I Liga

  Zespół M PKT
1 Seydak Team 14 31
2 Karczma Jeleń 14 29
3 Duko Doran 14 26
4 Lemar Kuchnie 14 24
5 Elmasz Team 14 21
6 Chłopaki z Alei 14 16
7 U Piotra 14 6
8 Bemix Więcbork 14 5

II Liga

  Zespół M PKT
1 Bar Dakisa 8 21
2 LZS Piaseczno 8 15
3 MTK Komp-Art 8 12
4 ZGK & Urząd Team 8 6
5 KS Skarpa 8 6
Terminarz Ligi Halowej Piłki Nożnej III Edycja - II Liga
sobota, 14 grudnia 2013

Terminarz Ligi Halowej Piłki Nożnej III Edycja - II Liga

I Kolejka Data: 23.11.2013 (sobota)  SĘDZIOWIE SPOTKANIA
godz.: 20.00  BAR DAKISA 1 - 2 ZGK & URZĄD TEAM D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz  

oglądaj mecz

 4 wynik 0
 
godz.: 21.00 KS SKARPA
5 - 4 MTK KOMP - ART TEAM D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz 4
wynik  10  
II Kolejka Data: 30.11.2013 (sobota)
godz.: 19.00  BAR DAKISA 1 - 3 LZS PIASECZNO D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  5 wynik 2  
  Data: 1.12.2013 (niedziela)
godz.: 16.00 ZGK & URZĄD TEAM 2 - 4 MTK KOMP - ART TEAM  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  1 wynik 4  
 III Kolejka Data: 07.12.2013 (sobota)
godz.: 16.00 BAR DAKISA 1 - 4 MTK KOMP - ART TEAM D. Burkiewicz/ M. Lica
oglądaj mecz  7 wynik 4  
godz.: 17.00  LZS PIASECZNO
3 - 5 KS SKARPA D. Burkiewicz/ M. Lica
oglądaj mecz  5 wynik  3  
IV Kolejka Data: 08.12.2013 (niedziela)
godz.: 20.00  BAR DAKISA 1 - 5 KS SKARPA I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  11 wynik  1  
godz.: 21.00  LZS PIASECZNO 3 - 2 ZGK & URZĄD TEAM I. Papierowski/ M. Lica
oglądaj mecz  5 wynik 3
 
V Kolejka Data: 15.12.2013 (niedziela)
godz.: 20.00  KS SKARPA 5 - 2 ZGK & URZĄD TEAM B. Burkiewicz/ I. Papierowski
oglądaj mecz  0 wynik  3  
godz.: 21.00 MTK KOMP - ART TEAM 4 - 3 LZS PIASECZNO  B. Burkiewicz/ I. Papierowski
oglądaj mecz  3 wynik 5  
VI Kolejka Data: 21.12.2013 (sobota)
godz.: 16.00  ZGK & URZĄD TEAM 2 - 1 BAR DAKISA D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  0 wynik 5  
W drużynie ZGK & URZĄD TEAM wystąpił nieuprawniony zawodnik (wynik boiskowy 3:5)
godz.: 17.00  MTK KOMP - ART TEAM 4 - 5 KS SKARPA D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  5 wynik  0  
Drużyna KS SKARPA nie stawiła się na mecz
VII Kolejka Data: 22.12.2013 (niedziela)
godz.: 20.00  LZS PIASECZNO 3 - 1 BAR DAKISA D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  1 wynik 4  
godz.: 21.00  MTK KOMP - ART TEAM 4 - 2 ZGK & URZĄD TEAM D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  1 wynik  3  
VIII Kolejka Data: 04.01.2014 (sobota)
godz.: 16.00  MTK KOMP - ART TEAM 4 - 1 BAR DAKISA D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  6 wynik 4
 
godz.: 17.00 KS SKARPA 5 - 3 LZS PIASECZNO  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  2 wynik  1  
IX Kolejka Data: 05.01.2014 (niedziela)
godz.: 20.00  KS SKARPA 5 - 1 BAR DAKISA  
oglądaj mecz 2
wynik 6
 
godz.: 21.00  ZGK & URZĄD TEAM 2 - 3 LZS PIASECZNO  
oglądaj mecz  4 wynik  6  
X Kolejka Data: 11.01.2014 (sobota)
godz.: 16.00 ZGK & URZĄD TEAM  2 - 5 KS SKARPA
 
oglądaj mecz  5 wynik  8  
godz.: 17.00  LZS PIASECZNO 3 - 4 MTK KOMP - ART TEAM  
oglądaj mecz  3 wynik 2  
Baraż nr 1
Baraż Data: 17.01.2014 (piątek)
godz.: 20.00  LZS PIASECZNO - U PIOTRA D. Burkiewicz/ M. Lica 
oglądaj mecz 1 wynik  11  
  Krzysztof Prasał - 1  

Krystian Łodziński - 4

Bartosz Lepak - 3

Dawid Betin - 2

Adam Żuchowski - 1

Wojciech Karpacz - 1

 
Baraż nr 2
 Baraż Data: 18.01.2014 (sobota)
godz.: 16.00  U PIOTRA - LZS PIASECZNO  
oglądaj mecz 3 wynik 5  

Sławomir Gołąbek - 2

Krystian Łodziński - 1

 

Kamil Pestka - 2

Robert Bogdanowicz - 1

Łukasz Hoppe - 1

Krzysztof Prasał - 1

 
godz.: 17.00  MISTRZ LIGI - GWIAZDY I i II LIGI  
oglądaj mecz 2 wynik 5  
GODZ: 18.15 Zakończenie Ligi
 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information