REKORDY CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
środa, 10 marca 2021

DSC08375 Kopiowanie

W związku ze zbliżającą się rundą wiosenną "Czwartków Lekkoatletycznych" prezentujemy najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach. Zawody organizowane są na stadionie lekkoatletycznym Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim od września 2015r.

 

 

REKORDY CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH 

 

KONKURENCJA KATEGORIA IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA CZAS DATA
60m dziewcząt klas VI Kinga Drobczyńska SP nr 3 8,08s 25.05.2017r.
60m dziewcząt klas V Kinga Drobczyńska SP nr 3 8,41s 28.04.2016r.
60m dziewcząt klas IV Julia Lutowska SP nr 3 8,7s 30.05.2019r.
60m chłopców klas VI Kacper Bieluszewski SP nr 1 7,69s 21.05.2019r.
60m chłopców klas V Hubert Sercow SP nr 1 8,25s 21.05.2019r.
60m chłopców klas IV Hubert Sercow SP nr 1 8,16s 17.05.2019r.
300m dziewcząt klas VI  Katarzyna Szyling SP nr 1 48,5s 11.09.2020r.
300m dziewcząt klas V Katarzyna Szyling  SP nr 1 49,91s 06.06.2019r.
300m dziewcząt klas IV Dominika Smuniewska  SP nr 1 53,4s 05.05.2016r.
300m chłopców klas VI Aleksander Kurzyński  SP nr 3 48,75s 05.05.2016r.
300m chłopców klas V Antoni Janikowski  SP nr 3 49,08s  23.05.2017r.
300m chłopców klas IV Antoni Janikowski  SP nr 3 50,68s  12.05.2016r.
600m  dziewcząt klas VI Zuzanna Płotka  SP Wiśniewa 1.59,50m 23.07.2020r.
600m  dziewcząt klas V  Zuzanna Płotka  SP Wiśniewa 2.14,24m 23.05.2019r.
600m  dziewcząt klas IV Marta Knapik  SP Wiśniewa 2.07,71m 03.10.2019r.
1000m  chłopców klas VI  Szymon Szykowny  SP nr 1 3.34,84m 25.05.2017r.
1000m  chłopców klas V  Antoni Janikowski  SP nr 3 4.03,20m 24.09.2016r.
1000m  chłopców klas IV  Oliwier Głąbicki  SP nr 3 4.24,56m 27.09.2018r.
skok w dal dziewcząt klas VI Kinga Drobczyńska SP nr 3 5,25m  03.06.2017r.
skok w dal  dziewcząt klas V  Kinga Drobczyńska  SP nr 3 4,93m  11.06.2016r.
skok w dal  dziewcząt klas IV Julia Lutowska SP nr 3 4,26m  30.05.2019r.
skok w dal  chłopców klas VI  Antoni Janikowski  SP nr 3 5,59m  28.05.2018r.
skok w dal  chłopców klas V  Hubert Sercow  SP nr 1 5,05m  21.05.2019r.
skok w dal  chłopców klas IV  Hubert Sercow  SP nr 1 4,78m  28.05.2018r.
skok wzwyż  dziewcząt klas VI Zuzanna Prasał SP nr 3 1,25m 12.05.2016r.
skok wzwyż  dziewcząt klas V  Karolina Hoppe  SP nr 3 1,25m  11.06.2016r.
skok wzwyż dziewcząt klas IV Katarzyna Bodzińska  SP nr 1 1,15m  05.05.2016r.
skok wzwyż chłopców klas VI  Bogusz Tłok SP nr 1 1,55m 03.06.2017r.
skok wzwyż  chłopców klas V  Bogusz Tłok SP nr 1 1,30m 05.05.2016r.
skok wzwyż chłopców klas IV  Mikołaj Ryngwelski SP nr 1 1,15m 05.05.2016r.
rzut piłeczką palantową dziewcząt klas VI Karolina Lorbiecka SP nr 3 46,00m 24.06.2016r.
rzut piłeczką palantową dziewcząt klas V Wiktoria Kowalczyk SP nr 3 38,5m 11.09.2020r.
rzut piłeczką palantową dziewcząt klas IV Vanessa Budner SP nr 3 37,00m 10.05.2018r.
rzut piłeczką palantową chłopców klas VI Kacper Fiałkowski SP nr 3 62,00m 06.06.2019r.
rzut piłeczką palantową chłopców klas V Kacper Fiałkowski SP nr 3 50,5m 28.05.2018r.
rzut piłeczką palantową chłopców klas IV Wojciech Wojas SP Wałdowo 44,5m 24.05.2016r.

 

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information