Wyniki Gminnych Zawodów LA - Zakończenie Sezonu 2018
poniedziałek, 08 października 2018

DSC09937 

6 października 2018r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Gminne Zawody Lekkoatletyczne - Zakończenie Sezonu 2018. Na skoczniach, rzutniach i bieżni startowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Sępólno Krajeńskie oraz dorośli. Na otwarciu obecni byli: Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski, Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Marek Zieńko oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Franciszek Lesinski. Rywalizacja tego dnia przebiegała przy pięknej, jesiennej pogodzie.

 

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową w poszczególnych kategoriach: 

 

DZIEWCZĘTA KLASA II (rocznik 2010 i młodsze) 

 

 BIEG NA 50m

I miejsce - Natalia Ludtke (SP Wiśniewa) - 9,09s

II miejsce - Nikola Zgrzeba (SP nr 3 Sępólno) - 9,47s

III miejsce - Nikola Figat (SP Wiśniewa) - 9,56s

IV miejsce - Nadia Czajka (SP Wiśniewa) - 9,76s

V miejsce - Katarzyna Kuszyńska (SP Wiśniewa) - 9,77s

VI miejsce - Patrycja Berezicka (SP nr 3 Sępólno) - 9,91s

VII miejsce - Patrycja Radtke (SP nr 1 Sępólno) - 9,96s

VIII miejsce - Nikola Tańska (SP nr 3 Sępólno) - 10,10s

IX miejsce - Julia Zielińska (SP nr 3 Sępólno) - 10,27s

X miejsce - Zofia Górska (SP nr 3 Sępólno) - 10,44s

XI miejsce - Bogna Sudzińska (SP nr 1 Sępólno) - 10,66s

XII miejsce - Natalia Przytarska (SP nr 3 Sępólno) - 11,44s

 

SKOK W DAL

I miejsce - Nadia Czajka (SP Wiśniewa) - 2,97m

II miejsce - Zofia Milachowska (SP nr 3 Sępólno) - 2,96m

III miejsce - Anna Rybacka (SP nr 3 Sępólno) - 2,70m

IV miejsce - Nikola Figat (SP Wiśniewa) - 2,70m

V miejsce - Natalia Ludtke (SP Wiśniewa) - 2,67m

VI miejsce - Patrycja Berezicka (SP nr 3 Sępólno) - 2,60m

VII miejsce - Katarzyna Kuszyńska (SP Wiśniewa) - 2,56m

VIII miejsce - Julianna Tyda (SP nr 3 Sępólno) - 2,54m

IX miejsce - Amelia Wrzesińska (SP Wiśniewa) - 2,51m

X miejsce - Bogna Sudzińska (SP nr 1 Sępólno) - 2,16m

XI miejsce - Marta Polczyńska (SP nr 3 Sępólno) - 1,94m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

I miejsce - Amelia Wrzesińska (SP Wiśniewa) - 21,00m

II miejsce - Anna Rybacka (SP nr 3 Sępólno) - 18,5m

III miejsce - Zofia Pankau (SP Wiśniewa) - 15,5m

IV miejsce -  Nikola Zgrzeba (SP nr 3 Sępólno) - 14,5m

V miejsce - Oliwia Mróz (SP nr 3 Sępólno) 14,00m

VI miejsce - Patrycja Radtke (SP nr 1 Sępólno) - 14,00

VII miejsce - Nikola Tańska (SP nr 3 Sępólno) - 11,00m

VIII miejsce - Julia Ptaszyńska (SP nr 3 Sępólno) - 11,00m

IX miejsce - Marta Polczyńska (SP nr 3 Sępólno) - 11,00m

X miejsce - Lena Bajor (SP nr 1 Sępólno) - 10,00m

 

CHŁOPCY KLASA II (rocznik 2010 i młodsi)

 

BIEG NA 50m

I miejsce - Przemysław Tymecki (SP Wiśniewa) - 8,50s

II miejsce - Damian Dobber (SP nr 3 Sępólno) - 8,76s

III miejsce - Jakub Wójcicki (SP nr 3 Sępólno) - 8,93s

IV miejsce - Szymon Basiński (SP Wiśniewa) - 9,26s

V miejsce - Maciej Jankowski (SP nr 3 Sępólno) - 9,29s

VI miejsce - Dawid Pokora (SP nr 3 Sępólno) - 9,34s

VII miejsce - Maciej Łangowski (SP nr 3 Sępólno) - 9,36s

VIII miejsce - Piotr Majewski (SP nr 3 Sępólno) - 9,46s

IX miejsce - Borys Beker (SP nr 1 Sępólno) - 9,55s

X miejsce - Jakub Bzdok (SP nr 3 Sępólno) - 9,56s

XI miejsce - Oskar Cholewiński (SP nr 3 Sępólno) - 9,66s

XII miejsce - Tobiasz Szreiber (SP nr 3 Sępólno) - 9,98s

XIII miejsce - Mikołaj Delikat (SP nr 3 Sępólno) - 10,03s

XIV miejsce - Kacper Kuszyński (SP nr 1 Sępólno) - 10,31s

 

SKOK W DAL

I miejsce - Przemysław Tymecki (SP Wiśniewa) - 3,42m

II miejsce - Filip Ryngwelski (SP nr 1 Sępólno) - 3,41m

III miejsce - Jakub Wójcicki (SP nr 3 Sępólno) - 3,13m

IV miejsce - Dawid Pokora (SP nr 3 Sępólno) - 2,93m

V miejsce - Maciej Łangowski (SP nr 3 Sępólno) - 2,86m

VI miejsce - Jakub Bzdok (SP nr 3 Sępólno) - 2,86m

VII miejsce - Szymon Basiński (SP Wiśniewa) - 2,71m

VIII miejsce - Kacper Langner (SP nr 3 Sępólno) - 2,05m

 

RZUT P. PALANTOWĄ

I miejsce - Damian Dobber (SP nr 3 Sępólno) - 27,00m

II miejsce - Piotr Majewski (SP nr 3 Sępólno) - 21,00m

III miejsce - Maciej Jankowski (SP nr 3 Sępólno) - 16,00m

IV miejsce - Tobiasz Szreiber (SP nr 3 Sępólno) - 14,00

V miejsce - Kacper Kuszyński (SP nr 1 Sępólno) - 13,50m

VI miejsce - Kacper Langner (SP nr 3 Sępólno) - 9,00m

VII miejsce - Filip Ryngwelski (SP nr 1 Sępólno) - 8,00m

VIII miejsce - Borys Beker (SP nr 1 Sępólno) - 7,50m

 

DZIEWCZĘTA KLASA III (rocznik 2009)

 

BIEG NA 60m

I miejsce - Karolina Rybak (SP Zboże) - 9,95s

II miejsce - Maja Lica (SP nr 3 Sępólno) - 10,56s

III miejsce - Marta Knapik (SP Wiśniewa) - 10,60s

IV miejsce - Aleksandra Skrzyńska (SP Wiśniewa) - 10,87s

V miejsce - Weronika Szweda (SP nr 1 Sępólno) - 11,18s

 

SKOK W DAL

I miejsce - Karolina Rybak (SP Zboże) - 3,53m

II miejsce - Marta Knapik (SP Wiśniewa) - 3,41m

III miejsce - Maja Lica (SP nr 3 Sępólno) - 3,12m

IV miejsce - Maja Banach (SP nr 3 Sępólno) - 3,06m

V miejsce - Michalina Tuńska (SP nr 3 Sępólno) - 2,88m

VI miejsce - Lena Szemryk (SP nr 3 Sępólno) - 2,75m

VII miejsce - Natalia Jankowska (SP nr 3 Sępólno) - 2,75m

VIII miejsce - Weronika Szweda (SP nr 1 Sępólno) - 2,68m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

I miejsce - Wiktoria Zgrzeba (SP nr 3 Sępólno) - 26,00m

II miejsce - Aleksandra Skrzyńska (SP Wiśniewa) - 25,00m

III miejsce - Zuzanna Szczygło (SP nr 1 Sępólno) - 20,00m

IV miejsce - Agata Bonk (SP nr 3 Sępólno) - 19,00m

V miejsce - Weronika Prusak (SP nr 3 Sępólno) - 19,00m

VI miejsce - Klaudia Krzyżanowska (SP nr 1 Sępólno) - 16,00m

 

CHŁOPCY KLASA III (rocznik 2009)

 

BIEG NA 60m

I miejsce - Bartłomiej Kienast (SP Zboże) - 9,49s

II miejsce - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 9,57s

III miejsce - Antoni Walkowiak (SP nr 1 Sępólno) - 10,00s

IV miejsce - Piotr Telicki (SP Wiśniewa) - 10,08s

V miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3 Sępólno) - 10,16s

VI miejsce - Gracjan Łochowicz (SP nr 3 Sępólno) - 10,54s

VII miejsce - Jakub Fenske (SP nr 1 Sępólno) - 10,59s

VIII miejsce - Damian Bąkowski (SP nr 3 Sępólno) - 10,76s

IX miejsce - Mateusz Stasiek (SP Lutowo) - 10,93s

X miejsce - Nataniel Szustka (SP nr 1 Sępólno) - 11,42s

XI miejsce - Marcin Kotowski (SP nr 3 Sępólno) - 11,49s

XII miejsce - Kaspian Szustka (SP nr 1 Sępólno) - 12,08s

 

SKOK W DAL

I miejsce - Bartłomiej Kienast (SP Zboże) - 3,50m

II miejsce - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa) - 3,48m

III miejsce - Przemysław Kienast (SP Zboże) - 3,46m

IV miejsce - Mateusz Stasiek (SP Lutowo) - 3,28m

V miejsce - Piotr Telicki (SP Wiśniewa) - 3,28m

VI miejsce - Gracjan Łochowicz (SP nr 3 Sępólno) - 3,12m

VII miejsce - Nataniel Szustka (SP nr 1 Sępólno) - 2,97m

VIII miejsce - Kaspian Szustka (SP nr 1 Sępólno) - 2,90m

IX miejsce - Kacper Jendrzejek (SP nr 1 Sępólno) - 2,24m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

I miejsce - Jakub Majewski (SP nr 3 Sępólno) - 29,50m

II miejsce - Fabian Bosiacki (SP nr 3 Sępólno) - 27,00m

III miejsce - Marcin Kotowski (SP nr 3 Sępólno) - 26,50m

IV miejsce - Jakub Fenske (SP nr 1 Sępólno) - 22,00m

V miejsce - Kacper Jendrzejek (SP nr 1 Sępólno) - 19,00m 

 

DZIEWCZĘTA KLASA IV (rocznik 2008)

 

BIEG NA 60m

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3 Sępólno) - 9,18s

II miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3 Sępólno) - 9,91s

III miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3 Sępólno) - 10,00s

IV miejsce - Oliwia Frankowska (SP nr 3 Sępólno) - 10,83s

V miejsce - Oliwia Kwasigroch (SP nr 3 Sępólno) - 10,91s

VI miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3 Sępólno) - 10,97s

VII miejsce - Klaudia Januszek (SP nr 3 Sępólno) - 11,16s

VIII miejsce - Martyna Fac (SP nr 3 Sępólno) - 11,20s

IX miejsce - Zofia Łaszczyk (SP nr 3 Sępólno) - 11,26s

X miejsce - Amelia Łaznowska (SP nr 3 Sępólno) - 11,40s

XI miejsce - Julia Hoppe (SP nr 3 Sępólno) - 11,44s

XII miejsce - Julia Polczyńska (SP nr 3 Sępólno) - 12,09s

 

SKOK W DAL

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3 Sępólno) - 3,86m

II miejsce - Oliwia Frąckowiak (SP nr 3 Sępólno) - 3,58m

III miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3 Sępólno) - 3,17m

IV miejsce - Zofia Łaszczyk (SP nr 3 Sępólno) - 3,13m

V miejsce - Kinga Siedlecka (SP nr 1 Sępólno) - 3,02m

VI miejsce - Martyna Fac (SP nr 3 Sępólno) - 2,99m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

I miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3 Sępólno) - 28,00m

II miejsce - Amelia Łaznowska (SP nr 3 Sępólno) - 26,00m

III miejsce - Oliwia Kwasigroch (SP nr 3 Sępólno) - 25,00m

IV miejsce - Oliwia Frankowska (SP nr 3 Sępólno) - 25,00m

V miejsce - Julia Hoppe (SP nr 3 Sępólno) - 20,00m

VI miejsce - Julia Polczyńska (SP nr 3 Sępólno) - 8,50m

 

CHŁOPCY KLASA IV (rocznik 2008)

 

BIEG NA 60m

I miejsce - Piotr Łangowski (SP nr 3 Sępólno) - 9,53s

II miejsce - Nikolas Idzikowski (SP Wiśniewa) - 9,73s

III miejsce - Mateusz Janikowski (SP nr 3 Sępólno) - 9,84s

IV miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1 Sępólno) - 10,16s

V miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3 Sępólno) - 10,28s

VI miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 1 Sępólno) - 10,29s

VII miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3 Sępólno) - 10,39s

 

SKOK W DAL

I miejsce - Franciszek Mindykowski (SP nr 1 Sępólno) - 4,40m

II miejsce - Mateusz Janikowski (SP nr 3 Sępólno) - 3,81m

III miejsce - Bartłomiej Szyling (SP nr 1 Sępólno) - 3,32m

 

SKOK WZWYŻ

I miejsce - Michał Bartoszek (SP nr 1 Sępólno) - 1,10m

II miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3 Sępólno) - 1,05m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

I miejsce - Nikolas Idzikowski (SP Wiśniewa) - 35,00m

II miejsce - Filip Rybacki (SP nr 3 Sępólno) - 29,5m

III miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3 Sępólno) - 29m

IV miejsce - Kacper Wiśniewski (SP Zboże) - 23,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA V i VI (rocznik 2006-2007)

 

BIEG NA 60m

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1 Sępólno) - 9,36s

II miejsce - Martyna Bielińska (SP nr 3 Sępólno) - 9,56s

III miejsce - Aleksandra Murach (SP Wiśniewa) - 9,57s

IV miejsce - Konstancja Schulke (SP nr 1 Sępólno) - 12,32s

V miejsce - Daria Konopnicka (SP nr 1 Sępólno) - 13,35s

 

BIEG NA 300m

I miejsce - Marta Solarek (SP nr 3 Sępólno) - 55,61s

II miejsce - Klaudia Chylewska (SP nr 1 Sępólno) - 57,25s

III miejsce - Natalia Jamrozik (SP nr 1 Sępólno) - 59,01s

IV miejsce - Laura Głąbicka (SP nr 3 Sępólno) - 1:02,21m

V miejsce - Kinga Siedlecka (SP nr 1 Sępólno) - 1:04,96m

VI miejsce - Aleksandra Halama (SP nr 3 Sępólno) - 1:05,56m

VII miejsce - Martyna Stępień (SP nr 1 Sępólno) - 1:07,38m

 

SKOK W DAL

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1 Sępólno) - 3,92m

II miejsce - Martyna Bielińska (SP nr 3 Sępólno) - 3,75m

III miejsce - Aleksandra Murach (SP Wiśniewa) - 3,74m

IV miejsce - Natalia Jamrozik (SP nr 1 Sępólno) - 3,66m

V miejsce - Agata Bamberska (SP Zboże) - 3,59m

VI miejsce - Alicja Siedlecka (SP nr 1 Sępólno) - 3,32m

VII miejsce - Daria Konopnicka (SP nr 1 Sępólno) - 2,33m

 

SKOK WZWYŻ

I miejsce - Laura Głąbicka (SP nr 3 Sępólno) - 1,25m

II miejsce - Daria Pawlińska (SP nr 3 Sępólno) - 1,05m

III miejsce - Martyna Stępień (SP nr 1 Sępólno) - 1,00m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

I miejsce -  Daria Pawlińska (SP nr 3 Sępólno) - 21,00m

II miejsce - Julianna Knapik (SP Wiśniewa) - 21,00m

 

CHŁOPCY KLASA V i VI (rocznik 2006-2007)

 

 BIEG NA 60m

I miejsce - Kacper Bieluszewski (SP nr 1 Sępólno) - 8,41s

II miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1 Sępólno) - 8,85s

III miejsce - Kosma Kozłowski (SP nr 1 Sępólno) - 8,98s

IV miejsce - Paweł Szemryk (SP nr 1 Sępólno) - 9,08s

V miejsce - Michał Telicki (SP Wiśniewa) - 9,31s

VI miejsce - Sebastian Polkowski (SP Lutowo) - 9,33s

VII miejsce - Jakub Wardyn (SP nr 1 Sępólno) - 9,92s

VIII miejsce - Krzysztof Laskowski (SP Lutowo) - 9,94s
VIII miejsce - Szymon Theus (SP nr 3 Sępólno) - 9,94s

X miejsce - Paweł Adamczak (SP Zboże) - 10,08s

VI miejsce - Jakub Kiedrowicz (SP nr 3 Sępólno) - 10,37s

 

BIEG NA 300m

I miejsce - Sebastian Polkowski (SP Lutowo) - 52,65s

II miejsce - Mikołaj Tanowski (SP nr 3 Sępólno) - 53,14s

III miejsce - Jakub Szwarc (SP nr 3 Sępólno) - 54,18s

IV miejsce - Miłosz Czajka (SP nr 3 Sępólno) - 55,74s

V miejsce - Tobiasz Ruchalski (SP nr 3 Sępólno) - 55,93s

VI miejsce - Mateusz Dobber (SP nr 3 Sępólno) - 56,67s

VII miejsce - Michał Bartoszek (SP nr 1 Sępólno) - 1:09,00m

 

SKOK W DAL

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1 Sępólno) - 4,40m

II miejsce - Kacper Bieluszewski (SP nr 1 Sępólno) - 4,15m

III miejsce - Kosma Kozłowski (SP nr 1 Sępólno) - 4,06m

IV miejsce - Paweł Szemryk (SP nr 1 Sępólno) - 3,98m

V miejsce - Michał Telicki (SP Wiśniewa) - 3,85m

VI miejsce - Krzysztof Laskowski (SP Lutowo) - 3,53m

VII miejsce - Paweł Adamczak (SP Zboże) - 3,33m

VIII miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 1 Sępólno) - 3,30m

 

SKOK WZWYŻ

I miejsce - Bartosz Łaszczyk (SP nr 3 Sępólno) - 1,30m

II miejsce - Tomasz Kucharski (SP nr 3 Sępólno) - 1,25m

III miejsce - Jakub Szwarc (SP nr 3 Sępólno) - 1,10m

IV miejsce - Jakub Wardyn (SP nr 1 Sępólno) - 1,10m

V miejsce - Aleksander Jankowskl (SP nr 3 Sępólno) - 1,00m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

I miejsce - Aleksander Przybylski (SP nr 3 Sępólno) - 51,00m

II miejsce - Mateusz Dobber (SP nr 3 Sępólno - 35,00m

III miejsce - Szymon Kasprowicz (SP nr 3 Sępólno) - 32,00m

 

DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM (rocznik 2003-2005)

 

BIEG NA 100m

I miejsce - Kinga Drobczyńska (SP nr 3 Sępólno) - 12,94s

II miejsce - Marta Fiałkowska (SP nr 3 Sępólno) - 14,10s

III miejsce - Kornelia Letka (SP nr 1 Sępólno) - 14,36s

IV miejsce - Katarzyna Fryżewska (SP nr 3 Sępólno) - 15,09s

V miejsce - Wiktoria Brzezińska (SP nr 3 Sępólno) - 15,28s

VI miejsce - Agnieszka Sabiniarz (SP nr 1 Sępólno) - 15,36s

VIII miejsce - Julia Kłodzińska (SP nr 1 Sępólno) - 15,67s

VIII miejsce - Julia Cyman (SP Lutowo) - 16,60s

 

BIEG NA 800m

I miejsce - Marta Fiałkowska (SP nr 3 Sępólno) - 2:52,48m

II miejsce - Wiktoria Domaszek (SP nr 1 Sępólno) - 3:03,18m

III miejsce - Sara Borkowska (SP nr 1 Sępólno) - 3:23,52m

IV miejsce - Martyna Rogulska (SP nr 1 Sępólno) - 3:23,98m

PK - Vanessa Meyer (SP Więcbork) - 3:01,51m

 

SKOK W DAL

I miejsce - Kinga Drobczyńska (SP nr 3 Sępólno) - 5,05m

II miejsce - Nikola Sobbek (SP nr 3 Sępólno) - 4,22m

III miejsce - Agnieszka Sabiniarz (SP nr 1 Sępólno) - 3,91m

IV miejsce - Julia Kłodzińska (SP nr 1 Sępólno) - 3,85m

V miejsce - Martyna Skiba (SP nr 3 Sępólno) - 3,78m

VI miejsce - Kornelia Liszka (SP nr 1 Sępólno) - 3,59m

 

SKOK WZWYŻ

I miejsce - Katarzyna Fryżewska (SP nr 3 Sępólno) - 1,30m

II miejsce - Wiktoria Domaszek (SP nr 3 Sępólno) - 1,00m

 

PCHNIĘCIE KULĄ

I miejsce - Ewa Theus (SP nr 1 Sępólno) - 6,79m

II miejsce - Maja Sokulska (SP nr 1 Sępólno) - 5,49m

 

CHŁOPCY GIMNAZJUM (rocznik 2003-2005)

 

BIEG NA 100m

I miejsce - Marcin Przybylski (SP nr 3 Sępólno) - 11,99s

II miejsce - Nikodem Ruchalski (SP nr 1 Sępólno) - 12,68s

III miejsce - Kacper Żurankow (SP nr 3 Sępólno) - 12,83s

IV miejsce - Paweł Ryngwelski (SP nr 3 Sępólno) - 12,90s

V miejsce - Mikołaj Jędrzejczak (SP nr 1 Sępólno) - 13,04s

VI miejsce - Damian Niemczyk (SP nr 1 Sępólno) - 13,28s

VII miejsce - Kacper Chylewski (SP nr 1 Sępólno) - 13,33s

VIII miejsce - Kacper Piekarski (SP nr 3 Sępólno) - 14,10s

 

BIEG NA 1500m

I miejsce - Hubert Sudziński (SP nr 1 Sępólno) - 5:16,67m

II miejsce - Paweł Wiese (SP Lutowo) - 5:22,62m

III miejsce - Jakub Wirkus (SP Lutowo) - 5:32,55m

IV miejsce - Mateusz Gappa (SP Lutowo) - 5:38,90m

V miejsce - Kacper Tomsa (SP Lutowo) - 5:57,68m

VI miejsce - Błażej Grabowski (SP Lutowo) - 5:58,32m

VII miejsce - Adrian Staszewski (SP nr 1 Sępólno) - 5:58,64m

 

SKOK W DAL

I miejsce - Marcin Przybylski (SP nr 3 Sępólno) - 5,83m

II miejsce - Antoni Janikowski (SP nr 3 Sępólno) - 5,24m

III miejsce - Nikodem Ruchalski (SP nr 1 Sępólno) - 5,10m

IV miejsce - Jakub Szydeł (SP nr 3 Sępólno) - 4,98m

V miejsce - Błażej Grabowski (SP Lutowo) - 4,80m

VI miejsce - Damian Niemczyk (SP nr 1 Sępólno) - 4,80m

VII miejsce - Paweł Wiese (SP Lutowo) - 4,61m

VIII miejsce - Kacper Tomsa (SP Lutowo) - 4,35m

 

SKOK WZWYŻ

I miejsce - Adrian Zieliński (SP nr 1 Sępólno) - 1,65m

II miejsce - Mateusz Kopka (SP nr 1 Sępólno) - 1,60m

III miejsce - Bogusz Tłok (SP nr 1 Sępólno) - 1,50m

 

PCHNIĘCIE KULĄ

I miejsce - Hubert Rybak (SP nr 1 Sępólno) - 10,63m

II miejsce - Stanisław Lemański (SP nr 1 Sępólno) - 9,18m

III miejsce -  Mateusz Rogowski (SP nr 1 Sępólno) - 8,58m

IV miejsce - Kacper Piekarski (SP nr 3 Sępólno) - 8,40m

V miejsce - Paweł Ryngwelski (SP nr 3 Sępólno) - 8,39m

VI miejsce - Tymoteusz Cebo (SP nr 3 Sępólno) - 7,96m

VII miejsce - Arkadiusz Hochel (SP nr 3 Sępólno) - 7,69m

 

MĘŻCZYŹNI (rocznik 2002 i starsi)

 

PCHNIĘCIE KULĄ

I miejsce - Marcin Klon (MLKS Krajna) - 13,88m

II miejsce - Dawid Kmiecik (MLKS Krajna) - 9,74m

III miejsce - Marcin Kujawa (MLKS Krajna) - 9,67m

 

RZUT DYSKIEM

I miejsce - Marcin Klon (MLKS Krajna) - 32,50m

II miejsce - Natan Grzelka (Kamień Krajeński) - 19,43m

 

RZUT OSZCZEPEM

I miejsce - Marcin Kujawa (MLKS Krajna) - 50,95m

II miejsce - Michał Lica (Sępólno Krajeńskie) - 39,82m

III miejsce - Maciej Kannenberg (Sępólno Krajeńskie) - 37,75m

IV miejsce - Dawid Kmiecik (MLKS Krajna) - 34,77m

V miejsce - Krystian Pypka (Sępólno Krajeńskie) - 27,73m

 

SKOK WZWYŻ

I miejsce - Maciej Kannenberg (MLKS Krajna) - 1,65m

II miejsce - Natan Grzelka (Kamień Krajeński) - 1,40m

III miejsce - Konrad Rudnik (MLKS Krajna) - 1,40m

 

DSC09940 DSC09933
DSC09935 DSC09942

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA SZKÓŁ

 

Miejsce Nazwa szkoły Złoto Srebro Brąz Razem
1 SP nr 3 Sępólno 18 23  15  56 
2 SP nr 1 Sępólno 10  13  32 
3 SP Wiśniewa 17 
4 SP Zboże
5 SP Lutowo

  

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale. Gratulujemy!

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information