Powiatowa Lekka Atletyka Indywidualna - wyniki!
poniedziałek, 27 maja 2019

DSC08101 Kopiowanie

21 maja na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Powiatowe Zawody Lekkiej Atletyki Indywidualnej. W zawodach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnajum oraz szkół ponadpodstawowych. Rozegrane zostały konkurencje biegowe i techniczne w oparciu o regulamin Szkolnego Związku Sportowego. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych kategorii i konkurencji:

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

                          Dziewczęta                                                           Chłopcy

100m.

             

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Letka Kornelia

Danielek Martyna

Strycharek Marcelina

Dobbek Zuzanna

Theus Zofia

Głąbicka Sandra

04

05

03

03

05

03

SP 1 Sępólno

SP Kamień

SP 1 Więcbork

SP Duża Cerkwica

SP 3 Sępólno

SP Sośno

 

Grabiec Igor

Pankau Nikodem

Żurakowski Kacper

Ryngwelski Paweł

Janowski Marcel

Kryza Łukasz

Brodowicz Adrian

Pawlisz Oliwier

Kozak Dominik

04

03

03

05

03

04

03

05

05

SP Sypniewo

SP 1 Sępólno

SP 3 Sępólno

SP 3 Sępólno

SP Wąwelno

SP Kamień

SP Wąwelno

SP 3 Sępolno

SP Sośno

12,1

12,3

12,4

12,6

12,8

12,9

13,4

13,6

13,9

300m.

             

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Oczkowska Aleksandra

Olszewska Martyna

Sabiniarz Agnieszka

Mazur Katarzyna

Tyda Aleksandra

Hoppe Oliwia

Balbus Milena

04

04

05

04

03

03

SP Sypniewo

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępólno

SP Duża Cerkwica

SP 3 Sępólno

SP Kamień

SP Duża Cerkwica

47,7

50,4

53,8

54,1

54,8

55,9

1:00,5

Gwóźdź Aleksander

Kuchciak Jakub

Kubicki Marcel

Warylak Tomasz

Kosmela Marcin

Błoch Piotr

Nowak Jakub

Kosiorek Aleksander

Wojas Fabian

03

03

04

03

03

03

04

04

04

SP 1 Więcbork

SP Sośno

SP 1 Sępólno

SP Kamień

SP 1 Więcbork

SP Wąwelno

SP 1 Sępolno

SP Zamarte

SP Duża Cerkwica

40,8

41,3

42,4

43,7

44,1

45,5

45,6

48,5

51,0

800m.

     

1500m.

     

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kobus Sandra

Kuzara Natalia

Prondzińska Zuzanna

Rogulska Martyna

04

05

05

SP Kamień

SP Sośno

SP Kamień

SP 1 Sępólno

2:48,1

2:57,8

3:03,2

3:13,3

Ringwelski Paweł

Sipiorski Filip

Gostomczyk Karol

Sudziński Hubert

Megger Patryk

Kozłowski Filip

Pick Olek

Cyckowski Miłosz

Napierała Kajetan

03

03

04

03

03

03

04

03

04

SP Kamień

SP 1 Więcbork

SP Sypniewo

SP 1 Sępólno

SP Sypniewo

SP Kamień

SP Kamień

SP Sośno

SP Sośno

4:53,9

4:55,1

4:56,0

5:00,7

5:07,0

5:20,5

5:22,8

5:46,4

5:57,8

Sztafeta szwedzka

1.

2.

3.

4.

5.

6.

   

SP 3 Sępólno

SP Sypniewo

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępólno

SP Kamień

2:50,6

2:52,3

3:00,6

3:01,1

3:01,4

   

SP 1 Sępolno

SP Sypniewo

SP 3 Sępólno

SP 1 Więcbork

SP Kamień

SP Sośno

2:19,9

2:23,9

2:24,7

2:25,1

2:27,9

2:29,4

Skok w dal

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Drobczyńska Kinga

Stryszyk Martyna

Lipecka Julia

Sobbek Nikola

Górska Magdalena

Wiesse Dominika

Kłodzińska Julia

04

04

05

03

05

03

SP 3 Sępólno

SP Kamień

SP 1 Więcbork

SP 3 Sępólno

SP Sośno

SP 3 Sępólno

SP 1 Sępólno

4,58

4,35

4,28

4,26

4,24

4,06

3,79

Janikowski Antoni

Borowicz Adrian

Przybylski Marcin

Hoppe Mateusz

Hajdukiewicz Gracjan

Grzępowski Dawid

Jendrzejewski Tomasz

Cik Łukasz

Krupa Karol

Mildlewicz Grzegorz

Kania Karol

05

04

03

05

04

04

04

03

03

SP 3 Sępolno

SP 1 Więcbork

SP 3 Sępólno

SP Zamarte

SP Pęperzyn

SP Wąwelno

SP Sypniewo

SP Kamień

SP Sośno

SP Przepałkowo

SP Wąwelno

5,50

5,29

5,29

5,15

5,11

4,91

4,90

4,76

4,61

4,40

4,17

Skok wzwyż

1.

2.

3.

4.

5.

Bzdok Julia

Fryżewska Katarzyna

Ozimkowska Agata

Stormowska Amelia

03

03

05

SP 1 Więcbork

SP 3 Sępólno

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępólno

1,30

1,25

1,25

1,15

Łapiński Piotr

Zieliński Adrian

Tłok Bogusz

Mieszczyński Miron

Pawłowski Miłosz

03

03

04

03

03

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępólno

SP 1 Sępolno

SP Więcbork

SP Sypniewo

1,60

1,60

1,55

1,50

1,40

Pchnięcie kulą

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Murek Aleksandra

Kozłowska Julianna

Wojtasik Dominika

Siekierkowska Monika

Drobczyńska Weronika

Nowak Julia

Lach Jagna

03

04

05

03

03

04

SP 3 Sępólno

SP 1 Sępólno

SP 1 Sępólno

SP 1 Więcbork

SP 3 Sępólno

SP 3 Sępólno

SP Sypniewo

7,59

7,38

7,30

7,14

7,11

6,99

6,92

Rybak Hubert

Poźniak Robert

Małek Stanisław

Paszylk Paweł

Rogowski Mateusz

Serówka Maciej

Kienast Kamil

Jołtuch Patryk

03

04

03

03

05

04

05

SP 1 Sępólno

SP Sypniewo

SP Sośno

SP 1 Więcbork

SP 1 Sępolno

SP Wąwelno

SP 1 Więcbork

SP Wąwelno

10,82

9,80

9,79

9,70

9,35

8,87

8,75

8,37

Rzut oszczepem

1.

2.

Kamińska Marta

Djupero Otylia

03

05

SP 1 Więcbork

SP 1 Więcbork

24,92

18,16

Borowicz Michał

Grzegorczyk Aleksander

03

03

SP Sypniewo

SP 1 Więcbork

46,22

37,35

 

„Licealiada”

                                Dziewczęta                                                      Chłopcy

100m.

             

1.

2.

3.

4.

Kaniewska Marta

Gwizdała Natalia

 

ZSCKR Sypniewo

ZSP Sępólno

15,3

15,4

Korzeniak Łukasz

Ziarek Jakub

Isbaner Mateusz

Baczyńska Kajetan

 

ZSP Sępolno

SZCKR Sypniewo

ZSCKR Sypniewo

ZSCKR Sypniewo

12,5

12,6

12,9

14,4

400m.

1.

2.

3.

Żurek Agata

 

CKZiU Więcbork

 

Stryszyk Arkadiusz

Sajor Krzysztof

Szymański Sebastian

 

ZSCKR Sypniewo

ZSCKR Sypniewo

ZSCKR Sypniewo

1:08,9

1:09,1

1:07,3

 

1500m.

         

Pryła Szymon

Warmie Tomasz

GUS Jakub

Wilke Oskar

Sajor Jan

 

SZP Sępólno

SZP Sępólno

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

ZSCKR Sypniewo

4:51,4

4:53,9

5:01,3

5:45,3

5:49,6

Skok w dal

 

Nowak Natalia

Szmelter Natalia

Gwizdała Natalia

 

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

ZSP Sępólno

4,28

4,27

3,95

Ziarek Jakub

Grzempowski Jakub

Kufel Kamil

Sieg Adrian

Wiśniewski Stanisław

 

ZSCKR Sypniewo

ZSCKR Sypniewo

CKZiU Więcbork

ZSP Sępólno

ZSCKR Sypniewo

5.40

5,25

5,13

4,96

4,59

Skok wzwyż

 

Kosińska Nikola

Sobiechowska Marta

 

ZSCKR Sypniewo

LO Sępólno

1,45

1,35

Lewandowski Filip

Baczyński Kajetan

 

CKZiU Więcbork

ZSCKR Sypniewo

1,65

1,35

Pchnięcie kulą

 

Jarząb Natalia

 

ZSCKR Sypniewo

6,52

 

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy reprezentację Powiatu Sępoleńskiego na zawody Wojewódzkie w Świeciu, które odbędą się 31 maja 2019r. 

 

Dziewczęta

Lp

numer

Nazwisko

Imię

rok

Szkoła

100

300

800

w dal

wzwyż

kula

oszczep

Sztafeta

szwedzka

1

801

Letka

Kornelia

04

SP 1 Sępólno

x

             

2

822

Olszewska

Martyna

04

SP 1 Więcbork

 

x

           

3

811

Kobus

Sandra

04

SP Kamień

   

x

         

4

801

Drobczyńska

Kinga

04

SP 3 Więcbork

     

x

     

x

5

821

Bzdok

Julia

03

SP 1 Więcbork

       

x

     

6

803

Murek

Aleksandra

03

SP 3 Sępólno

         

x

   

7

821

Karmińska

Marta

03

SP 1 Więcbork

           

x

 

8

801

Dobek

Laura

04

SP 3 Sępólno

             

x

9

801

Brzezińska

Wiktoria

05

SP 3 Sępólno

             

x

10

801

Wiese

Dominika

05

SP 3 Sępólno

             

x

 

Chłopcy

Lp

numer

Nazwisko

Imię

rok

Szkoła

100

300

1500

w dal

wzwyż

kula

oszczep

Sztafeta

szwedzka

1

801

Pankau

Nikodem

03

SP 1 Sępólno

x

           

x

2

821

Gwóźdź

Aleksander

03

SP 1 Więcbork

 

x

           

3

811

Ringwelski

Paweł

03

SP Kamień

   

x

         

4

822

Sipiorski

Filip

03

SP 1 Więcbork

   

x

         

5

801

Janikowski

Antoni

05

SP 3 Sępólno

     

x

       

6

823

Borowicz

Adrian

04

SP 1 Więcbork

     

x

       

7

822

Łapiński

Piotr

03

SP 1 Więcbork

       

x

     

8

801

Rybak

Hubert

03

SP 1 Sępólno

         

x

   

9

821

Borowicz

Adrian

04

SP Sypniewo

           

x

 

10

801

Kubicki

Marcel

04

SP 1 Sępólno

             

x

11

801

Tłok

Bogusz

04

SP 1 Sępólno

             

x

12

801

Niemczyk

Damian

03

SP 1 Sępólno

             

x

 

>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<

 

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information