Liga Halowej Piłki Nożnej Orlika Młodszego
poniedziałek, 29 listopada 2021

Baner_Liga_Orlika_Młodszego.jpg

 

TABELA PUNKTOWA 

MIEJSCE Drużyna M Z R P PKT BZ BS +/-
1 Gryf Cekcyn 7 7 0 0 21 129 14 +115
2 Gryf Sicienko 7 5 0 2 15 63 37 +26
3 Krajna Sępólno Kraj. 7 5 0 2 15 55 32 +23
4 Kamionka Kamień Kraj. 7 4 0 3 12 59 36 +23
5 Mały Piłkarz Sępólno Kraj. 7 4 0 3 12 96 58 +38
6 Victoria Koronowo 7 2 0 5 6 54 54 +0
7 Fala Świekatowo 7 1 0 6 3 41 115 -74
8 Pomorzanin Serock 7 0 0 7 0 25 173 -148

 

Klasyfikacja strzelców

Miejsce

Zawodnik

Klub

Bramki

 1

Kacper Sobociński

Gryf Cekcyn

70

 2

Bartosz Sworowski

Gryf Cekcyn

36

 3

Wiktor Filipczak

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

32

 4

Igor Palusiak

Gryf Sicienko

20

 4

Michał Ziemiński

Mały Piłkarz Sępólno

20

 6

Jakub Kolano

Fala Świekatowo

16

 7

Igor Dziemianowicz

Gryf Sicienko

14

 8

Adam Urbaniak

Victoria Koronowo

13

 8

Krzysztof Gruna

Kamionka Kamień Kraj.

13

 10

Filip Jasiński

Kamionka Kamień Kraj.

12

 10

Hubert Gawrych

Victoria Koronowo

12

 12

Wojciech Lica

Kamionka Kamień Kraj.

11

 12

Stanisław Skwiercz

Fala Świekatowo

11

 12

Damian Gołąbek

Krajna Sępólno Kraj.

11

 12

Kajetan Płotka

Krajna Sępólno Kraj.

11

 16

Daniel Pieczka

Gryf Cekcyn

10

 16

Marcel Winiecki

Pomorzanin Serock

10

 16

Henryk Leonhard

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

10

 16

Igor Zalewski

Gryf Sicienko

10

 16

Marcel Leśniewski

Gryf Sicienko

10

 21

Paweł Niemczyk

Kamionka Kamień Kraj.

9

 22

Cezary Zaręba

Gryf Cekcyn

8

 22

Marcin Runszke

Victoria Koronowo

8

 24

Tomasz Kotowski

Krajna Sępólno Kraj.

7

 25

Bartłomiej Łaznowski

Kamionka Kamień Kraj.

6

 25

Franciszek Schoeneich

Victoria Koronowo

6

 25

Konrad Sienkiewicz

Krajna Sępólno Kraj.

6

 25

Dominik Turzyński

Krajna Sępólno Kraj.

6

 25

Mateusz Nikiel

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

6

 25

Alan Szumotalski

Gryf Sicienko

6

 31

Marceli Balcer

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

5

 31

Marcel Adrych

Krajna Sępólno Kraj.

5

 33

Bartosz Borowicz

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

4

 33

Mikołaj Schauer

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

4

 33

Szymon Dudziński

Pomorzanin Serock

4

 33

Alan Tomaszewski

Victoria Koronowo

4

 33

Adrian Walczak

Fala Świekatowo

4

 33

Jan Materski

Krajna Sępólno Kraj.

4

 33

Oliwer Czarnecki

Victoria Koronowo

4

 40

Ksawery Krzyżański

Gryf Sicienko

3

 40

Kacper Wojnerowicz

Gryf Cekcyn

3

 40

Paweł Dankiewicz

Kamionka Kamień Kraj.

3

 40

Jan Tram

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

3

 40

Nikodem Ratkowski

Fala Świekatowo

3

 40

Oliwer Plutka

Mały Piłkarz Sępólno

3

 46

Szymon Złakowski

Kamionka Kamień Kraj.

2

 46

Artur Mróz

Gryf Cekcyn

2

 46

Wiktor Karpacz

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

2

 46

Stanisław Tworowski

Fala Świekatowo

2

 46

Marcin Zająkała

Victoria Koronowo

2

 46

Filip Mickiewicz

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

2

 46

Jakub Bosiacki

Kamionka Kamień Kraj.

2

 53

Bartosz Koźlinka

Pomorzanin Serock

1

 53

Gracjan Śpica

Fala Świekatowo

1

 53

Olaf Grabiszewski

Pomorzanin Serock

1

 53

Wiktoria Koźlinka

Pomorzanin Serock

1

 53

Marcel Młynarczyk

Victoria Koronowo

1

 53

Mateusz Chrapkowski

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

1

 53

Kajetan Koniarski

Mały Piłkarz Sępólno

1

 53

Grzegorz Wołoch

Victoria Koronowo

1

 53

Zuzanna Simińska

Fala Świekatowo

1

 53

Ksawery Ciszmowski

Fala Świekatowo

1

 53

Tomasz Lipiński

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

1

  53 

Jerzy Florzek

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

1

 53

Adrian Czechowski

Pomorzanin Serock

1

 53

Mara Koźlinka

Pomorzanin Serock

1

 53

Franciszek Jędryczka

Pomorzanin Serock

1

 53

Marta Włoch

Fala Świekatowo

1

 53

Ksawery Karwasz

Fala Świekatowo

1

 53

Fabian Florczak

Krajna Sępólno Krajeńskie

1

 

 

I kolejka: (do 9 grudnia)

Data Godzina Gospodarze Wynik Goście Miejsce
5.12.2021 9.00 Victoria Koronowo 1-16 Gryf Cekcyn  Koronowo ul. Wąskotorowa 4
8.12.2021  17.30  MLKS Krajna Sępólno Kraj. 2-3 Gryf Sicienko  Sępólno Kraj. ul. Chojnicka 19
16.01.2021  11.00 Fala Świekatowo 4-23 Mały Piłkarz Sępólno Kraj.  Świekatowo ul. Dworcowa 20a
28.12.2021   Kamionka Kamień Kraj. 28-1 Pomorzanin Serock  Serock ul. Wyzwolenia 47

 

II kolejka: (od 10 do 23 grudnia):

Data Godzina Gospadarze Wynik Goście Miejsce
 15.12.2021 17.00  Gryf Sicienko 8-6 Victoria Koronowo  Sala Gimnastyczna w Wojnowie
 21.02.2021 17:00  Gryf Cekcyn 17-5 Mały Piłkarz Sępólno Kraj.  Cekcyn ul. Szkolna 41
 18.12.2021 11.00  Pomorzanin Serock 9-11 Krajna Sępólno Kraj.  Serock ul. Wyzwolenia 47
 9.01.2022 11.00  Kamionka Kamień Kraj. 10-6 Fala Świekatowo  Świekatowo ul. Dworcowa 20a

 

III kolejka: (od 2 do 16 stycznia):

Data Godzina Gospodarze Wynik Goście Miejsce
 22.01.2022   Victoria Koronowo 19-5 Pomorzanin Serock  Serock
    Mały Piłkarz Sępólno Kraj. 8-9 Kamionka Kamień Kraj.  
12.01.2022 17.30  Fala Świekatowo 4-14 Gryf Sicienko  
 6.03.2022 16.00  Krajna Sępólno Kraj. 2-9 Gryf Cekcyn  Sępólno Kraj. ul. Chojnicka 19

 

IV kolejka: (od 17 stycznia do 6 lutego):

Data Godzina Gospodarze Wynik Goście Miejsce
27.02.2022   Mały Piłkarz Sępólno Kraj. 9-7 Victoria Koronowo  
 6.02.2022 11:00 Gryf Sicienko  19-0 Pomorzanin Serock Serock 
23.02.2022 17:30 Gryf Cekcyn 7-1 Kamionka Kamień Kraj. Cekcyn ul. Szkolna 41
20.02.2022 11:00 Krajna Sępólno Kraj. 21-0 Fala Świekatowo  Sępólno Kraj. ul. Chojnicka 19

 

V kolejka: (od 7 do 13 lutego):

Data Godzina Gospodarze Wynik Goście Miejsce
24.02.2022 19.00  Victoria Koronowo 3-6 Krajna Sępólno Kraj.  Koronowo
3.01.2022 16.30  Gryf Cekcyn 29-1 Fala Świekatowo  Cekcyn ul. Szkolna 41
 2.03.2022   Kamionka Kamień Kraj. 4-6 Gryf Sicienko  Kamień Kraj.
24.02.2022   Pomorzanin Serock 5-35 Mały Piłkarz Sępólno Kraj.  

 

VI kolejka: (od 14 do 20 lutego):

Data Godzina Gospodarze Wynik Goście Miejsce
    Fala Świekatowo 5-13 Victoria Koronowo  
 9.03.2022r. 17.30  Krajna Sępólno Kraj. 6-2 Kamionka Kamień Kraj.  
 15.01.2022r. 10.00  Gryf Cekcyn 40-0 Pomorzanin Serock  Cekcyn ul. Szkolna 41
 9.03.2022r.  17.00 Gryf Sicienko 9-10 Mały Piłkarz Sępólno Kraj.  Wojnowo

 

VII kolejka: (do 21 do 27 lutego):

Data Godzina Gospodarze Wynik Goście Miejsce
18.02.2022   Kamionka Kamień Kraj. 5-2 Victoria Koronowo  Kamień Kraj.
 22.02.2022   Pomorzanin Serock 5-21 Fala Świekatowo  Serock
2.03.2022 16.00 Mały Piłkarz Sępólno Kraj. 6-7 Krajna Sępólno Kraj.  Sępólno Kraj.
16.02.2022 16.45  Gryf Sicienko 4-11 Gryf Cekcyn Cekcyn ul. Szkolna 41

 

>>>Regulamin rozgrywek<<<

>>>Protokół Gospodarze<<<

>>>Protokół Goście<<<

Autor: Sławomir Gołąbek         

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci kanal10 logo small
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information