I Liga

  Zespół M PKT
1 Seydak Team 14 31
2 Karczma Jeleń 14 29
3 Duko Doran 14 26
4 Lemar Kuchnie 14 24
5 Elmasz Team 14 21
6 Chłopaki z Alei 14 16
7 U Piotra 14 6
8 Bemix Więcbork 14 5
Statystyki sezonu - Gol

Ranking   Nazwa Zespół Gol
1 Tomasz Mrugalski Tomasz Mrugalski Seydak Team 29
2 No Name No Name Lemar Kuchnie 28
3 Damian Nawrocki Damian Nawrocki BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 19
- Łukasz Nowak Łukasz Nowak Duko Doran 19
- Patryk Drewek Patryk Drewek Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 19
6 Tomasz Kurs Tomasz Kurs Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 13
- Paweł Iwanicki Paweł Iwanicki Seydak Team 13
- Szymon Jędrzejewski Szymon Jędrzejewski Okrąglak Karczma Jeleń Trociński 13
9 Patryk Herzberg Patryk Herzberg BS Krajeńskie Chłopaki z Alei 12
10 Daniel Katerla Daniel Katerla Seydak Team 11
11 Michail Sundeev Michail Sundeev Duko Doran 10
12 Krystian Łodziński Krystian Łodziński U Piotra  9
- Dawid Schulz Dawid Schulz Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  9
- Artur Dądela Artur Dądela Lemar Kuchnie  9
- Kolesnik Vitaliy Kolesnik Vitaliy Duko Doran  9
- Tomasz Olszewski Tomasz Olszewski Lemar Kuchnie  9
- Sebastian Pacek Sebastian Pacek Bemix Więcbork  9
18 Ireneusz Pick Ireneusz Pick Seydak Team  8
- Kamil Dankowski Kamil Dankowski Duko Doran  8
- Marek Kostkowski Marek Kostkowski Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  8
- Tomasz Kaczyński Tomasz Kaczyński Elmasz Team  8
- Henryk Grajczyk Henryk Grajczyk Elmasz Team  8
23 Bartłomiej Pastwik Bartłomiej Pastwik Lemar Kuchnie  7
- Adam Żywicki Adam Żywicki Lemar Kuchnie  7
- Paweł Siekierka Paweł Siekierka BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  7
26 Karol Nowaczyk Karol Nowaczyk Elmasz Team  6
- Kamil Hrycajewski Kamil Hrycajewski Bemix Więcbork  6
- Jakub Jędrzejewski Jakub Jędrzejewski Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  6
29 Przemysław Gburczyk Przemysław Gburczyk Elmasz Team  5
- Łukasz Kozina Łukasz Kozina Elmasz Team  5
- Artur Bukowski Artur Bukowski U Piotra  5
- Marcin Miszewski Marcin Miszewski Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  5
- Bartosz Czerechowski Bartosz Czerechowski Elmasz Team  5
- Robert Rodak Robert Rodak Bemix Więcbork  5
- Arkadiusz Grochowski Arkadiusz Grochowski BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  5
- Mirosław Tyda Mirosław Tyda Seydak Team  5
- Mateusz Kwasigroch Mateusz Kwasigroch Bemix Więcbork  5
- Adam Zalewski Adam Zalewski Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  5
- Grzegorz Paszylk Grzegorz Paszylk Seydak Team  5
- Fabian Dorosz Fabian Dorosz Duko Doran  5
41 Leszek Majtczak Leszek Majtczak Duko Doran  4
- Maciej Lipiński Maciej Lipiński Elmasz Team  4
- Michał Pankau Michał Pankau Elmasz Team  4
- Samobójcza Samobójcza Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  4
- Krystian Gbur Krystian Gbur Seydak Team  4
- Sławomir Dankowski Sławomir Dankowski Duko Doran  4
- Adam Żuchowski Adam Żuchowski U Piotra  4
- Dawid Betin Dawid Betin U Piotra  4
49 Aleksander Lizik Aleksander Lizik Bemix Więcbork  3
- Karol Walaszek Karol Walaszek Lemar Kuchnie  3
- Adrian Kolasa Adrian Kolasa Lemar Kuchnie  3
- Adam Głowacki Adam Głowacki BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  3
- Dawid Domeracki Dawid Domeracki Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  3
- Mariusz Krajewski Mariusz Krajewski BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  3
- Piotr Piotrowski Piotr Piotrowski Bemix Więcbork  3
56 Wojciech Karpacz Wojciech Karpacz U Piotra  2
- Jakub Prasał Jakub Prasał U Piotra  2
- Szymon  Becker Szymon Becker BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  2
- Mirosław Kosmela Mirosław Kosmela Bemix Więcbork  2
- Kamil Waniak Kamil Waniak BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  2
- Sławomir Gołąbek Sławomir Gołąbek U Piotra  2
- Łukasz Pankau Łukasz Pankau Elmasz Team  2
- Samobójcza Samobójcza Lemar Kuchnie  2
- Jakub Błaszkowski Jakub Błaszkowski Seydak Team  2
- Samobójcza Samobójcza Seydak Team  2
- Artur Jasiek Artur Jasiek Duko Doran  2
- Rene Wrzesiński Rene Wrzesiński Okrąglak Karczma Jeleń Trociński  2
- Adrian Mikulski Adrian Mikulski BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  2
- Paweł Mucha Paweł Mucha Bemix Więcbork  2
- Bartosz Lepak Bartosz Lepak U Piotra  2
71 Jakub Dobrzański Jakub Dobrzański BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  1
- Samobójcza Samobójcza BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  1
- Michał Baumgart Michał Baumgart Bemix Więcbork  1
- Wojciech Janicki Wojciech Janicki Bemix Więcbork  1
- Filip Kurzyński Filip Kurzyński Lemar Kuchnie  1
- Bartosz Breszka Bartosz Breszka U Piotra  1
- Krystian Żuchowski Krystian Żuchowski U Piotra  1
- Marek Grabowski Marek Grabowski BS Krajeńskie Chłopaki z Alei  1
- Marcin Nowak Marcin Nowak Bemix Więcbork  1
- Rafał Lica Rafał Lica Seydak Team  1
- Samobójcza Samobójcza Elmasz Team  1
- Samobójcza Samobójcza Bemix Więcbork  1
- Wojciech Fertykowski Wojciech Fertykowski Duko Doran  1
- Sławomir Fac Sławomir Fac U Piotra  1
- Przemysław Drobiński Przemysław Drobiński Bemix Więcbork  1
- Krzysztof Prądziński Krzysztof Prądziński Duko Doran  1
- Karol Woliński Karol Woliński Seydak Team  1
- Bartosz Migawa Bartosz Migawa Duko Doran  1
- Robert Liss Robert Liss Seydak Team  1
- Dominik Szczygieł Dominik Szczygieł Lemar Kuchnie  1


Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information