Mistrzostwa Miasta i Gminy Dzieci i Młodzieży w LA
poniedziałek, 11 czerwca 2018

DSC06891

9 czerwca 2018r. odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Dzieci i Młodzieży w Lekkiej Atletyce. Na starcie stanęła duża liczba uczestników. Zawody odbywały się przy świetnej pogodzie. Zmagania otworzył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Podczas otwarcia obecni byli również Zastępca Przewodniczącego Rady MIejskiej Franciszek Lesiński, Dyrektor Zakładu Obsługi Oświaty Samorządowej Marek Tymecki, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Marek Chart oraz Podinspektor ds. Sportu, Kierownik Zawodów Tadeusz Telicki. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych konkurencji:

 

 CHŁOPCY ROCZNIK 2010 I MŁODSI

 

50m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik czasy uzyskane w finale
1 Jakub Deba 2010 SP Wałdowo 8,47s
2 Damian Dobber 2010  SP nr 3 8,49s
3 Stanisław Patyna 2010  SP Wałdowo 8,53s
4 Przemysław Tymecki 2010  SP Wiśniewa 8,56s
5 Maksymilian Zieliński 2010  SP nr 1 9,20s
6 Jakub Wójcicki 2010  SP nr 3 9,30s

7

Dawid Pokora

2010

SP nr 3

8,82

8

Mikołaj Kubicki

2010

SP nr 1

8,92

9

Miłosz Sznul

2011

SP Wiśniewa

9,22

10

Kacper Strąpoć

2010

SP nr 1

9,41

11

Maciej Łangowski

2010

SP nr 3

9,43

12

Borys Beker

2010

SP nr 1

9,44

13

Franciszek Pawełczak

2010

SP Wiśniewa

9,54

14

Szymon Basiński

2011

SP Wiśniewa

9,69

15

Franciszek Wiese

2010

SP nr 3

9,90

16

Tomasz Król

2010

SP nr 1

10,02

17

Mikołaj Delikat

2010

SP nr 3

10,32

18

Adoniasz Tobolski

2010

SP nr 1

10,50

19

Kacper Kuszyński

2010

SP nr 1

10,50

20

Adam Różycki

2010

SP nr 1

10,74

21

Kacper Langner

2010

SP nr 3

10,85

22

Tomasz Krzanik 

2011

SP Wiśniewa

11,49

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Jan Humerski 2010 SP nr 3 3,05m
2 Przemysław Tymecki 2010 SP Wiśniewa 2,99m
3 Kacper Strąpoć 2010 SP nr 1 2,92m
4 Maksymilian Zieliński 2010 SP nr 1 2,92m
5 Marcel Kamiński 2010 SP nr 1 2,89m
6 Maciej Łangowski 2010 SP nr 3 2,85m
7 Miłosz Sznul 2010 SP Wiśniewa 2,83m
8 Franciszek Pawełczak 2010 SP Wiśniewa 2,70m
9 Oskar Woliński 2010 SP Wiśniewa 2,60m
10 Adoniasz Tobolski 2010 SP nr 1 2,53m
11 Dawid Pokora 2010 SP nr 3 2,52m
12 Franciszek Wiese 2010 SP nr 3 2,52m
13 Borys Beker 2010 SP nr 1 2,50m
14 Piotr Majewski 2010 SP nr 3 2,49m
15 Kacper Kuszyński 2010 SP nr 1 2,45m
16 Jakub Kubiś 2010 SP nr 1 2,40m
17 Adrian Cebula 2010 SP nr 3 2,25m
18 Kacper Langner 2010 SP nr 3 2,21m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Jan Humerski 2010 SP nr 3 27,5m
2 Mikołaj Kubicki 2010 SP nr 1 25,5m
3 Damian Dobber 2010 SP nr 3 25m
4 Jakub Deba 2010 SP Wałdowo 24m
5 Piotr Majewski 2010 SP nr 3 20m
6 Stanisław Patyna 2010 SP Wałdowo 20m
7 Jakub Wójcicki 2010 SP nr 3 16,5m
8 Adrian Cebula 2010 SP nr 3 13,5m
9 Hubert Stosik 2010 SP nr 1 13m
10 Mikołaj Bukolt 2010 SP nr 1 12,5m
11 Szymon Basiński 2011 SP Wiśniewa 11,5m
12 Miłosz Sznul 2011 SP Wiśniewa 10m
13 Mikołaj Delikat 2010 SP nr 3 8,5m
14 Tomasz Krzanik 2011 SP Wiśniewa 5,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA I ROCZNIK 2010 I MŁODSZE

 

50m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik czasy uzyskane w finale
1 Zofia Nowak 2010 SP nr 1 8,96s
2 Natalia Ludtke 2010 SP Wiśniewa 9,58s
3 Patrycja Radtke 2010 SP nr 1 9,62s
4 Marta Karbowiak 2010 SP nr 3  9,65s
5 Katarzyna Kuszyńska 2010 SP Wiśniewa 10,38s
6 Zuzanna Misiak 2010 SP nr 1 10,50s

7   

Nikola Zgrzeba

2010

SP nr 3

9,67s

Patrycja Berezicka

2010

SP nr 3

9,83s

Oliwia Bratz

2010

SP nr 1

9,90s

10 

Marta Polczyńska

2010

SP nr 3

10,07s

11 

Nikola Figat

2010

SP Wiśniewa

10,10s

12 

Nadia Czajka

2010

SP Wiśniewa

10,18s

13 

Amelia Wrzesińska

2010

SP Wiśniewa

10,21s

14 

Julianna Tyda

2010

SP nr 3

10,66s

15 

Bogna Sudzińska

2011

SP Wiśniewa

11,50s

16 

Sandra Chorodyńska

2011

SP Wiśniewa

11,93s

 

SKOK W DAL

Miejsce Zawodnik Rocznik Szkoła Wynik
1 Zofia Nowak 2010 SP nr 1 3,09m
2 Anna Rybacka 2010 SP nr 3 2,90m
3 Jagoda Molik 2010 SP nr 1 2,90m
4 Patrycja Berezicka 2010 SP nr 3 2,85m
5 Marta Karbowiak 2010 SP nr 3 2,77m
6 Julianna Tyda 2010 SP nr 3 2,70m
7 Nadia Czajka 2010 SP Wiśniewa 2,63m
8 Zuzanna Misiak 2010 SP nr 1 2,60m
9 Katarzyna Kuszyńska 2010 SP Wiśniewa 2,58m
10 Patrycja Radtke 2010 SP nr 1 2,55m
11 Nikola Figat 2010 SP Wiśniewa 2,42m
12 Lena Barton 2010 SP nr 1 2,32m
13 Lena Bajor 2010 SP nr 1 2,19m
14 Bogna Sudzińska 2011 SP Wiśniewa 2,15m
15 Nikola Zgrzeba 2011 SP nr 3 2,10m
16 Oliwia Mróz 2010 SP nr 3 1,70m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Amelia Wrzesińska 2010 SP Wiśniewa 20m
2 Oliwia Mróz 2010 SP nr 3 17,5m
3 Zofia Pankau 2010 SP Wiśniewa 17m
4 Anna Rybacka 2010 SP nr 3 15m
5 Lena Barton 2010 SP nr 1 12,5m
6 Bogna Sudzińska 2011 SP Wiśniewa 9,5m
7 Marta Polczyńska 2010 SP nr 3 9m
8 Sandra Chorodyńska 2011 SP Wiśniewa 7m

 

CHŁOPCY KLASA II ROCZNIK 2009

 

50m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik czasy uzyskane w finale
1 Bartosz Kienast 2009 SP Zboże 8,07s
2 Maksymilian Sznul 2009 SP Wiśniewa 8,11s
3 Jakub Olszar 2009 SP nr 3 8,23s
4 Szymon Szwarc 2009 SP nr 3 8,33s
5 Grzegorz Jakubowski 2009 SP nr 3 8,50s
6 Marek Pawełczak 2009 SP Wiśniewa 8,72s

7

Maciej Grubicki

2009

SP nr 1

8,47s

8

Maksymilian Krawczak

2009

SP nr 3

8,75s

9

Dawid Rogulski

2009

SP nr 3

8,81s

10 

Piotr Telicki

2009

SP Wiśniewa

9,15s

11 

Oliwer Wnuk - Lipiński

2009

SP nr 1

9,19s

12 

Fabian Bosiacki

2009

SP nr 3

9,22s

13 

Juliusz Juszczak

2009

SP nr 1

9,24s

14 

Szymon Dziamecki

2009

SP nr 3

9,34s

15 

Mateusz Nowak

2009

SP nr 3

9,60s

16 

Karol Kowalski

2009

SP nr 3

9,88s

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Jakub Olszar 2009 SP nr 3 3,71m
2 Bartosz Kienast 2009 SP nr 3 3,70m
3 Grzegorz Jakubowski 2009 SP nr 3 3,45m
4 Przemysław Kienast 2009 SP Zboże 3,43m
5 Maksymilian Sznul 2009 SP Wiśniewa 3,41m
6 Szymon Szwarc 2009 SP nr 3 3,31m
7 Dawid Rogulski 2009 SP nr 3 3,17m
8 Juliusz Juszczak 2009 SP nr 1 3,14m
9 Fabian Bosiacki 2009 SP nr 3 3,11m
10 Kaspian Szustka 2009 SP nr 1 3,08m
11 Mateusz Nowak 2009 SP nr 3 3,06m
12 Piotr Telicki 2009 SP Wiśniewa 3,03m
13 Maciej Grubicki 2009 SP nr 1 3,03m
14 Marek Pawełczak 2009 SP Wiśniewa 3,01m
15 Nataniel Szustka 2009 SP nr 1 2,92m
16 Filip Kujawa 2009 SP nr 1 2,14m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Jakub Majewski 2009 SP nr 3 29m
2 Szymon Dziamecki 2009 SP nr 3 29m
3 Maksymilian Krawczak 2009 SP nr 3 27m
4 Marcin Kotowski 2009 SP nr 3 25,5m
5 Przemysław Kienast 2009 SP Zboże 24m
6 Miłosz Nowak 2009 SP Zboże 19m
7 Michał Majewski 2009 SP nr 1 18m
8 Kacper Jendrzejek 2009 SP nr 1 17,5m
9 Nataniel Szustka 2009 SP nr 1 14,5m
10 Oliwier Wnuk-Lipiński 2009 SP nr 1 14m
11 Kaspian Szustka 2009 SP nr 1 12m

 

 DZIEWCZĘTA KLASA II ROCZNIK 2009

 

50m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik czasy uzyskane w finale
1 Karolina Rybak 2009 SP Zboże 8,34s
2 Marta Knapik 2009 SP Wiśniewa 8,62s
3 Paulina Zacharzewska 2009 SP Wałdowo 8,63s
4 Wiktoria Zbrzeba 2009 SP nr 3 9,11s

5

Maja Lica

2009

SP nr 3

8,90s

6

Aleksandra Skrzyńska

2009

SP Wiśniewa

9,07s

7

Amelia Żywicka

2009

SP nr 1

9,33s

8

Antonina Grabowska

2009

SP nr 3

9,35s

9

Weronika Szweda

2009

SP nr 1

9,79s

10 

Oliwia Solarek

2009

SP nr 3

10,30s

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Marta Knapik 2009 SP Wiśniewa 3,43m
2 Maja Lica 2009 SP nr 3 3,33m
3 Karolina Rybak 2009 SP Zboże 3,29m
4 Michalina Tuńska 2009 SP nr 3 3,11m
5 Paulina Zacharzewska 2009 SP Wałdowo  3,04m
6 Amelia Żywicka  2009 SP nr 1  2,92m
7 Weronika Schweda 2009 SP nr 1  2,82m
8 Zuzanna Szczygło 2009 SP nr 1  2,44m
9 Oliwia Solarek  2009 SP nr 3  2,40m
10 Honorata Kienast 2009 SP nr 1  2,05m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Wiktoria Zgrzeba 2009 SP nr 3 26m
2 Aleksandra Skrzyńska 2009 SP Wiśniewa 23m
3 Klaudia Krzyżanowska 2009 SP nr 1 17m
4 Oliwia Błędzińska 2009 SP nr 1 15,5m
5 Wiktoria Kosiba 2009 SP nr 3 15,5m
6 Weronika Prusak 2009 SP nr 3 15,5m

 

CHŁOPCY KLASA III ROCZNIK 2008

 

60m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Piotr Łangowski 2008 SP nr 3 9,86s
2 Hubert Furmaga 2008 SP Zalesie 9,99s
3 Bartłomiej Szyling 2008 SP nr 1 10,07s
4 Alan Bosiacki 2008 SP nr 3 10,41s

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Franciszek Mindykowski 2008 SP nr 1 4,18m
2 Mateusz Janikowski 2008 SP nr 3 3,63m
3 Oliwier Głąbicki 2008 SP nr 3 3,33m
4 Bartłomiej Szyling 2008 SP nr 1 3,27m
5 Mateusz Szwarc 2008 SP nr 3 3,25m
6 Kamil Małkowski 2008 SP nr 3 2,93m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Alan Bosiacki 2008 SP nr 3 35m
2 Oliwier Głąbicki 2008 SP nr 3 33,5m
3 Kamil Małkowski 2008 SP nr 3 32,5m
4 Oliwier Ziemiński 2008 SP Wałdowo 32m
5 Filip Rybacki 2008 SP nr 3 32m
6 Mateusz Janikowski 2008 SP nr 3 30,5m
7 Piotr Łangowski 2008 SP nr 3 30m
8 Patryk Leszcz 2008 SP nr 3 30m
9 Jan Grom 2008 SP Wiśniewa 27,5
10 Hubert Furmaga 2008 SP Zalesie 27,5
11 Kacper Didyk 2008 SP nr 3 18m

 

DZIEWCZĘTA KLASA III ROCZNIK 2008

 

60m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik czasy uzyskane w finale
1 Julia Lutowska 2008 SP nr 3 9,29s
2 Patrycja Kryza 2008 SP nr 3 9,99s
3 Oliwia Frąckowiak 2008 SP nr 3 10,10s
4 Oliwia Frankowska 2008 SP nr 3 10,24s
5 Paulina Brzezińska 2008 SP nr 3 10,30s
6 Oliwia Kwasigroch 2008 SP nr 3 10,35s

7

Wiktoria Kowalczyk

2008

SP nr 3

10,41s

8

Amanda Głąbicka

2008

SP nr 3

11,06s

9

Iga Żłobecka

2008

SP nr 3

11,21s

10 

Ewa Kubiś

2008

SP nr 1

11,28s

11 

Amelia Łaznowska

2008

SP nr 3

11,30s

12 

Lena Szulc

2008

SP Wałdowo

11,34s

13 

Zofia Łaszczyk

2008

SP nr 3

11,36s

14 

Oliwia Sobczak

2008

SP nr 3

11,45s

15 

Julia Hoppe

2008

SP nr 3

11,51s

16 

Julia Polczyńska

2008

SP nr 3

11,72s

 

SKOK W DAL 

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Julia Lutowska 2008 SP nr 3 3,77m
2 Patrycja Kryza 2008 SP nr 3 3,28m
3 Wiktoria Kowalczyk 2008 SP nr 3 3,20m
4 Zofia Łaszczyk 2008 SP nr 3 3,18m
5 Oliwia Frąckowiak 2008 SP nr 3 3,05m
6 Oliwia Sobczyk 2008 SP nr 3 3,02m
7 Ewa Kubiś 2008 SP nr 1 3,02m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Amanda Głąbicka 2008 SP nr 3 28,5m
2 Amelia Łaznowska 2008 SP nr 3 24,5m
3 Oliwia Frankowska 2008 SP nr 3 22,5m
4 Oliwia Kwasigroch 2008 SP nr 3 19,5m
5 Agata Krzyżkowska 2008 SP Wiśniewa 19m
6 Julia Hoppe 2008 SP nr 3 15m
7 Julia Polczyńska 2008 SP nr 3 8m

 

 

CHŁOPCY KLASA IV ROCZNIK 2007

 

60m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Hubert Sercow 2007 SP nr 1 8,66
2 Jakub Wardyn 2007 SP nr 1 9,60
3 Paweł Adamczak 2007 SP Zboże 9,93
4 Paweł Grubicki 2007 SP nr 1 10,11

 

300m

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Nikodem Ślewicki 2007 SP nr 3 58,16s

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Hubert Sercow 2007 SP nr 1 4,50m
2 Nikodem Ślewicki 2007 SP nr 3 3,67m
3 Patryk Krajewski 2007 SP nr 3 3,08m

 

SKOK WZWYŻ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Jakub Wardyn 2007 SP nr 1 1,10m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Przemysław Senski 2007 SP Zalesie 41,5m
2 Dominik Włoch 2007 SP nr 3 34,5m
3 Paweł Adamczak 2007 SP Zboże 30,5m
4 Paweł Grubicki 2007 SP nr 1 29m
5 Patryk Krajewski 2007 SP nr 3 23m

 

DZIEWCZĘTA KLASA IV ROCZNIK 2007

 

60m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Katarzyna Szyling SP nr 1 9,26
2 Magdalena Trepczyńska SP Wałdowo 9,57
3 Helena Patyna SP Wałdowo 9,93
4 Marta Wojtania SP nr 1 11,37

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Katarzyna Szyling 2007 SP nr 1 4,11m
2 Magdalena Trepczyńska 2007 SP Wałdowo 4,01m
3 Helena Patyna 2007 SP Wałdowo 3,65m
4 Marta Wojtania 2007 SP nr 1 2,73m

 

 CHŁOPCY KLASA V-VI ROCZNIK 2005-2006

 

60m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Paweł Ryngwelski SP nr 3 8,27
2 Mikołaj Ryngwelski SP nr 1 8,39
3 Kacper Bieluszewski SP nr 1 8,59
4 Aleksander Przybylski SP nr 3 8,84
5 Paweł Szemryk SP nr 1 8,92
6 Kosma Kozłowski SP nr 1 8,94
7 Michał Telicki SP Wiśniewa 9,39
8 Tomasz Kucharski SP nr 3 9,54
9 Jan Patyna  SP Wałdowo 10,34

 

300m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Jakub Szwarc SP nr 3 58,39s
2 Mateusz Dobber SP nr 3 1:00,51m

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Antoni Janikowski 2005 SP nr 3 5,24m
2 Mikołaj Ryngwelski 2005 SP nr 1 4,84m
3 Kacper Bieluszewski 2006 SP nr 1 4,54m
4 Kacper Piekarski 2005 SP nr 3 4,51m
5 Kosma Kozłowowski 2005 SP nr 1 4,32m
6 Karol Wójcicki 2005 SP Zboże 4,28m
7 Michał Telicki 2006 SP Wiśniewa 4,13m
8 Mikołaj Tarnowski  2006 SP nr 3 4,10m
9 Paweł Szemryk 2006 SP nr 1 3,70m
10 Jan Patyna 2006 SP Wałdowo 3,48m

 

SKOK WZWYŻ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Mikołaj Zapalski 2005 SP Zboże 1,30m
2 Tomasz Kucharski 2006 SP nr 3 1,20m
3 Bartosz Łaszczyk 2006 SP nr 3 1,20m
4 Jakub Szwarc 2006 SP nr 3 1,15m
5 Wojciech Wojas 2005 SP Wałdowo ---

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Kacper Piekarski 2005 SP nr 3 56m
2 Paweł Ryngwelski 2005 SP nr 3 48m
3 Wojciech Wojas 2005 SP Wałdowo 48m
4 Karol Wójcicki 2005 SP Zboże 47m
5 Aleksander Przybylski 2006 SP nr 3 44,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASA V-VI ROCZNIK 2005-2006

 

60m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Maria Stańczak SP Wałdowo 8,81s
2 Martyna Bielińska SP nr 3 8,98s
3 Agnieszka Sabiniarz SP nr 1 9,24s
4 Wiktoria Brzezińska SP nr 3 9,26s
5 Wiktoria Hermann  SP Wałdowo 9,27s
6 Aleksandra Murach SP Wiśniewa 9,46s
7 Laura Skłodowska SP Zalesie 9,75s

 

300m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Dominika Wiese SP nr 3 51,99s
2 Marta Solarek SP nr 3 55,00s

 

600m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Wiktoria Domaszek SP nr 3 2:11,62m
2 Amelia Lizik SP nr 3 2:14,17m

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Maria Stańczak 2006 SP Wałdowo 4,34m
2 Dominika Wiese 2005 SP nr 3 4,23m
3 Aleksandra Murach 2006 SP Wiśniewa 3,91m
4 Sara Borkowska 2005 SP nr 3 3,88m
5 Wiktoria Domaszek 2006 SP nr 3 3,85m
6 Agnieszka Sabiniarz 2005 SP nr 1 3,84m

 

SKOK WZWYŻ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Laura Głąbicka 2006 SP nr 3 1,20m
2 Weronika Bosiacka 2005 SP Wałdowo 1,10m

 

RZUT P.PALANTOWĄ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Amelia Banach 2005 SP nr 3 37,5m
2 Julia Nowak 2005 SP nr 3 36,5m
3 Laura Głąbicka 2006 SP nr 3 35,5m
4 Wiktoria Hermann 2005 SP Wałdowo 33,5m

 

 

CHŁOPCY GIMNAZJUM + 7 SP ROCZNIK 2002-2004

 

100m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Nikodem Ruchalski SP nr 1 12,94
2 Kacper Żurankow SP nr 3 13,02
3 Norbert Kosiur SP nr 1 14,32

 

300m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Hubert Sudziński SP nr 1 44,10s
2 Adrian Zieliński SP nr 1 46,03s
3 Kacper Żurankow SP nr 3 46,14s

 

1500m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Arkadiusz Kamiński SP nr 3 5:50,53m

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Nikodem Ruchalski 2003 SP nr 1 5,19m
2 Norbert Kosiur 2002 SP nr 1 5,11m
3 Jakub Szydeł 2004 SP nr 3 5,04m
4 Filip Krawczak 2004 SP nr 3 4,66m

 

SKOK WZWYŻ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Adrian Zieliński 2003 SP nr 1 1,55m
2 Mateusz Szczepański 2002 SP nr 3 1,40m
3 Hubert Sudziński 2003 SP nr 1 1,40m
4 Marcel Tomaszewski 2003 SP nr 3 1,35m
5 Łukasz Wiese 2003 SP nr 3 1,35m

 

PCHNIĘCIE KULĄ 5kg

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Hubert Rybak 2003 SP nr 1 11,08m
2 Mateusz Szczepański 2002 SP nr 3 9,90m
3 Kamil Chajek 2003 SP nr 1 9,50m
4 Tymoteusz Cebo 2003 SP nr 3 8,30m
5 Hochel Arkadiusz 2003 SP Wałdowo 7,60m

 

RZUT OSZCZEPEM 600g

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Kamil Chajek 2003 SP nr 1 30,62m
2 Tymoteusz Cebo 2003 SP nr 3 29,21m

 

DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM + 7 SP ROCZNIK 2002-2004

 

100m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Kornelia Letka SP nr 1 14,24
2 Marta Fiałkowska SP nr 3 14,50
3 Katarzyna Fryżewska SP nr 3 14,53
4 Marta Jagodzińska SP nr 3 14,58

 

300m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Julia Grzeca SP nr 1 47,56s
2 Marta Fiałkowska SP nr 3 57,91s

 

600m

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Patrycja Mrozik SP Wałdowo 2:11,47m

 

SKOK W DAL

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Patrycja Mrozik 2003 SP Wałdowo 4,32m
2 Kornelia Letka 2004 SP nr 1 3,94m
3 Agnieszka Jendrzyńska 2002 SP nr 1 3,73m

 

SKOK WZWYŻ

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Marta Sobiechowska 2002 SP Wałdowo 1,35m
2 Fryżewska Katarzyna 2003 SP nr 3 1,30m
3 Kornelia Zapalska 2004 SP Zboże 1,20m

 

  PCHNIĘCIE KULĄ 3kg

Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Szkoła Wynik
1 Agnieszka Jendrzyńska 2002 SP nr 1  7,88m
2 Julianna Kozłowska 2004 SP nr 1 7,55m
3 Julia Lewińska 2003 SP nr 1 7,45m
4 Dominika Jączyńska 2003 SP nr 1 6,36m

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA SZKÓŁ

Miejsce Szkoła Złote Srebrne Brązowe Razem
1 SP nr 3 20 28 15 63
2 SP nr 1 17 8 13 38
3 SP Wałdowo 6 3 5 14
4 SP Zboże 3 0 4 7
5 SP Wiśniewa 2 5 2 9
6 SP Zalesie 1 1 0 2

 

Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe medale. Gratulujemy!

 

>>>FOTOGALERIA<<<

autorzy:

Sławomir Gołąbek

Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information