Amatorska Liga Tenisa Stołowego sezon 2017/2018 - Wyniki
czwartek, 23 listopada 2017

AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO

VI EDYCJA

SEZON 2017/2018

WYNIKI

 

Data: 23.11.2017r.
OPTYMIŚCI Nazwa drużyny SKOŚ
16  Wynik 20
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Beata 7   Hyjek Bogusław 8
Sucharski Krzysztof  1   Samul Sebastian 5
Sucharski Tadeusz 4   Wodyński Wojciech 2
Bukolt B./Sucharski T.  1   Samul S./Wodyński W. 3
Bukolt B./Sucharski K. 3   Hyjek B./Wiśniewski P.  2
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Samul Sebastian 3:0 3:0
B Sucharski Krzysztof Z Wodyński Wojciech 2:3 1:2
C Sucharski Tadeusz X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
      
A Bukolt Beata Z Wiśniewski Piotr 3:1 3:0
B Sucharski Krzysztof X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
C Sucharski Tadeusz Y Samul Sebastian 2:3 1:2
      
A Bukolt Beata X Hyjek Bogusław 2:3 1:2
BC Sucharski K./Sucharski T. YZ Samul S./Wodyński W. 1:3 0:3
      
B Sucharski Krzysztof Y Samul Sebastian 1:3 0:3
AC Bukolt B./Sucharski T. XZ Hyjek B./Wiśniewski P. 2:3 1:2
      
C Sucharski Tadeusz Z Wodyński Wojciech 3:1 3:0
AB Bukolt B./Sucharski K. XY Hyjek B./Samul S. 3:1 3:0
zwycięzca: SKOŚ suma: 22:27 16:20

 

 

Data: 28.11.2017r.
JEDYNKA Nazwa drużyny TYGRYSY OBKAS
22  Wynik 14
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Kabat Bartłomiej 7   Kiedrowicz Damian 5
Klenske Dariusz  9   Jilke Kamil 3
Klenske D./Barton A. 2   Kłodziński Paweł 3
Kabat B./Barton A.  1   Jilke K./Kłodziński P. 1
Kabat B./Klenske D. 3   Kiedrowicz D./Kłodziński P. 2
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Kabat Bartłomiej Y Jilke Kamil 3:1 3:0
B Klenske Dariusz  Z Kłodziński Paweł 3:0 3:0
C Gustyn Stanisław X Kiedrowicz Damian 1:3 0:3
      
A Kabat Bartłomiej Z Kłodziński Paweł 3:0 3:0
B Klenske Dariusz  X Kiedrowicz Damian 3:0 3:0
C Gustyn Stanisław Y Jilke Kamil 1:3 0:3
      
A Kabat Bartłomiej X Kiedrowicz Damian 2:3 1:2
BC Klenske D./Barton A. YZ Jilke K./Kłodziński P.
3:2 2:1
      
B Klenske Dariusz Y Jilke Kamil
3:0 3:0
AC Kabat B./Barton A. XZ Kiedrowicz D./Kłodziński P.
2:3 1:2
      
C Barton Arkadiusz Z Kłodziński Paweł
0:3 0:3
AB Kabat B./Klenske D. XY Kiedrowicz D./Jilke K. 3:0 3:0
zwycięzca: JEDYNKA suma: 27:18 22:14

 

Data: 30.11.2017r.
PASJONACI Nazwa drużyny TYGRYSY OBKAS
21  Wynik 15
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 9   Kiedrowicz Damian 6
Wiliński Ireneusz 6   Jilke Kamil 3
Bukolt R./Wiliński I. 3   Kłodziński Paweł 3
Bukolt R./Goldyszewicz A. 3   Jilke K./Kłodziński P. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Jilke Kamil 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra Z Kłodziński Paweł 0:3 0:3
C Wiliński Ireneusz X Kiedrowicz Damian 1:3 0:3
      
A Bukolt Rafał Z Kłodziński Paweł 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra X Kiedrowicz Damian 0:3 0:3
C Wiliński Ireneusz Y Jilke Kamil 3:0 3:0
      
A Bukolt Rafał X Kiedrowicz Damian 3:0 3:0
BC Goldyszewicz A./Wiliński I. YZ Jilke K./Kłodziński P. 1:3 0:3
      
B Goldyszewicz Aleksandra Y Jilke Kamil 0:3 0:3
AC Bukolt R./Wiliński I. XZ Kiedrowicz D./Kłodziński P. 3:0 3:0
      
C Wiliński Ireneusz Z Kłodziński Paweł 3:0 3:0
AB Bukolt R./Goldyszewicz A. XY Kiedrowicz D./Jilke K. 3:1 3:0
zwycięzca: PASJONACI suma: 23:16 21:15

 

Data: 05.12.2017r.
JEDYNKA Nazwa drużyny ZBIERANINA
20  Wynik 16
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Klenske Dariusz 9   Knapik Krzysztof 6
Gustyn Stanisław 3   Aniśko Marek 3
Kabat Bartłomiej 6   Aniśko M./Rybka L. 1
Gustyn S./Kabat B. 2   Knapik K./Rybka L. 3
      Knapik K./Aniśko M. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Klenske Dariusz Y Aniśko Marek 3:0 3:0
B Gustyn Stanisław Z Bukolt Jolanta 3:0 3:0
C Kabat Bartłomiej X Knapik Krzysztof 0:3 0:3
      
A Klenske Dariusz Z Bukolt Jolanta 3:0 3:0
B Gustyn Stanisław X Knapik Krzysztof 0:3 0:3
C Kabat Bartłomiej Y Aniśko Marek 3:0 3:0
      
A Klenske Dariusz X Knapik Krzysztof 3:0 3:0
BC Gustyn S./Kabat B.  YZ Aniśko M./Rybka L. 3:2 2:1
      
B Gustyn Stanisław Y Aniśko Marek  1:3 0:3
AC Klenske D./Kabat B.  XZ Knapik K./Rybka L.  1:3 0:3
      
C Kabat Bartłomiej Z Rybka Lidia  3:1 3:0
AB Klenske D./Barton A.  XY Knapik K./Aniśko M. 1:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA suma: 24:18 20:16

 

Data: 07.12.2017r.
PASJONACI Nazwa drużyny SKOŚ
19  Wynik 17
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 9   Samul Sebastian 3
Wiliński Ireneusz 5   Hyjek Bogusław  6
Bukolt R./Wiliński I. 3   Wiśniewski Piotr 4
Bukolt R./Goldyszewicz A. 2   Hyjek B./Wiśniewski P. 3
      Samul S./Hyjek B.  1
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Hyjek Bogusław 3:1 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra  Z Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
C Wiliński Ireneusz  X Samul Sebastian 3:1 3:0
      
A Bukolt Rafał  Z Wiśniewski Piotr 3:0 3:0
B Goldyszewicz Aleksandra  X Samul Sebastian 1:3 0:3
C Wiliński Ireneusz  Y Hyjek Bogusław  0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Samul Sebastian 3:0 3:0
BC Goldyszewicz A./Wiliński I.  YZ Hyjek B./Wiśniewski P. 0:3 0:3
      
B Goldyszewicz Aleksandra  Y Hyjek Bogusław 0:3 0:3
AC Bukolt R./Wiliński I.  XZ Samul S./Wiśniewski P. 3:0 3:0
      
C Wiliński Ireneusz Z Wiśniewski Piotr  3:2 2:1
AB Bukolt R./Goldyszewicz A.  XY Samul S./Hyjek B.  3:2 2:1
zwycięzca: PASJONACI suma: 22:21 19:17 

 

Data: 12.12.2017r.
OPTYMIŚCI Nazwa drużyny ZBIERANINA
16  Wynik 20
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Sucharski Krzysztof 3   Aniśko Marek 7
Bukolt Beata 8   Knapik Krzysztof 6
Sucharski K./Sucharski T. 3   Rybka Lidia 3
Bukolt B./Sucharski K.  2   Knapik K./Rybka L. 3
      Aniśko M./Knapik K. 1
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Sucharski Krzysztof Y Knapik Krzysztof 1:3 0:3
B Bukolt Beata Z Rybka Lidia  3:1 3:0
C Sucharski Tadeusz  X Aniśko Marek  1:3 0:3
      
A Sucharski Krzysztof Z Bukolt Jolanta  3:0 3:0
B Bukolt Beata  X Aniśko Marek 3:2 2:1
C Sucharski Tadeusz  Y Knapik Krzysztof 0:3 0:3
      
A Sucharski Krzysztof X Aniśko Marek 0:3 0:3
BC Bukolt B./Sucharski T. YZ Knapik K./Rybka L. 0:3 0:3
      
B Bukolt Beata  Y Knapik Krzysztof  3:0 3:0
AC Sucharski K./Sucharski T. XZ Aniśko M./Rybka L. 3:1 3:0
      
C Sucharski Tadeusz Z Rybka Lidia  1:3 0:3
AB Sucharski K./Bukolt B. XY Aniśko M./Knapik K. 3:2 2:1
zwycięzca: ZBIERANINA suma: 21:24 16:20 

 

Data: 14.12.2017r.
SKOŚ Nazwa drużyny TYGRYSY OBKAS
30  Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Wiśniewski Piotr 8   Kiedrowicz Damian 1
Samul Sebastian  4   Kłodziński Paweł  2
Hyjek Bogusław 9   Jilke Kamil  3
Samul S./Hyjek B.  3      
Wiśniewski P./Hyjek B.  3      
Wiśniewski P./Samul S. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Wiśniewski Piotr Y Jilke Kamil 3:0 3:0 
B Samul Sebastian  Z Kłodziński Paweł  2:3 1:2 
C Hyjek Bogusław  X Kiedrowicz Damian 3:0 3:0 
      
A Wiśniewski Piotr Z Kłodziński Paweł 3:0 3:0
B Samul Sebastian  X Kiedrowicz Damian 3:1 3:0
C Hyjek Bogusław  Y Jilke Kamil  3:0 3:0
      
A Wisniewski Piotr X Kiedrowicz Damian 3:2 2:1
BC Samul S./Hyjek B. YZ Jilke K./Kiedrowicz D. 3:0 3:0
      
B Samul Sebastian Y Jilke Kamil 0:3 0:3
AC Wiśniewski P./Hyjek B. XZ Kiedrowicz D./Kłodziński P.  3:0 3:0
      
C Hyjek Bogusław Z Kłodziński Paweł 3:1 3:0
AB Wiśniewski P./Samul S.  XY Kiedrowicz D./Kiedrowicz K. 3:0 3:0
zwycięzca: SKOŚ suma: 32:10 30:6

 

Data: 19.12.2017r.
JEDYNKA Nazwa drużyny OPTYMIŚCI
23 Wynik 13
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Klenske Dariusz 9   Bukolt Beata  6
Kabat Bartłomiej  4   Sucharski Krzysztof  4
Gustyn Stanisław  4   Bukolt B./Sucharski K.  3
Kabat B./Gustyn S.  3      
Klenske D./Gustyn S.  3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Klenske Dariusz Y Sucharski Krzysztof 3:1 3:0 
B Kabat Bartłomiej Z Sucharski Tadeusz  3:0 3:0 
C Gustyn Stanisław X Bukolt Beata 1:3 0:3 
      
A Klenske Dariusz Z Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
B Kabat Bartłomiej X Bukolt Beata 0:3 0:3 
C Gustyn Stanisław  Y Sucharski Krzysztof 2:3 1:2 
      
A Klenske Dariusz X Bukolt Beata 3:1 3:0
BC Kabat B./Gustyn S. YZ Sucharski K./Sucharski T. 3:0 3:0
      
B Kabat Bartłomiej Y Sucharski Krzysztof 2:3 1:2
AC Klenske D./Gustyn S. XZ Bukolt B./Sucharski T.  3:0 3:0
      
C Gustyn Stanisław Z Sucharski Tadeusz  3:0 3:0
AB Klenske D./Kabat B. XY Bukolt B./Sucharski K.  0:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA suma: 27:17 23:13

 

Data: 21.12.2017r.
PASJONACI Nazwa drużyny OPTYMIŚCI
23  Wynik 13
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 6   Bukolt Beata  9
Wiliński Ireneusz 5   Sucharski Krzysztof 4
Goldyszewicz Aleksandra  3      
Wiliński I./Goldyszewicz A. 3      
Bukolt R./Goldyszewicz A. 3      
Bukolt R./Wiliński I. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0 
B Wiliński Ireneusz Z Sucharski Tadeusz  3:0 3:0 
C Goldyszewicz Aleksandra  X Bukolt Beata  0:3 0:3 
      
A Bukolt Rafał  Z Sucharski Tadeusz  3:0 3:0
B Wiliński Ireneusz X Bukolt Beata  1:3 0:3
C Goldyszewicz Aleksandra  Y Sucharski Krzysztof  1:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Bukolt Beata 1:3 0:3
BC Wiliński I./Goldyszewicz A. YZ Sucharski K./Sucharski T. 3:0 3:0
      
B Wiliński Ireneusz Y Sucharski Krzysztof 3:2 2:1
AC Bukolt R./Goldyszewicz A.  XZ Bukolt B./Sucharski K.  3:1 3:0
      
C Goldyszewicz Aleksandra Z Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
AB Bukolt R./Wiliński I. XY Bukolt B./Sucharski K.  3:1 3:0
zwycięzca: PASJONACI suma: 27:16 23:13 

 

Data: 28.12.2017r.
TYGRYSY OBKAS Nazwa drużyny ZBIERANINA
Wynik 29
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Jilke Kamil 3   Aniśko Marek 9
Kiedrowicz Damian 2   Rybka Lidia  4
Jilke K./Kiedrowicz D. 2   Knapik Krzysztof  9
      Rybka L./Knapik K.  3
      Aniśko M./Knapik K.  3
      Aniśko M./Rybka L. 1
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Jilke Kamil Y Rybka Lidia 3:1 3:0 
B Kiedrowicz Damian  Z Knapik Krzysztof 0:3 0:3 
C Kłodziński Paweł  X Aniśko Marek  0:3 0:3 
      
A Jilke Kamil Z Knapik Krzysztof 0:3 0:3
B Kiedrowicz Damian X Aniśko Marek  0:3 0:3
C Kłodziński Paweł  Y Rybka Lidia 0:3 0:3
      
A Jilke Kamil X Aniśko Marek 0:3 0:3
BC Kiedrowicz D./Kłodziński P. YZ Rybka L./Knapik K. 1:3 0:3
      
B Kiedrowicz Damian Y Rybka Lidia 3:2 2:1
AC Jilke K./Kłodziński P. XZ Aniśko M./Knapik K. 1:3 0:3
      
C Kłodziński Paweł  Z Knapik Krzysztof 0:3 0:3
AB Jilke K./Kiedrowicz D. XY Aniśko M./Rybka L. 3:2 2:1
zwycięzca: ZBIERANINA suma: 11:32 7:29

 

Data: 02.01.2018r.
OPTYMIŚCI Nazwa drużyny TYGRYSY OBKAS
34  Wynik 2
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Beata 9   Jilke A./Kiedrowicz K. 2
Sucharski Tadeusz 9      
Sucharski Krzysztof 9      
Sucharski K./Sucharski T. 1      
Bukolt B./Sucharski K. 3      
Bukolt B./Sucharski T.  3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Beata Y Jilke Adam 3:0 3:0
B Sucharski Tadeusz  Z Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
C Sucharski Krzysztof  X Kiedrowicz Piotr  3:0 3:0
      
A Bukolt Beata Z Kiedrowicz Kazimierz 3:1 3:0
B Sucharski Tadeusz  X Kiedrowicz Piotr  3:1 3:0
C Sucharski Krzysztof  Y Jilke Adam  3:0 3:0
      
A Bukolt Beata X Kiedrowicz Piotr 3:0 3:0
BC Sucharski T./Sucharski K. YZ Jilke A./Kiedrowicz K.  2:3 1:2
      
B Sucharski Tadeusz  Y Jilke Adam 3:1 3:0
AC Bukolt B./Sucharski K. XZ Kiedrowicz P./Kiedrowicz K.  3:0 3:0
      
C Sucharski Krzysztof Z Kiedrowicz Kazimierz 3:0 3:0
AB Bukolt B./Sucharski T. XY Kiedrowicz P./Jilke A.  3:0 3:0
zwycięzca: OPTYMIŚCI suma: 35:6 34:2 

 

Data: 02.01.2018r.
ZBIERANINA Nazwa drużyny SKOŚ
24  Wynik 12
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Knapik Krzysztof 9   Hyjek Bogusław 3
Aniśko Marek  6   Samul Sebastian  4
Rybka Lidia  3   Wiśniewski Piotr  2
Knapik K./Rybka L.  3   Hyjek B./Samul S. 3
Knapik K./Aniśko M. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Knapik Krzysztof Y Hyjek Bogusław 3:1 3:0
B Aniśko Marek  Z Samul Sebastian  3:2 2:1
C Rybka Lidia  X Wodyński Wojciech  3:1 3:0
      
A Knapik Krzysztof Z Samul Sebastian  3:0 3:0
B Aniśko Marek  X Wiśniewski Piotr  2:3 1:2
C Rybka Lidia  Y Hyjek Bogusław  0:3 0:3
      
A Knapik Krzysztof X Wiśniewski Piotr 3:0 3:0
BC Aniśko M./Rybka L. YZ Hyjek B./Samul S.  0:3 0:3
      
B Aniśko Marek Y Hyjek Bogusław 3:1 3:0
AC Knapik K./Rybka L. XZ Wodyński W./Samul S.  3:0 3:0
      
C Rybka Lidia Z Samul Sebastian 1:3 0:3
AB Knapik K./Aniśko M. XY Wiśniewski P./Hyjek B.  3:1 3:0
zwycięzca: ZBIERANINA suma: 27:18 24:12

 

Data: 04.01.2018r.
JEDYNKA Nazwa drużyny PASJONACI
17  Wynik 19
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Gustyn Stanisław 3   Bukolt Rafał 9
Kabat Bartłomiej 6   Wiliński Ireneusz 3
Barton Arkadiusz 6   Goldyszewicz A./Wiliński I. 2
Kabat B./Barton A. 1   Bukolt R./Wiliński I. 3
Gustyn S./Kabat B. 1   Bukolt R./Goldyszewicz A. 2
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Gustyn Stanisław Y Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
B Kabat Bartłomiej  Z Wiliński Ireneusz  3:1 3:0
C Barton Arkadiusz  X Bukolt Rafał  0:3 0:3
      
A Gustyn Stanisław Z Wiliński Ireneusz 0:3 0:3
B Kabat Bartłomiej  X Bukolt Rafał  1:3 0:3
C Barton Arkadiusz  Y Goldyszewicz Aleksandra  3:0 3:0
      
A Gustyn Stanisław X Bukolt Rafał  0:3 0:3
BC Kabat B./Barton A. YZ Goldyszewicz A./Wiliński I. 2:3 1:2
      
B Kabat Bartłomiej Y Goldyszewicz Aleksandra  3:0 3:0
AC Gustyn S./Barton A. XZ Bukolt R./Wiliński I.  0:3 0:3
      
C Barton Arkadiusz Z Wiliński Ireneusz  3:0 3:0
AB Gustyn S./Kabat B. XY Bukolt R./Goldyszewicz A.  2:3 1:2
zwycięzca: PASJONACI suma: 20:22 17:19

 

Data: 04.01.2018r.
ZBIERANINA Nazwa drużyny PASJONACI
16  Wynik 20
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Knapik Krzysztof 5   Bukolt Rafał  9
Aniśko Marek  5   Wiliński Ireneusz  2
Rybka Lidia  3   Goldyszewicz Aleksandra 3
Aniśko M./Rybka L. 3   Bukolt R./Goldyszewicz A.  3
      Bukolt R./Wiliński I. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Knapik Krzysztof Y Wiliński Ireneusz 3:2 2:1 
B Aniśko Marek  Z Goldyszewicz Aleksandra  3:0 3:0 
C Rybka Lidia  X Bukolt Rafał  0:3 0:3 
      
A Knapik Krzysztof Z Goldyszewicz Aleksandra 3:0 3:0
B Aniśko Marek  X Bukolt Rafał  0:3 0:3
C Rybka Lidia  Y Wiliński Ireneusz  3:1 3:0
      
A Knapik Krzysztof X Bukolt Rafał 1:3 0:3
BC Aniśko M./Rybka L. YZ Wiliński I./Goldyszewicz A.  3:0 3:0
      
B Aniśko Marek Y Wiliński Ireneusz 3:2 2:1
AC Knapik K./Rybka L.  XZ Bukolt R./Goldyszewicz A.  0:3 0:3
      
C Rybka Lidia  Z Goldyszewicz Aleksandra 1:3 0:3
AB Knapik K./Aniśko M.  XY Bukolt R./Wiliński I.  1:3 0:3
zwycięzca: PASJONACI suma: 21:23 16:20

 

Data: 11.01.2018r.
TYGRYSY OBKAS Nazwa drużyny PASJONACI
Wynik 34
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Jilke Kamil 2   Bukolt Rafał  9
      Wiliński Ireneusz  9
      Telicki Robert 7
      Wiliński I./Telicki R. 3
      Bukolt R./Telicki R. 3
      Bukolt R./Wiliński I. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Jilke Kamil Y Wiliński Ireneusz 0:3 0:3
B Kiedrowicz Kazimierz Z Telicki Robert 0:3 0:3
C Kłodziński Paweł  X Bukolt Rafał  0:3 0:3
      
A Jilke Kamil Z Telicki Robert 3:2 2:1
B Kiedrowicz Kazimierz X Bukolt Rafał  0:3 0:3
C Kłodziński Paweł Y Wiliński Ireneusz  1:3 0:3
      
A Jilke Kamil X Bukolt Rafał 0:3 0:3
BC Kiedrowicz K./Kłodziński P. YZ Wiliński I./Telicki R. 1:3 0:3
      
B Kiedrowicz Kazimierz Y Wiliński Ireneusz 1:3 0:3
AC Jilke K./Kłodziński P. XZ Bukolt R./Telicki R.  0:3 0:3
      
C Kłodziński Paweł Z Telicki Robert 0:3 0:3
AB Jilke K./Kiedrowicz K.  XY Bukolt R./Wiliński I.  0:3 0:3
zwycięzca: PASJONACI suma: 6:35 2:34

 

Data: 11.01.2018r.
SKOŚ Nazwa drużyny OPTYMIŚCI
20  Wynik 16
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
WIśniewski Piotr 6   Sucharski Krzysztof  3
Hyjek Bogusław  8   Bukolt Beata  7
Samul Sebastian  3   Sucharski K./Bukolt B. 3
Wiśniewski P./Hyjek B. 3   Sucharski T./Bukolt B. 3
         
         
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Wiśniewski Piotr Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
B Hyjek Bogusław Z Bukolt Beata 3:2 2:1
C Samul Sebastian X Sucharski Tadeusz 3:1 3:0
      
A Wiśniewski Piotr Z Bukolt Beata 0:3 3:0
B Hyjek Bogusław X Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
C Samul Sebastian Y Sucharski Krzysztof 1:3 0:3
      
A Wiśniewski Piotr X Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
BC Hyjek B./Samul S. YZ Sucharski K./Bukolt B. 1:3 0:3
      
B Hyjek Bogusław Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
AC Wiśniewski P./Samul S. XZ Sucharski T./Bukolt B. 1:3 0:3
      
C Samul Sebastian Z Bukolt Beata 0:3 0:3
AB Wiśniewski P./Hyjek B.  XY Sucharski T./Sucharski K. 0:3 0:3
zwycięzca: SKOŚ suma: 21:21 20:16

 

Data: 16.01.2018r.
ZBIERANINA Nazwa drużyny JEDYNKA
19  Wynik 17
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Knapik Krzysztof 9   Kabat Bartłomiej 3
Aniśko Marek 6   Klenske Dariusz 6
Rybka Lidia 2   Gustyn Stanisław 1
Aniśko M./Rybka L. 2   Klenske D./Gustyn S. 1
      Kabat B./Gustyn S. 3
      Kabat B./Klenske D. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Knapik Krzysztof Y Klenske Dariusz 3:1 3:0
B Aniśko Marek Z Gustyn Stanisław 3:0 3:0
C Rybka Lidia X Kabat Bartłomiej 0:3 0:3
      
A Knapik Krzysztof
Z Gustyn Stanisław 3:0 3:0
B Aniśko Marek
X Kabat Bartłomiej 3:0 3:0
C Rybka Lidia
Y Klenske Dariusz 0:3 0:3
      
A Knapik Krzysztof
X Kabat Bartłomiej 3:0 3:0
BC Aniśko M./Rybka L. YZ Klenske D./Gustyn S.
3:2 2:1
      
B Aniśko Marek Y Klenske Dariusz 0:3 0:3
AC Knapik K./Rybka L.
XZ Kabat B./Gustyn S.
1:3 0:3
      
C Rybka Lidia
Z Gustyn Stanisław 3:2 2:1
AB Knapik K./Aniśko M. XY Kabat B./Klenske D. 1:3 0:3
zwycięzca: ZBIERANINA suma: 23:20 19:17

 

Data: 16.01.2018r.
JEDYNKA Nazwa drużyny SKOŚ
16  Wynik 20
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Klenske Dariusz 9   Hyjek Bogusław 6
Gustyn Stanisław 2   Samul Sebastian 3
Kabat Bartłomiej 4   Wiśniewski Piotr 3
Gustyn S./Kabat B.  1   Wiśniewski P./Samul S. 2
      Hyjek B./Wiśniewski P.  3
      Hyjek B./Samul S. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Klenske Dariusz Y Wiśniewski Piotr 3:0 3:0
B Gustyn Stanisław Z Samul Sebastian 3:2 2:1
C Kabat Bartłomiej X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
      
A Klenske Dariusz Z Samul Sebastian 3:0 3:0
B Gustyn Stanisław X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
C Kabat Bartłomiej Y Wiśniewski Piotr 3:1 3:0
      
A Klenske Dariusz X Hyjek Bogusław 3:1 3:0
BC Gustyn S./Kabat B. YZ Wiśniewski P./Samul S. 2:3 1:2
      
B Gustyn Stanisław Y Wiśniewski Piotr 0:3 0:3
AC Klenske D./Kabat B. XZ Hyjek B./Samul S. 1:3 0:3
      
C Kabat Bartłomiej Z Samul Sebastian 2:3 1:2
AB Klenske D./Gustyn S. XY Hyjek B./Wiśniewski P. 0:3 0:3
zwycięzca: SKOŚ suma: 20:25 16:20

 

Data: 23.01.2018r.
ZBIERANINA Nazwa drużyny OPTYMIŚCI
28  Wynik 8
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Knapik Krzysztof 8   Sucharski Tadeusz 1
Aniśko Marek  5   Bukolt Beata  7
Rybka Lidia  6      
Aniśko M./Rybka L. 3      
Knapik K./Rybka L. 3      
Knapik K./Aniśko M. 3      

 

Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Knapik Krzysztof Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
B Aniśko Marek  Z Bukolt Beata 1:3 0:3
C Rybka Lidia  X Sucharski Tadeusz 3:1 3:0
      
A Knapik Krzysztof Z Bukolt Beata 3:2 2:1
B Aniśko Marek  X Sucharski Tadeusz 3:2 2:1
C Rybka Lidia  Y Sucharski Krzysztof 3:1 3:0
      
A Knapik Krzysztof X Sucharski Tadeusz 3:0 3:0
BC Aniśko M./Rybka L. YZ Sucharski K./Bukolt B. 3:1 3:0
      
B Aniśko Marek Y Sucharski Krzysztof 3:0 3:0
AC Knapik K./Rybka L. XZ Sucharski T./Bukolt B. 3:1 3:0
      
C Rybka Lidia Z Bukolt Beata 1:3 0:3
AB Knapik K./Aniśko M. XY Sucharski T./Sucharski K. 3:1 3:0
zwycięzca: ZBIERANINA suma: 32:15 28:8

 

Data: 23.01.2018r.
TYGRYSY OBKAS Nazwa drużyny SKOŚ
Wynik 28
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Jilke Kamil 3   Hyjek Bogusław 9
Kłodziński Paweł 5   Samul Sebastian 4
      Wodyński Wojciech  6
      Samul S./Wodyński W.  3
      Hyjek B./Wodyński W. 3
      Hyjek B./Samul S. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Kiedrowicz Kazimierz Y Samul Sebastian 1:3 0:3
B Jilke Kamil  Z Wodyński Wojciech 2:3 1:2
C Kłodziński Paweł  X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
      
A Kiedrowicz Kazimierz Z Wodyński Wojciech 0:3 0:3
B Jilke Kamil  X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
C Kłodziński Paweł  Y Samul Sebastian 3:0 3:0
      
A Kiedrowicz Kazimierz X Hyjek Bogusław 0:3 0:3
BC Jilke K./Kłodziński P. YZ Samul S./Wodyński W. 1:3 0:3
      
B Jilke Kamil  Y Samul Sebastian 3:2 2:1
AC Kiedrowicz K./Kłodziński P. XZ Hyjek B./Wodyński W. 1:3 0:3
      
C Kłodziński Paweł Z Wodyński Wojciech 3:2 2:1
AB Kiedrowicz K./Jilke A. XY Hyjek B./Samul S.  0:3 0:3
zwycięzca: SKOŚ suma: 14:31 8:28 

 

Data: 23.01.2018r.
SKOŚ Nazwa drużyny PASJONACI
11  Wynik 25
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Hyjek Bogusław 5   Bukolt Rafał 9
Samul Sebastian 2   Wiliński Ireneusz 7
Wodyński Wojciech 2   Telicki Robert 2
Samul S./Wodyński W. 1   Wiliński I./Telicki R. 2
Hyjek B./Samul S. 1   Bukolt R./Telicki R. 3
      Bukolt R./Wiliński I. 2
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Hyjek Bogusław Y Wiliński Ireneusz 3:2 2:1
B Samul Sebastian Z Telicki Robert 3:2 2:1
C Wodyński Wojciech X Bukolt Rafał 0:3 0:3
      
A Hyjek Bogusław Z Telicki Robert 3:0 3:0
B Samul Sebastian X Bukolt Rafał 1:3 0:3
C Wodyński Wojciech Y Wiliński Ireneusz 0:3 0:3
      
A Hyjek Bogusław X Bukolt Rafał 0:3 0:3
BC Samul S./Wodyński W. YZ Wiliński I./Telicki R. 2:3 1:2
      
B Samul Sebastian Y Wiliński Ireneusz 0:3 0:3
AC Hyjek B./Wodyński W. XZ Bukolt R./Telicki R. 1:3 0:3
      
C Wodyński Wojciech Z Telicki Robert 3:2 2:1
AB Hyjek B./Samul S. XY Bukolt R./Wiliński I. 2:3 1:2
zwycięzca: PASJONACI suma: 18:30 11:25

 

Data: 30.01.2018r.
OPTYMIŚCI Nazwa drużyny PASJONACI
14  Wynik 22 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Sucharski Tadeusz 1   Bukolt Rafał 9
Bukolt Beata  6   Wiliński Ireneusz  3
Sucharski Krzysztof  4   Telicki Robert  4
Bukolt B./Sucharski K.  3   Bukolt R./Telicki R.  3
      Bukolt R./Wiliński I. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Sucharski Tadeusz Y Wiliński Ireneusz 2:3 1:2
B Bukolt Beata Z Telicki Robert 3:0 3:0
C Sucharski Krzysztof X Bukolt Rafał 0:3 0:3
      
A Sucharski Tadeusz Z Telicki Robert 1:3 0:3
B Bukolt Beata X Bukolt Rafał 0:3 0:3
C Sucharski Krzysztof Y Wiliński Ireneusz  3:2 2:1
      
A Sucharski Tadeusz X Bukolt Rafał 0:3 0:3
BC Bukolt B./Sucharski K. YZ Wiliński I./Telicki R. 3:1 3:0
      
B Bukolt Beata Y Wiliński Ireneusz 3:0 3:0
AC Sucharski T./Sucharski K. XZ Bukolt R./Telicki R. 0:3 0:3
      
C Sucharski Krzysztof Z Telicki Robert 3:2 2:1
AB Sucharski T./Bukolt B. XY Bukolt R./Wiliński I. 0:3 0:3
zwycięzca: PASJONACI suma: 18:26 14:22

 

Data: 30.01.2018r.
PASJONACI Nazwa drużyny ZBIERANINA
19 Wynik 17
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 7   Knapik Krzysztof 7
Wiliński Ireneusz  3   Aniśko Marek  6
Telicki Robert 2   Rybka Lidia  2
Wiliński I./Telicki R. 1   Aniśko M./Rybka L. 2
Bukolt R./Telicki R.  3      
Bukolt R./Wiliński I. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Aniśko Marek 3:0 3:0
B Wiliński Ireneusz Z Rybka Lidia 3:0 3:0
C Telicki Robert X Knapik Krzysztof 2:3 1:2
      
A Bukolt Rafał Z Rybka Lidia 3:0 3:0
B Wiliński Ireneusz X Knapik Krzysztof 0:3 0:3
C Telicki Robert Y Aniśko Marek 0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Knapik Krzysztof 2:3 1:2
BC Wiliński I./Telicki R. YZ Aniśko M./Rybka L. 2:3 1:2
      
B Wiliński Ireneusz Y Aniśko Marek  1:3 0:3
AC Bukolt R./Telicki R. XZ Knapik K./Rybka L.  3:0 3:0
      
C Telicki Robert Z Rybka Lidia  2:3 1:2
AB Bukolt R./Wiliński I.  XY Knapik K./Aniśko M. 3:1 3:0
zwycięzca: PASJONACI suma: 24:22 19:17

 

Data: 01.02.2018r.
OPTYMIŚCI Nazwa drużyny JEDYNKA
15  Wynik 21 
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Sucharski Tadeusz 3   Klenske Dariusz 6
Bukolt Beata  9   Kabat Bartłomiej  6
Bukolt B./Sucharski K. 3   Gustyn Stanisław  3
      Klenske D./Gustyn S. 3
      Klenske D./Kabat B. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Sucharski Tadeusz Y Kabat Bartłomiej 0:3 0:3
B Bukolt Beata Z Gustyn Stanisław 3:0 3:0
C Sucharski Krzysztof X Klenske Dariusz 0:3 0:3
      
A Sucharski Tadeusz Z Gustyn Stanisław 3:0 3:0
B Bukolt Beata X Klenske Dariusz 3:1 3:0
C Sucharski Krzysztof Y Kabat Bartłomiej 1:3 0:3
      
A Sucharski Tadeusz X Klenske Dariusz 0:3 0:3
BC Bukolt B./Sucharski T. YZ Kabat B./Gustyn S. 3:0 3:0
      
B Bukolt Beata Y Kabat Bartłomiej 3:0 3:0
AC Sucharski T./Sucharski K. XZ Klenske D./Gustyn S. 1:3 0:3
      
C Sucharski Krzysztof Z Gustyn Stanisław 1:3 0:3
AB Sucharski T./Bukolt B. XY Klenske D./Kabat B. 1:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA suma: 19:22 15:21

 

Data: 06.02.2018r.
ZBIERANINA Nazwa drużyny TYGRYSY OBKAS
34  Wynik
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Knapik Krzysztof 9   Kiedrowicz Kazimierz 2
Aniśko Marek  9      
Rybka Lidia  7      
Aniśko M./Rybka L.  3      
Knapik K./Rybka L.  3      
Knapik K./Aniśko M. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Knapik Krzysztof Y Kłodziński Paweł 3:1 3:0 
B Aniśko Marek   Z Kiedrowicz Kazimierz  3:0 3:0 
C Rybka Lidia   X Jilke Kamil  3:0 3:0 
      
A Knapik Krzysztof Z Kiedrowicz Kazimierz  3:0 3:0
B Aniśko Marek  X Jilke Kamil  3:0 3:0
C Rybka Lidia  Y Kłodziński Paweł  3:1 3:0
      
A Knapik Krzysztof X Jilke Kamil 3:0 3:0
BC Aniśko M./Rybka L. YZ Kłodziński P./Kiedrowicz K.  3:0 3:0
      
B Aniśko Marek  Y Kłodziński Paweł 3:0 3:0
AC Knapik K./Rybka L. XZ Jilke A./Kiedrowicz K.  3:0 3:0
      
C Rybka Lidia  Z Kiedrowicz Kazimierz 2:3 1:2
AB Knapik K./Aniśko M. XY Jilke A./Kłodziński P.  3:0 3:0
zwycięzca: ZBIERANINA suma: 35:5 34:2 

 

Data: 08.02.2018r.
TYGRYSY OBKAS  Nazwa drużyny OPTYMIŚCI 
6 Wynik 30
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Jilke Kamil 2   Bukolt Beata 9
Kiedrowicz Kazimierz 1   Sucharski Krzysztof  9
Jilke A./Kiedrowicz K. 3   Sucharski Tadeusz  6
      Bukolt B./Sucharski K. 3
      Bukolt B./Sucharski T. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Jilke Kamil Y Sucharski Krzysztof  0:3 0:3
B Jilke Adam Z Sucharski Tadeusz 1:3 0:3
C Kiedrowicz Kazimierz X Bukolt Beata 0:3 0:3
      
A Jilke Kamil Z Sucharski Tadeusz 3:2 2:1
B Jilke Adam X Bukolt Beata 0:3 0:3
C Kiedrowicz Kazimierz Y Sucharski Krzysztof  0:3 0:3
      
A Jilke Kamil X Bukolt Beata 0:3 0:3
BC Jilke A./Kiedrowicz K. YZ Sucharski K./Sucharski T. 3:1 3:0
      
B Jilke Adam Y Sucharski Krzysztof   0:3 0:3
AC Jilke K./Kiedrowicz K. XZ Bukolt B./Sucharski T. 1:3 0:3
      
C Kiedrowicz Kazimierz Z Sucharski Tadeusz 2:3 1:2
AB Jilke K./Jilke A. XY Bukolt B./Sucharski K. 0:3 0:3
zwycięzca: OPTYMIŚCI suma: 10:33 6:30

 

Data: 08.02.2018r.
SKOŚ Nazwa drużyny ZBIERANINA
Wynik 28
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Samul Sebastian 2   Knapik Krzysztof 9
Wodyński Wojciech  2   Aniśko Marek  9
Hyjek B./Wodyński W. 3   Rybka Lidia  5
Hyjek B./Samul S.  1   Aniśko M./Rybka L. 3
      Knapik K./Aniśko M. 2

 

Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Hyjek Bogusław Y Aniśko Marek 1:3 0:3
B Samul Sebastian  Z Rybka Lidia 3:2 2:1
C Wodyński Wojciech  X Knapik Krzysztof 1:3 0:3
      
A Hyjek Bogusław Z Rybka Lidia 1:3 0:3
B Samul Sebastian  X Knapik Krzysztof 0:3 0:3
C Wodyński Wojciech  Y Aniśko Marek 0:3 0:3
      
A Hyjek Bogusław X Knapik Krzysztof  1:3 0:3
BC Samul S./Wodyński W.  YZ Aniśko M./Rybka L. 0:3 0:3
      
B Samul Sebastian Y Aniśko Marek  1:3 0:3
AC Hyjek B./Wodyński W.  XZ Knapik K./Rybka L.  3:0 3:0
      
C Wodyński Wojciech Z Rybka Lidia  3:2 2:1
AB Hyjek B./Samul S.  XY Knapik K./Aniśko M. 2:3 1:2
zwycięzca: ZBIERANINA suma: 16:31  8:28

 

Data: 08.02.2018r.
SKOŚ Nazwa drużyny JEDYNKA
33  Wynik 3
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Hyjek Bogusław 9   Klenske Dariusz 1
Samul Sebastian 8   Gustyn S./Barton A. 2
Wiśniewski Piotr  9      
Samul S./Wiśniewski P. 1      
Hyjek B./Wiśniewski P. 3      
Hyjek B./Samul S. 3      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Hyjek Bogusław Y Gustyn Stanisław 3:0 3:0
B Samul Sebastian  Z Barton Arkadiusz 3:0 3:0
C Wiśniewski Piotr X Klenske Dariusz 3:0 3:0
      
A Hyjek Bogusław Z Barton Arkadiusz 3:0 3:0
B Samul Sebastian  X Klenske Dariusz 3:2 2:1
C Wiśniewski Piotr Y Gustyn Stanisław 3:0 3:0
      
A Hyjek Bogusław X Klenske Dariusz 3:1 3:0
BC Samul S./Wiśniewski P.  YZ Gustyn S./Barton A. 2:3 1:2
      
B Samul Sebastian Y Gustyn Stanisław 3:1 3:0
AC Hyjek B./Wiśniewski P. XZ Klenske D./Barton A. 3:1 3:0
      
C Wiśniewski Piotr Z Barton Arkadiusz 3:0 3:0
AB Hyjek B./Samul S.  XY Klenske D./Gustyn S. 3:0 3:0
zwycięzca: SKOŚ suma: 35:8  33:3

 

Data: 13.02.2018r.
TYGRYSY OBKAS Nazwa drużyny JEDYNKA
Wynik 32
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Kłodziński Paweł 1   Klenske Dariusz 9
Jilke K./Jilke A. 3   Kabat Bartłomiej 9
      Gustyn Stanisław 8
      Kabat B./Gustyn S. 3
      Klenske D./Kabat B. 3
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Jilke Kamil Y Kabat Bartłomiej 0:3 0:3
B Kłodziński Paweł Z Gustyn Stanisław 2:3 1:2
C Jilke Adam X Klenske Dariusz 0:3 0:3
      
A Jilke Kamil Z Gustyn Stanisław 1:3 0:3
B Kłodziński Paweł X Klenske Dariusz 1:3 0:3
C Jilke Adam Y Kabat Bartłomiej 0:3 0:3
      
A Jilke Kamil X Klenske Dariusz 0:3 0:3
BC Kłodziński P./Jilke A. YZ Kabat B./Gustyn S. 0:3 0:3
      
B Kłodziński Paweł Y Kabat Bartłomiej 1:3 0:3
AC Jilke K./Jilke A.
XZ Klenske D./Gustyn S. 3:0 3:0
      
C Jilke Adam Z Gustyn Stanisław 1:3 0:3
AB Jilke K./Kłodziński Paweł XY Klenske D./Kabat B. 0:3 0:3
zwycięzca: JEDYNKA suma: 9:33 4:32

 

Data: 13.02.2018r.
PASJONACI Nazwa drużyny JEDYNKA
25  Wynik 11
Nazwisko imię Pkt   Nazwisko imię Pkt
Bukolt Rafał 9   Klenske Dariusz 5
Wiliński Ireneusz 7   Kabat Bartłomiej 3
Telicki Robert  1   Gustyn Stanisław 2
Wiliński I./Telicki R. 3   Klenske D./Kabat B. 1
Bukolt R./Telicki R. 3      
Bukolt R./Wiliński I. 2      
Nr Nazwisko imię Nr Nazwisko imię Sety Punkty
A Bukolt Rafał Y Kabat Bartłomiej 3:1 3:0
B Wiliński Ireneusz Z Gustyn Stanisław 3:0 3:0
C Telicki Robert X Klenske Dariusz 0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał Z Gustyn Stanisław 3:0 3:0
B Wiliński Ireneusz X Klenske Dariusz 2:3 1:2
C Telicki Robert Y Kabat Bartłomiej 0:3 0:3
      
A Bukolt Rafał X Klenske Dariusz 3:0 3:0
BC Wiliński I./Telicki R. YZ Kabat B./Gustyn S. 3:0 3:0
      
B Wiliński Ireneusz Y Kabat Bartłomiej 3:0 3:0
AC Bukolt R./Telicki R. XZ Klenske D./Gustyn S. 3:0 3:0
      
C Telicki Robert Z Gustyn Stanisław 2:3 1:2
AB Bukolt R./Wiliński I. XY Klenske D./Kabat B. 3:2 2:1
zwycięzca: PASJONACI suma: 28:15 25:11
 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information