Gminne Zawody Lekkoatletyczne - Zakończenie Sezonu 2021
poniedziałek, 04 października 2021

CSR 2431 Kopiowanie

2 października 2021r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Gminne Zawody Lekkoatletyczne - Zakończenie Sezonu 2021. Zmagania otworzył Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Marek Zieńko. Na otwarciu i podczas zawodów obecni byli również: Starosta Sępoleński Jarosław Tadych, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Franciszek Lesiński, Dyrektor Zakładu Obsługi Oświaty Samorządowej Marek Tymecki, Zastępca Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Leszek Kąkol oraz Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Marek Chart. Były to ostatnie zawody lekkoatletyczne w tym roku.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych konkurencjach oraz klasyfikację medalową szkół:

 

DZIEWCZĘTA KLASA II - ROCZNIK 2013 i MŁODSZE

 

bieg na 50m

CSR 2318 Kopiowanie

I miejsce - Zuzanna Kienast (SP nr 1) - 9,18s

II miejsce - Maja Kurzyńska (SP nr 1) - 9,54s

III miejsce - Oliwia Jelińska (SP Wiśniewa) - 10,15s

IV miejsce - Justyna Bartczak (SP nr 3) - 10,37s

V miejsce - Hanna Marasz (SP nr 3) - 10,4s

VI miejsce - Lilianna Strama (SP nr 1) - 10,43s

VII miejsce - Liwia Jaginiak (SP nr 3) - 10,49s

VIII miejsce - Weronika Warmke (SP Zalesie) - 10,51s

IX miejsce - Anna Gola (SP nr 3) - 10,63s

X miejsce - Maja Józefko (SP Zalesie) - 11,02s

XI miejsce - Jesica Nowak (SP nr 3) - 11,32s

XII miejsce - Zofia Kantak (SP Zalesie) - 11,41s

XIII miejsce - Magdalena Senska (SP nr 3) - 11,49s

XIV miejsce - Alina Kiedrowicz (SP Zalesie) - 11,93s

XV miejsce - Yelyzaveta Rek (SP nr 1) - 12,17s

XVI miejsce - Dorota Fojucik (SP nr 3) - 13,6s

 

skok w dal

CSR 2657 Kopiowanie

I miejsce - Zuzanna Kienast (SP nr 1) - 3,42m

II miejsce - Liwia Jaginiak (SP nr 3) - 2,85m

III miejsce - Maja Ruszczyk (SP nr 3) - 2,75m

IV miejsce - Oliwia Jelińska (SP Wiśniewa) - 2,68m

V miejsce - Justyna Bartczak (SP nr 3) - 2,63m

VI miejsce - Yelyzaveta Rek (SP nr 1) - 2,35m

VII miejsce - Lilianna Strama (SP nr 1) - 2,25m

VIII miejsce - Izabela Kuzara (SP nr 1) - 2,20m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2671 Kopiowanie

I miejsce - Izabela Kuzara (SP nr 1) - 11,00m

II miejsce - Magdalena Senska (SP nr 3) - 9,00m

III miejsce - Maja Ruszczyk (SP nr 3) - 8,00m

IV miejsce - Anna Gola (SP nr 3) - 7,00m

V miejsce - Dorota Fojucik (SP nr 3) - 5,5m

  

CHŁOPCY KLASA II - ROCZNIK 2013 I MŁODSI

 

bieg na 60m

CSR 2296 Kopiowanie

I miejsce - Rafał Jabłoński (SP nr 1) - 9,14s

II miejsce - Mateusz Nikel (SP nr 3) - 9,24s

III miejsce - Julian Strawa (SP Wiśniewa) - 9,27s

IV miejsce - Michał Ziemiński (SP Wałdowo) - 9,6s

V miejsce - Maciej Fiedler (SP nr 3) - 9,7s

VI miejsce - Kacper Lica (SP nr 3) - 10,00s

VII miejsce - Kacper Zamojski (SP nr 3) -  10,06s

VIII miejsce - Oliwer Lajdanowicz (SP nr 3) - 10,24s

IX miejsce - Juan Nowak (SP nr 3) - 10,33s

X miejsce - Filip Samul (SP Lutowo) - 10,6s

XI miejsce - Wincenty Zacharzewski (SP Zalesie) - 10,63s

XII miejsce - Eryk Bukowski (SP Zalesie) - 10,7s

XIII miejsce - Bartosz Rybak (SP Zalesie) - 11,03s

XIV miejsce - Adrian Wojtasik (SP nr 3) - 11,7s

 

skok w dal

CSR 2705 Kopiowanie

I miejsce - Michał Ziemiński (SP Wałdowo) - 3,07m

II miejsce - Oliwer Lajdanowicz (SP nr 3) - 3,04m

III miejsce - Rafał Jabłoński (SP nr 1) - 2,95m

IV miejsce - Mateusz Chrapkowski (SP nr 3) - 2,80m

V miejsce - Maciej Fiedler (SP nr 3) - 2,74m

VI miejsce - Damian Gołąbek (SP nr 3) - 2,72m

VII miejsce - Wiktor Karpacz (SP nr 1) - 2,72m

VIII miejsce - Adrian Wojtasik (SP nr 3) - 2,69m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2443 Kopiowanie

I miejsce - Kacper Zamojski (SP nr 3) - 24,00m

II miejsce - Damian Gołąbek (SP nr 3) - 21,00m

III miejsce - Filip Samul (SP Lutowo) - 17,00m

IV miejsce - Wiktor Karpacz (SP nr 1) - 17,00m

V miejsce - Mateusz Chrapkowski (SP nr 3) - 17,00m

VI miejsce - Kacper Lica (SP nr 3) - 16,00m

VII miejsce - Jan Burdon (SP nr 1) - 10,00m

 

DZIEWCZĘTA KLASA III - ROCZNIK 2012

 

bieg na 60m

CSR 2790 Kopiowanie

I miejsce - Julia Radtke (SP nr 1) - 11,36s

II miejsce - Maja Żywicka (SP nr 1) - 11,5s

III miejsce - Agata Wirkus (SP nr 3) - 11,92s

IV miejsce - Agata Łaszczyk (SP nr 3) - 12,3s

V miejsce - Dominika Tuńska (SP nr 3) - 13,14s

VI miejsce - Carmen Zakrzewska (SP nr 3) - 14,75s

 

skok w dal

CSR 2586 Kopiowanie

I miejsce - Julia Radtke (SP nr 1) - 3,18m

II miejsce - Maja Żywicka (SP nr 1) - 3,06m

III miejsce - Agata Wirkus (SP nr 3) - 2,58m

IV miejsce - Kalina Kiedrowicz (SP nr 1) - 2,69m

V miejsce - Weronika Hałas (SP nr 1) - 2,24m

VI miejsce - Carmen Zakrzewska (SP nr 3) - 2,18m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2746 Kopiowanie

I miejsce - Natalia Szydeł (SP nr 3) - 11,5m

II miejsce - Kalina Kiedrowicz (SP nr 1) - 9,5m

III miejsce - Weronika Hałas (SP nr 1) - 9,5m

  

CHŁOPCY KLASA III - ROCZNIK 2012

 

 bieg na 60m

CSR 2629 Kopiowanie

I miejsce - Kajetan Płotka (SP nr 1) - 10,49s

II miejsce - Henryk Leonhard (SP nr 1) - 10,75s

III miejsce - Fabian Kwiatkowski (SP nr 1) - 10,97s

IV miejsce - Filip Piekarski (SP nr 3) - 11,25s

V miejsce - Borys Bonk (SP nr 3) - 11,27s

VI miejsce - Konrad Sienkiewicz (SP nr 3) - 11,35s

VII miejsce - Mikołaj Schauer (SP Zboże) - 11,3s

 

skok w dal

CSR 2793 Kopiowanie

I miejsce - Kajetan Płotka (SP nr 1) - 3,40m

II miejsce - Fabian Kwiatkowski (SP nr 1) - 3,37m

III miejsce - Igor Przybylski (SP nr 3) - 2,45m

IV miejsce - Krzysztof Sokulski (SP nr 3) - 2,45m

V miejsce - Krzysztof Sobczyk (SP nr 3) - 2,05m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2552 Kopiowanie

I miejsce - Olaf Niedzwiecki (SP nr 3) - 29,00m

II miejsce - Konrad Sienkiewicz (SP nr 3) - 29,00m

III miejsce - Filip Piekarski (SP nr 3) - 27,00m

IV miejsce - Borys Szlezer (SP nr 3) - 26,00m

V miejsce - Borys Bonk (SP nr 3) - 25,00m 

VI miejsce - Henryk Leonhard (SP nr 1) - 22,00m

VII miejsce - Igor Przybylski (SP nr 3) - 22,00m

VIII miejsce - Krzysztof Sokulski (SP nr 3) - 14,00m

IX miejsce - Krzysztof Sobczyk (SP nr3) - 8,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA IV - ROCZNIK 2011

 

bieg na 60m

CSR 2571 Kopiowanie

I miejsce - Nikola Zgrzeba (SP nr 3) - 10,79s

II miejsce - Bogna Sudzińska (SP nr 1) - 11,12s

III miejsce - Nadia Węgierska (SP nr 1) - 11,21s

IV miejsce - Maja Kuzara (SP nr 1) - 11,44s

V miejsce - Hanna Gola (SP nr 3) - 11,45s

VI miejsce - Maja Noga (SP nr 3) - 11,52s

VII miejsce - Nadia Krzyżkowska (SP Wiśniewa) - 12,04s

 

skok w dal

CSR 2769 Kopiowanie

I miejsce - Izabela Kotowska (SP nr 1) - 3,24m

II miejsce - Nadia Węgierska (SP nr 1) - 3,20m

III miejsce  - Bogna Sudzińska (SP nr 1) - 3,15m

IV miejsce - Maja Kuzara (SP nr 1) - 3,13m

V miejsce - Klara Staśkowiak (SP Wiśniewa) - 3,08m

VI miejsce - Nikola Bobik (SP nr 1) - 2,95m

VII miejsce - Nadia Krzyżkowska (SP Wiśniewa) - 2,78m

VIII miejsce - Sandra Chorodyńska (SP Wiśniewa) - 2,54m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2711 Kopiowanie

I miejsce - Izabela Kotowska (SP nr 1) - 22,00m

II miejsce - Nikola Zgrzeba (SP nr 3) - 21,00m

III miejsce - Nikola Bobik (SP Nr 3) - 21,00m

IV miejsce - Sandra Chorodyńska (SP Wiśniewa) - 16,00m

 

CHŁOPCY KLASA IV - ROCZNIK 2011

 

bieg na 60m

CSR 2691 Kopiowanie

I miejsce - Kamil Kosmela (SP nr 1) - 9,75s

II miejsce - Franciszek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 9,93s

III miejsce - Nikodem Rompalski (SP Wałdowo) - 10,46s

IV miejsce - Marcin Czachor (SP Zboże) - 10,49s

V miejsce - Krzysztof Czaplewski (SP nr 1) - 10,73s

VI miejsce - Filip Kłodziński (SP nr 1) - 10,81s

VII miejsce - Szymon Osiński (SP Wiśniewa) - 10,95s

VIII miejsce - Dawid Ziemiński (SP Wałdowo) - 11,59s

 

skok w dal

CSR 2355 Kopiowanie

I miejsce - Kamil Kosmela (SP nr 1) - 3,70m

II miejsce - Krzysztof Czaplewski (SP nr 1) - 3,40m

III miejsce - Marcin Czachor (SP Zboże) - 3,33m

IV miejsce - Szymon Basiński (SP Wiśniewa) - 2,85m

 

skok wzwyż

CSR 2369 Kopiowanie

I miejsce - Nikodem Rumpalski (SP Wałdowo) - 1,10m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2762 Kopiowanie

I miejsce - Michał Sieg (SP Lutowo) - 35,00m

II miejsce - Sebastian Małkowski (SP nr 3) - 30,00m

III miejsce - Nikodem Zamojski (SP nr 3) - 28,00m

IV miejsce - Franciszek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 24,00m

V miejsce - Wojciech Gołąbek (SP nr 3) - 24,00m

VI miejsce - Dawid Ziemiński (SP Wałdowo) - 24,00m

VII miejsce - Kacper Piaka (SP nr 1) - 21,00m

VIII miejsce - Mieszko Błażewski (SP nr 3) - 19,00m

IX miejsce - Nikodem Ruszczyk (SP nr 3) - 15,00m

 

 DZIEWCZĘTA KLASA V i VI - ROCZNIK 2010-2009

 

bieg na 60m

CSR 2742 Kopiowanie

I miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 10,22s

II miejsce - Marta Karbowiak (SP nr 3) - 10,41s

III miejsce - Kornelia Bonin (Sp nr 1) - 10,48s

IV miejsce - Patrycja Radtke (SP nr 1) - 10,72s

V miejsce - Jasmina Kołacz (SP nr 1) - 11,02s

VI miejsce - Marta Skonieczna (SP nr 3) - 11,25s

VII miejsce - Marta Polczyńska (SP nr 3) - 11,52s

VIII miejsce - Julia Rach (SP nr 1) - 11,61s

IX miejsce - Maja Płoszyńska (SP nr 1) - 12,09s 

 

bieg na 300m

I miejsce - Weronika Słomińska (SP nr 1) - 53,9s

II miejsce - Oliwia Harasiuk - 54,65s

III miejsce - Luiza Czajka (SP nr 3) - 55,34s

IV miejsce - Nadia Czajka (SP Wiśniewa) - 57,27s

V miejsce - Zuzanna Spichalska (SP nr 1) - 1:00,2min

VI miejsce - Zuzanna Misiak (SP nr 1) - 1:05,5min

VII miejsce - Lena Bajor (SP nr 1) - 1:07,3min

 

skok w dal

CSR 2419 Kopiowanie

I miejsce - Michalina Tuńska (SP nr 3) - 3,92m

II miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 3,75m

III miejsce  - Weronika Słomińska (SP nr 1) - 3,74m

IV miejsce - Marta Karbowiak (SP nr 3) - 3,48m

V miejsce - Zuzanna Spichalska (SP nr 1) - 3,28m

VI miejsce - Kornelia Bonin (SP nr 1) - 3,23m

VII miejsce - Marta Skonieczna (SP nr 3) - 3,11m

VIII miejsce - Daria Gurkowska (SP nr 1) - 2,96m

 

skok wzwyż

CSR 2392 Kopiowanie

I miejsce - Amelia Wrzesińska (SP Wiśniewa) - 1,15m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2660 Kopiowanie

I miejsce - Amelia Wrzesińska (SP Wiśniewa) - 27,5m

II miejsce - Maja Kleist (SP Lutowo) - 23,5m

III miejsce - Zuzanna Misiak (SP nr 1) - 20,00m

IV miejsce - Julia Rach (SP nr 1) - 18,00m

V miejsce - Maja Płoszyńska (SP nr 1) - 16,5m

VI miejsce - Daria Gurkowska (SP nr 1) - 16,00m

VII miejsce - Patrycja Radtke (SP nr 1) - 16,00m

VIII miejsce - Marta Polczyńska (SP nr 3) - 15,5m

IX miejsce - Lena Bajor )SP nr 1) - 15,00m

X miejsce - Jasmina Kołacz (SP nr 1) - 14,00m

 

 CHŁOPCY KLASA V i VI - ROCZNIK 2010-2009

 

bieg na 60m

CSR 2614 Kopiowanie

I miejsce - Maksymilian Zieliński (SP nr 1) - 9,09s

II miejsce - Bartosz Kienast (SP Lutowo) - 9,3s

III miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 9,59s

IV miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 9,65s

V miejsce - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 9,7s 

 

bieg na 300m

CSR 2815 Kopiowanie

I miejsce - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 51,0s

II miejsce - Przemysław Kienast (SP Zboże) - 51,8s

III miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 53,4s

IV miejsce - Mikołaj Kubicki (SP Wiśniewa) - 53,8s

 

skok w dal

CSR 2533 Kopiowanie

I miejsce - Bartosz Kienast (SP Zboże) - 4,26m

II miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 4,26m

III miejsce - Przemysław Kienast (SP Zboże) - 4,10m

IV miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 3,97m

V miejsce - Maksymilian Zieliński (SP nr 1) - 3,96m

VI miejsce - Mikołaj Kubicki (SP Wiśniewa) - 3,62m

 

skok wzwyż

CSR 2721 Kopiowanie

I miejsce - Stanisław Patyna (SP Wałdowo) - 1,05m (na drugim stopniu podium)

II miejsce - Łukasz Lubiński (SP Wałdowo) - 1,00m

 

rzut piłeczką palantową

CSR 2408 Kopiowanie

I miejsce - Mateusz Stasiek (SP Lutowo) - 42,00m

II miejsce - Marcin Kotowski (SP nr 3 Sępólno) - 34,5m

III miejsce - Jakub Deba (SP Wałdowo) - 30,00m

IV miejsce - Stanisław Patyna (SP Wałdowo) - 28,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA VII i VIII - ROCZNIK 2008 - 2007

 

bieg na 100m

CSR 2777 Kopiowanie

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 14,58s

II miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 15,77s 

 

bieg na 800m

CSR 2823 Kopiowanie

I miejsce - Zuzanna Płotka (SP Wiśniewa) - 2:52,9min

II miejsce - Helena Patyna (SP Wałdowo) - 3:04,2min

III miejsce - Lena Pick (SP nr 3) - 3:08,7min

 

skok w dal

CSR 2449 Kopiowanie

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 4,35m

II miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 4,10m

III miejsce - Oliwia Harasiuk (SP Lutowo) - 3,73m

 

skok wzwyż

CSR 2731 Kopiowanie

I miejsce - Helena Patyna (SP Wałdowo) - 1,20m

 

pchnięcie kulą

CSR 2514 Kopiowanie

I miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 7,25m

II miejsce - Natalia Jankowska (SP nr 3) - 6,48m

 

CHŁOPCY KLASA VII i VIII - ROCZNIK 2008-2007

 

bieg na 100m

CSR 2783 Kopiowanie

I miejsce - Michał Zapalski (SP Zboże) - 14,35s

II miejsce - Nikodem Ślewicki (SP nr 3) - 14,41s

III miejsce - Jakub Chmarzyński (SP Zboże) - 15,46s

IV miejsce - Rafał Wnuk (SP nr 3) - 15,86s

V miejsce - Jakub Isbaner (SP nr 3) - 16,65s

VI miejsce Oliwier Głąbicki (SP nr 3) - 17,0s

VII miejsce - Marcel Polasik (SP nr 3) - 18,99s

 

bieg na 1500m

CSR 2806 Kopiowanie

I miejsce - Łukasz Gappa (SP Lutowo) - 6:38,9min

II miejsce - Mateusz Mrugalski (SP Lutowo) - 6:42,8min

 

skok w dal

CSR 2608 Kopiowanie

I miejsce - Michał Zapalski (SP Zboże) - 4,75m

II miejsce - Oliwer Myszkowski (SP Wiśniewa) - 4,35m

III miejsce - Łukasz Gappa (SP Lutowo) - 4,15m

 

skok wzwyż

CSR 2646 Kopiowanie

I miejsce - Jakub Chmarzyński (SP Zboże) - 1,35m

II miejsce - Oliwer Myszkowski (SP Wiśniewa) - 1,30m

III miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3) - 1,25m

IV miejsce - Jakub Isbaner (SP nr 3) - 1,20m

 

pchnięcie kulą

CSR 2520 Kopiowanie

I miejsce - Kamil Małkowski (SP nr 3) - 8,33m

II miejsce - Szymon Theus (SP nr 3) - 7,48m

III miejsce - Nikodem Ślewicki (SP nr 3) - 6,84m

IV miejsce - Filip Rybacki (SP nr 3) - 6,40m

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA SZKÓŁ

Miejsce Nazwa szkoły złote srebrne brązowe RAZEM
1 SP nr 1 Sępólno 15 10  33 
2 SP nr 3 Sępólno  16  15  39 
3 SP Wiśniewa 
4 SP Wałdowo 
5 SP Zboże 
6 SP Lutowo 

 

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale. Gratulujemy i dziękujemy za udział!

 

>>>FOTOGALERIA<<<

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information