Sępoleńska Liga Futsalu .
czwartek, 28 października 2021

Plakat Sępoleńska Liga Futsalu 1 2021

 

Mateusz Lewalski (Lewalski Serwis) pauzuje w kolejnym spotkaniu (do 21.11.2021r. włącznie) za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu I kolejki pomiędzy Natura Meble - Lewalski Serwis (20.11.2021r.)

 

Terminarz rozgrywek sezonu 2021/2022

I Kolejka:

Data:

20.11.2021r. Sobota

mecz nr

godz. 16.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-2

DB TEAM WIĘCBORK

1

godz. 17.00

 

KAMIEŃ TEAM

11-4

AMATOR TEAM

2

godz. 18.00

 

SPICA MEBLE

10-5

JULIA OLDBOY

3

godz. 19.00

 

NATURA MEBLE

9-6

LEWALSKI SERWIS

4

godz. 20.00

 

ODRODZENI CERKWICA

8-7

CENTRUM OBKAS

5

II Kolejka:

Data:

21.11.2021r. Niedziela

 

godz. 14.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-3

SMART - DACH

6

godz. 15.00

 

DB TEAM WIĘCBORK

2-4

AMATOR TEAM

7

godz. 16.00

 

KAMIEŃ TEAM

11-6

LEWALSKI SERWIS

8

godz. 17.00

 

SPICA MEBLE

10-7

CENTRUM OBKAS

9

godz. 18.00

 

NATURA MEBLE

9-8

ODRODZENI CERKWICA

10

Puchar Ligi

Data:

26.11.2021r. Piątek

 

godz. 18.00

 

KAMIEŃ TEAM

-

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

11

godz. 19.00

 

CENTRUM OBKAS

-

AMATOR TEAM

12

godz. 20.00

 

SMART - DACH

-

DB TEAM WIĘCBORK

13

III Kolejka:

Data:

27.11.2021r. Sobota

 

godz. 16.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-4

AMATOR TEAM

14

godz. 17.00

 

SMART - DACH

3-5

JULIA OLDBOY

15

godz. 18.00

 

DB TEAM WIĘCBORK

2-6

LEWALSKI SERWIS

16

godz. 19.00

 

KAMIEŃ TEAM

11-8

ODRODZENI CERKWICA

17

godz. 20.00

 

SPICA MEBLE

10-9

NATURA MEBLE

18

IV Kolejka:

Data:

28.11.2021r. Niedziela

 

godz. 14.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-5

JULIA OLDBOY

19

godz. 15.00

 

SMART - DACH

3-7

CENTRUM OBKAS

20

godz. 16.00

 

DB TEAM WIĘCBORK

2-8

ODRODZENI CERKWICA

21

godz. 17.00

 

AMATOR TEAM

4-6

LEWALSKI SERWIS

22

godz. 18.00

 

KAMIEŃ TEAM

11-10

SPICA MEBLE

23

Puchar Ligi

Data:

3.12.2021r. Piątek

 

godz. 18.00

 

KAMIEŃ TEAM

-

JULIA OLDBOY

24

godz. 19.00

 

CENTRUM OBKAS

-

NATURA MEBLE

25

godz. 20.00

 

SPICA MEBLE

-

ODRODZENI CERKWICA

26

godz. 21.00

 

SMART - DACH

-

LEWALSKI SERWIS

27

V Kolejka:

Data:

4.12.2021r. Sobota

 

godz. 16.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-6

LEWALSKI SERWIS

28

godz. 17.00

 

JULIA OLDBOY

5-7

CENTRUM OBKAS

29

godz. 18.00

 

DB TEAM WIĘCBORK

2-10

SPICA MEBLE

30

godz. 19.00

 

AMATOR TEAM

4-8

ODRODZENI CERKWICA

31

godz. 20.00

 

SMART - DACH

3-9

NATURA MEBLE

32

VI Kolejka:

Data:

5.12.2021r. Niedziela

 

godz. 14.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-7

CENTRUM OBKAS

33

godz. 15.00

 

LEWALSKI SERWIS

6-8

ODRODZENI CERKWICA

34

godz. 16.00

 

JULIA OLDBOY

5-9

NATURA MEBLE

35

godz. 17.00

 

AMATOR TEAM

4-10

SPICA MEBLE

36

godz. 18.00

 

SMART - DACH

3-11

KAMIEŃ TEAM

37

VII Kolejka:

Data:

11.12.2021r. Sobota

 

godz. 16.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-8

ODRODZENI CERKWICA

38

godz. 17.00

 

CENTRUM OBKAS

7-9

NATURA MEBLE

39

godz. 18.00

 

LEWALSKI SERWIS

6-10

SPICA MEBLE

40

godz. 19.00

 

JULIA OLDBOY

5-11

KAMIEŃ TEAM

41

godz. 20.00

 

SMART - DACH

3-2

DB TEAM WIĘCBORK

42

VIII Kolejka:

Data:

12.12.2021r. Niedziela

 

godz. 14.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-9

NATURA MEBLE

43

godz. 15.00

 

ODRODZENI CERKWICA

8-10

SPICA MEBLE

44

godz. 16.00

 

CENTRUM OBKAS

7-11

KAMIEŃ TEAM

45

godz. 17.00

 

JULIA OLDBOY

5-2

DB TEAM WIĘCBORK

46

godz. 18.00

 

AMATOR TEAM

4-3

SMART - DACH

47

IX Kolejka:

Data:

19.12.2021r. Niedziela

 

godz. 16.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-10

SPICA MEBLE

48

godz. 17.00

 

NATURA MEBLE

9-11

KAMIEŃ TEAM

49

godz. 18.00

 

CENTRUM OBKAS

7-2

DB TEAM WIĘCBORK

50

godz. 19.00

 

LEWALSKI SERWIS

6-3

SMART - DACH

51

godz. 20.00

 

JULIA OLDBOY

5-4

AMATOR TEAM

52

X Kolejka:

Data:

2.01.2022r. Niedziela

 

godz. 14.00

 

BRYCKI KRAJNA JUNIORZY

1-11

KAMIEŃ TEAM

53

godz. 15.00

 

NATURA MEBLE

9-2

DB TEAM WIĘCBORK

54

godz. 16.00

 

ODRODZENI CERKWICA

8-3

SMART - DACH

55

godz. 17.00

 

CENTRUM OBKAS

7-4

AMATOR TEAM

56

godz. 18.00

 

LEWALSKI SERWIS

6-5

JULIA OLDBOY

57

Puchar Ligi

Data:

8.01.2022r. Sobota

 

godz. 16.00

 

Zwycięzca meczu nr 24

-

Zwycięzca meczu nr 25

58

godz. 17.00

 

Zwycięzca meczu nr 26

-

Zwycięzca meczu nr 27

59

XI Kolejka:

Data:

9.01.2022r. Niedziela

 

godz. 14.00

 

KAMIEŃ TEAM

11-2

DB TEAM WIĘCBORK

60

godz. 15.00

 

SPICA MEBLE

10-3

SMART - DACH

61

godz. 16.00

 

NATURA MEBLE

9-4

AMATOR TEAM

62

godz. 17.00

 

ODRODZENI CERKWICA

8-5

JULIA OLDBOY

63

godz. 18.00

 

CENTRUM OBKAS

7-6

LEWALSKI SERWIS

64

Zakończenie rozgrywek 15.01.2021r. - Finał Pucharu Ligi godz. 17.00

65

godz. 17.00

 

Zwycięzca meczu nr 58

-

Zwycięzca meczu nr 59

 

 

SPONSORZY SĘPOLEŃSKIEJ LIGI FUTSALU

X EDYCJA SEZON 2021/2022

Trociński Stan - Bud Bank Spółdzielczy w Więcborku
spica meble  Powiat  Centrum Sportu
natura meble b 1 ztiu logo Gmina Sępólno
Laminis SEYDAK Krajna TV

 

Prezentujemy drużyny, które zgłosiły się do X Edycji Sępoleńskiej Ligi Futsalu

 

Lp Drużyna
1 SMART - DACH
2 DB TEAM WIĘCBORK
3 SPICA MEBLE
4 AMATOR TEAM
5 ODRODZENI CERKWICA
6 CENTRUM OBKAS
7 NATURA MEBLE
8 KAMIEŃ TEAM
9 BRYCKI KRAJNA JUNIORZY
10 LEWALSKI SERWIS
11 JULIA OLDBOY

 

Spotkanie Kierowników drużyn odbędzie się 16 listopada 2021r. o godzinie 18.00 w sali bankietowej (stołówka). Na spotkaniu ustalony zostanie terminarz ligi oraz Pucharu Ligi. Przypominamy o reżimie sanitarnym (maseczki oraz dezynfekcja rąk).

 

Fundatorem nagrody głównej w Pucharze Ligi jest Bank Spółdzielczy w Więcborku.

Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim współorganizatorem Sępoleńskiej Ligi Futsalu

Powiat

 MLKS Krajna Sępólno współorganizatorem tegorocznej Sępoleńskiej Ligi Futsalu.

 

MLKS Krajna gwiazdki

 

Patronat medialny Sępoleńskiej Ligi Futsalu - Kanał 10

kanal10 logo color dark

Wiadomości Krajeńskie

 

Gmina Sępólno Krajeńskie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zaprasza do udziału w X edycji Sępoleńskiej Ligi Futsalu. Rozgrywki rozpoczną się 20 listopada 2021r. Zapisy przyjmowane będą do 11 listopada 2021r. Mecze rozgrywane będą w piątki, soboty oraz niedzielę. Drużyny należy zgłaszać osobiście na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania poniżej). System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn. Zakończenie planowane jest na 22 stycznia 2021r. Rozegrany zostanie także puchar ligi. Wpisowe wynosi 1200 zł od drużyny płatne przelewem na konto: BGŻ BNP PARIBAS Nr 55 2030 0045 1110 0000 0416 1870 lub w biurze Centrum Sportu i Rekreacji ul. Chojnicka 19. Szczegółowe informacje w regulaminie zawodów (do pobrania poniżej) lub pod numerem telefonu 663-380-520.

 

>>>Regulamin rozgrywek<<<

>>>Formularz zgłoszeniowy drużyny<<<

>>>Karta zgłoszeniowa zawodnika pełnoletniego<<<

>>>Karta zgłoszeniowa zawodnika niepełnoletniego<<<

Autor: Sławomir Gołąbek   

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci kanal10 logo small
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information