Wyniki Czwartków LA
środa, 29 września 2021

baner czwartki lekkoatletyczne 202130 września 2021r. odbyły się ostatnie zawody rundy jesiennej Czwartków Lekkoatletycznych. Start rundy wiosennej zaplanowany jest na kwiecień. Już teraz serdecznie zapraszamy. Poniżej prezentujemy wyniki z przeprowadzonych zawodów, aktualną punktację Grand Prix oraz klasyfikację na najaktywniejszą szkołę w Gminie Sępólno Krajeńskie:

 

Klasyfikacja na najaktywniejszą szkołę:

1 miejsce - SP nr 3 Sępólno Krajeńskie - 4,09%

2 miejsce - SP nr 1 Sępólno Krajeńskie - 3,97%

3 miejsce - SP nr 2 Sępólno Krajeńskie - 0,74%

4 miejsce - SP Wiśniewa - 0,73%

 

Wyniki 30.09.2021r. 

Bieg na 60 m

KLASA 6 DZIEWCZĘTA

1

Julia

Rasała

SP nr 1

9,72

48

KLASA 6 CHŁOPCY

1

Mateusz

Nowak

SP nr 3

9,44

38

KLASA 5 DZIEWCZĘTA

1

Kornelia

Bonin

SP nr 1

10,14

36

2

Daria

Gurkowska

SP nr 1

10,36

28
3

Zuzanna

Spichalska

SP nr 1

10,53

22

4

Jasmina

Kołacz

SP nr 1

10,84

13

5

Lena

Bajor

SP nr 1

10,85

13

6

Jagoda

Molik

SP nr 1

11,50

1

7

Maja

Płoszyńska

SP nr 1

11,62

0

8

Laura

Lisowska

SP nr 1

12,35

0

KLASA 5 CHŁOPCY

1

Maksymilian

Zieliński

SP nr 1

9,07

 81

KLASA 4 DZIEWCZĘTA

1

Nikola

Zgrzeba

SP nr 3

10,48

39

2

Hanna

Gola

SP nr 3

11,24

13

KLASA 3 DZIEWCZĘTA

1

Agata

Łaszczyk

SP nr 3

11,84

1

2

Dominika

Tuńska

SP nr 3

13,47

0

KLASA 3 CHŁOPCY

1

Kajetan

Płotka

SP nr 1

10,10

39

2

Henryk

Leonhard

SP nr 1

10,25

33

KLASA 2 DZIEWCZĘTA

1

Zuzanna

Kienast

SP nr 1

10,58

35

2

Maja

Kurzyńska

SP nr 1

10,97

21

3

Anna

Gola

SP nr 3

12,38

0

KLASA 2 CHŁOPCY

1

Rafał

Jabłoński

SP nr 1

10,69

18

2

Kacper

Zamojski

SP nr 3

11,08

9

Bieg na 100m

KLASA 7 CHŁOPCY

1

Oliwer 

Głąbicki

SP nr 3

16,07

26

2

Jakub

Isbaner

SP nr 3

16,72

14

3

Marcel

Polasik

SP nr 3

18,75

0

Bieg na 300m

KLASA 5 DZIEWCZĘTA

1

Zuzanna

Misiak

SP nr 1

65,51

 0

Skok w dal

KLASA 6 DZIEWCZĘTA

1

Michalina

Tuńska

SP nr 3

3,50

 55

KLASA 6 CHŁOPCY

1

Mateusz

Nowak

SP nr 3

3,58

 37

KLASA 5 DZIEWCZĘTA

1

Jagoda

Molik

SP nr 1

3,29

 57

2

Zuzanna

Spichalska

SP nr 1

3,21

 52

3

Kornelia

Bonin

SP nr 1

3,15

 49

4

Daria

Gurkowska

SP nr 1

2,99

 41

5

Jasmina

Kołacz

SP nr 1

2,67

 25

KLASA 5 CHŁOPCY

1

Maksymilian

Zieliński

SP nr 1

3,93

 81

KLASA 4 DZIEWCZĘTA

1

Hanna

Gola

SP nr 3

2,63

35

KLASA 3 DZIEWCZĘTA

1

Agata

Łaszczyk

SP nr 3

2,78

44

KLASA 3 CHŁOPCY

1

Kajetan

Płotka

SP nr 1

3,22

 48

KLASA 2 CHŁOPCY

1

Kacper

Zamojski

SP nr 3

2,67

 24

Rzut piłeczką palantową

KLASA 5 DZIEWCZĘTA

1

Zuzanna

Misiak

SP nr 1

20,5

44

2

Lena

Bajor

SP nr 1

17

33

3

Maja

Płoszyńska

SP nr 1

17

33

4

Patrycja

Radtke

SP nr 1

15,5

29

5

Laura

Lisowska

SP nr 1

15

27

KLASA 4 CHŁOPCY

1 Sebastian Małkowski SP nr 3 28,5  65
2 Wojciech  Gołąbek SP nr 3 24  51

KLASA 4 DZIEWCZĘTA

1

Nikola

Zgrzeba

SP nr 3

21

 61

KLASA 3 CHŁOPCY

1 Henryk Leonhard SP nr 1 20  39
2 Wiktor Reichelt SP nr 3 13,5  19

KLASA 2 DZIEWCZĘTA

1

Anna

Gola

SP nr 3

8,5

 15

Pchnięcie Kulą

KLASA 7 DZIEWCZĘTA

1

Amanda

Głąbicka

SP nr 3

6,74

67 

KLASA 7 CHŁOPCY

1

Kamil

Małkowski

SP nr 3

7,87

78 

KLASA 6 DZIEWCZĘTA

1

Natalia

Jankowska

SP nr 3

8,25

82

2

Aleksandra

Marciniak

SP nr 3

6,86

68

3

Agata

Bonk

SP nr 3

6,70

67

KLASA 6 CHŁOPCY

1

Marcin

Kotowski

SP nr 3

6,32

 63

Skok wzwyż

KLASA 7 CHŁOPCY

1

Jakub

Isbaner

SP nr 3

1,25

 77

2

Oliwer

Głąbicki

SP nr 3

1,25

 77

3

Marcel

Polasik

SP nr 3

1,05

 46

 

Dyplomy dla uczniow przekazane zostaną do szkół.

 

Bieżąca punktacja Grand Prix:

M

KONKURENCJA:

600m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2007

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

 30.09

 

 

 

1.

Zuzanna Płotka

SP Wiśniewa

29

 

29

 

 

 

 

2.

Lena Pick

SP nr 3

26

 

26

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

300m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2008

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

  30.09

 

 

 

1.

Wiktoria Kowalczyk

SP nr 3

4

 

4

 

 

 

 

2.

Amanda Głąbicka

SP nr 3

3

 

3

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2008

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Oliwia Frąckowiak

SP nr 3

64

 

64

 

 

 

 

2.

Wiktoria Kowalczyk

SP nr 3

54

 

54

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

pchnięcie kulą 3kg

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2008

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

  30.09

 

 

 

1.

Amanda Głąbicka

SP nr 3

133

 

66

67

 

 

 

2.

Julia Polczyńska

SP nr 3

39

 

39

 

 

 

 

M

KONKURENCJA

100m

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2008

 Zawodnik

Szkoła

Suma 

16.09 

23.09 

30.09 

 

 

 

1.

Oliwer 

Głąbicki 

26 

 

 

 26 

 

 

 

2.

Jakub

Isbaner

14

 

 

14

 

 

 

3.

Marcel

Polasik

0

 

 

0

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok wzwyż

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2008

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Oliwer Głąbicki

SP nr 3

123

 

46

77

 

 

 

2.

Oliwer Myszkowski

SP Wiśniewa

77

 

77

 

 

 

 

2.

Jakub Isbaner

SP nr 3 Sępólno Kraj.

77

 

 

77

 

 

 

4.

Marcel Polasik

SP nr 3 Sępólno Kraj.

46

 

 

46

 

 

 

5.

Alan Krysiak

SP nr 2

0

 

0

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

pchnięcie kulą 5kg

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2008

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Kamil Małkowski

SP nr 3

242

82

82

78

 

 

 

2.

Jakub Isbaner

SP nr 3

38

38

 

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2009

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Maja Banach

SP nr 3

105

62

43

 

 

 

 

2.

Julia Rasała

SP nr 1

48

 

 

48

 

 

 

M

KONKURENCJA:

300m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2009

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Maja Lica

SP nr 3

46

36

10

 

 

 

 

2.

Luiza Czajka

SP nr 3

6

3

3

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2009

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Maja Banach

SP nr 3

138

68

70

 

 

 

 

2.

Maja Lica

SP nr 3

49

49

 

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

pchnięcie kulą 2kg

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2009

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Agata Bonk

SP nr 3

199

61

71

67

 

 

 

2.

Aleksandra Marciniak

SP nr 3

143

 

75

68

 

 

 

3.

Nataila Jankowska

SP nr 3

82

 

 

82

 

 

 

4.

Maja Lica

SP nr 3

67

 

67

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2009

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Mateusz Nowak

SP nr 3

125

43

44

 38

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2009

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Mateusz Nowak

SP nr 3

84

40

44

37

 

 

 

M

KONKURENCJA:

pchnięcie kulą 3kg

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2009

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Marcin Kotowski

SP nr 3

201

64

74

63

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Daria Gurkowska

SP nr 1

67

39

 

 28

 

 

 

2.

Kornelia Bonin

SP nr 1

61

 

25

 36

 

 

 

3.

Patrycja Radtke

SP nr 1

55

44

11

 

 

 

 

4.

Zofia Nowak

SP nr 1

41

41

 

 

 

 

 

5.

Lena Bajor

SP nr 1

36

14

9

 13

 

 

 

6.

Jasmina Kołacz

SP nr 1

29

 

16

 13

 

 

 

7.

Jagoda Molik

SP nr 1

26

 

25

 1

 

 

 

8.

Zuzanna Spichalska

SP nr 1

22

 

 

22

 

 

 

9.

Julia Rach

SP nr 1

1

 

1

 

 

 

 

10.

Maja Płoszyńska

SP nr 1

0

0

 

 0

 

 

 

11.

Laura Lisowska

SP nr 1

0

 

0

 0

 

 

 

M

KONKURENCJA:

300m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Misiak Zuzanna

SP nr 1

0

0

 

0

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Jagoda Molik

SP nr 1

108

 

51

57

 

 

 

2.

Kornelia Bonin

SP nr 1

101

 

52

49

 

 

 

3.

Daria Gurkowska

SP nr 1

78

37

 

41

 

 

 

4.

Zofia Nowak

SP nr 1

70

70

 

 

 

 

 

5.

Jasmina Kołacz

SP nr 1

67

 

42

25

 

 

 

6.

Zuzanna Spichalska

SP nr 1

52

 

 

52

 

 

 

M

KONKURENCJA:

rzut piłką palantową

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Maja Płoszyńska

SP nr 1

112

38

41

33

 

 

 

2.

Lena Bajor

SP nr 1

108

35

40

33

 

 

 

3.

Patrycja Radtke

SP nr 1

84

35

20

29

 

 

 

4.

Zuzanna Misiak

SP nr 1

80

36

 

44

 

 

 

5.

Laura Lisowska

SP nr 1

53

 

26

27

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2011

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Nikola Zgrzeba

SP nr 3

134

54

41

39

 

 

 

2.

Hanna Gola

SP nr 3

19

0

6

13

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2011

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

  30.09

 

 

 

1.

Hanna Gola

SP nr 3

126

45

46

35

 

 

 

M

KONKURENCJA:

rzut piłką palantową

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2011

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Nikola Zgrzeba

SP nr 3 Sępólno Kraj.

175

57

57

61

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Maksymilian Zieliński

SP nr 1 Sępólno Kraj.

256

87

88

81

 

 

 

M

KONKURENCJA:

300m

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Kacper Strąpoć

SP nr 1 Sępólno Kraj.

31

31

 

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Maksymilian Zieliński

SP nr 1 Sępólno Kraj.

253

87

85

81

 

 

 

M

KONKURENCJA:

rzut piłką palantową

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2010

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Kacper Strąpoć

SP nr 1 Sępólno Kraj.

59

59

 

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2011

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Ruszczyk Nikodem

SP nr 3 Sępólno Kraj.

0

 

0

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok wzwyż

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2011

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Nikodem Ruszczyk

SP nr 3 Sępólno Kraj.

0

 

0

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

rzut piłką palantową

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2011

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Sebastian Małkowski

SP nr 3 Sępólno Kraj.

113

48

 

65

 

 

 

2.

Wojciech Gołąbek

SP nr 3 Sępólno Kraj.

51

 

 

51

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2012

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Agata Łaszczyk

SP nr 3 Sępólno Kraj.

3

2

0

1

 

 

 

2.

Dominika Tuńska

SP nr 3 Sępólno Kraj

0

 

 

0

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

rocznik 2012

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Agata Łaszczyk

SP nr 3 Sępólno Kraj.

135

46

45

44

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2012

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Kajetan Płotka

SP nr 1 Sępólno Kraj.

101

24

38

39

 

 

 

2.

Henryk Leonhard

SP nr 1 Sępólno Kraj.

88

17

38

33

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2012

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Kajetan Płotka

SP nr 1 Sępólno Kraj.

120

61

59

168

 

 

 

2.

Henryk Leonhard

SP nr 1 Sępólno Kraj.

90

40

50

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

rzut piłką palantową

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2012

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1. Henryk Leonhard SP nr 1 Sępólno Kraj. 39     39      
2. Wiktor Reichelt SP nr 3 Sępólno Kraj. 19     19      

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta 

rocznik 2013 i mł. 

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Zuzanna Kienast

SP nr 1 Sępólno Kraj.

64

 

29

35

 

 

 

2.

Maja Kurzyńska

SP nr 1 Sępólno Kraj.

40

 

19

21

 

 

 

3.

Anna Gola

SP nr 3 Sępólno Kraj.

0

0

0

0

 

 

 

M

KONKURENCJA:

skok w dal

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

rocznik 2013 i mł. 

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Kacper Lica

SP nr 3 Sępólno Kraj.

50

25

25

 

 

 

 

2.

Kacper Zamojski

SP nr 3 Sępólno Kraj.

58

34

 

24

 

 

 

M

KONKURENCJA:

rzut piłką palantową

 

 

 

GRUPA:

Dziewczęta

 rocznik 2013 i mł.

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Anna Gola

SP nr 3 Sępólno Kraj.

60

27

18

15

 

 

 

M

KONKURENCJA:

60m

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

 rocznik 2013 i mł.

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Rafał Jabłoński

SP nr 1 Sępólno Kraj.

44

 

26

18

 

 

 

2.

Kacper Zamojski

SP nr 3 Sępólno Kraj.

10

1

 

9

 

 

 

3.

Damian Gołąbek

SP nr 3 Sępólno Kraj.

0

0

0

 

 

 

 

3.

Kacper Lica

SP nr 3 Sępólno Kraj.

0

0

0

 

 

 

 

M

KONKURENCJA:

rzut piłką palantową

 

 

 

GRUPA:

Chłopcy

 rocznik 2013 i mł.

Zawodnik

Szkoła

Suma

16.09

23.09

30.09

 

 

 

1.

Damian Gołąbek

SP nr 3 Sępólno Kraj.

72

36

36

 

 

 

 

 

Do klasyfikacji punktowej Grand Prix sumowane są punkty z 5 najlepszych startów oraz finał miejski. 

 

>>>Zapraszamy do fotogalerii 30.09.2021<<<

Autor: Sławomir Gołąbek    

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information