Wyniki Gminnych Zawodów LA - Zakończenie Sezonu 2019
sobota, 12 października 2019

DSC02315 Kopiowanie

12 października 2019r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się ostatnie Gminne Zawody Lekkoatletyczne - Zakończenie Sezonu 2019. W zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych oraz seniorzy. Zawody poprzedził przemarsz kolumny zawodników oraz sędziów. Zmagania otworzył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Na otwarciu obecni byli również: Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Marek Zieńko, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Jadwiga Bukolt, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Barbara Szlezer, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Marek Chart oraz Podinspektor ds. Sportu w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim Tadeusz Telicki. 

 

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

 

DZIEWCZĘTA KLASA II - ROCZNIK 2011 i młodsi

 

50m

I miejsce - Nikola Zgrzeba (SP nr 3) - 8,8s

II miejsce - Nikola Figat (SP Wiśniewa) - 8,9s

III miejsce - Nadia Węgierska (SP nr 1) - 9,7s

IV miejsce - Nikola Tańska (SP nr 3) - 9,8s

V miejsce - Maja Kuzara (SP nr 1) - 9,9s

VI miejsce - Natalia Jesse (SP nr 3) - 10,5s

VII miejsce - Sandra Chorodyńska (SP Wiśniewa) - 10,6s

 

skok w dal

I miejsce - Nikola Figat (SP Wiśniewa) - 3,09m

II miejsce - Izabela Kotowska (SP nr 1) - 3,01m

III miejsce - Bogna Sudzińska (SP nr 1) - 2,94m

IV miejsce - Maja Kuzara (SP nr 1) - 2,73m

V miejsce - Nikola Bobik (SP nr 1) - 2,70m

VI miejsce - Nadia Węgierska (SP nr 1) - 2,68m

VII miejsce - Natalia Jesse (SP nr 3) - 2,43m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Izabela Kotowska (SP nr 1) - 16,00m

II miejsce - Nikola Zgrzeba (SP nr 3) - 16,00m

III miejsce - Nikola Bobik (SP nr 1) - 14,00m

IV miejsce - Nikola Tańska (SP nr 3) - 14,00m

V miejsce - Sandra Chorodyńska (SP Wiśniewa) - 12,00m

VI miejsce - Bogna Sudzińska (SP nr 1) - 10,5m

 

CHŁOPCY KLASA II - rocznik 2011 i młodsi

 

50m

I miejsce - Kamil Kosmela (SP nr 1) - 8,4s

II miejsce - Franciszek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 8,5s

III miejsce - Miłosz Sznul (SP Wiśniewa) - 8,8s

IV miejsce - Szymon Basiński (SP Wiśniewa) - 9,0s

V miejsce - Łukasz Rekowski (SP nr 3) - 9,5s

 

skok w dal

I miejsce - Miłosz Sznul (SP Wiśniewa) - 3,12m

II miejsce - Kamil Kosmela (SP nr 1) - 3,07m

III miejsce - Szymon Basiński (SP Wiśniewa) - 3,03m

IV miejsce - Łukasz Rekowski (SP nr 3) - 2,68m

V miejsce - Alan Więcek (SP nr 3) - 2,21m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Franciszek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 17,5m

II miejsce - Alan Wziętek (SP nr 3) - 17,00m

III miejsce - Nataniel Kiełkowski (SP Wiśniewa) - 10,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA III - rocznik 2010

 

60m

I miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 10,1s

II miejsce - Anna Rybacka (SP nr 3) - 10,2s

III miejsce - Zuzanna Miler (SP nr 3) - 10,4s

III miejsce - Katarzyna Kuszyńska (SP Wiśniewa) - 10,4s

V miejsce - Weronika Słominska (SP nr 1) - 10,5s

VI miejsce - Marta Karbowiak (SP nr 3) - 10,6s

VII miejsce - Natalia Ludtke (SP Wiśniewa) - 10,8s

VIII miejsce - Nadia Czajka (SP Wiśniewa) - 11,2s

IX miejsce - Aneta Sender (SP nr 3) - 11,3s

IX miejsce - Oliwia Bratz (SP nr 1) - 11,3s

XI miejsce - Maja Płoszyńska (SP nr 1) - 11,6s

XII miejsce - Marta Skonieczna (SP nr 3) - 12,0s

 

skok w dal

I miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1) - 3,54m

II miejsce - Zofia Milachowska (SP nr 3) - 3,22m

III miejsce - Weronika Słominska (SP nr 1) - 3,21m

IV miejsce - Amelia Wrzesińska (SP Wiśniewa) - 2,97m

V miejsce - Marta Karbowiak (SP nr 3) - 2,96m

VI miejsce - Anna Rybacka (SP nr 3) - 2,96m

VII miejsce - Katarzyna Kuszyńska (SP Wiśniewa) - 2,97m

VIII miejsce - Zuzanna Miler (SP nr 3) - 2,84m

IX miejsce - Nadia Czajka (SP Wiśniewa) - 2,83m

X miejsce - Aneta Sender (SP nr 3) - 2,79m

XI miejsce - Julianna Tyda (SP nr 3) - 2,78m

XII miejsce - Marta Skonieczna (SP nr 3) - 2,58m

XIII miejsce - Oliwia Bratz - 2,30m

XIV miejsce - Marta Polczyńska (SP nr 3) - 2,21m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Amelia Wrzesińska (SP Wiśniewa) - 25,00m

II miejsce - Zofia Pankau (SP Wiśniewa) - 17,00m

III miejsce - Natalia Przytarska (SP nr 3) - 13,00m

IV miejsce - Marta Polczyńska (SP nr 3) - 13,00m

 

CHŁOPCY KLASA III - rocznik 2010

 

60m

I miejsce - Przemysław Tymecki (SP Wiśniewa) - 9,6s

II miejsce - Mikołaj Kubicki (SP Wiśniewa) - 10,1s

III miejsce - Dawid Pokora (SP nr 3) - 10,2s

IV miejsce - Filip Lisiecki (SP nr 3) - 10,3s

IV miejsce - Damian Dobber (SP nr 3) - 10,3s

VI miejsce - Tobiasz Szreiber (SP nr 3) - 10,5s

VII miejsce - Piotr Majewski (SP nr 3) - 11,2s

VIII miejsce - Jakub Bzdok (SP nr 3)  - 11,3s

 

skok w dal

I miejsce - Mikołaj Kubicki (SP Wiśniewa) - 3,42m

II miejsce - Przemysław Tymecki (SP Wiśniewa) - 3,32m

III miejsce - Jan Humerski (SP nr 3) - 3,31m

IV miejsce - Dawid Pokora (SP nr 3) - 3,23m

V miejsce - Maciej Łangowski (SP nr 3) - 3,11m

VI miejsce - Jakub Rudnik (SP nr 3) - 2,88m

VII miejsce - Maciej Jankowski (SP nr 3) - 2,80m

VIII miejsce - Tobiasz Szreiber (SP nr 3) - 2,68m

IX miejsce - Adrian Cebula (SP nr 3) - 2,22m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Jan Humerski (SP nr 3) - 30,00m

II miejsce - Damian Dobber (SP nr 3) - 29,00

III miejsce - Jakub Rudnik (SP nr 3) - 28,00m

IV miejsce - Piotr Majewski (SP nr 3) - 24,00m

V miejsce - Filip Lisiecki (SP nr 3) - 21,00m

VI miejsce - Maciej Jankowski (SP nr 3) - 17,5m

VII miejsce - Adrian Cebula (SP nr 3) - 16,5m

VIII miejsce - Kacper Langner (SP nr 3) - 13,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA IV - rocznik 2009

 

60m

I miejsce - Maja Banach (SP nr 3) - 9,6s

II miejsce - Karolina Rybak (SP Zboże) - 9,7s

III miejsce - Wiktoria Zgrzeba (SP nr 3) - 9,8s

IV miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 9,9s

IV miejsce - Aleksandra Skrzyńska (SP Wiśneiwa) - 9,9s

VI miejsce - Weronika Szweda (SP nr 1) - 10,2s

VII miejsce - Julia Mosek (SP Wiśniewa) - 10,6s

VIII miejsce - Daria Wojtasik (SP nr 3) - 10,7s

IX miejsce - Wiktoria Blejder (SP nr 3) - 11,1s

X miejsce - Maja Redman (SP Zboże) - 11,3s

XI miejsce - Zuzanna Szczygło (SP nr 1) - 11,5s

XII miejsce - Honorata Kienast (SP Zboże) - 12,3s

XIII miejsce - Natalia Sobota (SP nr 1) - 12,8s

 

skok w dal

I miejsce - Maja Banach (SP nr 3) - 3,90m

II miejsce - Karolina Rybak (SP Zboże) - 3,57m

III miejsce - Michalina Tuńska (SP nr 3) - 3,50m

IV miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 3,49m

V miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 3,14m

VI miejsce - Wiktoria Blejder (SP nr 3) - 2,80m

VII miejsce - Daria Wojtasik (SP nr 3) - 2,75m

VIII miejsce - Lena Szemryk (SP nr 3) - 2,62m

 

skok wzwyż

I miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 1,00m

II miejsce - Lena Szemryk (SP nr 3) - 0,95m

 

rzut piłeczką palantową
I miejsce - Wiktoria Zgrzeba (SP nr 3) - 30,00m

II miejsce - Aleksandra Skrzyńska (SP Wiśniewa) - 27,5m

III miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 25,00m

IV miejsce - Julia Mosek (SP Wiśniewa) - 19,00m

V miejsce - Lena Szemryk (SP nr 3) - 19,00m

VI miejsce - Agata Bonk (SP nr 3) - 17,5m

VII miejsce - Zuzanna Szczygło (SP nr 1) - 17,5m

VIII miejsce - Maja Redman (SP Zboże) - 17,00m

 

 CHŁOPCY KLASA IV - rocznik 2009

 

60m

I miejsce - Bartosz Kienast (SP Zboże) - 9,0s

II miejsce - Maksymilian Sznul (SP Wiśniewa) - 9,1s

III miejsce - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 9,5s

IV miejsce - Antoni Walkowiak (SP nr 1) - 9,6s

V miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 10,1s

VI miejsce - Antoni Głowacki (SP nr 1) - 12,5s

 

skok w dal

I miejsce - Bartosz Kienast (SP Zboże) - 3,81m

II miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 3,60m

III miejsce - Maksymilian Sznul (SP Wiśniewa) - 3,60m

IV miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 3,51m

V miejsce - Antoni Walkowiak (SP nr 1) - 3,48m

VI miejsce - Mateusz Nowak (SP nr 3) - 3,16m

 

skok wzwyż

I miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 0,95m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Marcin Kotowski (SP nr 3) - 32,5m

II miejsce - Przemysław Kienast (SP Zboże) - 32,00m

III miejsce - Fabian Bosiacki (SP nr 3) - 31,5m

IV miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 30,00m

V miejsce - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 28,00m

 

DZIEWCZĘTA KLASA V i VI - rocznik 2008-2007

 

60m

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 8,8s

II miejsce - Natalia Jamrozik (SP nr 1) - 8,9s

III miejsce - Aleksandra Wijas (SP nr 3) - 9,0s

IV miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 9,1s

V miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3) - 9,3s

VI miejsce - Paulina Brzezińska (SP nr 3) - 9,7s

VII miejsce - Martyna Parczuk (SP nr 1) - 9,8s

VIII miejsce - Daria Hermann (SP nr 1) - 10,8s

 

300m

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1) - 51,6s

II miejsce - Wiktoria Kowalczyk (SP nr 3) - 54,7s

III miejsce - Olga Strawa (SP Wiśniewa) - 58,9s

IV miejsce - Natalia Karbowiak (SP nr 3) - 59,1s

IV miejsce - Klaudia Mierzyńska (SP nr 1) - 59,1s

VI miejsce - Iga Żłobecka (SP nr 3) - 1:00,2m

VII miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 1:01,3m

VIII miejsce - Luiza Czajka (SP nr 3) - 1:02,1m

IX miejsce - Agata Krzyżkowska (SP Wiśniewa) - 1:06,1m

X miejsce - Emilia Źróbek (SP nr 1) - 1:08,4m

XI miejsce - Julia Polczyńska (SP nr 3) - 1:25,3m

 

skok w dal

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1) - 4,38m

II miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 4,36m

III miejsce - Natalia Jamrozik (SP nr 1) - 4,09m

IV miejsce - Aleksandra Wijas (SP nr 3) - 4,00m

V miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3) - 3,87m

VI miejsce - Olga Strawa (SP Wiśniewa) - 3,63m

VII miejsce - Paulina Brzezińska (SP nr 3) - 3,60m

VIII miejsce - Agata Krzyżkowska (SP Wiśniewa) - 3,48m

IX miejsce - Natalia Karbowiak (SP nr 3) - 3,39m

X miejsce - Julia Polczyńska (SP nr 3) - 2,45m

 

skok wzwyż

I miejsce - Wiktoria Kowalczyk (SP nr 3) - 1,10m

II miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3) - 1,05m

III miejsce - Maja Jakubczyk (SP Zboże) - 1,00m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 30,00m

 

CHŁOPCY KLASA V i VI - rocznik 2008-2007

 

60m

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1) - 8,5s

II miejsce - Piotr Łangowski (SP nr 3) - 9,1s

III miejsce - Oliver Myszkowski (SP Wiśniewa) - 9,4s

IV miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1) - 9,7s

V miejsce - Jakub Isbaner (SP nr 3) - 11,0s

 

300m

I miejsce - Błażej Miller (SP nr 3) - 55,9s

II miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 1) - 57,1s

III miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3) - 58,9s

IV miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3) - 1:00,3m

 

skok w dal

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1) - 4,95m

II miejsce - Franciszek Mindikowski (SP nr 1) - 4,40m

III miejsce - Błażej Miler (SP nr 3) - 3,90m

IV miejsce - Oliver Myszkowski (SP Wiśneiwa) - 3,77m

V miejsce - Piotr Łangowski (SP nr 3) - 3,75m

VI miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1)  - 3,72m

VII miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 1) - 3,60m

 

skok wzwyż

I miejsce - Jakub Isbaner (SP nr 3) - 1,10m

 

rzut piłeczką palantową

I miejsce - Kamil Małkowski (SP nr 3) - 41,5m

II miejsce - Szymon Heyser (SP nr 3) - 38,5m

III miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3) - 36,5m

IV miejsce - Tomasz Wypych (SP nr 3) - 26,00m

  

DZIEWCZĘTA KLASA VII i VIII - rocznik 2006-2005

 

100m

I miejsce - Maria Stańczak (SP Wałdowo) - 13,8s

II miejsce - Nikola Knapik (SP nr 1) - 14,7s

III miejsce - Laura Głąbicka (SP nr 3) - 16,1s

IV miejsce - Monika Szemryk (SP Wiśniewa) - 16,6s

 

800m

I miejsce - Wiktoria Domaszek (SP nr 3) - 3:15,5m

II miejsce - Paulina Pszeniczna (SP nr 1) - 3:48,06m

 

skok w dal

I miejsce - Maria Stańczak (SP Wałdowo) - 4,22m

II miejsce - Nikola Knapik (SP nr 1) - 3,63m

III miejsce - Monika Szemryk (SP nr 1) - 3,38m

 

skok wzwyż

I miejsce - Laura Głąbicka (SP nr 3) - 1,20m

II miejsce - Paulina Pszeniczna (SP nr 1) - 1,15m

III miejsce - Wiktoria Domaszek (SP nr 3) - 1,05m

 

CHŁOPCY KLASA VII i VIII - rocznik 2006-2005

 

100m

I miejsce - Kacper Bieluszewski (SP nr 1) - 12,3s

II miejsce - Kosma Kozłowski (SP nr 1) - 12,6s

III miejsce - Paweł Szemryk (SP nr 1) - 13,6s

 

1500m

I miejsce - Michał Telicki (SP Wiśniewa) - 5:54,7m

 

skok w dal

I miejsce - Kacper Bieluszewski (SP nr 1) - 5,27m

II miejsce - Kosma Kozłowski (SP nr 1) - 4,71m

III miejsce - Michał Telicki (SP Wiśniewa) - 4,59m

IV miejsce - Paweł Szemryk (SP nr 1) - 4,06m

V miejsce - Mikołaj Tarnowski (SP nr 3) - 3,96m

 

skok wzwyż

I miejsce - Mikołaj Zapalski (SP Zboże) - 1,30m

 

pchnięcie kulą

I miejsce - Kacper Piekarski (SP nr 3) - 8,71m

 

MĘŻCZYŹNI - rocznik 2004 i starsi

 

skok w dal

I miejsce - Hubert Sudziński - 4,89m

 

pchnięcie kulą

I miejsce - Marcin Klon - 12,85m

II miejsce - Krystian Pypka - 10,91m

III miejsce - Marcin Kujawa - 9,90m

 

rzut oszczepem

I miejsce - Marcin Kujawa - 49,68m

II miejsce - Krystian Pypka - 30,14m

III miejsce - Karol Kazaniecki - 25,90m

 

skok wzwyż

I miejsce - Hubert Sudziński - 1,45m

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA SZKÓŁ

Nazwa szkoły Złoto Srebro Brąz Razem Miejsce
SP nr 3 w Sępólnie 17 12 16 45 I
SP nr 1 w Sępólnie 10 11 7 28 II
SP Wiśniewa 7 7 8 22 III
SP Zboże 3 3 1 7 IV
SP Wałdowo 2 0 0 2 V

 

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale. Gratulujemy!

 

>>>FOTOGALERIA<<<

autorzy:

Beata Bukolt

Sławomir Gołąbek

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information