I Liga

  Zespół M PKT
1 Seydak Team 14 31
2 Karczma Jeleń 14 29
3 Duko Doran 14 26
4 Lemar Kuchnie 14 24
5 Elmasz Team 14 21
6 Chłopaki z Alei 14 16
7 U Piotra 14 6
8 Bemix Więcbork 14 5

II Liga

  Zespół M PKT
1 Bar Dakisa 8 21
2 LZS Piaseczno 8 15
3 MTK Komp-Art 8 12
4 ZGK & Urząd Team 8 6
5 KS Skarpa 8 6
Terminarz Ligi Halowej Piłki Nożnej III Edycja - I Liga
czwartek, 12 grudnia 2013

Terminarz Ligi Halowej Piłki Nożnej III Edycja - I Liga

I Kolejka Data: 20.11.2013 (środa)  SĘDZIOWIE SPOTKANIA
godz.: 20.00  BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI 1 - 2 U PIOTRA   I. Papierowski/ M. Lica 

oglądaj mecz

 3 wynik 4  galeria zdjęć
godz.: 21.00 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI 8 - 3 SEYDAK TEAM I. Papierowski/ M. Lica
oglądaj mecz  3 wynik 4  
  Data: 22.11.2013 (piątek)
godz.: 20.00  BEMIX WIĘCBORK 7 - 4 ELMASZ TEAM D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz 3 wynik 4 galeria zdjęć
godz.: 21.00  LEMAR KUCHNIE 6 - 5 DUKO DORAN D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  5 wynik 5 galeria zdjęć
II Kolejka Data: 24.11.2013 (niedziela)
godz.: 18.00  BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI 1 - 3 SEYDAK TEAM  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  5 wynik 2  
godz.: 19.00  U PIOTRA 2 - 4 ELMASZ TEAM  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  2 wynik  3  
godz.: 20.00 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI  8 - 5 DUKO DORAN  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  2 wynik  4  
godz.: 21.00  BEMIX WIĘCBORK 7 - 6 LEMAR KUCHNIE  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  0 wynik  5 galeria zdjęć
III Kolejka Data: 29.11.2013 (piątek)
godz.: 20.00 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI  1 - 4  ELMASZ TEAM M. Lica/ I. Papierowski
oglądaj mecz  3 wynik 3 galeria zdjęć
godz.: 21.00  SEYDAK TEAM 3 - 5 DUKO DORAN  M. Lica/ I. Papierowski
oglądaj mecz  8 wynik  2 galeria zdjęć
  Data: 30.11.2013 (sobota)
godz.: 20.00 U PIOTRA  2 - 6 LEMAR KUCHNIE  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  1 wynik 7  
godz.: 21.00  OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI 8 - 7 BEMIX WIĘCBORK  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  13 wynik  2  
IV Kolejka Data: 01.12.2013 (niedziela)
godz.: 17.00  BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI 1 - 5 DUKO DORAN  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  3 wynik 5 galeria zdjęć
godz.: 18.00  ELMASZ TEAM 4 - 6 LEMAR KUCHNIE  I. Papierowski/ M. Lica
oglądaj mecz  1 wynik 6 galeria zdjęć
godz.: 19.00  SEYDAK TEAM 3 - 7 BEMIX WIĘCBORK  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  10 wynik  1  
godz.: 20.00  U PIOTRA 2 - 8 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  0 wynik 7  
V Kolejka Data: 06.12.2013 (piątek)
godz.: 20.00  BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI 1 - 6 LEMAR KUCHNIE  D. Burkiewicz/ I. Papierowski
oglądaj mecz  4 wynik 10 galeria zdjęć
godz.: 21.00  DUKO DORAN 5 - 7 BEMIX WIĘCBORK   D. Burkiewicz/ I. Papierowski
oglądaj mecz 7 wynik 4 galeria zdjęć
  Data: 07.12.2013 (sobota)
godz.: 18.00  ELMASZ TEAM 4 - 8 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI  B. Burkiewicz/ M. Lica 
oglądaj mecz  7 wynik  3  
godz.: 19.00  SEYDAK TEAM 3 - 2 U PIOTRA  B. Burkiewicz/ M. Lica 
oglądaj mecz  3 wynik 1  
VI Kolejka Data: 08.12.2013 (niedziela)
godz.: 16.00  BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI 1 - 7 BEMIX WIĘCBORK  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  3 wynik 3  
godz.: 17.00  LEMAR KUCHNIE 6 - 8 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  3 wynik 7  
godz.: 18.00  DUKO DORAN 5 - 2 U PIOTRA  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  6 wynik  3  
godz.: 19.00  ELMASZ TEAM 4 - 3 SEYDAK TEAM  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  1 wynik 2  
VII Kolejka Data: 13.12.2013 (piątek)
godz.: 20.00  BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI 1 - 8 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  2 wynik 12  
godz.: 21.00  BEMIX WIĘCBORK 7 - 2 U PIOTRA  D. Burkiewicz/ B.Burkiewicz
oglądaj mecz  2 wynik  1  
  Data: 14.12.2013 (sobota)
godz.: 20.00  LEMAR KUCHNIE 6 - 3 SEYDAK TEAM  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  5 wynik  3  
godz.: 21.00  DUKO DORAN 5 - 4 ELMASZ TEAM  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  2 wynik 5  
VIII Kolejka Data: 15.12.2013 (niedziela)
godz.: 16.00  U PIOTRA 2 - 1 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI  I. Papierowski/ M. Lica
oglądaj mecz  5 wynik  6  
godz.: 17.00  SEYDAK TEAM 3 - 8 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI   I. Papierowski/ M. Lica
oglądaj mecz  6 wynik  12  
godz.: 18.00  ELMASZ TEAM 4 - 7 BEMIX WIĘCBORK  I. Papierowski/ M. Lica
oglądaj mecz  7 wynik 2  
godz.: 19.00  DUKO DORAN 5 - 6 LEMAR KUCHNIE   D. Burkiewicz/ M. Lica
oglądaj mecz  8 wynik  4  
IX Kolejka Data: 20.12.2013 (piątek)
godz.: 20.00  SEYDAK TEAM 3 - 1 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  6 wynik 6  
godz.: 21.00  ELMASZ TEAM 4 - 2 U PIOTRA  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz 3 wynik 3  
  Data: 21.12.2013 (sobota)
godz.: 18.00  DUKO DORAN 5 - 8 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz   wynik    
godz.: 19.00  LEMAR KUCHNIE 6 - 7 BEMIX WIĘCBORK  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz   wynik    
X Kolejka Data: 22.12.2013 (niedziela)
godz.: 16.00  ELMASZ TEAM 4 - 1 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  2 wynik 4  
godz.: 17.00  DUKO DORAN 5 - 3 SEYDAK TEAM  I. Papierowski/ M. Lica 
oglądaj mecz  5 wynik  9  
godz.: 18.00  LEMAR KUCHNIE 6 - 2 U PIOTRA   I. Papierowski/ B. Burkiewicz
oglądaj mecz  4 wynik  4  
godz.: 19.00  BEMIX WIĘCBORK 7 - 8 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  3 wynik 5  
XI Kolejka Data: 03.01.2014 (piątek)
godz.: 20.00 DUKO DORAN 5 - 1 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI  I. Papierowski/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  7    wynik  5  
godz.: 21.00  LEMAR KUCHNIE 6 - 4 ELMASZ TEAM I. Papierowski/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  4   wynik  5  
  Data: 04.01.2014 (sobota)
godz.: 18.00 BEMIX WIĘCBORK  7 - 3 SEYDAK TEAM D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  5     wynik  9  
godz.: 19.00 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI 8 - 2 U PIOTRA  D. Burkiewicz/ B. Burkiewicz 
oglądaj mecz  7 wynik   1  
XII Kolejka Data: 05.01.2014 (niedziela)   
godz.: 16.00 LEMAR KUCHNIE  6 - 1 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI   
oglądaj mecz  4 wynik  3  
godz.: 17.00  BEMIX WIĘCBORK  7  - 5 DUKO DORAN   
oglądaj mecz  3 wynik   5  
godz.: 18.00 OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI 8 - 4 ELMASZ TEAM  
oglądaj mecz  3 wynik  1  
godz.: 19.00  U PIOTRA 2 - 3 SEYDAK TEAM  
oglądaj mecz  1 wynik  5  
XIII Kolejka Data: 10.01.2014 (piątek)
godz.: 20.00  BEMIX WIĘCBORK 7 - 1 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI   
oglądaj mecz 4 wynik  9  
godz.: 21.00  OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI 8 - 6 LEMAR KUCHNIE   
oglądaj mecz   wynik    
  Data: 11.01.2014 (sobota)
godz.: 18.00  U PIOTRA 2 - 5 DUKO DORAN   
oglądaj mecz  3 wynik 4  
godz.: 19.00  SEYDAK TEAM 3 - 4 ELMASZ TEAM   
oglądaj mecz  7 wynik  2  
XIVKolejka Data: 12.01.2014 (niedziela)
godz.: 16.00  OKRĄGLAK KARCZMA JELEŃ TROCIŃSKI 8 - 1 BS KRAJEŃSKIE CHŁOPAKI Z ALEI   
oglądaj mecz  2 Wynik 2  
godz.: 17.00  U PIOTRA 2 - 7 BEMIX WIĘCBORK   
oglądaj mecz  4 wynik 4  
godz.: 18.00  SEYDAK TEAM 3 - 6 LEMAR KUCHNIE   
oglądaj mecz  8 wynik  4  
godz.: 19.00  ELMASZ TEAM 4 - 5 DUKO DORAN   
oglądaj mecz  4 wynik 4  
Baraż nr 1
Baraż Data: 17.01.2014 (piątek)
godz.: 20.00  LZS PIASECZNO - U PIOTRA   D. Burkiewicz/ M. Lica
oglądaj mecz  1 wynik 11  
  Krzysztof Prasał - 1  
 

Krystian Łodziński - 4

Bartosz Lepak - 3

Dawid Betin - 2

Adam Żuchowski - 1

Wojciech Karpacz - 1

 
         
Baraż nr 2
 Baraż Data: 18.01.2014 (sobota)
godz.: 16.00  U PIOTRA - LZS PIASECZNO  
oglądaj mecz  3 wynik 5  
 

Sławomir Gołąbek - 2

Krystian Łodziński - 1

 

Kamil Pestka - 2

Robert Bogdanowicz - 1

Łukasz Hoppe - 1

Krzystof Prasał - 1

 
godz.: 17.00  MISTRZ LIGI - GWIAZDY I i II LIGI  
oglądaj mecz   wynik    
GODZ: 18.15 Zakończenie Ligi
 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information