Wyniki Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznego.
czwartek, 12 maja 2022

  CSR 2547

W środę 11 maja 2022r. odbyły się Gminne Zawody w Czwórboju i Trójboju Lekkoatletycznym. W czwórboju dziewcząt wystartowały 3 drużyny: SP Wiśniewa, SP nr 1 Sępólno Kraj. i SP nr 3 Sępólno Kraj. W kategorii chłopców rywalizowały 4 ekipy: SP Zboże, SP Wiśniewa, SP nr 1 Sępólno Kraj. oraz SP nr 3 Sępólno Kraj. Do rywalizacji w w trójboju dziewcząt przystąpiły 3 szkoły: SP Wiśniewa, SP nr 1 Sępólno Kraj. i SP nr 3 Sępólno Kraj. W rywalizacji chłopców w trójboju walczyły 4 drużyny: SP Lutowo, SP Wiśniewa, SP nr 1 Sępólno Kraj. SP nr 3 Sępólno Kraj. Poniżej prezentujemy poszczególne wyniki:

 

Trójbój dziewcząt rocznik 2011 i młodsze:

Szkoła / Nazwisko i imię

bieg 60 m

skok w dal

rzut p. pal.

pkt łącz.

 

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

SP Wiśniewa

           

346

Figat Nikola

9,3

60

3,6

40

20,0

24

124

Jelińska Oliwia

10,8

23

3

20

8,0

1

44

Krzyżkowska Nadia

10,6

28

2,84

15

15,5

15

58

Staśkowiak Klara

9,9

45

3,46

36

17,5

19

100

Pyrc Klara

10,6

28

2,95

19

16,5

17

64

SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

           

383

Bobik Nikola

11,2

16

 0  0

32,0

52

68

Kotowska Izabela

9,9

45

3,34

32

21,5

27

104

Kozyra Maja

10,3

35

3,14

25

15,5

15

75

Sudzińska Bogna

9,9

45

3,26

29

21,0

26

100

Węgierska Nadia

9,8

48

3,3

30

21,0

26

104

SP nr 3 w Sępólnie Kraj.

           

367

Julia Holubowa

10,5

30

3,2

27

20,0

24

81

Zgrzeba Nikola

9,7

50

3,41

34

24,5

33

117

Korczak Karolina

9,7

50

3,34

32

17,0

18

100

Żóranków Kinga

10,8

23

3,07

23

   

46

Szwarc Martyna

10,3

35

3,1

24

13,0

10

69

Do punktacji końcowej danej szkoły brane są wyniki 4 najlepszych zawodniczek.

 

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 Sępólno Krajeńskie - 383 pkt.

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 Sępólno Krajeńskie - 367 pkt.

3 miejsce - Szkoła Podstawowa Wiśniewa - 346 pkt

Trójbój chłopców rocznik 2011 i młodsi:

Szkoła / Nazwisko i imię

bieg 60 m

skok w dal

rzut p.

pal.

pkt łącz.

 

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

 

SP Lutowo

   

 

     

141

Drobczyński Bartłomiej

11,0

4

2,70

6

21,5

8

18

Drobiewski Jakub

10,7

9

2,35

2

20,5

6

17

Kroplewski Hubert

11,2

2

   

14,0

 

2

Sieg Michał

10,7

9

3,28

16

35,5

36

61

Wiese Karol

10,1

21

3,50

22

18,5

2

45

SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

   

 

     

285

Czaplewski Krzysztof

10,3

17

3,50

22

20,5

6

45

Filipczak Wiktor

9,8

27

3,48

21

22,5

10

58

Kosmela Kamil

9,2

41

3,70

30

25,5

16

87

Leonhard Henryk

9,9

25

3,11

12

23,5

12

49

Płotka Kajetan

9,6

31

3,70

30

32,5

30

91

SP nr 3 w Sępólnie Kraj.

           

155

Zamojski Nikodem

10,5

13

-

13

Małkowski Sebastian

10,7

9

2,85

8

28,0

21

38

Błażewski Mieszko

11,2

2

2,68

6

22,0

9

17

Rekowski Łukasz

9,9

25

3,32

17

24,5

14

56

Kamiński Jakub

9,9

25

3,06

11

21,5

8

44

SP Wiśniewa CH

           

255

Basiński Szymon

10,8

7

2,95

9

19,5

4

20

Pawełczak Franciszek

9,3

38

3,70

30

33,5

32

100

Sladecki Henryk

10,6

11

3,10

12

19,0

3

26

Strawa Julian

9,5

33

3,50

22

23,5

12

67

Sznul Miłosz

9,9

25

3,60

25

23,5

12

62

Do punktacji końcowej danej szkoły brane są wyniki 4 najlepszych zawodników

 

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 Sępólno Krajeńskie - 285 pkt;

2 miejsce - Szkoła Podstawowa Wiśniewa - 255 pkt;

3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 Sępólno Krajeńskie - 155 pkt;

4 miejsce - Szkoła Podstawowa Lutowo - 141 pkt;

 

Czwórbój dziewcząt rocznik 2009 i młodsze:

Szkoła / Nazwisko i imię

bieg 60 m

skok

rzut p.pal.

bieg 600m

pkt łącz.

 

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

 

SP Wiśniewa

               

815

Czajka Nadia

9,7

50

3,36

32

18,5

21

2:14,00

48

151

Knapik Marta

9,4

58

3,73

45

22,0

28

2:18,00

41

172

Kuszyńska Kasia

9,8

48

3,45

35

24,0

32

2:08,00

59

174

Mosek Julia

10,6

28

3,25

29

26,0

36

2:54,00

 

93

Skrzyńska Aleksandra

9,6

53

3,53

38

33,0

54

2:13,00

50

195

Wirkus Julia

9,9

45

3,3

30

22,5

29

2:31,00

19

123

SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

               

856

Gurkowska Daria

9,5

55

3,41

34

16,0

16

2:22,00

34

139

Stępień Marta

10,5

30

3,2

27

12,0

8

2:32,00

17

82

Kubicka Marcelina

9,3

60

3,58

40

17,5

19

2:19,00

39

158

Nowak Zofia

9,4

58

4,06

57

27,5

40

2:18,00

41

196

Słomińska Weronika

9,0

70

4,01

55

20,5

25

2:04,00

66

216

Spichalska Zuzanna

9,8

48

3,5

37

16,0

16

2:15,00

46

147

SP nr 3 w Sępólnie Kraj.

               

1047

Banach Maja

9,5

55

3,76

46

25,5

35

2:38,00

9

145

Czajka Luiza

9,4

58

3,35

32

25,0

34

2:18,00

41

165

Lica Maja

9,2

63

4,3

69

35,5

60

2:01,00

72

264

Marciniak Aleksandra

9,5

55

3,85

49

35,5

60

2:36,22

12

176

Tuńska Michalina

9,7

50

4,12

60

21,5

27

2:23,00

32

169

Zgrzeba Wiktoria

8,9

73

4,03

56

33,5

55

1:52,00

89

273

Do punktacji końcowej danej szkoły brane są wyniki 5 najlepszych zawodniczek.

 

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 Sępólno Krajeńskie - 1047 pkt;

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 Sępólno Krajeńskie - 856 pkt;

3 miesce - Szkoła Podstawowa Wiśniewa - 815 pkt;

 

Czwórbój chłopców rocznik 2009 i młodsi:

Szkoła / Nazwisko i imię

bieg 60 m

skok dal

rzut p.pal.

bieg 1000m

pkt łącz.

 

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

 

SP Zboże

               

494

Adamczak Bartłomiej

9,5

33

3,50

22

30,0

25

4:23,00

10

90

Czachor Marcin

10,0

23

3,20

14

28,0

21

4:31,00

5

63

Kienast Przemysław

9,3

38

3,94

39

38,5

42

3:52,00

32

151

Kulig Bartosz

9,6

31

3,75

32

23,0

11

5:15,00

 

74

Mruk Wojciech

9,3

38

4,01

41

20,0

5

3:52,00

32

116

SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

               

578

Lipiński Michał

8,9

50

4,08

43

26,5

18

3:37,00

47

158

Kuszyński Kacper

11,1

3

4,18

47

21,5

8

4:42,00

 

58

Nowak Tomasz

9,9

25

3,80

34

35,0

35

4:18,00

12

106

Strąpoć Kacper

9,3

38

4,11

44

36,5

38

4:04,00

22

142

Walkowiak Antoni

10,0

23

3,39

19

25,0

15

5:02,00

 

57

Zieliński Maksymilian

8,6

60

4,15

46

21,5

8

4:49,00

 

114

SP nr 3 w Sępólnie Kraj.

               

829

Jakubowski Grzegorz

8,1

79

4,20

47

32,5

30

3:28,00

57

213

Krawczak Maksymilian

8,1

79

4,02

41

36,5

38

3:36,00

48

206

Łochowicz Gracjan

9,1

44

3,70

30

25,0

15

4:03,00

23

112

Nowak Mateusz

9,0

47

4,30

51

33,0

31

3:51,00

33

162

Szwarc Szymon

9,1

44

3,85

36

28,5

22

3:50,00

34

136

SP Wiśniewa

               

670

Majewski Jakub

9,4

35

3,80

34

46,5

58

4:36,00

2

129

Kubicki Mikołaj

9,4

35

3,74

32

32,0

29

4:05,00

21

117

Pawełczak Marek

8,6

60

4,46

56

40,5

46

3:35,00

49

211

Potracki Jakub

9,7

29

3,96

39

23,0

11

 -

 

79

Sznul Maksymilian

8,4

67

4,01

41

20,5

6

4:47,00

 

114

Szews Wojciech

9,5

33

3,53

23

38,5

42

4:37,00

1

99

Do punktacji końcowej danej szkoły brane są wyniki 5 najlepszych zawodników

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 Sępólno Krajeńskie - 829 pkt;

2 miejsce - Szkoła Podstawowa Wiśniewa - 670 pkt;

3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 Sępólno Krajeńskie - 578 pkt;

4 miejsce - Szkoła Podstawowa Zboże- 494 pkt;

 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach reprezentować będą naszą gminę na zawodach Powiatowych, które odbędą się na Stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim 18 maja o godzinie 9.30. Życzymy powodzenia!!!

 

>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<

Autor: Sławomir Gołąbek        

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci kanal10 logo small
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information