Amatorska Liga Tenisa Stołowego - VIII Edycja - WYNIKI
wtorek, 19 listopada 2019

AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO

SEZON 2019/2020

WYNIKI SPOTKAŃ

 

Data: 19.11.2019r.
JEDYNKA Nazwa drużyny CHOJNICE
 1 Wynik 35 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Gustyn S./Klenske P. 1   Pawlak Maciej 9
      Żychliński Mateusz 9
      Domachowski Arkadiusz  9
      Żychliński M./Domachowski A. 3
      Pawlak M./Domachowski A. 3
      Pawlak M./Żychliński M. 2
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Gustyn Stanisław Y Żychliński Mateusz 0:3  0:3 
B Klenske Paweł  Z Domachowski Arkadiusz  0:3  0:3 
C Wiśniewski Piotr  X Pawlak Maciej  1:3  0:3 
      
A Gustyn Stanisław Z Domachowski Arkadiusz 0:3 0:3
B Klenske Paweł  X Pawlak Maciej  0:3 0:3
C Wiśniewski Piotr  Y Żychliński Mateusz  1:3 0:3
      
A Gustyn Stanisław X Pawlak Maciej 0:3 0:3
BC Klenske P./Wiśniewski P.  YZ Żychliński M./Domachowski A. 0:3 0:3
      
B Klenske Paweł Y Żychliński Mateusz 0:3 0:3
AC Gustyn S./Wiśniewski P.  XZ Pawlak M./Domachowski A.  0:3 0:3
      
C Wiśniewski Piotr Z Domachowski Arkadiusz 0:3 0:3
AB Gustyn S./Klenske P.  XY Pawlak M./Żychliński M.  2:3 1:2
zwycięzca: CHOJNICE                  suma: 4:36 1:35

 

Data: 19.11.2019r.
PASJONACI Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
 33 Wynik 3
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 9   Pałubicki Paweł 3
Goldyszewicz Aleksandra  6      
Hyjek Bogusław  9      
Goldyszewicz A./Hyjek B. 3      
Bukolt R./Hyjek B. 3      
Bukolt R./Goldyszewicz A. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
C Hyjek Bogusław  X Kowalski Henryk 3:0 3:0
      
A Bukolt Rafał Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra X Kowalski Henryk 3:1 3:0
C Hyjek Bogusław Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
      
A Bukolt Rafał X Kowalski Henryk 3:0 3:0
BC Goldyszewicz A./Hyjek B. YZ Pałubicki P./Świstowski A. 3:0 3:0
      
B Goldyszewicz Aleksandra Y Pałubicki Paweł 1:3 0:3
AC Bukolt R./Hyjek B. XZ Kowalski H./Świstowski A. 3:0 3:0
      
C Hyjek Bogusław Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
AB Bukolt R./Goldyszewicz A.  XY Kowalski H./Pałubicki P. 3:0 3:0
zwycięzca: PASJONACI          suma: 34:4 33:3

 

Data: 21.11.2019r.
KRAJANIE Nazwa drużyny BIAŁY KOŃ
 18 Wynik 18 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Sucharski Krzysztof 4   Zamojski Mateusz 1
Bukolt Beata  9   Winowiecki Przemysław 6
Zawistowski Jakub  4   Kiedrowicz Kazimierz  3
Bukolt B./Zawistowski J. 1   Winowiecki P./Kiedrowicz K. 2
      Zamojski M./Kiedrowicz K. 3
      Zamojski M./Winowiecki P. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Sucharski Krzysztof Y Winowiecki Przemysław 0:3 0:3
B Bukolt Beata Z Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
C Zawistowski Jakub X Zamojski Mateusz 3:2 2:1
      
A Sucharski Krzysztof Z Kiedrowicz Kazimierz 2:3 1:2
B Bukolt Beata X Zamojski Mateusz 3:0 3:0
C Zawistowski Jakub Y Winowiecki Przemysław 0:3 0:3
      
A Sucharski Krzysztof X Zamojski Mateusz 3:1 3:0
BC Bukolt B./Zawistowski J. YZ Winowiecki P./Kiedrowicz K. 2:3 1:2
      
B Bukolt Beata Y Winowiecki Przemysław 3:1 3:0
AC Sucharski K./Zawistowski J. XZ Zamojski M./Kiedrowicz K. 0:3 0:3
      
C Zawistowski Jakub Z Kiedrowicz Kazimierz 3:2 2:1
AB Sucharski K./Bukolt B. XY Zamojski M./Winowiecki P. 0:3 0:3
zwycięzca: REMIS          suma: 22:24 18:18

 

Data: 26.11.2019r.
CHOJNICE Nazwa drużyny BIAŁY KOŃ
 33 Wynik 3
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pawlak Maciej 9   Telicki Robert 3
Żychliński Mateusz  9      
Drejer Michał  6      
Żychliński M./Drejer M.  3      
Pawlak M./Drejer M. 3      
Pawlak M./Żychliński M.  3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Pawlak Maciej Y Zamojski Mateusz 3:1 3:0
B Żychliński Mateusz Z Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
C Drejer Michał X Winowiecki Przemysław 3:0 3:0
      
A Pawlak Maciej Z Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
B Żychliński Mateusz X Winowiecki Przemysław 3:0 3:0
C Drejer Michał Y Zamojski Mateusz 3:1 3:0
      
A Pawlak Maciej X Winowiecki Przemysław 3:0 3:0
BC Żychliński M./Drejer M. YZ Zamojski M./Kiedrowicz K. 3:0 3:0
      
B Żychliński Mateusz Y Zamojski Mateusz 3:0 3:0
AC Pawlak M./Drejer M. XZ Winowiecki P./Kiedrowicz K. 3:0 3:0
      
C Drejer Michał Z Telicki Robert 1:3 0:3
AB Pawlak M./Żychliński M. XY Winowiecki P./Zamojski M. 3:1 3:0
zwycięzca: CHOJNICE               suma: 34:6 33:3

 

Data: 26.11.2019r.
JEDYNKA Nazwa drużyny PASJONACI
 11 Wynik 25 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Gustyn Stanisław 3   Bukolt Rafał  9
Klenske Paweł 4   Hyjek Bogusław 7
Wiśniewski Piotr 4   Goldyszewicz A./Hyjek B. 3
      Bukolt R./Goldyszewicz A. 3
      Bukolt R./Hyjek B. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Gustyn Stanisław Y Goldyszewicz Aleksandra 3:1  3:0 
B Klenske Paweł  Z Hyjek Bogusław 2:3  1:2 
C Wiśniewski Piotr  X Bukolt Rafał 0:3  0:3 
      
A Gustyn Stanisław Z Hyjek Bogusław 0:3 0:3
B Klenske Paweł  X Bukolt Rafał 0:3 0:3
C Wiśniewski Piotr  Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
      
A Gustyn Stanisław X Bukolt Rafał 0:3 0:3
BC Klenske P./Wiśniewski P.  YZ Goldyszewicz A./Hyjek B. 1:3 0:3
      
B Klenske Paweł Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
AC Gustyn S./Wiśniewski P.  XZ Bukolt R./Hyjek B. 1:3 0:3
      
C Wiśniewski Piotr Z Hyjek Bogusław 2:3 1:2
AB Gustyn S./Klenske P.  XY Bukolt R./Goldyszewicz A. 1:3 0:3
zwycięzca: PASJONACI              suma: 16:28 11:25

 

Data: 28.11.2019r.
CZARNY KOŃ Nazwa drużyny KRAJANIE
 7 Wynik 29 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Kowalski Henryk 2   Bukolt Beata 9
Pałubicki Paweł 5   Sucharski Krzysztof 7
      Zawistowski Jakub 4
      Sucharski K./Zawistowski J. 3
      Bukolt B./Zawistowski J. 3
      Bukolt B./Sucharski K. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Kowalski Henryk Y Sucharski Krzysztof 0:3 0:3
B Pałubicki Paweł  Z Zawistowski Jakub 3:1 3:0
C Świstowski Andrzej X Bukolt Beata 0:3 0:3
      
A Kowalski Henryk Z Zawistowski Jakub 3:2 2:1
B Pałubicki Paweł X Bukolt Beata 0:3 0:3
C Świstowski Adrzej Y Sucharski Krzysztof 0:3 0:3
      
A Kowalski Henryk X Bukolt Beata 0:3 0:3
BC Pałubicki P./Świstowski A.  YZ Sucharski K./Zawistowski J. 0:3 0:3
      
B Pałubicki Paweł Y Sucharski Krzysztof 3:2 2:1
AC Kowalski H./Świstowski A.  XZ Bukolt B./Zawistowski J. 0:3 0:3
      
C Świstowski Andrzej Z Zawistowski Jakub 1:3 0:3
AB Kowalski H./Pałubicki P. XY Bukolt B./Sucharski K. 0:3 0:3
zwycięzca: KRAJANIE          suma: 10:32 7:29

 

Data: 03.12.2019r.
PASJONACI Nazwa drużyny CHOJNICE
 9 Wynik 27 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 6   Pawlak Maciej 6
Hyjek Bogusław  1   Żychliński Mateusz 5
Bukolt R./Hyjek B. 2   Domachowski Arkadiusz  9
      Żychliński M./Domachowski A. 3
      Pawlak M./Domachowski A. 3
      Pawlak M./Żychliński M. 1
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Domachowski Arkadiusz 1:3  0:3 
B Goldyszewicz Aleksandra Z Żychliński Mateusz 0:3  0:3 
C Hyjek Bogusław X Pawlak Maciej 1:3  0:3 
      
A Bukolt Rafał Z Żychliński Mateusz 3:1 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra X Pawlak Maciej  0:3 0:3
C Hyjek Bogusław Y Domachowski Arkadiusz 1:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Pawlak Maciej 3:0 3:0
BC Goldyszewicz A./Hyjek B. YZ Żychliński M./Domachowski A. 1:3 0:3
      
B Goldyszewicz Aleksandra Y Domachowski Arkadiusz 0:3 0:3
AC Bukolt R./Hyjek B.  XZ Pawlak M./Żychliński M. 3:2 2:1
      
C Hyjek Bogusław Z Żychliński Mateusz 2:3 1:2
AB Bukolt R./Goldyszewicz A.  XY Pawlak M./Domachowski A. 0:3 0:3
zwycięzca: CHOJNICE                  suma: 15:30 9:27

 

Data: 03.12.2019r.
BIAŁY KOŃ Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
 31 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Zamojski Mateusz 9   Kowalski Henryk 1
Telicki Robert 9   Pałubicki Paweł 3
Kiedrowicz Kazimierz 5   Kowalski H./Świstowski A. 1
Telicki R./Kiedrowicz K. 3      
Zamojski M./Kiedrowicz K. 2      
Zamojski M./Telicki R.  3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Zamojski Mateusz Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
B Telicki Robert Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
C Kiedrowicz Kazimierz X Kowalski Henryk 3:2 2:1
      
A Zamojski Mateusz Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Telicki Robert X Kowalski Henryk 3:0 3:0
C Kiedrowicz Kazimierz Y Pałubicki Paweł 0:3 0:3
      
A Zamojski Mateusz X Kowalski Henryk 3:0 3:0
BC Telicki R./Kiedrowicz K. YZ Pałubicki P./Świstowski A. 3:0 3:0
      
B Telicki Robert Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
AC Zamojski M./Kiedrowicz K. XZ Kowalski H./Świstowski A. 3:2 2:1
      
C Kiedrowicz Kazimierz Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
AB Zamojski M./Telicki R. XY Kowalski H./Pałubicki P. 3:1 3:0
zwycięzca: BIAŁY KOŃ           suma: 33:8 31:5

 

Data: 05.12.2019r.
KRAJANIE Nazwa drużyny JEDYNKA
 17 Wynik 19 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Sucharski Krzysztof 3   Gustyn Stanisław 5
Bukolt Beata  9   Klenske Paweł 6
Bukolt B./Zawistowski J. 2   Wiśniewski Piotr 4
Bukolt B./Sucharski K. 3   Klenske P./Wiśniewski P. 3
      Gustyn S./Wiśniewski P. 1
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Klenske Paweł 3:1 3:0
B Sucharski Krzysztof Z Wiśniewski Piotr 3:2 2:1
C Zawistowski Jakub X Gustyn Stanisław 1:3 0:3
      
A Bukolt Beata Z Wiśniewski Piotr 3:1 3:0
B Sucharski Krzysztof X Gustyn Stanisław 2:3 1:2
C Zawistowski Jakub Y Klenske Paweł 0:3 0:3
      
A Bukolt Beata X Gustyn Stanisław 3:0 3:0
BC Sucharski K./Zawistowski J. YZ Klenske P./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
B Sucharski Krzysztof Y Klenske Paweł 1:3 0:3
AC Bukolt B./Zawistowski J. XZ Gustyn S./Wiśniewski P. 3:2 2:1
      
C Zawistowski Jakub Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
AB Sucharski K./Bukolt B. XY Gustyn S./Klenske P. 3:0 3:0
zwycięzca: JEDYNKA        suma: 22:24 17:19

 

Data: 10.12.2019r.
CHOJNICE Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
 36 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pawlak Maciej 9      
Żychliński Mateusz 9      
Drejer Michał 9      
Żychliński M./Drejer M. 3      
Pawlak M./Drejer M. 3      
Pawlak M./Żychliński M. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Pawlak Maciej Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
B Żychliński Mateusz Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
C Drejer Michał X Kowalski Henryk 3:0 3:0
      
A Pawlak Maciej Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Żychliński Mateusz X Kowalski Henryk 3:0 3:0
C Drejer Michał Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
      
A Pawlak Maciej X Kowalski Henryk 3:0 3:0
BC Żychliński M./Drejer M. YZ Pałubicki P./Świstowski A. 3:0 3:0
      
B Żychliński Mateusz Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
AC Pawlak M./Drejer M. XZ Kowalski H./Świstowski A. 3:0 3:0
      
C Drejer Michał Z Świtowski Andrzej 3:0 3:0
AB Pawlak M./Żychliński M. XY Kowalski H./Pałubicki P. 3:1 3:0
zwycięzca: CHOJNICE            suma: 36:1 36:0

 

Data: 10.12.2019r.
PASJONACI Nazwa drużyny KRAJANIE
 23 Wynik 13 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 8   Zawistowski Jakub 2
Goldyszewicz Aleksandra 1   Sucharski Krzysztof 3
Hyjek Bogusław  7   Bukolt Beata 6
Goldyszewicz A./Hyjek B. 2   Bukolt B./Sucharski K. 1
Bukolt R./Hyjek B.  2   Bukolt B./Zawistowski J. 1
Bukolt R./Goldyszewicz A. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra Z Bukolt Beata 0:3 0:3
C Hyjek Bogusław X Zawistowski Jakub 3:0 3:0
      
A Bukolt Rafał Z Bukolt Beata 3:2 2:1
B Goldyszewicz Aleksandra X Zawistowski Jakub 2:3 1:2
C Hyjek Bogusław Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
      
A Bukolt Rafał X Zawistowski Jakub 3:0 3:0
BC Goldyszewicz A./Hyjek B.  YZ Sucharski K./Bukolt B. 3:2 2:1
      
B Goldyszewicz Aleksandra Y Sucharski Krzysztof 1:3 0:3
AC Bukolt R./Hyjek B.  XZ Bukolt B./Zawistowski J. 3:2 2:1
      
C Hyjek Bogusław Z Bukolt Beata 2:3 1:2
AB Bukolt R./Goldyszewicz A. XY Zawistowski J./Sucharski K. 3:1 3:0
zwycięzca: PASJONACI         suma: 29:19 23:13

 

Data: 10.12.2019r.
JEDYNKA Nazwa drużyny BIAŁY KOŃ
 18 Wynik 18 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Gustyn Stanisław 4   Zamojski Mateusz 6
Klenske Paweł  6   Winowiecki Przemysław 7
Wiśniewski Piotr  4   Zamojski M./Winowiecki P. 2
Klenske D./Wiśniewski P. 3   Zamojski M./Kiedrowicz K. 3
Gustyn S./Wiśniewski P. 1      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Gustyn Stanisław Y Kiedrowicz Kazimierz 3:1 3:0
B Klenske Paweł  Z Winowiecki Przemysław 1:3 0:3
C Wiśniewski Piotr  X Zamojski Mateusz 1:3 0:3
      
A Gustyn Stanisław Z Winowiecki Przemysław 2:3 1:2
B Klenske Paweł  X Zamojski Mateusz 3:0 3:0
C Wiśniewski Piotr  Y Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
      
A Gustyn Stanisław X Zamojski Mateusz 1:3 0:3
BC Klenske P./Wiśniewski P.  YZ Kiedrowicz K./Winowiecki P. 3:1 3:0
      
B Klenske Paweł Y Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
AC Gustyn S./Wiśniewski P.  XZ Zamojski M./Winowiecki P. 2:3 1:2
      
C Wiśniewski Piotr Z Winowiecki Przemysław 2:3 1:2
AB Gustyn S./Klenske P.  XY Zamojski M./Kiedrowicz K. 0:3 0:3
zwycięzca: REMIS                  suma: 24:25 18:18

 

Data: 17.12.2019r.
BIAŁY KOŃ Nazwa drużyny PASJONACI
Wynik  27
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Winowiecki Przemysław 5   Bukolt Rafał 9
Zamojski Mateusz 3   Goldyszewicz Aleksandra 3
Winowiecki P./Kiedrowicz K. 1   Hyjek Bogusław 7
      Goldyszewicz A./Hyjek B. 3
      Bukolt R./Hyjek B. 2
      Bukolt R./Goldyszewicz A. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Winowiecki Przemysław Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0  3:0 
B Zamojski Mateusz Z Hyjek Bogusław 1:3  0:3 
C Kiedrowicz Kazimierz X Bukolt Rafał 0:3  0:3 
      
A Winowiecki Przemysław Z Hyjek Bogusław 3:2 2:1
B Zamojski Mateusz  X Bukolt Rafał 1:3 0:3
C Kiedrowicz Kazimierz Y Goldyszewicz Aleksandra 0:3 0:3
      
A Winowiecki Przemysław X Bukolt Rafał 0:3 0:3
BC Zamojski M./Kiedrowicz K. YZ Goldyszewicz A./Hyjek B. 103 0:3
      
B Zamojski Mateusz Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
AC Winowiecki P./Kiedrowicz K. XZ Bukolt R./Hyjek B. 2:3 1:2
      
C Kiedrowicz Kazimierz Z Hyjek Bogusław 0:3 0:3
AB Winowiecki P./Zamojski M. XY Bukolt R./Goldyszewicz A. 0:3 0:3
zwycięzca: PASJONACI              suma: 13:29 9:27

 

Data: 19.12.2019r.
CZARNY KOŃ Nazwa drużyny JEDYNKA
 3 Wynik 33 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Kowalski Henryk 1   Gustyn Stanisław 6
Pałubicki Paweł 2   Klenske Paweł 9
      Wiśniewski Piotr 9
      Klenske P./Wiśniewski P. 3
      Barton A./Wiśniewski P. 3
      Barton A./Klenske P. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Kowalski Henryk Y Klenske Paweł 0:3 0:3
B Pałubicki Paweł  Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
C Świstowski Andrzej X Gustyn Stanisław 0:3 0:3
      
A Kowalski Henryk Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
B Pałubicki Paweł X Gustyn Stanisław 3:2 2:1
C Świstowski Adrzej Y Klenske Paweł 0:3 0:3
     
A Kowalski Henryk X Gustyn Stanisław 2:3 1:2
BC Pałubicki P./Świstowski A.  YZ Klenske P./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
B Pałubicki Paweł Y Klenske Paweł 0:3 0:3
AC Kowalski H./Świstowski A.  XZ Barton A./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
C Świstowski Andrzej Z Wiśniewski Piotr 1:3 0:3
AB Kowalski H./Pałubicki P. XY Barton A./Klenske P. 1:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA          suma: 7:35 3:33

 

Data: 19.12.2019r.
KRAJANIE Nazwa drużyny CHOJNICE
 0 Wynik 36 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
      Pawlak Maciej 9
      Żychliński Mateusz 9
      Domachowski Arkadiusz  9
      Żychliński M./Domachowski A. 3
      Pawlak M./Domachowski A. 3
      Pawlak M./Żychliński M. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Żychliński Mateusz 1:3  0:3 
B -------------------- Z Domachowski Arkadiusz  0:3  0:3 
C Zawistowski Jakub X Pawlak Maciej  0:3  0:3 
      
A Bukolt Beata Z Domachowski Arkadiusz 0:3 0:3
B -------------------- X Pawlak Maciej  0:3 0:3
C Zawistowski Jakub  Y Żychliński Mateusz  0:3 0:3
      
A Bukolt Beata X Pawlak Maciej 0:3 0:3
BC --------------------  YZ Żychliński M./Domachowski A. 0:3 0:3
      
B -------------------- Y Żychliński Mateusz 0:3 0:3
AC Bukolt B./Zawistowski J.  XZ Pawlak M./Domachowski A.  0:3 0:3
      
C Wiśniewski Piotr Z Domachowski Arkadiusz 0:3 0:3
AB --------------------  XY Pawlak M./Żychliński M.  0:3 0:3
zwycięzca: CHOJNICE                  suma: 1:36 0:36

 

Data: 07.01.2020r.
PASJONACI Nazwa drużyny JEDYNKA
 9 Wynik 27 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 9   Gustyn Stanisław 3
Goldyszewicz Aleksandra 3   Wiśniewski Piotr 5
Hyjek Bogusław  7   Wiśniewski P./Dudek T. 1
Goldyszewicz A./Hyjek B. 2      
Bukolt R./Hyjek B. 3      
Bukolt R./Goldyszewicz A. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Wiśniewski Piotr 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra Z Dudek Tadeusz 3:0 3:0
C Hyjek Bogusław X Gustyn Stanisław 3:1 3:0
      
A Bukolt Rafał Z Dudek Tadeusz 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra X Gustyn Stanisław 0:3 0:3
C Hyjek Bogusław Y Wiśniewski Piotr 2:3 1:2
      
A Bukolt Rafał X Gustyn Stanisław 3:1 3:0
BC Goldyszewicz A./Hyjek B. YZ Wiśniewski P./Dudek T. 3:2 2:1
      
B Goldyszewicz Aleksandra Y Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
AC Bukolt R./Hyjek B.  XZ Gustyn S./Dudek T. 3:0 3:0
      
C Hyjek Bogusław Z Dudek Tadeusz 3:0 3:0
AB Bukolt R./Goldyszewicz A.  XY Gustyn S./Wiśniewski P. 3:1 3:0
zwycięzca: PASJONACI             suma: 29:14 27:9

 

Data: 07.01.2020r.
BIAŁY KOŃ Nazwa drużyny CHOJNICE
Wynik  36
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
      Pawlak Maciej 9
      Żychliński Mateusz 9
      Drejer Michał 9
      Żychliński M./Drejer M. 3
      Pawlak M./Drejer M. 3
      Pawlak M./Żychliński M. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Winowiecki Przemysław Y Żychliński Mateusz 0:3  0:3 
B Zamojski Mateusz Z Drejer Michał 1:3  0:3 
C Kiedrowicz Kazimierz X Pawlak Maciej  0:3  0:3 
      
A Winowiecki Przemysław Z Drejer Michał 1:3 0:3
B Zamojski Mateusz X Pawlak Maciej  0:3 0:3
C Kiedrowicz Kazimierz Y Żychliński Mateusz  0:3 0:3
      
A Winowiecki Przemysław X Pawlak Maciej 0:3 0:3
BC Zamojski M./Kiedrowicz K. YZ Żychliński M./Drejer M. 0:3 0:3
      
B Zamojski Mateusz Y Żychliński Mateusz 0:3 0:3
AC Winowiecki P./Kiedrowicz K. XZ Pawlak M./Drejer M. 0:3 0:3
      
C Kiedrowicz Kazimierz Z Drejer Michał 0:3 0:3
AB Winowiecki P./Zamojski M.  XY Pawlak M./Żychliński M.  1:3 0:3
zwycięzca: CHOJNICE                  suma: 3:36 0:36

 

Data: 09.01.2020r.
BIAŁY KOŃ Nazwa drużyny KRAJANIE
 24 Wynik 12 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Winowiecki Przemysław 6   Bukolt Beata 8
Zamojski Mateusz 7   Sucharski Krzysztof 1
Telicki Robert  5   Bukolt B./Zawistowski J. 2
Zamojski M./Telicki R.  3   Bukolt B./Sucharski K. 1
Winowiecki P./Telicki R. 1      
Winowiecki P./Zamojski M. 2      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Winowiecki Przemysław Y Sucharski Krzysztof 3:1 3:0
B Zamojski Mateusz Z Zawistowski Jakub 3:0 3:0
C Kiedrowicz Kazimierz X Bukolt Beata 0:3 0:3
      
A Winowiecki Przemysław Z Zawistowski Jakub 3:1 3:0
B Zamojski Mateusz X Bukolt Beata 2:3 1:2
C Telicki Robert Y Sucharski Krzysztof 3:2 2:1
      
A Winowiecki Przemysław X Bukolt Beata 1:3 0:3
BC Zamojski M./Telicki R. YZ Sucharski K./Zawistowski J. 3:0 3:0
      
B Zamojski Mateusz Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
AC Winowiecki P./Telicki R.  XZ Bukolt B./Zawistowski J. 2:3 1:2
      
C Telicki Robert Z Zawistowski Jakub 3:1 3:0
AB Winowiecki P./Zamojski M. XY Bukolt B./Sucharski K. 3:2 2:1
zwycięzca: BIAŁY KOŃ             suma: 28:19 24:12

 

Data: 14.01.2020r.
CHOJNICE Nazwa drużyny KRAJANIE
 32 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pawlak Maciej 8   Bukolt Beata 4
Domachowski Arkadiusz 6      
Żychliński Mateusz 9      
Domachowski A./Żychliński M. 3      
Pawlak M./Żychliński M. 3      
Pawlak M./Domachowski A. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Pawlak Maciej Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
B Domachowski Arkadiusz Z Zawistowski Jakub 3:0 3:0
C Żychliński Mateusz X Bukolt Beata 3:1 3:0
      
A Pawlak Maciej Z Zawistowski Jakub 3:0 3:0
B Domachowski Arkadiusz X Bukolt Beata 0:3 0:3
C Żychliński Mateusz Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
      
A Pawlak Maciej X Bukolt Beata 3:2 2:1
BC Domachowski A./Żychliński M. YZ Sucharski K./Zawistowski J. 3:0 3:0
      
B Domachowski Arkadiusz Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
AC Pawlak M./Żychliński M. XZ Bukolt B./Zawistowski J. 3:0 3:0
      
C Żychliński Mateusz Z Zawistowski Jakub 3:0 3:0
AB Pawlak M./Domachowski A. XY Bukolt B./Sucharski K. 3:0 3:0
zwycięzca: CHOJNICE              suma: 33:6 32:4

 

Data: 14.01.2020r.
CHOJNICE Nazwa drużyny PASJONACI
31  Wynik  5
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pawlak Maciej 9   Bukolt Rafał 3
Domachowski Arkadiusz 9   Bukolt R./Hyjek B. 2
Żychliński Mateusz  6      
Domachowski A./Żychliński M.  3      
Pawlak M./Żychliński M.  1      
Pawlak M./Domachowski A. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Pawlak Maciej Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
B Domachowski Arkadiusz Z Hyjek Bogusław 3:1 3:0
C Żychliński Mateusz X Bukolt Rafał 0:3 0:3
      
A Pawlak Maciej Z Hyjek Bogusław 3:1 3:0
B Domachowski Arkadiusz X Bukolt Rafał 3:0 3:0
C Żychliński Mateusz Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
      
A Pawlak Maciej X Bukolt Rafał 3:0 3:0
BC Domachowski A./Żychliński M. YZ Goldyszewicz A./Hyjek B. 3:0 3:0
      
B Domachowski Arkadiusz Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
AC Pawlak M./Żychliński M. XZ Bukolt R./Hyjek B. 2:3 1:2
      
C Żychliński Mateusz Z Hyjek Bogusław 3:1 3:0
AB Pawlak M./Domachowski A. XY Bukolt R./Goldyszewicz A. 3:0 3:0
zwycięzca: CHOJNICE              suma: 32:9 31:5

 

Data: 14.01.2020r.
JEDYNKA Nazwa drużyny KRAJANIE
 22 Wynik 14 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Gustyn Stanisław 5   Bukolt Beata 8
Klenske Paweł  6   Zawistowski Jakub 1
Wiśniewski Piotr  7   Bukolt B./Sucharski K. 3
Klenske P./Wiśniewski P.  2      
Gustyn S./Wiśniewski P.  2      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Gustyn Stanisław Y Sucharski Krzysztof 3:1 3:0
B Klenske Paweł  Z Zawistowski Jakub 3:0 3:0
C Wiśniewski Piotr  X Bukolt Beata 2:3 1:2
      
A Gustyn Stanisław Z Zawistowski Jakub 3:2 2:1
B Klenske Paweł  X Bukolt Beata 1:3 0:3
C Wiśniewski Piotr  Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
      
A Gustyn Stanisław X Bukolt Beata 1:3 0:3
BC Klenske P./Wiśniewski P.  YZ Sucharski K./Zawistowski J. 3:2 2:1
      
B Klenske Paweł Y Sucharski Krzysztof 3:1 3:0
AC Gustyn S./Wiśniewski P.  XZ Bukolt B./Zawistowski J. 3:2 2:1
      
C Wiśniewski Piotr Z Zawistowski Jakub 3:0 3:0
AB Gustyn S./Klenske P.  XY Bukolt B./Sucharski K. 1:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA           suma: 29:20 22:14

 

Data: 16.01.2020r.
BIAŁY KOŃ Nazwa drużyny JEDYNKA
 12 Wynik 24 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Winowiecki Przemysław 8   Gustyn Stanisław 5
Zamojski Mateusz 4   Klenske Paweł 6
      Wiśniewski Piotr 4
      Klenske P./Wiśniewski P. 3
      Gustyn S./Wiśniewski P. 3
      Gustyn S./Klenske P. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Winowiecki Przemysław Y Klenske Paweł 3:2 2:1
B Zamojski Mateusz Z Wiśniewski Piotr 3:2 2:1
C Kiedrowicz Kazimierz X Gustyn Stanisław 0:3 0:3
      
A Winowiecki Przemysław Z Wiśniewski Piotr 3:1 3:0
B Zamojski Mateusz X Gustyn Stanisław 2:3 1:2
C Kiedrowicz Kazimierz Y Klenske Paweł 0:3 0:3
     
A Winowiecki Przemysław X Gustyn Stanisław 3:1 3:0
BC Zamojski M./Kiedrowicz K. YZ Klenske P./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
B Zamojski Mateusz Y Klenske Paweł 2:3 1:2
AC Winowiecki P./Kiedrowicz K.  XZ Barton A./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
C Kiedrowicz Kazimierz Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
AB Winowiecki P./Zamojski M. XY Barton A./Klenske P. 0:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA          suma: 16:30 12:24

 

Data: 21.01.2020r.
KRAJANIE Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
 28 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Sucharski Krzysztof 6   Pałubicki Paweł 6
Bukolt Beata  9   Pałubicki P./Kowalski H. 2
Zawistowski Jakub 6      
Sucharski K./Zawistowski J. 3      
Bukolt B./Zawistowski J. 3      
Bukolt B./Sucharski K. 1      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Pałubicki Paweł 3:1 3:0
B Sucharski Krzysztof Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
C Zawistowski Jakub X Kowalski Henryk 3:1 3:0
      
A Bukolt Beata Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Sucharski Krzysztof X Kowalski Henryk 3:0 3:0
C Zawistowski Jakub Y Pałubicki Paweł 0:3 0:3
      
A Bukolt Beata X Kowalski Henryk 3:0 3:0
BC Sucharski K./Zawistowski J. YZ Pałubicki P./Świstowski A. 3:0 3:0
      
B Sucharski Krzysztof Y Pałubicki Paweł 0:3 0:3
AC Bukolt B./Zawistowski J. XZ Kowalski H./Świstowski A. 3:0 3:0
      
C Zawistowski Jakub Z Świtowski Andrzej 3:0 3:0
AB Bukolt B./Sucharski K. XY Kowalski H./Pałubicki P. 2:3 1:2
zwycięzca: KRAJANIE             suma: 29:11 28:8

 

Data: 21.01.2020r.
PASJONACI Nazwa drużyny BIAŁY KOŃ
 22 Wynik 14 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 8   Winowiecki Przemysław 4
Hyjek Bogusław  7   Zamojski Mateusz 5
Goldyszewicz Aleksandra 3   Zamojski M./Telicki R. 3
Bukolt R./Goldyszewicz A. 1   Winowiecki P./Zamojski M. 2
Goldyszewicz A./Hyjek B. 3      
         
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Zamojski Mateusz 3:1 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra Z Kiedrowicz Kazimierz 3:1 3:0
C Hyjek Bogusław X Winowiecki Przemysław 3:1 3:0
      
A Bukolt Rafał Z Telicki Robert 3:1 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra X Winowiecki Przemysław 0:3 0:3
C Hyjek Bogusław Y Zamojski Mateusz 2:3 1:2
      
A Bukolt Rafał X Winowiecki Przemysław 3:2 2:1
BC Goldyszewicz A./Hyjek B. YZ Zamojski M./Telicki R. 3:1 3:0
      
B Goldyszewicz Aleksandra Y Zamojski Mateusz 0:3 0:3
AC Bukolt R./Hyjek B.  YZ Zamojski M./Telicki R. 1:3 0:3
      
C Hyjek Bogusław Z Telicki Robert 3:0 3:0
AB Bukolt R./Goldyszewicz A.  XY Winowiecki P./Zamojski M. 2:3 1:2
zwycięzca: PASJONACI             suma: 26:22 22:14

 

Data: 21.01.2020r.
JEDYNKA Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
 35 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Gustyn Stanisław 9   Kowalski H./Pałubicki P. 1
Klenske Paweł 9      
Wiśniewski Piotr 9      
Klenske P./Wiśniewski P. 3      
Gustyn S./Wiśniewski P. 3      
Gustyn S./Klenske P.  2      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Gustyn Stanisław Y Pałubicki Paweł 3:1 3:0
B Klenske Paweł Z Świstowski Andrzej 3:1 3:0
C Wiśniewski Piotr X Kowalski Henryk 3:0 3:0
      
A Gustyn Stanisław Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Klenske Paweł X Kowalski Henryk 3:0 3:0
C Wiśniewski Piotr Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
      
A Gustyn Stanisław X Kowalski Henryk 3:1 3:0
BC Klenske P./Wiśniewski P. YZ Pałubicki P./Świstowski A. 3:0 3:0
      
B Klenske Paweł Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
AC Gustyn S./Wiśniewski P. XZ Kowalski H./Świstowski A. 3:0 3:0
      
C Wiśniewski Piotr Z Świtowski Andrzej 3:0 3:0
AB Gustyn S./Klenske P. XY Kowalski H./Pałubicki P. 3:2 2:1
zwycięzca: JEDYNKA              suma: 36:5 35:1

 

Data: 23.01.2020r.
KRAJANIE Nazwa drużyny PASJONACI
20 Wynik 16 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Sucharski Krzysztof 3   Bukolt Rafał 8
Bukolt Beata  6   Hyjek Bogusław 7
Zawistowski Jakub  3   Goldyszewicz A./Hyjek B. 3
Bukolt B./Zawistowski J. 3   Bukolt R./Goldyszewicz A. 2
Bukolt B./Sucharski K. 1      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Goldyszewicz Aleksandra 3:1  3:0 
B Sucharski Krzysztof Z Hyjek Bogusław 2:3  1:2 
C Zawistowski Jakub X Bukolt Rafał 0:3  0:3 
      
A Bukolt Beata Z Hyjek Bogusław 0:3 0:3
B Sucharski Krzysztof X Bukolt Rafał 0:3 0:3
C Zawistowski Jakub Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
      
A Bukolt Beata X Bukolt Rafał 0:3 0:3
BC Sucharski K./Zawistowski J. YZ Goldyszewicz A./Hyjek B. 1:3 0:3
      
B Sucharski Krzysztof Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
AC Bukolt B./Zawistowski J.  XZ Bukolt R./Hyjek B. 1:3 0:3
      
C Zawistowski Jakub Z Hyjek Bogusław 2:3 1:2
AB Bukolt B./Sucharski K.  XY Bukolt R./Goldyszewicz A. 1:3 0:3
zwycięzca: PASJONACI              suma: 20:23 16:20

 

Data: 28.01.2020r.
CZARNY KOŃ Nazwa drużyny BIAŁY KOŃ
Wynik 34 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pałubicki Paweł 2   Winowiecki Przemysław  9
      Telicki Robert  9
      Kiedrowicz Kazimierz  7
      Winowiecki P./Telicki R. 3
      Winowiecki P./Kiedrowicz K. 3
      Telicki R./Kiedrowicz K. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Kowalski Henryk Y Zamojski Mateusz 0:3 0:3 
B Pałubicki Paweł Z Kiedrowicz Kazimierz 3:2 2:1 
C Świstowski Andrzej X Winowiecki Przemysław 0:3 0:3 
      
A Kowalski Henryk Z Kiedrowicz Kazimierz  0:3 0:3 
B Pałubicki Paweł X Winowiecki Przemysław 1:3 0:3 
C Świstowski Andrzej Y Zamojski Mateusz 0:3 0:3 
      
A Kowalski Henryk X Winowiecki Przemysław 0:3 0:3 
BC Pałubicki P./Świstowski A. YZ Zamojski M./Kiedrowicz K. 0:3 0:3 
      
B Pałubicki Paweł Y Zamojski Mateusz 0:3 0:3 
AC Kowalski H./Świstowski A. XZ Winowiecki P./Kiedrowicz K. 0:3 0:3 
      
C Świstowski Andrzej Z Telicki Robert 0:3 0:3 
AB Kowalski H./Pałubicki P. XY Winowiecki P./Zamojski M. 0:3 0:3 
zwycięzca: BIAŁY KOŃ                   suma: 4:35 2:34 

 

Data: 30.01.2020r.
CZARNY KOŃ Nazwa drużyny PASJONACI
3 Wynik 25 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pałubicki Paweł 3   Bukolt Rafał  9
      Hyjek Bogusław 9
      Goldyszewicz Aleksandra 6
      Goldyszewicz A./Hyjek B. 3
      Bukolt R./Goldyszewicz A. 3
      Bukolt R./Hyjek B. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Kowalski Henryk Y Goldyszewicz Aleksandra 1:3 0:3
B Pałubicki Paweł  Z Hyjek Bogusław 0:3 0:3
C Świstowski Andrzej X Bukolt Rafał 0:3 0:3
      
A Kowalski Henryk Z Hyjek Bogusław 0:3 0:3
B Pałubicki Paweł X Bukolt Rafał 0:3 0:3
C Świstowski Adrzej Y Goldyszewicz Aleksandra 0:3 0:3
     
A Kowalski Henryk X Bukolt Rafał 0:3 0:3
BC Pałubicki P./Świstowski A.  YZ Goldyszewicz A./Hyjek B. 1:3 0:3
      
B Pałubicki Paweł Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
AC Kowalski H./Świstowski A.  XZ Bukolt R./Hyjek B. 0:3 0:3
      
C Świstowski Andrzej Z Hyjek Bogusław 0:3 0:3
AB Kowalski H./Pałubicki P. XY Bukolt R./Goldyszewicz A. 0:3 0:3
zwycięzca: PASJONACI         suma: 5:33 3:33

 

Data: 04.02.2020r.
CHOJNICE Nazwa drużyny JEDYNKA
 32 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pawlak Maciej 9   Gustyn Stanisław 1
Żychliński Mateusz 9   Klenske Paweł 3
Drejer Michał  5      
Żychliński M./Drejer M. 3      
Pawlak M./Drejer M. 3      
Pawlak M./Żychliński M. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Pawlak Maciej Y Klenske Paweł 3:0 3:0
B Żychliński Mateusz Z Wiśniewski Piotr 3:1 3:0
C Drejer Michał X Gustyn Stanisław 3:2 2:1
      
A Pawlak Maciej Z Wiśniewski Piotr 3:1 3);
B Żychliński Mateusz X Gustyn Stanisław 3:1 3:0
C Drejer Michał Y Klenske Paweł 0:3 0:3
     
A Pawlak Maciej X Gustyn Stanisław 3:0 3:0
BC Żychliński M./Drejer M.  YZ Klenske P./Wiśniewski P. 3:1 3:0
      
B Żychliński Mateusz Y Klenske Paweł 3:1 3:0
AC Pawlak M./Drejer M.  XZ Gustyn S./Wiśniewski P. 3:1 3:0
      
C Drejer Michał Z Wiśniewski Piotr 3:1 3:0
AB Pawlak M./Żychliński M. XY Gustyn S./Klenske P. 3:0 3:0
zwycięzca: CHOJNICE          suma: 33:12 32:4

 

Data: 04.02.2020r.
CHOJNICE Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
36 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Pawlak Maciej 9      
Żychliński Mateusz  9      
Drejer Michał  9      
Pawlak M./Żychliński M. 3      
Pawlak M./Drejer M.  3      
Drejer M./Żychlinski M.  3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Pawlak Maciej Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
B Żychliński Mateusz Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
C Drejer Michał X Kowalski Henryk 3:0 3:0
      
A Pawlak Maciej Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Żychliński Mateusz X Kowalski Henryk 3:0 3:0
C Drejer Michał Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
      
A Pawlak Maciej X Kowalski Henryk 3:0 3:0
BC Żychliński M./Drejer M. YZ Pałubicki P./Świstowski A. 3:0 3:0
      
B Żychliński Mateusz Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
AC Pawlak M./Drejer M. XZ Kowalski H./Świstowski A. 3:0 3:0
      
C Drejer Michał Z Świtowski Andrzej 3:0 3:0
AB Pawlak M./Żychliński M. XY Kowalski H./Pałubicki P. 3:0 3:0
zwycięzca: CHOJNICE            suma: 36:0 36:0
 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information