Amatorska Liga Tenisa Stołowego VII Edycja - wyniki
wtorek, 20 listopada 2018

 

Data: 20.11.2018r.
KRAJANIE Nazwa drużyny BIAŁE KONIE
19  Wynik  17
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Beata 9   Winowiecki Przemysław 6
Sucharski Krzysztof  3   Telicki Robert 6
Zawistowski Marian 3   Telicki R./Kiedrowicz K. 1
Bukolt B./Sucharski K. 2   Winowiecki P./Kiedrowicz K. 1
Bukolt B./Zawistowski M. 2   Winowiecki P./Telicki R. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Sucharski Krzysztof Y Telicki Robert 0:3 0:3
B Zawistowski Marian Z Kiedrowicz Kazimierz  3:0 3:0
C Bukolt Beata X Winowiecki Przemysław  3:0 3:0
      
A Sucharski Krzysztof Z Kiedrowicz Kazimierz  3:0 3:0 
B Zawistowski Marian X Winowiecki Przemysław   0:3 0:3 
C Bukolt Beata Y Telicki Robert   3:1 3:0 
      
A Sucharski Krzysztof X Winowiecki Przemysław  1:3 0:3 
BC Zawistowski M./Bukolt B. YZ Telicki R./Kiedrowicz K.   3:2 2:1 
      
B Zawistowski Marian Y Telicki Robert  0:3 0:3 
AC Sucharski K./Bukolt B. XZ Winowiecki P./Kiedrowicz K.   3:2 2:1 
      
C Bukolt Beata Z Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
AB Sucharski K./Zawistowski M. XY Winowiecki P./Telicki R.  1:3 0:3
zwycięzca: KRAJANIE suma: 23:20 19:17 

 

Data: 20.11.2018r.
JEDYNKA Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
36  Wynik  0
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Klenske Dariusz 9      
Kabat Bartłomiej 9      
Gustyn Stanisław 9      
Gustyn S./Kabat B.  3      
Klenske D./Kabat B. 3      
Klenske D./Gustyn S. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Klenske Dariusz Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0 
B Kabat Bartłomiej  Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0 
C Gustyn Stanisław  X Kowalski Henryk  3:0 3:0 
      
A Klenske Dariusz Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0 
B Gustyn Stanisław  X Kowalski Henryk  3:1 3:0 
C Kabat Bartłomiej  Y Pałubicki Paweł  3:0 3:0 
      
A Klenske Dariusz X Kowalski Henryk 3:0 3:0 
BC Gustyn S./Kabat B.  YZ Pałubicki P./Pałubicki J. 3:0 3:0 
      
B Gustyn Stanisław Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0 
AC Klenske D./Kabat B. XZ Kowalski H./Pałubicki J.  3:0 3:0 
      
C Kabat Bartłomiej Z Pałubicki Jakub 3:0 3:0 
AB Klenske D./Gustyn S. XY Kowalski H./Świstowski A. 3:0 3:0 
zwycięzca: JEDYNKA suma:  36:1 36:0 

 

Data: 22.11.2018r.
 PASJONACI Nazwa drużyny  BIAŁE KONIE
 12 Wynik 24 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 9   Telicki Robert 6
Szlezer Zbigniew 1   Winowiecki Przemysław 6
Bukolt R./Szlezer Z. 2   Kiedrowicz Kazimierz  5
      Winowiecki P./Kiedrowicz K. 3
      Telicki R./Kiedrowicz K. 1
      Telicki R./Winowiecki P. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Winowiecki Przemysław 3:1 3:0 
B Ormiński Witold  Z Kiedrowicz Kazimierz  0:3 0:3 
C Szlezer Zbigniew X Telicki Robert 0:3 0:3 
      
A Bukolt Rafał Z Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
B Ormiński Witold  X Telicki Robert  0:3 0:3
C Szlezer Zbigniew Y Winowiecki Przemysław 0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Telicki Robert 3:0 3:0
BC Ormiński W./Szlezer Z.  YZ Winowiecki P./Kiedrowicz K. 0:3 0:3
      
B Ormiński Witold Y Winowiecki Przemysław 0:3 0:3
AC Bukolt R./Szlezer Z.  XZ Telicki R./Kiedrowicz K.  3:2 2:1
      
C Szlezer Zbigniew Z Kiedrowicz Kazimierz 2:3 1:2
AB Bukolt R./Ormiński W.  XY Telicki R./Winowiecki P.  0:3 0:3
zwycięzca: BIAŁE KONIE suma: 14:27 12:24 

 

 

Data: 22.11.2018r.
 AUTO-KOMIS Nazwa drużyny  TENISIŚCI
 9 Wynik 27 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Hyjek Bogusław 6   Wiśniewski Piotr 6
Hyjek B./Goldyszewicz A. 3   Aniśko Marek  9
      Zamojski Mateusz 6
      Aniśko M./Zamojski M. 3
      Wiśniewski P./Aniśko M. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Hyjek Bogusław Y Aniśko Marek 1:3 0:3 
B Wiliński Ireneusz  Z Zamojski Mateusz  1:3 0:3 
C Goldyszewicz Aleksandra X Wiśniewski Piotr  0:3 0:3 
      
A Hyjek Bogusław Z Zamojski Mateusz 3:1 3:0
B Wiliński Ireneusz X Wiśniewski Piotr  0:3 0:3
C Goldyszewicz Aleksandra Y Aniśko Marek  1:3 0:3
      
A Hyjek Bogusław X Wiśniewski Piotr 3:0 3:0
BC Wiliński I./Goldyszewicz A. YZ Aniśko M./Zamojski M.  0:3 0:3
      
B Wiliński Ireneusz Y Aniśko Marek 0:3 0:3
AC Hyjek B./Goldyszewicz A.  XZ Wiśniewski P./Zamojski M. 3:1 3:1
      
C Goldyszewicz Aleksandra Z Zamojski Mateusz  0:3 0:3
AB Hyjek B./Wiliński I. XY Wiśniewski P./Aniśko M. 0:3 0:3
zwycięzca: TENISIŚCI suma: 12:29 9:27 

 

Data: 27.11.2018r.
 PASJONACI Nazwa drużyny TENISIŚCI 
Wynik 30 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał   Mateusz Zamojski 9
      Aniśko Marek 6
      Wiśniewski Piotr  6
      Aniśko M./Wiśniewski P.  3
      Zamojski M./Wiśniewski P.  3
      Zamojski M./Aniśko M. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Aniśko Marek 3:0 3:0
B Ormiński Witold Z Wiśniewski Piotr  0:3 0:3
C Szlezer Zbigniew X Zamojski Mateusz  1:3 0:3
      
A Bukolt Rafał Z Wiśniewski Piotr 3:1 3:0
B Ormiński Witold X Zamojski Mateusz 0:3 0:3
C Szlezer Zbigniew Y Aniśko Marek 0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Zamojski Mateusz 1:3 0:3
BC Ormiński W./Szlezer Z. YZ Aniśko M./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
B Ormiński Witold Y Aniśko Marek 0:3 0:3
AC Bukolt R./Szlezer Z.  XZ Zamojski M./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
C Szlezer Zbigniew Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
AB Bukolt R./Ormiński W.  XY Zamojski M./Aniśko M. 0:3 0:3
zwycięzca: TENISIŚCI suma: 8:31 6:30 

 

 

Data: 27.11.2018r.
 KRAJANIE Nazwa drużyny  CZARNY KOŃ
 36 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Beata 9      
Sucharski Krzysztof 9      
Zawistowski Jakub  9      
Sucharski K./Zawistowski J.  3      
Bukolt B./Sucharski K. 3      
Bukolt B./Zawistowski J. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Świstowska Aleksandra 3:0 3:0
B Sucharski Krzysztof  Z Kowalski Henryk  3:1 3:0
C Zawistowski Jakub  X Pałubicki Paweł  3:1 3:0
      
A Bukolt Beata Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Sucharski Krzysztof  X Pałubicki Paweł  3:0 3:0
C Zawistowski Jakub  Y Świstowska Aleksandra  3:0 3:0
      
A Bukolt Beata X Pałubicki Paweł 3:0 3:0
BC Sucharski K./Zawistowski J.  YZ Świstowska A./Kowalski H. 3:0  3:0
      
B Sucharski Krzysztof Y Świstowski Andrzej  3:0 3:0
AC Bukolt B./Zawistowski J.  XZ Kowalski H./Pałubicki P. 3:0 3:0
      
C Zawistowski Jakub Z Świstowski Andrzej  3:0 3:0
AB Bukolt B./Sucharski K.  XY Pałubicki P./Świstowska A. 3:0 3:0
zwycięzca: KRAJANIE suma: 36:2  36:0

 

Data: 29.11.2018r. (dokończenie w innym terminie)
JEDYNKA Nazwa drużyny AUTO-KOMIS
 7 Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Klenske Dariusz 3   Hyjek Bogusław 5
Gustyn Stanisław  4   Hyjek B./Goldyszewicz A. 3
         
         
         
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A   Y      
B   Z      
C Gustyn Stanisław X Hyjek Bogusław 2:3 1:2
      
A Klenske Dariusz Z Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
B   X      
C   Y      
      
A Klenske Dariusz X Hyjek Bogusław 1:3 0:3
BC   YZ      
      
B   Y      
AC Klenske D./Gustyn S. XZ Hyjek B./Goldyszewicz A. 0:3 0:3
      
C Gustyn Stanisław Z Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
AB   XY      
zwycięzca:  suma:   7:8 

 

Data: 29.11.2018r.
KRAJANIE Nazwa drużyny TENISIŚCI
15  Wynik 21 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Beata  9   Zamojski Mateusz 6
Sucharski K./Zawistowski J. 1   Aniśko Marek  6
Bukolt B./Zawistowski J. 3   Wiśniewski Piotr  6
Bukolt B./Sucharski K.  2   Aniśko M./Wiśniewski P.  2
      Zamojski M./Aniśko M.  1
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Aniśko Marek 3:0 3:0
B Sucharski Krzysztof  Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
C Zawistowski Jakub  X Zamojski Mateusz 1:3 0:3
      
A Bukolt Beata Z Wiśniewski Piotr 3:0  3:0
B Sucharski Krzysztof  X Zamojski Mateusz 1:3 0:3
C Zawistowski Jakub  Y Aniśko Marek 0:3 0:3
      
A Bukolt Beata X Zamojski Mateusz 3:1 3:0
BC Sucharski K./Zawistowski J.  YZ Aniśko M./Wiśniewski P. 2:3 1:2
      
B Sucharski Krzysztof Y Aniśko Marek 0:3 0:3
AC Bukolt B./Zawistowski J.  XZ Zamojski M./Wiśniewski P. 3:0 3:0
      
C Zawistowski Jakub Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
AB Bukolt B./Sucharski K.  XY Zamojski M./Aniśko M. 3:2 2:1
zwycięzca: TENISIŚCI suma: 19:24 15:21 

 

Data: 04.12.2018r.
PASJONACI Nazwa drużyny JEDYNKA
 6 Wynik 30
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 6   Klenske Dariusz 9
      Barton Arkadiusz 6
      Gustyn Stanisław 6
      Barton A./Gustyn S. 3
      Klenske D./Gustyn S. 3
      Klenske D./Barton A. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Barton Arkadiusz 3:0 3:0
B -------------  Z Gustyn Stanisław 0:3 0:3
C Szlezer Zbigniew  X Klenske Dariusz 0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał Z Gustyn Stanisław 3:0  3:0 
B -------------  X Klenske Dariusz 0:3  0:3 
C Szlezer Zbigniew Y Barton Arkadiusz 1:3  0:3 
      
A Bukolt Rafał X Klenske Dariusz 1:3  0:3
BC Rybka L./Szlezer Z. YZ Barton A./Gustyn S. 0:3  0:3 
      
B -------------  Y Barton Arkadiusz  0:3 0:3
AC Bukolt R./Szlezer Z. XZ Klenske D./Gustyn S. 0:3 0:3
      
C Szlezer Zbigniew Z Gustyn Stanisław 1:3 0:3
AB Bukolt R./Rybka L. XY Klenske D./Barton A. 1:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA suma: 10:30 6:30

 

Data: 04.12.2018r.
BIAŁE KONIE Nazwa drużyny TENISIŚCI
12 Wynik 24 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Winowiecki Przemysław 5   Zamojski Mateusz 2
Telicki Robert 3   Aniśko Marek 9
Kiedrowicz Kazimierz 1   Wiśniewski Piotr 7
Winowiecki P./Telicki R. 3   Aniśko M./Wiśniewski P. 3
      Zamojski M./Wiśniewski P. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Przemysław Winowiecki Y Aniśko Marek 0:3 0:3
B Robert Telicki Z Wiśniewski Piotr  0:3 0:3
C Kazimierz Kiedrowicz X Zamojski Mateusz  2:3 1:2
      
A Przemysław Winowiecki Z Wiśniewski Piotr 3:2 2:1
B Robert Telicki X Zamojski Mateusz  3:1 3:0
C Kazimierz Kiedrowicz Y Aniśko Marek  0:3 0:3
      
A Przemysław Winowiecki X Zamojski Mateusz  3:0 3:0 
BC Telicki R./Kiedrowicz K. YZ Aniśko M./Wiśniewski P.   0:3 0:3 
      
B Robert Telicki Y Aniśko Marek 1:3 0:3
AC Winowiecki P./Kiedrowicz K. XZ Zamojski M./Wiśniewski P. 1:3 0:3
      
C Kazimierz Kiedrowicz Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
AB Winowiecki P./Telicki R.  XY Zamojski M./Aniśko M.  3:1 3:0
zwycięzca: TENISIŚCI suma: 16:28 12:24

  

Data: 06.12.2018r.
PASJONACI Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
24  Wynik  12
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 9   Świstowski Andrzej 3
Ormiński Witold 3   Pałubicki Paweł 6
Szlezer Zbigniew 6   Pałubicki P./Pałubicki J. 3
Bukolt R./Szlezer Z. 3      
Bukolt R./Ormiński W. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
B Ormiński Witold Z Pałubicki Jakub 3:1 3:0
C Szlezer Zbigniew X Świstowski Andrzej 3:0 3:0
      
A Bukolt Rafał Z Pałubicki Jakub 3:0 3:0
B Ormiński Witold X Świstowski Andrzej 0:3 0:3
C Szlezer Zbigniew Y Pałubicki Paweł 0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Świstowski Andrzej 3:0 3:0
BC Ormiński W./Szlezer Z. YZ Pałubicki P./Pałubicki J. 0:3 0:3
      
B Ormiński Witold Y Pałubicki Paweł 0:3 0:3
AC Bukolt R./Szlezer Z. XZ Świstowski A./Pałubicki J. 3:0 3:0
      
C Szlezer Zbigniew Z Pałubicki Jakub 3:0 3:0
AB Bukolt R./Ormiński W. XY Świstowski A./Pałubicki P. 3:0 3:0
zwycięzca: PASJONACI suma: 24:13 24:12

 

Data: 11.12.2018r.
CZARNY KOŃ Nazwa drużyny AUTO-KOMIS
Wynik  30
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Kowalski Henryk 2   Hyjek Bogusław 9
Pałubicki Paweł 4   Wiliński Ireneusz 8
      Goldyszewicz Aleksandra 4
      Wiliński I./Goldyszewicz A. 3
      Hyjek B./Goldyszewicz A. 3
      Hyjek B./Wiliński I. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Kowalski Henryk Y Wiliński Ireneusz 0:3 0:3
B Pałubicki Paweł Z Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
C Świstowski Andrzej X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
      
A Kowalski Henryk Z Goldyszewicz Aleksandra 3:2 2:1
B Pałubicki Paweł X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
C Świstowski Andrzej Y Wiliński Ireneusz 0:3 0:3
      
A Kowalski Henryk X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
BC Pałubicki P./Świstowski A. YZ Wiliński I./Goldyszewicz A. 0:3 0:3
      
B Pałubicki Paweł Y Wiliński Ireneusz 2:3 1:2
AC Kowalski H./Świstowski A. XZ Hyjek B./Goldyszewicz A. 0:3 0:3
      
C Świstowski Andrzej Z Goldyszewicz Aleksandra 0:3 0:3
AB Kowalski H./Pałubicki P. XY Hyjek B./Wiliński I. 0:3 0:3
zwycięzca: AUTO-KOMIS suma: 8:32 6:30

 

Data: 11.12.2018r.
KRAJANIE Nazwa drużyny JEDYNKA
19  Wynik  17
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Beata 6   Klenske Dariusz 9
Sucharski Krzysztof 3   Gustyn Stanisław 5
Zawistowski Jakub 4   Klenske D./Gustyn S. 3
Sucharski K./Zawistowski J. 3      
Bukolt B./Zawistowski J. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Gustyn Stanisław 3:0 3:0
B Sucharski Krzysztof  Z ------------ 3:0 3:0
C Zawistowski Jakub  X Klenske Dariusz 0:3 0:3
      
A Bukolt Beata Z ------------ 3:0 3:0
B Sucharski Krzysztof  X Klenske Dariusz 0:3 0:3
C Zawistowski Jakub  Y Gustyn Stanisław 2:3 1:2
      
A Bukolt Beata X Klenske Dariusz 1:3 0:3
BC Sucharski K./Zawistowski J.  YZ ------------ 3:0 3:0
      
B Sucharski Krzysztof Y Gustyn Stanisław 0:3 0:3
AC Bukolt B./Zawistowski J.  XZ ------------ 3:0 3:0
      
C Zawistowski Jakub Z ------------ 3:0 3:0
AB Bukolt B./Sucharski K.  XY Klenske D./Gustyn S. 1:3 0:3
zwycięzca: TENISIŚCI suma: 23:18 19:17

 

Data: 13.12.2018r.
TENISIŚCI Nazwa drużyny CZARNY KOŃ
36  Wynik  0
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Zamojski Mateusz 9      
Aniśko Marek 9      
Wiśniewski Piotr 9      
Zamojski M./Wiśniewski P. 3      
Wiśniewski P./Aniśko M. 3      
Zamojski M./Aniśko M. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Zamojski Mateusz Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
B Aniśko Marek  Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
C Wiśniewski Piotr X Kowalski Henryk 3:0 3:0
      
A Zamojski Mateusz Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
B Aniśko Marek  X Kowalski Henryk 3:0 3:0
C Wiśniewski Piotr  Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
      
A Zamojski Mateusz X Kowalski Henryk 3:0 3:0
BC Aniśko M./Wiśniewski P.  YZ Pałubicki P./Świstowski A. 3:0 3:0
      
B Aniśko Marek Y Pałubicki Paweł 3:0 3:0
AC Zamojski M./Wiśniewski P. XZ Kowalski H./Świstowski A. 3:0 3:0
      
C Wiśniewski Piotr Z Świstowski Andrzej 3:0 3:0
AB Zamojski M./Aniśko M. XY Kowalski H./Pałubicki P. 3:0 3:0
zwycięzca: TENISIŚCI suma: 36:0 36:0

 

Data: 13.12.2018r.
AUTO-KOMIS Nazwa drużyny PASJONACI
27  Wynik  9
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Hyjek Bogusław 6   Bukolt Rafał 9
Wiliński Ireneusz 6      
Goldyszewicz Aleksandra 6      
Wiliński I./Goldyszewicz A. 3      
Wiliński I./Hyjek B. 3      
Goldyszewicz A./Hyjek B. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Hyjek Bogusław Y Bukolt Rafał 0:3 0:3
B Wiliński Ireneusz  Z Szlezer Zbigniew 3:1 3:0
C Goldyszewicz Aleksandra X ------------ 3:0 3:0
      
A Hyjek Bogusław Z Szlezer Zbigniew 3:0 3:0
B Wiliński Ireneusz X ------------ 3:0 3:0
C Goldyszewicz Aleksandra Y Bukolt Rafał 0:3 0:3
      
A Hyjek Bogusław X ------------ 3:0 3:0
BC Wiliński I./Goldyszewicz A. YZ Bukolt R./Szlezer Z. 3:1 3:0
      
B Wiliński Ireneusz Y Bukolt Rafał 1:3 0:3
AC Hyjek B./Goldyszewicz A.  XZ ------------ 3:0 3:0
      
C Goldyszewicz Aleksandra Z Szlezer Zbigniew 3:0 3:0
AB Hyjek B./Wiliński I. XY ------------ 3:0 3:0
zwycięzca: AUTO-KOMIS suma: 28:11 27:9
 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information