XVI Regionalne Masowe Biegi Uliczne im. Kajetana Bągorskiego
sobota, 30 września 2017

DSC08348 Kopiowanie

29 września 2017r. odbyły się XVI Regionalne Masowe Biegi Uliczne im. Kajetana BągorskiegoW zawodach wzięli udział przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum. Impreza organizowana była przez Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim, Gminę Sępólno Krajeńskie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sępólnie Krajeńskim, Zakład Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Krajeńskim oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Trasa przebiegała ulicami: Baczyńskiego, Odrodzenia oraz Sportową. Liczny udział zawodników i kibiców potwierdził duże zainteresowanie zawodami.

 

Poniżej przedstawiamy dziesięciu najlepszych zawodników w każdej kategorii:

 

PRZEDSZKOLAKI - dziewczęta rocznik 2011 i młodsze

DSC08298 Kopiowanie

I miejsce - Nikola Figat

II miejsce - Karolina Korczak

III miejsce - Nikola Zgrzeba

IV miejsce - Aleksandra Rasała

V miejsce - Martyna Bokwa

VI miejsce - Nadia Węgierska

VII miejsce - Kinga Żuranków

VIII miejsce - Helena Sylka

IX miejsce - Dominika Hoppe

X miejsce - Nikola Tońska

 

PRZEDSZKOLAKI - chłopcy rocznik 2011 i młodsi

DSC08303 Kopiowanie

I miejsce - Kamil Kosmela

II miejsce - Miłosz Sznul

III miejsce - Franciszek Pawełczak

IV miejsce - Szymon Basiński

V miejsce - Adrian Kotecki

VI miejsce - Bartłomiej Tafelski

VII miejsce - Dominik Tuszyński

VIII miejsce - Dawid Ziemiński

IX miejsce - Krzysztof Czaplewski

X miejsce - Jan Materski

 

KLASY I - dziewczęta i chopcy rocznik 2010

 DSC08308 Kopiowanie

I miejsce - Jakub Wójcicki (SP nr 3 Sępólno)

II miejsce - Jakub Deba (SP Wałdowo)

III miejsce - Stanisław Patyna (SP Wałdowo)

IV miejsce - Mikołaj Kubicki (SP nr 1 Sępólno)

V miejsce - Damian Dobber (SP nr 3 Sępólno)

VI miejsce - Kacper Strąpoć (SP nr 1 Sępólno)

VII miejsce - Jan Humerski (SP nr 1 Sępólno)

VIII miejsce - Maciej Łangowski (SP nr 3 Sępólno)

IX miejsce - Zofia Nowak (SP nr 1 Sępólno)

X miejsce - Filip Lisiecki (SP nr 3 Sępólno)

 

KLASY II - dziewczęta i chłopcy rocznik 2009

DSC08315 Kopiowanie

I miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 1 Sępólno)

II miejsce - Marek Pawełczak (SP Wiśniewa)

III miejsce - Maksymilian Krawczak (SP nr 3 Sępólno)

IV miejsce - Grzegorz Jakubowski (SP nr 3 Sępólno)

V miejsce - Piotr Telicki (SP Wiśniewa)

VI miejsce - Marta Knapik (SP Wiśniewa)

VII miejsce - Maja Lica (SP nr 3 Sępólno)

VIII miejsce - Paulina Zacharzewska (SP Wałdowo)

IX miejsce - Jakub Olszar (SP nr 3 Sępólno)

X miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3 Sępólno)

 

 KLASY III-IV - dziewczęta rocznik 2008-2007

DSC08371 Kopiowanie

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3 Sępólno)

II miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1 Sępólno)

III miejsce - Magdalena Trepczyńska (SP Wałdowo)

IV miejsce - Vanessa Budner (SP nr 3 Sępólno)

V miejsce - Oliwia Kuzara (SP Sośno)

VI miejsce - Agata Małek (SP Sośno)

VII miejsce - Agata Twarda (SP Przepałkowo)

VIII miejsce - Martyna Rakowska (SP nr 3 Sępólno)

IX miejsce - Maja Jakubczyk (SP Wałdowo)

X miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3 Sępólno)

 

 KLASY III-IV - chłopcy rocznik 2008-2007

DSC08376 Kopiowanie

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1 Sępólno)

II miejsce - Nikolas Idzikowski (SP Wiśniewa)

III miejsce - Adam Dobek (SP nr 3 Sępólno)

IV miejsce - Jakub Dorawa (SP nr 3 Sępólno)

V miejsce - Mikołaj Piątek (SP Sośno)

VI miejsce - Błażej Miler (SP nr 3 Sępólno)

VII miejsce - Kacper Wiśniewski (SP Zboże)

VIII miejsce - Mateusz Idzikowski (SP nr 3 Sępólno)

IX miejsce - Maciej Basiński (SP Wiśniewa)

X miejsce - Dawid Adrych (SP Wąwelno)

 

 KLASY V-VI - dziewczęta rocznik 2006-2005

DSC08379 Kopiowanie

I miejsce - Anastazja Konieczka (SP Wąwelno)

II miejsce - Katarzyna Bodzińska (SP nr 1 Sępólno)

III miejsce - Sara Borkowska (SP nr 3 Sępólno)

IV miejsce - Nikola Sowińska (SP nr 1 Sępólno)

V miejsce - Marta Solarek (SP nr 3 Sępólno)

VI miejsce - Wiktoria Domaszek (SP nr 3 Sępólno)

VII miejsce - Patrycja Zamora (SP Sośno)

VIII miejsce - Wiktoria Herman (SP Wałdowo)

IX miejsce - Wiktoria Brzezińska (SP nr 3 Sępólno)

X miejsce - Maria Stańczak (SP Wąwelno)

 

 KLASY V-VI - chłopcy rocznik 2006-2005

DSC08382 Kopiowanie

I miejsce - Mikołaj Ryngwelski (SP nr 1 Sępólno)

II miejsce - Kacper Piekarski (SP nr 3 Sępólno)

III miejsce - Paweł Różański (SP Wąwelno)

IV miejsce - Łukasz Gondek (SP Wąwelno)

V miejsce - Mikołaj Tarnowski (SP nr 3 Sępólno)

VI miejsce - Bartosz Łaszczyk (SP nr 3 Sępólno)

VII miejsce - Marek Błoch (SP Wąwelno)

VIII miejsce - Bartosz Gapiński (SP Sośno)

IX miejsce - Jakub Chrapkowski (SP Wiśniewa)

X miejsce - Jakub Szwarc (SP nr 3 Sępólno)

 

KLASA VII + II,III gimnazjum - dziewczęta rocznik 2004-2002  

DSC08395 Kopiowanie

I miejsce - Kinga Drobczyńska (SP nr 3 Sępólno)

II miejsce - Julia Grzeca (SP nr 1 Sępólno)

III miejsce - Julia Batke (SP Sośno)

IV miejsce - Patrycja Mrozik (SP Wałdowo)

V miejsce - Laura Dobek (SP nr 3 Sępólno)

VI miejsce - Paulina Miklasz (SP Wąwelno)

VII miejsce - Natalia Sowińska (SP Sośno)

VIII miejsce - Marta Fiałkowska (SP nr 3 Sępólno)

IX miejsce - Zuzanna Wieczorek (SP Sośno)

X miejsce - Marta Holawa (SP Wąwelno)

 

 KLASA VII + II,III gimnazjum - chłopcy rocznik 2004-2002

DSC08389 Kopiowanie

I miejsce - Bartosz Godlewski (SP Wąwelno)

II miejsce - Bartosz Lorbiecki (SP nr 3 Sępólno)

III miejsce - Karol Krupa (SP Sośno)

IV miejsce - Krzysztof Klunder (SP nr 1 Sępólno)

V miejsce - Marcel Kubicki (SP nr 1 Sępólno)

VI miejsce - Hubert Sudziński (SP nr 1 Sępólno)

VII miejsce - Arkadiusz Kamiński (SP nr 3 Sępólno)

VIII miejsce - Mateusz Łoś (SP nr 3 Sępólno)

IX miejsce - Jakub Nowak (SP nr 1 Sępólno)

X miejsce - Igor Tybura (SP nr 3 Sępólno)

 

Czterech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a najlepsza trójka medale. Gratulujemy!

 

>>>FOTOGALERIA<<<

autor: Beata Bukolt

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci kanal10 logo small
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information