alei - Lemar Kuchnie 4-10
5 piątek, 06.12.2013 21:00 h Duko Doran - Bemix Więcbork 7-4
sobota, 07.12.2013
5 sobota, 07.12.2013 18:00 h Elmasz Team - Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 7-3
5 sobota, 07.12.2013 19:00 h Seydak Team - U Piotra 3-1
niedziela, 08.12.2013
6 niedziela, 08.12.2013 16:00 h BS Krajeńskie Chłopaki z Alei - Bemix Więcbork 3-3
6 niedziela, 08.12.2013 17:00 h Lemar Kuchnie - Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 3-7
6 niedziela, 08.12.2013 18:00 h Duko Doran - U Piotra 6-3
6 niedziela, 08.12.2013 19:00 h Elmasz Team - Seydak Team 1-2
piątek, 13.12.2013
7 piątek, 13.12.2013 20:00 h BS Krajeńskie Chłopaki z Alei - Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 2-12
7 piątek, 13.12.2013 21:00 h Bemix Więcbork - U Piotra 2-1
sobota, 14.12.2013
7 sobota, 14.12.2013 20:00 h Lemar Kuchnie - Seydak Team 5-3
7 sobota, 14.12.2013 21:00 h Duko Doran - Elmasz Team 2-5
niedziela, 15.12.2013
8 niedziela, 15.12.2013 16:00 h U Piotra - BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 5-6
8 niedziela, 15.12.2013 17:00 h Seydak Team - Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 6-12
8 niedziela, 15.12.2013 18:00 h Elmasz Team - Bemix Więcbork 7-2
8 niedziela, 15.12.2013 19:00 h Duko Doran - Lemar Kuchnie 8-4
piątek, 20.12.2013
9 piątek, 20.12.2013 20:00 h Seydak Team - BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 6-6
9 piątek, 20.12.2013 21:00 h Elmasz Team - U Piotra 3-3
sobota, 21.12.2013
9 sobota, 21.12.2013 18:00 h Duko Doran - Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 0-8
9 sobota, 21.12.2013 19:00 h Lemar Kuchnie - Bemix Więcbork 6-4
niedziela, 22.12.2013
10 niedziela, 22.12.2013 16:00 h Elmasz Team - BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 2-4
10 niedziela, 22.12.2013 17:00 h Duko Doran - Seydak Team 5-9
10 niedziela, 22.12.2013 18:00 h Lemar Kuchnie - U Piotra 4-4
10 niedziela, 22.12.2013 19:00 h Bemix Więcbork - Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 3-5
piątek, 03.01.2014
11 piątek, 03.01.2014 20:00 h Duko Doran - BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 7-5
11 piątek, 03.01.2014 21:00 h Lemar Kuchnie - Elmasz Team 4-5
sobota, 04.01.2014
11 sobota, 04.01.2014 18:00 h Bemix Więcbork - Seydak Team 5-9
11 sobota, 04.01.2014 19:00 h Okrąglak Karczma Jeleń Trociński - U Piotra 7-1
niedziela, 05.01.2014
12 niedziela, 05.01.2014 16:00 h Lemar Kuchnie - BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 4-3
12 niedziela, 05.01.2014 17:00 h Bemix Więcbork - Duko Doran 3-5
12 niedziela, 05.01.2014 18:00 h Okrąglak Karczma Jeleń Trociński - Elmasz Team 3-1
12 niedziela, 05.01.2014 19:00 h U Piotra - Seydak Team 1-5
piątek, 10.01.2014
13 piątek, 10.01.2014 20:00 h Bemix Więcbork - BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 4-9
13 piątek, 10.01.2014 21:00 h Okrąglak Karczma Jeleń Trociński - Lemar Kuchnie 3-3
sobota, 11.01.2014
13 sobota, 11.01.2014 18:00 h U Piotra - Duko Doran 3-4
13 sobota, 11.01.2014 19:00 h Seydak Team - Elmasz Team 7-2
niedziela, 12.01.2014
14 niedziela, 12.01.2014 16:00 h Okrąglak Karczma Jeleń Trociński - BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 2-2
14 niedziela, 12.01.2014 17:00 h U Piotra - Bemix Więcbork 4-4
14 niedziela, 12.01.2014 18:00 h Seydak Team - Lemar Kuchnie 8-4
14 niedziela, 12.01.2014 19:00 h Elmasz Team - Duko Doran 4-4


Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information