Szkółka Piłkarska na Turnieju Wojewódzkim o Puchar Tymbarku.
czwartek, 11 kwietnia 2019

IMG 20190409 133626

Szkółka Piłkarska Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim wzięła udział w Finale Województwa Kujawsko - Pomorskiego w XIX Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Zmagania odbyły się tradycyjnie w Świeciu, a nasza drużyna rywalizację toczyła w kategorii U-10. W tej kategorii do rywalizacji przystąpiło 18 zespołów. W grupie rywalizowaliśmy z Kozikami Rogowo, SP 28 Toruń oraz UKS Boguszewo. 

W pierwszym meczu nasza drużyna uległa drużynie z Rogowa 3:1. Mecz był niezwykle wyrównany i zacięty. Jak się potem okazało najlepszy w naszym wykonaniu, a drużyna z Rogowa wywalczyła awans do kolejnej fazy turnieju z pierwszego miejsca. W drugim meczu musieliśmy uznać wyższość drużyny UKS Boguszewo, która wygrała 5:1. W ostatnim meczu przegraliśmy 7:0 z SP 28 Toruń. Mimo trzech przegranych meczów wracaliśmy do domu z uśmiechami na twarzy. Nasza  drużyna w całości składała się z graczy z rocznika 2010, a rywalizowała z rocznikami 2009 - 2010, więc wynik nie był najważniejszy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki. 

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. grała w składzie: Damian Dobber, Dawid Pokora, Piotr Majewski, Stanisław Patyna, Jakub Deba, Sebastian Orzechowski, Maciej Łangowski, Sebastian Rzepa, Antoni Glaser. Trener: Sławomir Gołąbek. 

 

>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<

Autor: Sławomir Gołąbek

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information