Drużynowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych
środa, 09 października 2019

DSC00051

7 października 2019r. na stadionie w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców: rocznik 2009 i młodsi, rocznik 2007-2008 i rocznik 2005-2006. Trasa przebiegała przez Las Miejski. Najlepsze drużyny uzyskały awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 16 października również w Sępólnie Krajeńskim.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

 

Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze

 

Indywidualnie: 

1 - Marta Knapik (SP Wiśniewa)

2 - Aleksandra Skrzyńska (SP Wiśniewa)

3 - Katarzyna Kuszyńska (SP Wiśniewa)

4 - Anna Rogowska (SP Wiśniewa)

5 - Nadia Czajka (SP Wiśniewa)

6 - Maja Banach (SP nr 3)

7 - Judyta Milewska (SP Wiśniewa)

8 - Wiktoria Blejder (SP nr 3)

9 - Iza Czajka (SP nr 3)

10 - Weronika Szweda (SP nr 1)

11 - Antonina Grabowska (SP nr 3)

12 - Oliwia Kobylańska (SP nr 1)

13 - Aleksandra Marciniak (SP nr 3)

14 - Wiktoria Kosiba (SP nr 3)

15 - Zuzanna Szczygło (SP nr 1)

16 - Laura Lisowska (SP nr 1)

 

Drużynowo:

I miejsce - SP Wiśniewa

II miejsce - SP nr 3 Sępólno

III miejsce - SP nr 1 Sępólno

 

Chłopcy rocznik 2009 i młodsi

 

Indywidualnie:

1 - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa)

2 - Jakub Potracki (SP Wiśniewa)

3 - Mikołaj Kubicki (SP Wiśniewa)

4 - Antoni Walkowiak (SP nr 1)

5 - Bartosz Król (SP nr 1)

6 - Łukasz Sokulski (SP nr 1)

7 - Przemysław Tymecki (SP Wiśniewa)

8 - Michał Majewski (SP nr 1)

9 - Tomasz Nowak (SP nr 1)

10 - Krystian Kotlewski (SP nr 1)

11 - Piotr Krzanik (SP Wiśniewa)

12 - Maksymilian Sznul (SP Wiśniewa)

 

Drużynowo:

I miejsce - SP Wiśniewa

II miejsce - SP nr 1 Sępólno

 

Dziewczęta rocznik 2007-2008

 

Indywidualnie:

1 - Zuzanna Płotka (SP Wiśniewa)

2 - Katarzyna Szyling (SP nr 1)

3 - Julia Lutowska (SP nr 3)

4 - Natalia Jamrozik (SP nr 1)

5 - Olga Strawa (SP Wiśniewa)

6 - Klaudia Mierzyńska (SP nr 1)

7 - Natalia Karbowiak (SP nr 3)

8 - Aleksandra Wijas (SP nr 3)

9 - Wiktoria Mosek (SP Wiśniewa)

10 - Lena Pick (SP nr 3)

11 - Martyna Stępień (SP nr 1)

12 - Agata Krzyżkowska (SP Wiśniewa)

13 - Agata Chmiel (SP nr 1)

14 - Agata Korczak (SP nr 3)

15 - Oliwia Rzążewska (SP nr 1)

16 - Emilia Źróbek (SP nr 1)

17 - Nadia Nowarkiewicz (SP Wiśniewa)

18 - Marta Ludtke (SP Wiśniewa)

 

Drużynowo:

I miejsce - SP nr 1 Sępólno

II miejsce - SP nr 3 Sępólno

III miejsce - SP Wiśniewa

 

Chłopcy rocznik 2007-2008

 

Indywidualnie:

1 - Nikolas Idzikowski (SP Wiśniewa)

2 - Aleksander Sylka (SP nr 3)

3 - Antoni Burkiewicz (SP nr 1)

4 - Piotr Łangowski (SP nr 3)

5 - Adam Dobek (SP nr 3)

6 - Hubert Sercow (SP nr 1)

7 - Paweł Grubicki (SP nr 1)

8 - Michał Pulchny (SP nr 3)

9 - Alan Bosiacki (SP nr 3)

10 - Maciej Basiński (SP Wiśniewa)

11 - Filip Prasał (SP nr 3)

12 - Franciszek Mindikowski (SP nr 1)

13 - Jakub Wardyn (SP nr 1)

14 - Maciej Zenel (SP nr 1)

 

Drużynowo:

I miejsce - SP nr 3 Sępólno

II miejsce - SP nr 1 Sępólno

III miejsce - SP Wiśniewa

 

 Dziewczęta rocznik 2005-2006

 

Indywidualnie:

1 - Alicja Siedlecka (SP nr 1)

2 - Martyna Skrzyńska (SP Wiśniewa)

3 - Wiktoria Domaszek (SP nr 3)

4 - Wiktoria Brzezińska (SP nr 3)

5 - Klaudia Chylewska (SP nr 1)

6 - Marta Solarek (SP nr 3)

7 - Aleksandra Murach (SP Wiśniewa)

8 - Katarzyna Bodzińska (SP nr 1)

9 - Paulina Pszeniczna (SP nr 1)

10 - Klaudia Lemańska (SP nr 1)

11 - Oliwia Kurzyńska (SP Wiśniewa)

12 - Aleksandra Steciuk (SP nr 1)

13 - Oliwia Figat (SP Wiśniewa)

14 - Marta Basińska (SP Wiśniewa)

15 - Martyna Heyser (SP nr 3)

16 - Monika Szemryk (SP nr 1)

17 - Wiktoria Czeszewska (SP Wiśniewa)

 

Drużynowo:

I miejsce - SP nr 1 Sępólno

II miejsce - SP Wiśniewa

III miejsce - SP nr 3 Sępólno

 

Chłopcy rocznik 2005-2006

 

Indywidualnie:

1 - Kacper Bieluszewski (SP nr 1)

2 - Michał Telicki (SP Wiśniewa)

3 - Kacper Piekarski (SP nr 3)

4 - Aleksander Burdon (SP nr 1)

5 - Paweł Pankau (SP nr 1)

6 - Mikołaj Tarnowski (SP nr 3)

7 - Przemysław Wojtasik (SP nr 1)

8 - Aleksander Przybylski (SP nr 3)

9 - Paweł Szemryk (SP nr 1)

10 - Oliwer Pawlisz (SP nr 3)

11 - Kosma Kozłowski (SP nr 1)

12 - Michał Scheffler (SP nr 3)

13 - Kacper Domek (SP nr 1)

14 - Wojciech Zenel (SP nr 1)

15 - Jakub Kamiński (SP nr 3)

 

Drużynowo:

I miejsce - SP nr 1 Sępólno

II miejsce - SP nr 3 Sępólno

III miejsce - SP Wiśniewa

 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!

 

>>>FOTOGALERIA<<<

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information