Finał Miejski Czwartków LA
wtorek, 29 maja 2018

DSC06524 Kopiowanie

28 maja 2018r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbył się Finał Miejski Czwartków LA. Zawody były podsumowaniem startów w całym sezonie 2017/2018. Po przeprowadzeniu konkurencji najlepsi zawodnicy w punktacji Grand Prix otrzymali medale, które wręczali Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Franciszek Lesinski oraz Podinspektor ds. Sportu w CSiR Tadeusz Telicki. Poniżej klasyfikacja końcowa.

300m Chłopcy kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Janikowski Antoni SP nr 3  72
2 Leszcz Arkadiusz SP nr 1 47
3 Pankau Paweł SP nr 1 18

 

300m Dziewczęta kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1  Bodzińska Katarzyna SP nr 1 271 
2  Wiese Dominika SP nr 3  52 
3  Domaszek Wiktoria SP nr 3  45 

 

300m Chłopcy kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1  Łaszczyk Bartosz SP nr 3  298 
2  Tarnowski Mikołaj SP nr 3  254 
3  Szwarc Jakub SP nr 3  125 

 

300m Dziewczęta kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Solarek Marta  SP nr 3  183 
2 Fenske Sandra SP nr 1  83 
3 Gola Emilia  SP nr 3 

 

300m Chłopcy kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Ślewicki Nikodem  SP nr 3  171 
2 Szwarc Szymon  SP nr 3  106 
3 Janikowski Mateusz  SP nr 3  103 

 

300m Dziewczęta kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Budner Vanessa SP nr 3  140 
2 Jamrozik Natalia  SP nr 1  40 
3 Kowalczyk Wiktoria  SP nr 3  24 

 

60m Chłopcy kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Ryngwelski Mikołaj SP nr 1  557 
2 Ryngwelski Paweł  SP nr 3  477 
3 Piekarski Kacper  SP nr 3  421 

 

60m Dziewczęta kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Hermann Wiktoria  SP Wałdowo  431 
2 Brzezińska Wiktoria  SP nr 3  383 
3 Sabiniarz Agnieszka  SP nr 1  329 

 

60m Chłopcy kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Przybylski Aleksander SP nr 3  561 
2 Szemryk Paweł  SP nr 1  520 
3 Kozłowski Kosma  SP nr 1  472 

 

60m Dziewczęta kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Bielińska Martyna  SP nr 3  477 
2 Kotlewska Wiktoria  SP nr 1  265 
3 Golanko Wiktoria SP nr 3  115 

 

60m Chłopcy kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Sercow Hubert SP nr 1  659 
2 Szyling Bartłomiej  SP nr 1  156 
3 Grochowski Jakub SP nr 1  130 

 

60m Dziewczęta kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Lutowska Julia SP nr 3  566 
2 Szyling Katarzyna  SP nr 1  470 
3 Jamrozik Natalia  SP nr 1  333 

 

 

600m Dziewczęta kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Borkowska Sara SP nr 3  184 
2 Domaszek Wiktoria  SP nr 3  126 
3 Meyer Vanessa  SP nr 2 Więcbork  77 

 

600m Dziewczęta kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Lizik Amelia  SP nr 3  100 
2 Bzdok Zuzanna  SP Lutowo  65 
3 Lewandowska Oliwia  SP nr 3  32 

 

600m Dziewczęta kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Siedlecka Kinga  SP nr 1 

 

Rzut Piłką Palantową Chłopcy kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Piekarski Kacper  SP nr 3  547 
2 Ryngwelski Paweł SP nr 3  429 
3 Krajewski Konrad  SP nr 3  366 

 

Rzut Piłką Palantową Dziewczęta kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Nowak Julia  SP nr 3  475 
2 Heyser Martyna SP nr 3  398 
3 Hermann Wiktoria  SP Wałdowo  394 

 

Rzut Piłką Palantową Chłopcy kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Przybylski Aleksander  SP nr 3  527 
2 Zenel Wojciech SP nr 1  451 
3 Dobber Mateusz  SP nr 3  290 

 

Rzut Piłką Palantową Dziewczęta kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Głąbicka Laura  SP nr 3  283 
2 Gola Emilia SP nr 3  261 
3 Bethke Paulina  SP nr 3  237 

 

Rzut Piłką Palantową Chłopcy kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Senski Przemysław  SP Zalesie  296 
2 Bosiacki Alan SP nr 3  250 
3 Zenel Maciej  SP nr 1  235 

 

Rzut Piłką Palantową Dziewczęta kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Budner Vanessa  SP nr 3  507 
2 Łaznowska Amelia SP nr 3  445 
3 Głąbicka Amanda  SP nr 3  414 

 

Skok w dal Chłopcy kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Ryngwelski Mikołaj  SP nr 1  556 
2 Janikowski Antoni SP nr 3  312 
3 Wójcicki Karol  SP Zboże  172 

 

Skok w dal Dziewczęta kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Sabiniarz Agnieszka  SP nr 1  394 
2 Wiese Dominika SP nr 3  391 
3 Bodzińska Katarzyna  SP nr 1  358 

 

Skok w dal Chłopcy kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Szemryk Paweł  SP nr 1  520 
2 Tarnowski Mikołaj SP nr 3  459 
3 Kozłowski Kosma  SP nr 1  441 

 

Skok w dal Dziewczęta kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Kotlewska Wiktoria  SP nr 1  421 
2 Golanko Wiktoria SP nr 3  225 
3 Bielińska Martyna  SP nr 3  197 

 

Skok w dal Chłopcy kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Sercow Hubert  SP nr 1  589 
2 Mindikowski Franciszek SP nr 1  433 
3 Ślewicki Nikodem  SP nr 3  360 

 

Skok w dal Dziewczęta kl. IV

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Szyling Katarzyna  SP nr 1  657 
2 Lutowska Julia SP nr 3  603 
3 Jamrozik Natalia  SP nr 1  456 

 

Skok wzwyż Chłopcy kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Dobber Dawid  SP nr 3  345 
2 Pawlisz Oliwer SP nr 3  248 
3 Leszcz Arkadiusz  SP nr 1  237 

 

Skok wzwyż Dziewczęta kl. VI

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Stormowska Amelia  SP nr 1  440 
2 Domaszek Wiktoria SP nr 3  255 
3 Bodzińska Katarzyna  SP nr 1  146 

 

Skok wzwyż Chłopcy kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Łaszczyk Bartosz  SP nr 3  537 
2 Kucharski Tomasz SP nr 3  377 
3 Szwarc Jakub  SP nr 3  343 

 

Skok wzwyż Dziewczęta kl. V

Miejsce Zawodnik Szkoła Suma PKT
1 Głąbicka Laura  SP nr 3  188 
2 Rygielska Natalia SP nr 1  58 

 

W dniach 16-17 czerwca w Łodzi odbędą się Finały Ogólnopolskie Czwartków LA. Sępólno Krajeńskie na tych zawodach reprezentować będą:

1. Hubert Sercow;

2. Antoni Janikowski;

3. Bartosz Łaszczyk;

4. Katarzyna Bodzińska;

5. Kosma Kozłowski;

6. Mikołaj Ryngwelski;

7. Paweł Ryngwelski;

8. Katarzyna Szyling;

9. Julia Lutowska;

10. Martyna Bielińska;

11. Vanessa Budner;

12. Aleksander Przybylski;

13. Kacper Piekarski.

 

>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<

Autor: Sławomir Gołąbek     

 

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information