Sępoleńska Liga Futsalu 2019/2020
czwartek, 24 października 2019

Patryk Lewandowski (Doran Team) - pauzuje w 1 najbliższym spotkaniu za 4 żółtą kartkę otrzymaną w meczu z Kamień Team 11.01.2020r.

Tomasz Paliga (Odrodzeni Mała Cerkwica) - otrzymuje 2 mecze dyskwalifikacji - za znieważenie sędziego w meczu Odrodzeni Mała Cerkwica - Anwis Team 4.01.2020r. 

Maciej Rekowski (Centrum Obkas) - pauzuje w 1 najbliższym spotkaniu za 4 zółtą kartkę otrzymaną w meczu z Amator Team 5.01.2020r. 

Sławomir Słonka (MKS Debrzno) - otrzymuje 1 mecz dyskwalifikacji za czerwoną kartkę w meczu Grom Barkowo MKS Debrzno 4.01.2020r.

Tomasz Słupikowski (DB Team Więcbork) - otrzymuje 1 mecz dyskwalifikacji za czerwoną kartkę w meczu DB Team Więcbork - Spica Meble 4.01.2020r. 

Patryk Lewandowski (Doran Team) - otrzymuje 2 mecze dyskwalifikacji - za znieważenie sędziego w meczu Doran Team - Lewalski Serwis dnia 21.12.2019r. 

Maria Lewalska (Marvinci Team) - otrzymuje 2 mecze dyskwalifikacji - za czerwoną kartkę w meczu Gmina Sępólno Kraj. - Marvinci Team dnia 22.12.2019r. 

 

Do fazy ligowej zaliczone zostały wszystkie kartki, które zawodnicy "uzbierali" w meczach grupowych. Kartki zostały dopisane do pierwszych spotkań, które zespoły rozegrają w I i II lidze. Zawodnicy przystępują do rozgrywek z zerowym dorobkiem bramkowym, zachowują jednak wyróżnienia dla najlepszego zawodnika meczu.

 

Drużyny, które awansowały do I ligi 

Lp Drużyna
1 Grom Barkowo
2 Kamień Team
3 Alan Maxfloor Studio Mardo
4 Doran Team
5 Lewalski Serwis
6 Natura Meble
7 MKS Debrzno

 

Drużyny, które zagrają w II lidze:

Lp Drużyna
1 DB Team Więcbork
2 Spica Meble
3 Anwis Team
4 Amator Team
5 Odrodzeni Mała Cerkwica
6 Centrum Obkas
7 Chłopaki U Piotra
8 LZS Płocicz

 

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika i zawodniczkę ligi:

I Liga Mężczyzn:

Zawodnik Drużyna MVP
Stasikowski Damian Alan Maxfloor Studio Mardo 6
Kościan Łukasz Grom Barkowo 4
Kaczmarek Maciej Doran Team 3
Dądela Artur Natura Meble 3
Zieliński Patryk Alan Maxfloor Studio Mardo 4
Burkiewicz Bartosz Natura Meble 2
Twardy Mateusz Lewalski Serwis 2
Włoch Jakub Doran Team 2
Drewek Patryk Kamień Team 2
Szawarniak Krzysztof MKS Debrzno 2
Rybacki Damian Natura Meble 2
Wegner Paweł Grom Barkowo 2
Janczak Patryk Grom Barkowo 2
Chylewski Dawid Lewalski Serwis 1
Strumiłło Mariusz Kamień Team 1
Borucki Błażej MKS Debrzno 1
Kozina Łukasz Natura Meble 1
Mucha Norbert MKS Debrzno 1
Mosek Kamil Natura Meble 1
Szcześniewski Szymon MKS Debrzno 1
Stalka Sebastian Grom Barkowo 1
Zieliński Aleksander Alan Maxfloor Studio Mardo 1
Romanek Martin MKS Debrzno 1
Kaźmierczak Mariusz Natura Meble 1
Schulz Dawid Grom Barkowo 1
Słonka Sławomir MKS Debrzno 1
Januszewski Karol Kamień Team 1
Szydeł Mateusz Lewalski Serwis 1
Lewandowski Patryk Doran Team 1
Bonk Dominik Doran Team 1
Kozłowski Filip Kamień Team 1

 

II Liga Mężczyzn

Zawodnik Drużyna MVP
Kosmela Bartłomiej DB Team Więcbork 5
Rekowski Maciej Centrum Obkas 3
Kosmela Przemysław DB Team Więcbork 2
Sieg Marcin Anwis Team   2 
Suchomski Sławomir LZS Płocicz 2
Koniszewski Damian DB Team Więcbork 2
Szmagliński Dawid Centrum Obkas 2
Kuszaj Jakub Centrum Obkas 2
Jędrzejewski Jakub Centrum Obkas 2
Kalla Grzegorz Anwis Team 1
Mikulski Adrian Chłopaki "U Piotra" 1
Karpacz Wojciech Spica Meble 1
Żuchowski Krystian Amator Team 1
Klesiński Wojciech Chłopaki "U Piotra" 1
Grabowski Marek Chłopaki U Piotra 1
Bratz Jakub Spica Meble 1
Paliga Tomasz Odrodzeni Mała Cerkwica   1 
Betin Radosław Spica Meble 1
Sadkowski Arkadiusz Chłopaki U Piotra 1
Warmiński Rafał Chłopaki U Piotra 1
Mertin Jakub Anwis Team 1
Waniak Kamil Chłopaki U Piotra 1
Kubicki Kamil Spica Meble 1
Szafrański Bartłomiej Spica Meble 1
Piotrowski Patryk LZS Płocicz 1

 

Liga Kobiet

Zawodniczka Drużyna MVP
Prasał Zuzanna MarVinci Team 3
Jamrozik Natalia Gmina Sępólno Kraj. 3
Kaproń Irmina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2
Drzewiecka Paulina Remont - Mar 2
Rolbiecka Klaudia MKS Chojniczanka Chojnice 2
Murawska Kinga Remont - Mar 2
Gzella Anna Remont - Mar 2
Petrus Julia Tucholanka Tuchola 1
Hoppe Oliwia MarVinci Team 1
Wesołowska Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1
Drzewiecka Natalia Remont - Mar 1

 

 

 

 Terminarz rozgrywek Sępoleńskiej Ligi Futsalu:

Data  Dzień  Godz  Kolejka  Drużyna  Wynik  Drużyna  Rozgrywki 
 23.11.2019 Sobota  16:00  DB TEAM WIĘCBORK 4-3 SPICA MEBLE  GRUPA A 
 23.11.2019 Sobota  17:00  ANWIS TEAM 1-4  KAMIEŃ TEAM  GRUPA A 
 23.11.2019 Sobota  17:50  LEWALSKI SERWIS 16-0  AMATOR TEAM  GRUPA B 
 23.11.2019 Sobota  18:40 I OGRODZENI MAŁA CERKWICA 0-13  ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO   GRUPA B  
 23.11.2019 Sobota  19:30  LZS PŁOCICZ 2-3  CENTRUM OBKAS  GRUPA C 
 23.11.2019 Sobota 20:20 I CHŁOPAKI "U PIOTRA" 0-9  NATURA- MEBLE  GRUPA C
 24.11.2019 Niedziela 14:00 I MARVINCI TEAM 7-0 GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE  KOBIETY
 24.11.2019 Niedziela  14:50 I REMONT- MAR 2-2  MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE  KOBIETY 
 24.11.2019 Niedziela  15:40  II  DB TEAM WIĘCBORK 6-7  GROM BARKOWO GRUPA A 
 24.11.2019 Niedziela 16:30 II SPICA MEBLE 2-6  KAMIEŃ TEAM  GRUPA A 
 24.11.2019 Niedziela 17:20  II  LEWALSKI SERWIS 0-1  DORAN TEAM  GRUPA B
 24.11.2019 Niedziela 18:10 II AMATOR TEAM 2-30  ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO  GRUPA B
 24.11.2019 Niedziela  19:00  II  LZS PŁOCICZ 0-7  MKS DEBRZNO  GRUPA C 
 24.11.2019  Niedziela 19:50 II CENTRUM OBKAS 1-5  NATURA- MEBLE GRUPA C 
6.12.2019 Piątek 18:00 III GROM BARKOWO 6-0 ANWIS TEAM GRUPA A
6.12.2019 Piątek 18:50 III DB TEAM WIĘCBORK 5-6 KAMIEŃ TEAM GRUPA A
6.12.2019 Piątek 19:40 III LEWALSKI SERWIS 3-6 ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO GRUPA B
6.12.2019 Piątek 20:30 III DORAN TEAM 12-0 ODRODZENI MAŁA CERKWICA GRUPA B
7.12.2019 Sobota 16:00 II MARVINCI TEAM 4-2 MLKS TUCHOLANKA- KOBIAK TUCHOLA KOBIETY
7.12.2019 Sobota 16:50 II GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 2-6 MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE KOBIETY
7.12.2019 Sobota 17:40 III LZS PŁOCICZ 1-10 NATURA- MEBLE GRUPA C
7.12.2019 Sobota 18:30 III MKS DEBRZNO 8-1 CHŁOPAKI "U PIOTRA" GRUPA C
7.12.2019 Sobota 19:20 IV DB TEAM WIĘCBORK 13-0 ANWIS TEAM GRUPA A
7.12.2019 Sobota 20:10 IV GROM BARKOWO 7-4 SPICA MEBLE GRUPA A
8.12.2019 Niedziela 14:00 III MARVINCI TEAM 4-1 MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE KOBIETY
8.12.2019 Niedziela 14:50 III MLKS TUCHOLANKA-KOBIAK 2-5 REMONT- MAR KOBIETY
8.12.2019 Niedziela 15:40   DORAN TEAM

3-3

(4-2)

DB TEAM WIĘCBORK PUCHAR
8.12.2019 Niedziela 16:30   MKS DEBRZNO 7-1 ANWIS TEAM PUCHAR 
8.12.2019 Niedziela 17:20   LEWALSKI SERWIS 7-2 LZS PŁOCICZ PUCHAR
8.12.2019 Niedziela 18:10   ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO 20-1 AMATOR TEAM PUCHAR
8.12.2019 Niedziela 19:00   CENTRUM OBKAS 4-3 CHŁOPAKI "U PIOTRA" PUCHAR
8.12.2019 Niedziela 19:50   GROM BARKOWO 6-2 SPICA MEBLE PUCHAR
8.12.2019 Niedziela 20:40   NATURA MEBLE 25-0 ODRODZENI MAŁA CERKWICA PUCHAR
13.12.2019 Piątek 17:50 IV MLKS TUCHOLANKA/KOBIAK TUCHOLA 6-2 GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE KOBIETY
13.12.2019 Piątek 18:40 IV MARVINCI TEAM 4-6 REMONT - MAR KOBIETY
13.12.2019 Piątek 19:30 IV LEWALSKI SERWIS 3-1 ODRODZENI MAŁA CERKWICA GRUPA B
13.12.2019 Piątek 20:20 IV DORAN TEAM 20-0 AMATOR TEAM GRUPA B
13.12.2019 Piątek 21:10 IV LZS PŁOCICZ 3-4 CHŁOPAKI "U PIOTRA" GRUPA C
14.12.2019 Sobota 17:50 V REMONT- MAR 7-1 GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE KOBIETY
14.12.2019 Sobota 18:40 V MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 5-3 MKLS TUCHOLANKA- KOBIAK TUCHOLA KOBIETY
14.12.2019 Sobota 19:30 IV MKS DEBRZNO 11-3 CENTRUM OBKAS GRUPA C
14.12.2019 Sobota 20:20 V ANWIS TEAM 1-7 SPICA MEBLE GRUPA A
14.12.2019 Sobota 21:10 V KAMIEŃ TEAM 4-5 GROM BARKOWO GRUPA A
15.12.2019 Niedziela 15:00 V ODRODZENI MAŁA CERKWICA 2-3 AMATOR TEAM GRUPA B
15.12.2019 Niedziela 15:50 V ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO 5-4 DORAN TEAM GRUPA B
15.12.2019 Niedziela 16:40 V CHŁOPAKI "U PIOTRA" 3-6 CENTRUM OBKAS GRUPA C
15.12.2019 Niedziela 17:30 V NATURA- MEBLE 4-2 MKS DEBRZNO GRUPA C
20.12.2019 Piątek 18:30 I DB TEAM WIĘCBORK 8-2 LZS PŁOCICZ II LIGA
20.12.2019 Piątek 19:20 I GROM BARKOWO 7-2 LEWALSKI SERWIS I LIGA
20.12.2019 Piątek 20:10 I ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO 5-2 DORAN TEAM I LIGA
20.12.2019 Piątek 21:00 I MKS DEBRZNO 2-8 NATURA MEBLE I LIGA
21.12.2019 Sobota 16:00 I AMATOR TEAM 1-18 CHŁOPAKI U PIOTRA II LIGA
21.12.2019 Sobota 16:50 I ANWIS TEAM 2-6 CENTRUM OBKAS II LIGA
21.12.2019 Sobota 17:40 I SPICA MEBLE 11-1 ODRODZENI MAŁA CERKWICA II LIGA
21.12.2019 Sobota 18.30 II GROM BARKOWO 6-5 KAMIEŃ TEAM I LIGA
21.12.2019 Sobota 19.20 II LEWALSKI SERWIS 4-4 DORAN TEAM I LIGA
22.12.2019 Niedziela 14:00 VI GMINA SEPÓLNO KRAJEŃSKIE 7-4 MARVINCI TEAM KOBIETY
22.12.2019 Niedziela 14:50 VI MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 1-2 REMONT- MAR KOBIETY
22.12.2019 Niedziela 15:40 II DB TEAM WIĘCBORK 8-2 CHŁOPAKI U PIOTRA II LIGA
22.12.2019 Niedziela 16:30 II LZS PŁOCICZ 3-8 CENTRUM OBKAS II LIGA
22.12.2019 Niedziela 17:20 II AMATOR TEAM 2-9 ODRODZENI MAŁA CERKWICA II LIGA
22.12.2019 Niedziela 18:10 II ANWIS TEAM 1-4 SPICA MEBLE II LIGA
22.12.2019 Niedziela 19:00 II ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO 9-2 MKS DEBRZNO I LIGA
27.12.2019 Piątek 17:50 III DB TEAM WIĘCBORK 7-0 ODRODZENI MAŁA CERKWICA II LIGA
27.12.2019 Piątek 18:40 III CENTRUM OBKAS 3-2 SPICA MEBLE II LIGA
27.12.2019 Piątek 19:30 III GROM BARKOWO 9-3 DORAN TEAM I LIGA
27.12.2019 Piatek 20:20 III KAMIEŃ TEAM 0-5 NATURA MEBLE I LIGA
27.12.2019 Piatek 21:10 III LEWALSKI SERWIS 1-6 MKS DEBRZNO I LIGA
28.12.2019 Sobota 16:00 VII MLKS TUCHOLANKA- KOBIAK 2-3 MARVINCI TEAM KOBIETY
28.12.2019 Sobota 16:50 VII MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 12-1 GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE KOBIETY
28.12.2019 Sobota 17:40 IV DB TEAM WIĘCBORK 2-2 CENTRUM OBKAS II LIGA
28.12.2019 Sobota 18:30 IV CHŁOPAKI U PIOTRA 5-1 ODRODZENI MAŁA CERKWICA II LIGA
28.12.2019 Sobota 19:20 IV LZS PŁOCICZ 3-5 SPICA MEBLE II LIGA
28.12.2019 Sobota 20:10 IV AMATOR TEAM 3-9 ANWIS TEAM II LIGA
29.12.2019 Niedziela 14:00 III CHŁOPAKI U PIOTRA 6-2 ANWIS TEAM II LIGA
29.12.2019 Niedziela 14:50 III LZS PŁOCICZ 14-2 AMATOR TEAM II LIGA
29.12.2019 Niedziela 15:40 IV GROM BARKOWO 3-5 NATURA MEBLE I LIGA
29.12.2019 Niedziela 16:30 IV DORAN TEAM 2-14 MKS DEBRZNO I LIGA
29.12.2019 Niedziela 17:20 IV KAMIEŃ TEAM 3-4 ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO I LIGA
3.01.2020 Piątek 18:00   KAMIEŃ TEAM

5-5

(3:4)

DORAN TEAM PUCHAR
3.01.2020 Piątek 18:50   MKS DEBRZNO 5-1 LEWALSKI TEAM PUCHAR
3.01.2020 Piątek 19:40   ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO 3-4 CENTRUM OBKAS PUCHAR
3.01.2020 Piątek 20:30   GROM BARKOWO 8-5 NATURA MEBLE PUCHAR
4.01.2020 Sobota  16:00 V DB TEAM WIĘCBORK  5-3 SPICA MEBLE II LIGA
4.01.2020 Sobota 16:50 V ODRODZENI MAŁA CERKWICA 0-7 ANWIS TEAM II LIGA
4.01.2020 Sobota 17:40 V GROM BARKOWO 7-5 MKS DEBRZNO I LIGA
4.01.2020 Sobota 18:30 V NATURA MEBLE 3-5 ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO I LIGA
4.01.2020 Sobota 19:20 V KAMIEŃ TEAM 3-3 LEWALSKI SERWIS I LIGA
5.01.2020 Niedziela 14:00 VIII MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 3-0 MARVINCI TEAM KOBIETY
5.01.2020 Niedziela 14:50 VIII REMONT- MAR 0-3 MLKS TUCHOLANKA- KOBIAK TUCHOLA KOBIETY
5.01.2020 Niedziela 15:40 V CENTRUM OBKAS 21-2 AMATOR TEAM II LIGA
5.01.2020 Niedziela 16:30 V CHŁOPAKI U PIOTRA 4-0 LZS PŁOCICZ II LIGA
10.01.2020 Piątek 18:00 IX REMONT- MAR 3-2 MARVINCI TEAM KOBIETY
10.01.2020 Piątek 18:50 IX GMINA SĘPOLNO KRAJEŃSKIE 5-2 MLKS TUCHOLANKA- KOBIAK TUCHOLA KOBIETY
10.01.2020 Piątek 19:40   DORAN TEAM  7-3 MKS DEBRZNO PUCHAR
10.01.2020 Piątek 20:30   CENTRUM OBKAS  1-5 GROM BARKOWO PUCHAR
11.01.2020 Sobota 15:00 X GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 1-6 REMONT- MAR KOBIETY
11.01.2020 Sobota 16:00 VI DB TEAM WIĘCBORK 15-4 ANWIS TEAM II LIGA
11.01.2020 Sobota 16:50 VI SPICA MEBLE 17-1 AMATOR TEAM II LIGA
11.01.2020 Sobota 17:40 VI GROM BARKOWO 4-4 ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO I LIGA
11.01.2020 Sobota 18:30 VI NATURA MEBLE 4-4 LEWALSKI SERWIS I LIGA
11.01.2020 Sobota 19:20 VI DORAN TEAM 5-3 KAMIEŃ TEAM I LIGA
12.01.2020 Niedziela 14:50 X MLKS TUCHOLANKA- KOBIAK 0-2 MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE KOBIETY
12.01.2020 Niedziela 15:40 VII DB TEAM WIĘCBORK 22-0 AMATOR TEAM II LIGA
12.01.2020 Niedziela 16:30 VII ANWIS TEAM 2-4 LZS PŁOCICZ II LIGA
12.01.2020 Niedziela 17:20 VII SPICA MEBLE 6-1 CHŁOPAKI U PIOTRA II LIGA
12.01.2020 Niedziela 18:10 VII ODRODZENI MAŁA CERKWICA 1-19 CENTRUM OBKAS II LIGA
17.01.2020 Piątek 17:50 VI ODRODZENI MAŁA CERKWICA 0-11 LZS PŁOCICZ II LIGA
17.01.2020 Piątek 18:40 VI CENTRUM OBKAS 7-3 CHŁOPAKI U PIOTRA II LIGA
17.01.2020 Piątek 19:30 VII ALAN MAXFLOOR STUDIO MARDO 8-3 LEWALSKI SERWIS I LIGA
17.01.2020 Piątek 20:20 VII MKS DEBRZNO 4-5 KAMIEŃ TEAM I LIGA
17.01.2020 Piątek 21:10 VII NATURA MEBLE 24-8 DORAN TEAM  I LIGA
18.01.2020 Sobota 16:00   GWIAZDY LIGI - ZWYCIEZCA LIGI KOBIET KOBIETY 
18.01.2020 Sobota 17:00   DORAN TEAM - GROM BARKOWO PUCHAR 
18.01.2020 Sobota 18:00   Dekoracja i zakończenie rozgrywek  

 


 

Poniżej do pobrania terminarze Sępoleńskiej Ligi Futsalu Kobiet, Mężczyzn oraz Pucharu Ligi.

 

Podział na grupy

 

>>>Terminarz ligi mężczyzn grupa A<<<

>>>Terminarz ligi mężczyzn grupa B<<<

>>>Terminarz ligi mężczyzn grupa C<<<

>>>Terminarz ligi kobiet<<<

>>>Puchar Ligi<<<

 

 


 

Baner Sępoleńska Liga Futsalu 2019-2020

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnym sezonie Sępoleńskiej Ligi Futsalu. W zbliżającym się sezonie ponownie do rywalizacji przystąpią kobiety i mężczyźni. Początek zmagań planowany jest na 23 listopada 2019r (sobota). Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada 2019r. Drużyny należy zgłaszać osobiście na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania poniżej).

System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn. Zakończenie planowane jest pod koniec stycznia 2020r. Drużyny zgłoszone do rozgrywek męskich wezmą udział, wzorem lat ubiegłych, w Pucharze Ligi.  Mecze ligowe rozgrywane będą w piątki, soboty oraz niedzielę. Puchar Ligi rozgrywany będzie w poniedziałki. Wpisowe do ligi mężczyzn wynosi 1000 zł od drużyny płatne przelewem na konto: BGŻ BNP PARIBAS Nr 55 2030 0045 1110 0000 0416 1870 lub w biurze Centrum Sportu i Rekreacji ul. Chojnicka 19. Wpisowe do ligi kobiet uzależnione jest od ilości zgłoszonych drużyn (400 - 600 zł). Szczegółowe informacje w regulaminie zawodów (do pobrania poniżej) lub pod numerem telefonu 663-380-520.

Plakat FUTSAL 2019 

 

>>>Regulamin rozgrywek<<<

>>>Karta zgłoszeniowa osoby niepełnoletnie<<<

>>>Karta zgłoszeniowa osoby pełnoletnie<<<

>>>Formularz zgłoszeniowy drużyny<<<

Autor: Sławomir Gołąbek

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information