Kolejny sezon Czwartków Lekkoatletycznych rozpoczęty!
piątek, 16 września 2022

CSR 2137 Kopiowanie

15 września 2022r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się pierwsze zawody w sezonie 2022/2023 z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne". Były to pierwsze z trzech zaplanowanych zmagań w rundzie jesiennej. Uroczystego otwarcia dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Franciszek Lesinski. Obecny był również Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim Marek Chart. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i z małą przerwą udało się przeprowadzić wszystkie konkurencje. Do rywalizacji przystąpiło 76 osób ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim, Szkoły Podstawowej nr 3 w Sępólnie Krajeńskim oraz Szkoły Podstawowej w Wiśniewie.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

 

DZIEWCZĘTA KLASA II (rocznik 2014 i młodsze)

 

bieg na 60m

 I miejsce - Liliana Strama (SP nr 1) - 10,35s

II miejsce - Oliwia Rykert (SP nr 3) - 10,5s

III miejsce - Wiktoria Pyrc (SP nr 1) - 11,64s

IV miejsce - Amelia Kołacka (SP nr 3) - 11,66s

V miejsce - Zuzanna Dziamecka (SP nr 3) - 12,13s

VI miejsce - Zuzanna Paszylk (SP nr 3) - 12,51s

VII miejsce - Scarlett Mcelhatton - 12,65s

VIII miejsce - Wiktoria Boruta (SP nr 3) - 13,24s

IX miejsce - Sara Redman (Przedszkole nr 1) - 13,66s

 

skok w dal

 I miejsce - Liliana Strama (SP nr 1) - 3,13m

II miejsce - Oliwia Rykert (SP nr 3) - 2,97m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Zuzanna Paszylk (SP nr 3) - 15,00m

II miejsce - Wiktoria Boruta (SP nr 3) - 12,5m

III miejsce - Wiktoria Pyrc (SP nr 1) - 11,00m

IV miejsce - Amelia Kołacka (SP nr 3) - 10,5m

V miejsce - Zuzanna Dziamecka (SP nr 3) - 9,00m

 

CHŁOPCY KLASA II (rocznik 2014 i młodsi)

 

bieg na 60m

I miejsce - Antoni Kitza (SP nr 1) - 10,69s

II miejsce - Maciej Deja (SP nr 3) - 11,58s

II miejsce - Damian Deja (SP nr 3) - 11,58s

IV miejsce - Jakub Szkliński (SP nr 3) - 11,72s

V miejsce - Filip Sobota (SP nr 1) - 12s

 

skok w dal

I miejsce - Tomasz Lipiński (SP nr 1) - 2,62m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Damian Deja (SP nr 3) - 14,5m

II miejsce - Maciej Deja (SP nr 3) - 13,5m

III miejsce - Aleks Reichelt - 5,00m

 

DZIEWCZĘTA KLASA III (rocznik 2013)

 

bieg na 60m

I miejsce - Zuzanna Kienast (SP nr 1) - 9,54s

II miejsce - Maja Kurzyńska (SP nr 1) - 10,56s

III miejsce - Maja Kociołek (SP nr 1) - 10,66s

IV miejsce - Hanna Nowicka (SP nr 1) - 10,72s

V miejsce - Liwia Jaginiak (SP nr 3) - 11,34s

VI miejsce - Julia Pruszak (SP nr 1) - 11,67s

VII miejsce - Anna Gola (SP nr 3) - 11,7s

VIII miejsce - Marta Stramel (SP nr 1) - 13,08s

 

skok w dal

I miejsce - Zuzanna Kienast (SP nr 1) - 3,85m

II miejsce - Hanna Nowicka (SP nr 1) - 3,20m

III miejsce - Liwia Jaginiak (SP nr 3) - 2,84m

IV miejsce - Anna Gola (SP nr 3) - 2,73m

V miejsce - Marta Stramel (SP nr 1) - 2,35m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Nina Rykert (SP nr 3) - 16,5m

II miejsce - Julia Pruszak (SP nr 1) - 16,00m

III miejsce - Joanna Paprocka (SP nr 1) - 14,5m

IV miejsce - Maja Kociołek (SP nr 1) - 12,00m

V miejsce - Maja Kurzyńska (SP nr 1) - 11,00m

 

CHŁOPCY KLASA III (rocznik 2013)

 

bieg na 60m

I miejsce - Rafał Jabłoński (SP nr 1) - 9,76s

II miejsce - Damian Gołąbek (SP nr 3) - 10,87s 

III miejsce - Kuba Krysiak (SP nr 1) - 11,9s

IV miejsce - Nikodem Laskowski (SP nr 1) - 11,94s

 

skok w dal

I miejsce - Rafał Jabłoński (SP nr 1) - 2,82m

II miejsce - Nikodem Laskowski (SP nr 1) - 2,42m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Damian Gołąbek (SP nr 3) - 25,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA IV (rocznik 2012)

 

bieg na 60m

I miejsce - Maria Nowakowska (SP nr 1) - 10,1s

II miejsce - Agata Wirkus (SP nr 3) - 10,76s

III miejsce - Natalia Szydeł (SP nr 3) - 10,88s

IV miejsce - Julia Radtke (SP nr 1) - 10,92s

V miejsce - Maja Górska (SP nr 1) - 10,98s

VI miejsce - Hanna Spiczak - Brzezińska (SP nr 1) - 11,38s

VII miejsce - Kalina Kiedrowicz (SP nr 1) - 11,41s

VIII miejsce - Agata Łaszczyk (SP nr 3) - 11,72s

 

skok w dal

I miejsce - Agata Wirkus (SP nr 3) - 3,27m

II miejsce - Julia Radtke (SP nr 1) - 3,10m

III miejsce - Agata Łaszczyk (SP nr 3) - 3,10m

IV miejsce - Natalia Szydeł (SP nr 3) - 2,90m

V miejsce - Hanna Spiczak - Brzezińska (SP nr 1) - 2,37m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Maria Nowakowska (SP nr 1) - 14,5m

II miejsce - Kalina Kiedrowicz (SP nr 1) - 13,5m

III miejsce - Maja Górska (SP nr 1) - 12,00m

 

CHŁOPCY KLASA IV (rocznik 2012)

 

bieg na 60m

I miejsce - Fabian Kwiatkowski (SP nr 1) - 9,36s

II miejsce - Aleksander Lewandowski (SP nr 1) - 9,73s

III miejsce - Bartosz Spiczak - Brzeziński (SP nr 1) - 10,28s

IV miejsce - Nikodem Węgierski (SP nr 1) - 10,65s

 

bieg na 300m

I miejsce - Kajetan Płotka (SP nr 1) - 0,55.82s

II miejsce - Henryk Leonhard (SP nr 1) - 0,59.61s

 

skok w dal

I miejsce - Kajetan Płotka (SP nr 1) - 3,72m

II miejsce - Aleksander Lewandowski (SP nr 1) - 3,54m

III miejsce - Fabian Kwiatkowski (SP nr 1) - 3,46m

IV miejsce - Henryk Leonhard (SP nr 1) - 3,44m

V miejsce - Bartosz Spiczak - Brzeziński (SP nr 1) - 3,14m

VI miejsce - Nikodem Węgierski (SP nr 1) - 2,93m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Dominik Turzyński (SP nr 3) - 25,5m

II miejsce - Wiktor Reichelt (SP nr 3) - 20,5m 

 

DZIEWCZĘTA KLASA V (rocznik 2011)

 

bieg na 60m

I miejsce - Izabela Kotowska (SP nr 1) - 9,77s

II miejsce - Nadia Węgierska (SP nr 1) - 10,00s

III miejsce - Maja Kuzara (SP nr 1) - 10,02

IV miejsce - Karolina Korczak (SP nr 3) - 10,09s

V miejsce - Zuzanna Tram (SP nr 3) - 10,24s

VI miejsce - Nikola Zgrzeba (SP nr 3) - 10,3s

VII miejsce - Hanna Gola (SP nr 3) - 10,49s

VIII miejsce - Antonina Borowicz (SP nr 1) - 11,15s

IX miejsce - Wiktoria Ilcewicz (SP nr 3) - 11,65s

X miejsce - Małgorzata Nowak (SP nr 3) - 11,72s

 

bieg na 300m

I miejsce - Bogna Sudzińska (SP nr 1) - 1:06,99min

 

skok w dal

I miejsce - Izabela Kotowska (SP nr 1) - 3,70m

II miejsce - Bogna Sudzińska (SP nr 1) - 3,46m

III miejsce - Maja Kuzara (SP nr 1) - 3,44m

IV miejsce - Nadia Węgierska (SP nr 1) - 3,40m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Karolina Korczak (SP nr 3) - 23,5m

II miejsce - Nikola Zgrzeba (SP nr 3) - 22,00m

III miejsce - Małgorzata Nowak (SP nr 3) - 21,5m

IV miejsce - Antonina Borowicz (SP nr 1) - 18,00m

V miejsce - Maja Noga (SP nr 3) - 12,5m

VI miejsce - Wiktoria Ilcewicz (SP nr 3) - 11,5m

 

CHŁOPCY KLASA V (rocznik 2011)

 

bieg na 60m

I miejsce - Miłosz Sznul (SP Wiśniewa) - 10,71s

II miejsce - Wojciech Gołąbek (SP nr 3) - 10,87s

 

skok w dal

I miejsce - Miłosz Sznul (SP Wiśniewa) - 3,15m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Wojciech Gołąbek (SP nr 3) - 23,00m 

 

DZIEWCZĘTA KLASA VI (rocznik 2010)

 

bieg na 60m

I miejsce - Weronika Słominska (SP nr 1) - 9,06s

II miejsce - Daria Gurkowska (SP nr 1) - 9,71s

III miejsce - Maja Staśkowiak (SP Wiśniewa) - 9,72s

IV miejsce - Zuzanna Miler (SP nr 3) - 9,85s

V miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 9,89s

VI miejsce - Marta Skonieczna (SP nr 3) - 10,24s

 

bieg na 600m

I miejsce - Zuzanna Spichalska (SP nr 1) - 2:17,64min

 

skok w dal

I miejsce - Weronika Słominska (SP nr 1) - 3,94m

II miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 3,67m

III miejsce - Marta Skonieczna (SP nr 3) - 3,5m

IV miejsce - Daria Gurkowska (SP nr 1) - 3,47m

V miejsce - Zuzanna Spichalska (SP nr 1) - 3,42m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Zuzanna Misiak (SP nr 1) - 23,00m

II miejsce - Lena Bajor (SP nr 1) - 20,5m

III miejsce - Maja Płoszyńska (SP nr 1) - 18,5m

IV miejsce - Patrycja Radtke (SP nr 1) - 15,00m

 

DZIEWCZĘTA KLASA VII (rocznik 2009)

 

bieg na 100m

I miejsce - Julia Rasała (SP nr 1) - 15,25s

II miejsce - Oliwia Kobylańska (SP nr 1) - 15,46s

 

bieg na 300m

I miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 50,95s

 

bieg na 600m

I miejsce - Wiktoria Michniacka (SP nr 3) - 2:57,09min

 

skok w dal

I miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 3,96m

II miejsce - Oliwia Kobylańska (SP nr 1) - 3,40m

 

CHŁOPCY KLASA VII (rocznik 2009)

 

bieg na 100m

I miejsce - Grzegorz Jakubowski (SP nr 3) - 12,77s

II miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 14,02s

III miejsce - Gracjan Łochowicz (SP nr 3) - 15,61s

 

skok w dal

I miejsce - Grzegorz Jakubowski (SP nr 3) - 4,76m

II miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 4,20m

III miejsce - Stanisław Humerski (SP nr 1) - 4,08m

 

DZIEWCZĘTA KLASA VIII (rocznik 2008)

 

bieg na 300m

I miejsce - Marcelina Hoppe (SP nr 3) - 1,08min

I miejsce - Kinga Gawin (SP nr 3) - 1,08min

 

CHŁOPCY KLASA VIII (rocznik 2008)

 

bieg na 100m

I miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1) - 14,48s

II miejsce - Błażej Miler (SP nr 3) - 14,71s

 

skok w dal

I miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1) - 4,13m

II miejsce - Błażej Miler (SP nr 3) - 3,63m

 

Kolejne zawody w rundzie jesiennej odbędą się 22 oraz 29 września o godz. 16.00. Zmagania rozpoczną się od wręczenia dyplomów za poprzednie starty. Dziękujemy za udział i zapraszamy za tydzień!

 

>>>FOTOGALERIA<<<

autor: Beata Bukolt

 

 

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci kanal10 logo small
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information