Finał Czwartków Lekkoatletycznych - sezon 2019/2020
piątek, 11 września 2020

DSC01652 Kopiowanie

11 września 2020r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbył się Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych sezonu 2019/2020. Zawody co roku odbywały się w czerwcu, jednak z powodu panującej pandemii kalendarz imprez sportowych został mocno zmieniony. Jesteśmy też już po XXVI Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych, który odbywał się w Łodzi w dniach 4-6 września. Trzy zawodniczki reprezentowały Gminę Sępólno Krajeńskie: Julia Lutowska w biegu na 60m, z wynikiem 8,88s zajęła 12 miejsce, Katarzyna Szyling w biegu na 300m z wynikiem 48,37s - 16 miejsce oraz Zuzanna Płotka w biegu na 600m z wynikiem 2:02,78 - 31 miejsce. Warto podkreślić, że Julia wygrała swoją serię, jednak nie uzyskała kwalifikacji do biegu finałowego.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów:

>>>bieg na 60m<<<

>>>bieg na 300m<<<

>>>bieg na 600m<<<

>>>skok w dal<<<

>>>skok wzwyż<<<

>>>rzut piłeczką palantową>>>

 >>>klasyfikacja szkół<<<

>>>klasyfikacja nauczycieli<<<

>>>najlepsze wyniki w sezonie<<<

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SEZONU 2019/2020

 

60m - dziewczęta rocznik 2009

I miejsce - Maja Banach (SP nr 3) - 460pkt

II miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 302pkt

III miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 179pkt

IV miejsce - Wiktoria Zgrzeba (SP nr 3) - 122pkt

V miejsce - Julia Rasała (SP nr 1) - 21 pkt

VI miejsce - Daria Wojtasik (SP nr 3) - 15pkt

VII miejsce - Wiktoria Kosiba (SP nr 3) - 13pkt

VIII miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 11pkt

IX miejsce -  Oliwia Błędzinska (SP nr 1) - 5pkt

 

60m - chłopcy rocznik 2009

I miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 253pkt

II miejsce - Maksymilian Zieliński (SP nr 1) - 182pkt

III miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 160pkt

IV miejsce - Antoni Walkowiak (SP nr 1) - 142pkt

V miejsce - Bartosz Król (SP nr 1) - 52pkt

VI miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 40pkt

VII miejsce - Oliwier Wnuk-Lipiński (SP nr1) - 25pkt

VIII miejsce - Mateusz Sieg (SP nr 1) - 24pkt

IX miejsce - Karol Dubiel (SP nr 3) - 20pkt

X miejsce - Jakub Majewski (SP nr 3) - 14pkt

XI miejsce - Fabian Bosiacki (SP nr 3) - 4pkt

XII miejsce - Wojciech Gołąbek (SP nr 3) - 0pkt

  

60m - dziewczęta rocznik 2008

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 622pkt

II miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 458pkt

III miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3) - 429pkt

IV miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 34pkt

V miejsce - Zofia Łaszczyk (SP nr 3) - 22pkt

VI miejsce - Daria Herman (SP nr 1) - 18pkt

VII miejsce - Martyna Fac (SP nr 3) - 10pkt

 

60m - chłopcy rocznik 2008

I miejsce - Piotr Łangowski (SP nr 3) - 440pkt

II miejsce - Oliver Myszkowski (SP Wiśniewa) - 321pkt

III miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1) - 239pkt

IV miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 1) - 117pkt

V miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3) - 50pkt

 

60m - dziewczęta rocznik 2007

I miejsce - Natalia Jamrozik (SP nr 1) - 286pkt

II miejsce - Aleksandra Wijas (SP nr 3) - 73pkt

III miejsce - Weronika Porazińska (SP nr 1) - 32pkt

 

60m - chłopcy rocznik 2007

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1) - 274pkt

 

300m - dziewczęta rocznik 2009

I miejsce - Weronika Szweda (SP nr 1) - 13pkt

II miejsce - Luiza Czajka (SP nr 3) - 10pkt

III miejsce - Wiktoria Weilandt (SP nr 3) - 3pkt

IV miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 0pkt

 

300m - chłopcy rocznik 2009

I miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 42pkt

II miejsce - Karol Dubiel (SP nr 3) - 2pkt

III miejsce - Wojciech Gołąbek (SP nr 3) - 0pkt

IV miejsce - Damian Gołąbek (Przedszkole Bajka) - 0pkt

 

300m - dziewczęta rocznik 2008

I miejsce - Wiktoria Kowalczyk (SP nr 3) - 175pkt

II miejsce - Iga Żłobecka (SP nr 3) - 12pkt

III miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 6pkt

IV miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 3pkt

V miejsce - Amelia Łaznowska (SP nr 3) - 0pkt

VI miejsce - Julia Polczyńska (SP nr 3) - 0 pkt

 

300m - chłopcy rocznik 2008

I miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3) - 41pkt

II miejsce - Nikolas Idzikowski (SP Wiśniewa) - 28pkt

III miejsce - Mateusz Janikowski (SP nr 3) - 27pkt

 

300m - dziewczęta rocznik 2007

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1) - 393pkt

II miejsce - Lena Senska (SP Wałdowo) - 26pkt

 

600m - dziewczęta rocznik 2009

I miejsce - Marta Knapik (SP Wiśniewa) - 223pkt

II miejsce - Aleksandra Skrzyńska (SP Wiśniewa) - 183pkt

III miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 20pkt

 

600m - dziewczęta rocznik 2008

I miejsce - Agata Krzyżkowska (SP Wiśniewa) - 20pkt

 

600m - dziewczęta rocznik 2007

I miejsce - Zuzanna Płotka (SP Wiśniewa) - 248pkt

II miejsce - Olga Strawa (SP Wiśniewa) - 46pkt

 

1000m - chłopcy rocznik 2008

I miejsce - Patryk Leszcz (SP nr 3) -  0pkt

 

1000m - chłopcy rocznik 2007

I miejsce - Adam Dobek (SP nr 3) - 11pkt

II miejsce - Patryk Krajewski (SP nr 3) - 0pkt

 

skok w dal - dziewczęta rocznik 2009

I miejsce - Michalina Tuńska (SP nr 3) - 592pkt

II miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 573pkt

III miejsce - Maja Banach (SP nr 3) - 570pkt

IV miejsce - Marta Knapik (SP Wiśniewa) - 497pkt

V miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 162pkt

VI miejsce - Weronika Szweda (SP nr 1) - 129pkt

VII miejsce - Daria Wojtasik (SP nr 3) - 76pkt

VIII miejsce - Laura Lisowska (SP nr 1) - 71pkt

IX miejsce - Wiktoria Kosiba (SP nr 3) - 45pkt

 

skok w dal - chłopcy rocznik 2009

I miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 331pkt

II miejsce - Maksymilian Zieliński (SP nr 1) - 217pkt

III miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 192pkt

IV miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 174pkt

V miejsce - Antoni Walkowiak (SP nr 1) - 173pkt

VI miejsce - Bartosz Król (SP nr 1) - 119pkt

VII miejsce - Oliwier Wnuk - Lipiński (SP nr 1) - 44pkt

VIII miejsce - Krystian Kotlewski (SP nr 1) - 40pkt

IX miejsce - Mateusz Sieg (SP nr 1) - 36pkt

 

skok w dal - dziewczęta rocznik 2008

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 669pkt

II miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3) - 500pkt

III miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 430pkt

IV miejsce - Zofia Łaszczyk (SP nr 3) - 63pkt

V miejsce - Agata Krzyżkowska (SP Wiśniewa) - 61pkt

VI miejsce - Bogna Tłok (SP nr 1) - 52pkt

VII miejsce - Iga Żłobecka (SP nr 3) - 38pkt

VIII miejsce - Julia Polczyńska (SP nr 3) - 11pkt

 

skok w dal - chłopcy rocznik 2008

I miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1) - 364pkt

II miejsce - Franciszek Mindikowski (SP nr 1) - 253pkt

III miejsce - Oliver Myszkowski (SP Wiśniewa) - 179pkt

IV miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 1) - 146pkt

V miejsce - Mateusz Janikowski (SP nr 3) - 73pkt

 

skok w dal - dziewczęta rocznik 2007

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1) - 585pkt

II miejsce - Zuzanna Płotka (SP Wiśniewa) - 348pkt

III miejsce - Natalia Jamrozik (SP nr 1) - 304pkt

IV miejsce - Lena Senska (SP Wałdowo) - 161pkt

V miejsce - Aleksandra Wijas (SP nr 3) - 72pkt

VI miejsce - Olga Strawa (SP Wiśniewa) - 60pkt

VII miejsce - Weronika Porazińska (SP nr 1) - 50pkt

VIII miejsce - Daria Konopnicka (SP nr 1) - 7pkt

 

skok w dal - chłopcy rocznik 2007

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1) - 328pkt

 

skok wzwyż - dziewczęta rocznik 2009

I miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 181pkt

II miejsce - Wiktoria Weilandt (SP nr 3) - 90pkt

 

skok wzwyż - dziewczęta rocznik 2008

I miejsce - Wiktoria Kowalczyk (SP nr 3) - 214pkt

II miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 58pkt

 

skok wzwyż - chłopcy rocznik 2008

I miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3) - 430pkt

II miejsce - Oliver Myszkowski (SP Wiśniewa) - 176pkt

III miejsce - Dominik Śmigiel (SP nr 1) - 132pkt

 

skok wzwyż - chłopcy rocznik 2007

I miejsce - Patryk Krajewski (SP nr 3) - 117pkt

II miejsce - Adam Dobek (SP nr 3) - 69pkt

 

rzut piłeczką palantową - dziewczęta rocznik 2009

I miejsce - Aleksandra Skrzyńska (SP Wiśniewa) - 227pkt

II miejsce - Wiktoria Zgrzeba (SP nr 3) - 183pkt

III miejsce - Zuzanna Szczygło (SP nr 1) - 163pkt

IV miejsce - Oliwia Błędzińska (SP nr 1) - 116pkt

V miejsce - Agata Bonk (SP nr 3) - 114pkt

VI miejsce - Klaudia Krzyżanowska (SP nr 1) - 80pkt

VII miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 65pkt

VIII miejsce - Tatiana Karbowiak (SP nr 1) - 38pkt

 

rzut piłeczką palantową - chłopcy rocznik 2009

I miejsce - Marcin Kotowski (SP nr 3) - 346pkt

II miejsce - Fabian Bosiacki (SP nr 3) - 195pkt

III miejsce - Jakub Majewski (SP nr 3) - 179pkt

IV miejsce - Wojciech Gołąbek (SP nr 3) - 129pkt

V miejsce - Karol Dubiel (SP nr 3) - 120pkt

VI miejsce - Sebastian Małkowski (SP nr 3) - 92pkt

VII miejsce - Damian Gołąbek (Przedszkole Bajka) - 58pkt

VIII miejsce - Mateusz Sieg (SP nr 1) - 21pkt

 

rzut piłeczką palantową - dziewczęta rocznik 2008

I miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 496pkt

II miejsce - Wiktoria Kowalczyk (SP nr 3) - 372pkt

III miejsce - Amelia Łaznowska (SP nr 3) - 172pkt

IV miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 65pkt

V miejsce - Daria Herman (SP nr 1) - 45pkt

VI miejsce - Martyna Fac (SP nr 3) - 30pkt

 

rzut piłeczką palantową - chłopcy rocznik 2008

I miejsce - Kamil Małkowski (SP nr 3) - 376pkt

II miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3) - 350pkt

III miejsce - Patryk Leszcz (SP nr 3) - 220pkt

IV miejsce - Piotr Łangowski (SP nr 3) - 177pkt

V miejsce - Nikolas Idzikowski (SP Wiśniewa) - 122pkt

 

rzut piłeczką palantową - chłopcy rocznik 2007

I miejsce - Szymon Heyser (SP nr 3) - 157pkt

 

rzut piłeczką palantową - dziewczęta rocznik 2007

I miejsce - Daria Konopnicka (SP nr 1) - 46pkt

 

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy oraz medale. W przyszły piątek, tj. 18 września, rozpoczynamy kolejną edycję Czwartków Lekkoatletycznych. Początek godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy!

 

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information