Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Żaków
czwartek, 29 listopada 2018

Baner KPHLŻ

Aktualna tabela grupy A 

Msc

Klub

Mecze

Pkt

Bramki

1.

SP CSiR Sępólno Krajeńskie

15

42

84-17

2.

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie

15

39

109-13

3.

GOKSiR Pruszcz

15

35

84-28

4.

UKS Szkółka Piłkarska Chełmno

15

33

62-26

5.

Fala Świekatowo

15

30

49-30

6.

Pomorzanin Serock

15

26

57-30

7.

Gryf Sicienko

15

25

38-36

8.

Cis Cekcyn

15

25

55-27

9.

Dąb Potulice

15

21

38-43

10.

Wisła Strzelce Górne

15

19

38-54

11.

Victoria Niemcz

15

18

58-50

12.

Victoria Koronowo

15

15

35-64

13.

Kamionka Kamień Krajeński

15

13

25-68

14.

Olimpia Wtelno

15

6

21-74

15.

Victoria II Niemcz

15

1

18-106

16.

Wisła Gruczno

15

-3

15-118

 

 Aktualna tabela grupy B

 

Msc

Klub

Mecze

Pkt

Bramki

1.

Zdrój OSiR Ciechocinek

15

39

65-19

2.

BKS Bydgoszcz

15

37

96-21

3.

Spójnia Białe Błota

15

34

56-21

4.

UKS Tęcza Bydgoszcz

15

30

40-22

5.

BKS II Bydgoszcz

15

28

43-25

6.

Polonia III Bydgoszcz

15

27

45-30

7.

Wisełka Solec Kujawski

15

27

52-22

8.

Spójnia II Białe Błota

15

24

46-32

9.

Polonia Bydgoszcz

15

20

44-30

10.

KS Brzoza

15

15

23-35

11.

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

15

14

34-56

12.

Juventus Academy Bydgoszcz

15

12

27-60

13.

Zdrój OSiR II Ciechocinek

15

11

15-53

14.

Polonia II Bydgoszcz

15

10

26-56

15.

Wisełka II Solec Kujawski

15

6

16-75

16.

MAP Opławiec

15

2

14-87

 

Szkółka Piłkarska Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim weźmie udział  w kolejnym sezonie Kujawsko - Pomorskiej Halowej Ligi Żaków. Organizatorem zmagań jest Akademia Sportu "Piotak". Rozgrywki prowadzone będą systemem turniejowym. Pierwsza kolejka zaplanowana została na  weekend 1/2 grudnia 2018r. W obecnym sezonie w lidze wystąpi rekordowa liczba 32 zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 16 zespołów ze względu na położenie geograficzne. Na pojedynczym turnieju spotykają się 4 zespoły, które rywalizują systemem każdy z każdym.  Każda drużyna rozegra łącznie 5 turniejów, po czym 4 najlepsze  zespoły z grupy A i grupy B zagrają w turnieju finałowym, który odbędzie się w marcu 2018r. Nowością w tym roku jest zapis regulaminu mówiący o tym, że punkty uzyskane w fazie grupowej będą liczyły się w turnieju finałowym. Poniżej przedstawiamy listę drużyn z podziałem na grupy oraz terminarz naszej drużyny:

 

KUJAWSKO-POMORSKA HALOWA LIGA ŻAKA


Grupa A
1. Cis Cekcyn
2. Kamionka Kamień Krajeński
3. Olimpia Wtelno
4. GOKSiR Pruszcz
5. Wisła Gruczno
6. Pomorzanin Serock
7. UKS Szkółka Piłkarska Chełmno
8. Victoria Niemcz (trener P. Filipski)
9. Victoria II Niemcz (trener M. Narloch)
10. UKS Fala Świekatowo
11. Wisła Strzelce Górne
12. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie
13. Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
14. Victoria Koronowo
15. Gryf Sicienko
16. Dąb Potulice


Grupa B
1. Polonia Bydgoszcz
2. Polonia II Bydgoszcz 
3. Polonia III Bydgoszcz
4. KS Brzoza
5. Spójnia Białe Błota
6. Spójnia II Białe Błota
7. MAP Opławiec
8. Zdrój OSiR Ciechocinek
9. Zdrój OSiR II Ciechocinek
10. BKS Bydgoszcz
11. BKS II Bydgoszcz
12. UKS Tęcza Bydgoszcz
13. Wisełka Solec Kujawski
14. Wisełka II Solec Kujawski
15. Juventus Academy Bydgoszcz
16. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

 

Terminarz rozgrywek Szkółki Piłkarskiej CSiR.

I Turniej: Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, Gryf Sicienko, Victoria Koronowo, UKS Szkółka Piłkarska Chełmno

Data: 2.12.2018 (niedziela) godz. 9.30

Miejsce: Hala CSiR w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

wyniki:

Victoria Koronowo - Gryf Sicienko 1:3

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. - UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 3:1 (bramki dla Sępólna: Stanisław Patyna, Filip Krzemień, Sebastian Orzechowski);

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. - Victoria Koronowo 4:1 (bramki dla Sępólna: Jakub Deba 2, Maciej Łangowski, Dawid Pokora);

UKS Szkółka Piłkarska Chełmno - Gryf Sicienko 7:3;

Victoria Koronowo - UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 2:6;

Gryf Sicienko - Szkółka Piłkarska  CSiR Sępólno Krajeńskie 0:2 (bramki dla Sępólna: Jakub Deba, Stanisław Patyna);

 

II Turniej: Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Wisła Gruczno, Wisła Strzelce Górne

Data: 15.12.2018 (sobota) godz. 9.30

Miejsce: Hala CSiR w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

 wyniki:

Wisła Strzelce Górne - Wisła Gruczno wynik: 4:1;

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie - Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. wynik: 1:2 (bramki: Sebastian Orzechowski 2);

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie - Wisła Strzelce Górne wynik: 3:1;

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. - Wisła Gruczno wynik: 12:0 (bramki: Jakub Deba, Dawid Pokora 2, Oliwer Pokora, Maciej Łangowski, Jakub Rudnik,                                                                                                                     Filip Krzemień, Damian Dober, Jan Humerski 2, Antoni Glaser 2);

Wisła Strzelce Górne - Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. wynik: 0:14 (bramki: Jakub Deba 4, Dawid Pokora, Oliwer Pokora, Sebastian Orzechowski 5,                                                                                                                                    Jakub Rudnik 2, Filip Lisiecki);

Wisła Gruczno - Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie wynik: 0:26 

III Turniej: GOKSiR Pruszcz, Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, Kamionka Kamień Krajeński, Olimpia Wtelno

Data:12.01.2019r. godz. 10.00 

Miejsce: Hala SP w Grucznie ul. Chełmińska 5. (wyjazd autobusem o godz. 7.30 z parkingu)

Wyniki:

GOKSiR Pruszcz – Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie 7:1
Kamionka Kamień Krajeński – Olimpia Wtelno 3:0
GOKSiR Pruszcz – Olimpia Wtelno 7:2
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie – Kamionka Kamień Krajeński 4:0
GOKSiR Pruszcz – Kamionka Kamień Krajeński 13:0
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie – Olimpia Wtelno 8:1

 

IV Turniej: Victoria II Niemcz, Victoria Niemcz, Cis Cekcyn, Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie

Data: 2.02.2019r. (sobota) godz. 17.00

Miejsce: Sala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2. 

 

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie – Victoria II Niemcz 8:0 (Stanisław Patyna 3, Sebastian Orzechowski 3, Maciej Łangowski 2).

Victoria Niemcz – Cis Cekcyn 1:7

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie – Victoria Niemcz 5:2 (Maciej Łangowski 3, Sebastian Orzechowski 2 – Szczygielski, Włodarczyk).

Victoria II Niemcz – Cis Cekcyn 0:14 

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie – Cis Cekcyn 5:0 (Łangowski 2, Patyna, Orzechowski, Pokora);

Victoria II Niemcz – Victoria Niemcz 5:10

 

V Turniej:Dąb Potulice, Fala Świekatowo, Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, Pomorzanin Serock

Data: 17.02.2019r. (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala ZSP Ślesin ul. Dworcowa 9

 

Turniej Finałowy odbędzie się w hali Krajna Arena Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim 3 marca 2019.  

 

 

>>>Terminarz rozgrywek do pobrania<<<

>>>Regulamin rozgrywek do pobrania<<<

Autor: Sławomir Gołąbek     

 
Gmina Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie ikona_cas Dariusz Stoński BIP Gmina Sępólno Krajeńskie gci logo kanal 10
               

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information